Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 286K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.733
Like
29.266
Πόντοι
6.056
Φιλε δεν θελω να σε τρομάξω αλλά έχω γνωστή αεροσυνοδό που ποσταρει φώτος στο facebook αγκαλιά με αμερικανους ναύτες στο Μογκαντίσου της Σομαλίας... οπότε καταλαβαίνεις  :2funny: :2funny: :2funny:
 

jpjpjp

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
146
Like
17
Πόντοι
1
Να θυμάστε ότι ο μόνος πιλότος που δεν πήδηξε αεροσυνοδό είναι ο αυτόματος. Αυτός πηδάει τους επιβάτες άμα απορυθμιστεί...
 

Επισκέπτης
οχι δεν ειναι το ιδιο. οι αεροσυνοδοι γαμιουνται πολυ

Ναι ... αλλά όχι και με καραβανάδες, πιλάφια και ... λιμενοφύλακες ....

πωωω τυπε μπηκες δυνατα. ρε πως γαμιουνται ετσι οι κομμωτριες

Προτιμώ νυχούδες τεχνήτριες άκρων ...
είναι η δουλειά τους, να ασχολούνται με το 5ο άκρο ...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
Οταν δουλευα στο βραχατι,λιγο πριν μπεις στο χωριο,στα αριστερα ηταν ενας χρωματοπωλης ονοματι φουσκαρινης που πουλαγε βερνικια και τετοια...
οπως ειχα πει τοτε σε μια πρωην μου απο κει,τραβα στον φουσκαρινη να παρεις βερνικι για το κερατο...
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
Δεστο απ την καλη του πλευρα.....
Θαχειs απλα κινησεων
Εκεινη την ζωη τηs κι εσυ την δικη σου
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
με δυο λογια εμπλεξες.

ειχα σχεση για 5 μηνες,αυτη 7 χρονια μεγαλυτερη.
γουσταρα-καψουρα κοκαλο δυο μερες αυπνος απο δουλεια οδηγαγα 1.5 ωρα να τη δω και αλλα τετοια ωραια...

λογω δουλειας και γω δεν εχω ωραριο..ετσι δε βλεπομασταν ποτε,
και οταν βλεπομασταν σκοτωνομασταν συνηθως στα λογια ενιοτε και στο γαμησι..
στο τελος μετα απο δραματα αναγκαστηκα να χωρισω για να μην τρελαθω.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Μάστορα.... λάθος η ερώτηση,λάθος η διαδικασία, λάθος η κίνηση να ανοίξεις θρέντ,γενικά όλα λάθος.Μόνο πίκρα θα φας και τρως δηλαδή με αυτά που γράφονται εδώ μέσα.
Μεταξύ σοβαρού και αστείου,απ΄ότι κατάλαβες...θα σε φάει το σαράκι και η αμφιβολία.
Δεν ξέρω τι ηλικία έχεις εσύ και τι έχει η τύπισα.Δυστυχώς έχεις να κάνεις με γυναίκα..αυτό τα λέει όλα.Αν θυμάμαι γράφεις ότι έχεις σχέση καιρό...Πρέπει να είσαι πολύ υπεράνω τύπος και να τα γράφεις όλα στα παπάρια σου,για να επιβιώσεις.Αλλιώς την έκατσες άσχημα.Κολητός μου,στην παλιά καλή Ολυμπιακή και τώρα στην Ετζίαν,μου έχει πει τα απίστευτα και έχω δει και ΄γω πολλά μαζί του.Αν μπορείς να είσαι στ' αρχίδια σου,επειδή τα 'εχεις και καιρό,μείνε χαλαρός και δες πως θα πάει...Αν όχι, που έτσι σε κόβω δηλαδή,για να μπαίνεις και να ζητάς γνώμες από αγνώστους.. την ξεκολιάζεις όσο καιρό μπορείς και έχεις - αν έχεις καύλα μαζί της,περνάς καλά δηλαδή και μετά την στέλνεις στο διάολο και πάμε για άλλα.Γκόμενα για να περνάς καλά....Αλλά επειδή μάλλον δεν το σκέφτεσαι έτσι...και μάλλον σε πονάει...τι να σου πω ?? να σου πω ψέματα ?? Συγκεντώσου και πάρε τις αποφάσεις σου...με ότι συν και ότι πλην συνεπάγεται αυτό.Εγώ στη θέση σου δεν θα άντεχα κανονική σχέση και μάλιστα να την γουστάρω και να την αγαπάω. Μόνο για πουτανάκι ή για δεύτερη θα την είχα,που δεν με έννοιαζε τι κάνει όταν θα λείπει.Εκτός αν είσαι υπεράνω και μπορείς να κάνεις την ζωή σου παράλληλα κι εσύ κι όσα πάνε κι όσα έρθουν.Ο Χιτμαν σου έδωσε κατάσταση δική του και λύση..
Φιλικά Πάτρικ...
 
OP
OP
G

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
633
Like
1.353
Πόντοι
206
Σευχαριστω πολυ μαν εισαι απτουσ λιγους που με βηθησαν με τη γνωμη τους
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.775
Like
20.663
Πόντοι
5.006
κανε μια περιγραφη της γκομενας σου ρε φιλαρακι....
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
755
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
κανε μια περιγραφη της γκομενας σου ρε φιλαρακι....
τι να την κάνει ρε φίλε την περιγραφή ? για να του πούμε ότι μαλακία μας έρθει στο κεφάλι και να τον τρελάνουμε περισσότερο ? αμαρτία είναι...Αεροσυνοδός είναι,μπορεί να είναι ή να μην είναι μουνάρα,αλλά δεν θα είναι μπάζο...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.775
Like
20.663
Πόντοι
5.006
τι να την κάνει ρε φίλε την περιγραφή ? για να του πούμε ότι μαλακία μας έρθει στο κεφάλι και να τον τρελάνουμε περισσότερο ? αμαρτία είναι...Αεροσυνοδός είναι,μπορεί να είναι ή να μην είναι μουνάρα,αλλά δεν θα είναι μπάζο...
ρε φιλε καποιοι εδω μεσα ταξιδευουμε με αεροπλανο που και που...να μην ξερουμε πως ειναι η τυπισσα,αν δουμε κατι υποπτο να το σφυριξουμε στον τυπο???? :grin: :grin: :grin:
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Οταν δουλευα στο βραχατι,λιγο πριν μπεις στο χωριο,στα αριστερα ηταν ενας χρωματοπωλης ονοματι φουσκαρινης που πουλαγε βερνικια και τετοια...
οπως ειχα πει τοτε σε μια πρωην μου απο κει,τραβα στον φουσκαρινη να παρεις βερνικι για το κερατο...
ααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
Απ'το μπαρμπα Γιάννη ψώνιζες??
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Το θεμα ειναι οτι.........θαναι φραγκατη παντα(συμφωνα με τα σημερινα δεδομενα),  ντυμενη στην τριχα περιποιημενη(λογω δουλειαs) και ισωs να διανυκτερευει εκτοs εδραs(παντα λογω δουλειαs).........
Οποτε ολα ειναι πιθανα
 

Επισκέπτης
τυπε θεματοθετη... Τι σε κανει να πιστευεις ότι οι πολιτριες, οι δασκάλες, οι σερβιτόρες, οι κομμοτριες, οι σουβλατζουδες κλπ δεν κανουν τσιμπούκια;;;; :think:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
παντώς παιδάκια είστε ανυπόφορα ζηλιάρηδες. Και ένα είναι το στανταράκι. Ο άνθρωπος που ειναι αθωος δεν σκέφτεται πράγματα για τον αλλον που δεν θα έκανε ο ίδιος...
Επίσης έχω και μια θεωρία που μου είχε πει άντρας και αποφάσισα μετά από παρατήρηση ότι ισχύει.Αν πνίγεις τον άλλον με ζήλια και κάθε φορά προσπαθεί να αποδείξει οτι δεν είναι ελεφαντας ε στο τέλος θα την κάνει τουλάχιστον να τα ακούει δίκαια..
Πραγματικά με μερικές απαντήσεις απορώ, δηλαδή η άλλη 2, 5 χρόνια δεν γαμιόταν με άλλους και τώρα ο αέρας από τα σύννεφα θα την κάνει γαμιόλα. χαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.111
Like
11.591
Πόντοι
2.606
οταν κοιτας απο ψηλαααααα μοιαζουν οι πουτσες ζωγραφιαααααα μοιαζουν οι πουτσες ζωγραφιαααααααα και θες στο στομα να τις βαλεις  :2funny:  :2funny:
κωστας χατζης
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
παντώς παιδάκια είστε ανυπόφορα ζηλιάρηδες. Και ένα είναι το στανταράκι. Ο άνθρωπος που ειναι αθωος δεν σκέφτεται πράγματα για τον αλλον που δεν θα έκανε ο ίδιος...
Επίσης έχω και μια θεωρία που μου είχε πει άντρας και αποφάσισα μετά από παρατήρηση ότι ισχύει.Αν πνίγεις τον άλλον με ζήλια και κάθε φορά προσπαθεί να αποδείξει οτι δεν είναι ελεφαντας ε στο τέλος θα την κάνει τουλάχιστον να τα ακούει δίκαια..
Πραγματικά με μερικές απαντήσεις απορώ, δηλαδή η άλλη 2, 5 χρόνια δεν γαμιόταν με άλλους και τώρα ο αέρας από τα σύννεφα θα την κάνει γαμιόλα. χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Που λεs κοριτσακι...........

Οταν ο ανθρωποs ειναι αθωοs(δικα σου λογια)  και δεν σκεφτεται πραγματα για τον αλλο, ε τοτε δεν κανει ερωτησειs και δη στο μπου......Απλα ειναι σιγουροs.
Καπου εκει ειπαμε και το...."Ολα ειναι πιθανα"
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Που λεs κοριτσακι...........

Οταν ο ανθρωποs ειναι αθωοs(δικα σου λογια)  και δεν σκεφτεται πραγματα για τον αλλο, ε τοτε δεν κανει ερωτησειs και δη στο μπου......Απλα ειναι σιγουροs.
Καπου εκει ειπαμε και το...."Ολα ειναι πιθανα"

προφανως και ο φιλος μας ειναι ο ιδιος ενοχος οποτε σκεφτεται εξ ιδιων. Το θέμα είναι ότι απορώ με το πως σκεφτονται αρκετοί,απο αυτά που γράφουν βέβαια . Πολύ ζήλια ρε συ  :think:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.775
Like
20.663
Πόντοι
5.006
to ζητουμενο ειναι να μην το μαθεις ποτε...
η αμαθεια ειναι ευτυχια... :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom