Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 272K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (7 μέλη και 30 επισκέπτες)

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Είναι και ευκαιρία και εμπειρία ζωής αυτό που προσφέρει! Η Γυναίκα, είναι γνήσια lifestyle Αφέντρα με τεράστια εμπειρία και μπορεί να ικανοποιήσεις σχεδόν όλα τα φετίχ σου μαζί της. Πεντακάθαρη και με δικό της πολύ ωραίο χώρο Για μένα ο ορισμός της καύλας και σε εμφάνιση και σε θυληκότητα. Αν δεν έχεις θέματα εμφάνισης με τις petite γυναίκες και τα τατουάζ είναι σούπερ. Και είναι ακόμα πιο καυλωτικό το πως μπορεί να σε κάνει να σέρνεσαι στα πόδια της... Αν αποκτήσεις μετά από κάποια σέσσιον οικείοτητα μαζί της θα καταλάβεις τι εννοώ. Τέλος είναι πολύ ωραία και σωστή τύπισσα και θα σεβαστεί και το τελευταίο ευρώ της συνάντησης.
Εντάξει μετά από αυτό δεν γίνεται να μην την συναντησω δυστυχώς θα πρέπει να περιμένω μέχρι Ιούλιο όμως δεν μπορώ να είμαι Αθήνα νωρίτερα
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
768
Like
3.766
Πόντοι
446
Καλημέρα σύμπαν και καλό σαββατοκύριακο...

Έτοιμοι εκεί στα βόρεια?


 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
597
Like
1.461
Πόντοι
206
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
597
Like
1.461
Πόντοι
206
Ο πρώτος μου φόρος τιμής αποδόθηκε στην Θεά!! Η Κυρία έχει ανέβει καυλωμένη φουλ και δεν αστειεύεται (δεν θέλουμε άλλωστε ούτε εμείς να αστειεύεται παρότι διαθέτει εξαιρετικό χιούμορ). Το roleplay ξεκίνησε πολύ νωρίς... Έπρεπε να κυκλοφορώ με ειδική εσωτερική ενδυμασία και "εξοπλισμό" στην καθημερινότητα μου από την προηγούμενη της συνάντησης. Όσον αφορά το σέσσιον... ήταν τύπου "ποδολαγνείας" συνέχειας ... που σε πονεί και που σε σφάζει :cheesy::cheesy::cheesy:. Αυτή η Γυναίκα δεν χορταίνεται...
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
508
Κριτικές
3
Like
1.404
Πόντοι
486
Ο πρώτος μου φόρος τιμής αποδόθηκε στην Θεά!! Η Κυρία έχει ανέβει καυλωμένη φουλ και δεν αστειεύεται (δεν θέλουμε άλλωστε ούτε εμείς να αστειεύεται παρότι διαθέτει εξαιρετικό χιούμορ). Το roleplay ξεκίνησε πολύ νωρίς... Έπρεπε να κυκλοφορώ με ειδική εσωτερική ενδυμασία και "εξοπλισμό" στην καθημερινότητα μου από την προηγούμενη της συνάντησης. Όσον αφορά το σέσσιον... ήταν τύπου "ποδολαγνείας" συνέχειας ... που σε πονεί και που σε σφάζει :cheesy::cheesy::cheesy:. Αυτή η Γυναίκα δεν χορταίνεται...
Πόσα λίτρα ήπιες;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB

Klmt117

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
61
Like
89
Πόντοι
0
Στο golden shower τι είναι ποιο καυλωτικο η καταποση ή να στα ρίξει στο σώμα.
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
597
Like
1.461
Πόντοι
206
Πόσα λίτρα ήπιες;
Ενα ποτάμι γάργαρο νερό.... και μετά της το γυάλισα σενιέ πενιέ. Πιο μοσχομυριστό και καυλωτικό μουνάκι δεν υπάρχει από το δικό της. Μπορώ να το γλείφω ατέλειωτες ώρες.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.718
Κριτικές
2
Like
5.456
Πόντοι
1.056
Ενα ποτάμι γάργαρο νερό.... και μετά της το γυάλισα σενιέ πενιέ. Πιο μοσχομυριστό και καυλωτικό μουνάκι δεν υπάρχει από το δικό της. Μπορώ να το γλείφω ατέλειωτες ώρες.
Μην μας τρελαίνεις απογευματιάτικα!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: LB

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
768
Like
3.766
Πόντοι
446
Την καλημέρα μου πλάσματα μου.

Για Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει διαθέσιμο κενό...
Σας ευχαριστώ πολύ...
Σύντομα θα βρίσκομαι ξανά για όσους δεν πρόλαβαν...


Για Λάρισα την Κυριακή 2/6 περιορισμένη διαθεσιμότητα.


Και μια μεγάλη έκπληξη για όλους....
Το Σάββατο 1/6 δεν γίνεται να μην δώσουμε το καθιερωμένο μας ραντεβού για διασκέδαση, μόνο για τον φίλο μου Desmond.
Σας περιμένουμε όλους λοιπόν στον Βοτανικό Ορφέως 162
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Like
149
Πόντοι
0
Την καλημέρα μου πλάσματα μου.

Για Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει διαθέσιμο κενό...
Σας ευχαριστώ πολύ...
Σύντομα θα βρίσκομαι ξανά για όσους δεν πρόλαβαν...


Για Λάρισα την Κυριακή 2/6 περιορισμένη διαθεσιμότητα.


Και μια μεγάλη έκπληξη για όλους....
Το Σάββατο 1/6 δεν γίνεται να μην δώσουμε το καθιερωμένο μας ραντεβού για διασκέδαση, μόνο για τον φίλο μου Desmond.
Σας περιμένουμε όλους λοιπόν στον Βοτανικό Ορφέως 162
Πωωωω... Έτσι είναι. Αν αργείς να κλείσεις, τη χάνεις
 

mitsos1313

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
12
Πόντοι
0
Περιμένω πως και πως να έρθει ο Ιούλιος για να λατρέψω την κυρία Ίσιδα και όσο βλέπω τι γραφετε εδώ γίνεται ακόμη χειρότερη η αναμονή
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
768
Like
3.766
Πόντοι
446
Καλημέρα σε όλους.

Θα παραμείνω στην Λάρισα έως και την Παρασκευή 7/6.

Για Κυριακή 2/6 και Δευτέρα 3/6 δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
597
Like
1.461
Πόντοι
206
Καλημέρα σε όλους.

Θα παραμείνω στην Λάρισα έως και την Παρασκευή 7/6.

Για Κυριακή 2/6 και Δευτέρα 3/6 δεν υπάρχει διαθεσιμότητα.

Εδώ μια φορά μόλις μπόρεσα να Σας δω... Έλεος Κυρία... Ελπίζω αν καταφέρω να έρθω Λάρισα να μην πάρω το "τρίτο το μακρύτερο". Με έχετε γαμήσει με διάφορα μεγέθη αλλά το "τρίτο το μακρύτερο" δεν βλεπω να αντέχω να το παίρνω... Πνίγομαι από Ισιδόκαυλα...:embarrased:
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
768
Like
3.766
Πόντοι
446
Εδώ μια φορά μόλις μπόρεσα να Σας δω... Έλεος Κυρία... Ελπίζω αν καταφέρω να έρθω Λάρισα να μην πάρω το "τρίτο το μακρύτερο". Με έχετε γαμήσει με διάφορα μεγέθη αλλά το "τρίτο το μακρύτερο" δεν βλεπω να αντέχω να το παίρνω... Πνίγομαι από Ισιδόκαυλα...:embarrased:
Καλημέρα σύμπαν....

Γι'αυτό είπα κλείστε νωρίς, διότι είναι γεμάτο το πρόγραμμα...
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
768
Like
3.766
Πόντοι
446
Θεσσαλονίκη ευχαριστώ πολύ.
Είστε απίθανοι...

Λάρισα ετοιμάσου...
1/6 - 7/6

Σάββατο 1/6 μετά τις 23:00 θα σας περιμένω στο techno party στην Ορφέως 162, Βοτανικό...



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom