Νέα

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα LB
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 245K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Thread για την Ίσιδα Καρρά (Domina Isida Kara)
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Η πρώτη μου συνάντηση με την Domina Isida ήταν τέλη Ιουλίου του περασμένου καλοκαιριού όταν είχε ανέβει Θεσσαλονίκη. Από τότε κάθε φορά που ανεβαίνει αποτελεί για μένα μια στάνταρ επιλογή. Από εμφάνιση, για τα γούστα μου, είναι πολύ όμορφη. Ωραίο πρόσωπο και σώμα. Πολύ καθαρή και προσεγμένη σε θέματα υγιεινης. Ευγένικη, ωραίο τυπάκι που βγάζει πολύ φρεσκάδα. Όσον αφορά το αγωνιστικό μέρος της συνάντησης, έχει πολύ ενέργεια, πολύ καλή στο mind game και αυτό που κάνει το γουστάρει. Ο χώρος της πάντα πολύ περιποιημένος και καθαρός. Εχω πολύ καλή χημεία μαζί της κατι που θεωρώ πολύ σημαντικό σε αυτού του είδους τις συναντήσεις. Προσωπικά την θεωρώ εξαιρετική επιλογή.
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
711
Like
3.472
Πόντοι
446
Καλημέρα.

Σας Ευχαριστώ πολύ ολους για την αγάπη που μου δείχνετε.

Σύντομα θα μπορείτε να με λατρέψετε και στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο μου στο κέντρο της Αθήνας...

Events , εκπλήξεις, και πολλά δώρα επίσης.
Περισσότερες πληροφορίες πολύ σύντομα...

Αφέντρα Ίσιδα Καρρά
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Εξαιρετικά νέα! Ευκαιρία για εκδρομούλες... Καλή αρχή!
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Εξαιρετικά νέα! Ευκαιρία για εκδρομούλες... Καλή αρχή!
Για την ίσιδα έχω ακούσει τα καλύτερα θα χαρώ πολύ να την δω και να κάνουμε διπλό session με την Κυρία μου
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Για την ίσιδα έχω ακούσει τα καλύτερα θα χαρώ πολύ να την δω και να κάνουμε διπλό session με την Κυρία μου
Ετσι σεβασμος γιατι μπορει να σε κανει ντα η κυρια σου!!!! αλλιως θα σου παρει ΚΟΚΑ θα σε παει ΑΤΑ ..........:grin::grin::grin::grin::grin:
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Για την ίσιδα έχω ακούσει τα καλύτερα θα χαρώ πολύ να την δω και να κάνουμε διπλό session με την Κυρία μου
Παντως και σε μονό σεσσιον μαζι της...Σαν σε διπλό θα νιωθεις οτι είσαι... Η Γυναίκα είναι πολυβόλο...!
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ετσι σεβασμος γιατι μπορει να σε κανει ντα η κυρια σου!!!! αλλιως θα σου παρει ΚΟΚΑ θα σε παει ΑΤΑ ..........:grin::grin::grin::grin::grin:

Ετσι σεβασμος γιατι μπορει να σε κανει ντα η κυρια σου!!!! αλλιως θα σου παρει ΚΟΚΑ θα σε παει ΑΤΑ ..........:grin::grin::grin::grin::grin:
ψεύδη και ανακρίβειες γράφεις ότι βλακείες έγραφε και ο giannis glykos και για αυτό έπεσε ο λογαριασμός του
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ψεύδη και ανακρίβειες γράφεις ότι βλακείες έγραφε και ο giannis glykos και για αυτό έπεσε ο λογαριασμός του
αν καταλαβες τι γραφω ? πως το γραφω ? δεν θα εγραφες αυτο το μηνυμα......
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
711
Like
3.472
Πόντοι
446
Έχετε κάτι προγραμματισμένο για σύντομα? Θα μπορούσατε να μας πείτε διάστημα πχ 5-10 Μαίου?
Το πιο σύντομο προγραμματισμένο πλάνο είναι για Θεσσαλονίκη . Δεν ξέρω όμως ακόμη αν θα είναι 5-10 Μαΐου ή αν θα είναι 15 Μαΐου...
Καλή μας ημέρα
 
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Το πιο σύντομο προγραμματισμένο πλάνο είναι για Θεσσαλονίκη . Δεν ξέρω όμως ακόμη αν θα είναι 5-10 Μαΐου ή αν θα είναι 15 Μαΐου...
Καλή μας ημέρα
Ιsida welcome! Μπορεί να ήσασταν φούλ στην Αθήνα... Αλλά εδώ δεν υπάρχει περίπτωση... κλείνει σέσσιον από τώρα!! Φωτιά στα σεντόνια :cheesy::cheesy::wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
711
Like
3.472
Πόντοι
446
Ιsida welcome! Μπορεί να ήσασταν φούλ στην Αθήνα... Αλλά εδώ δεν υπάρχει περίπτωση... κλείνει σέσσιον από τώρα!! Φωτιά στα σεντόνια :cheesy::cheesy::wink:
Αγόρασε τα από τώρα όμως μην τρέχεις τελευταία στιγμή πάλι ... πάρε και ένα στρώμα για καλού κακού αυτή τη φορά. Αχαχααχαα τι μου θύμισες??
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: LB
OP
OP
L

LB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2020
Μηνύματα
541
Like
1.361
Πόντοι
206
Αγόρασε τα από τώρα όμως μην τρέχεις τελευταία στιγμή πάλι ... πάρε και ένα στρώμα για καλού κακού αυτή τη φορά. Αχαχααχαα τι μου θύμισες??
Αχαχαχα... BDSM Survivors ...Δεν υπήρχε τέτοιο γέλιο... Ανυπομονώ για το επόμενο!!
 

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Το πιο σύντομο προγραμματισμένο πλάνο είναι για Θεσσαλονίκη . Δεν ξέρω όμως ακόμη αν θα είναι 5-10 Μαΐου ή αν θα είναι 15 Μαΐου...
Καλή μας ημέρα
Θα ήταν πολύ καλό να το γνωρίζαμε μερικές μέρες νωρίτερα για να κλείσουμε session
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.547
Κριτικές
2
Like
5.133
Πόντοι
1.056
Αχαχαχα... BDSM Survivors ...Δεν υπήρχε τέτοιο γέλιο... Ανυπομονώ για το επόμενο!!

Κάθε συνάντηση με την Κυρία Ίσιδα σε κάνει να ανυπομονείς για την επόμενη
 

Domina Isida Karra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
711
Like
3.472
Πόντοι
446
Από Δευτέρα 15 Μαϊου έως και Κυριακή 21 Μαίου θα βρίσκομαι στην όμορφη Θεσσαλονίκη...
Όσοι επιθυμούν να με λατρέψουν.... Inbox...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom