Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 287K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ωραιοπαθεια εχουν πολλες γυναικες. αλλα δε θελουν ολες δουλεια που να διανυκτερευουν καθε μερα και αλλου. αυτα ειναι επαγγελματα αντιθετα με την οικογενεια. αστο εχω κανει διατριβη στις χοστες. μεχρι και φιλο planner επιασα μεσα απο τα γαμησια, ξερεις αυτος που βγαζει τη συνθεση των πληρωματων.

:rockon: :rockon: :rockon:

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μεχρι και φιλο planner επιασα μεσα απο τα γαμησια, ξερεις αυτος που βγαζει τη συνθεση των πληρωματων.

τωρα που το θυμαμαι και η γυναικα του μου την ειχε πεσει, μαντεψε τι επαγγελεται
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
ωραιοπαθεια εχουν πολλες γυναικες. αλλα δε θελουν ολες δουλεια που να διανυκτερευουν καθε μερα και αλλου. αυτα ειναι επαγγελματα αντιθετα με την οικογενεια. αστο εχω κανει διατριβη στις χοστες. μεχρι και φιλο planner επιασα μεσα απο τα γαμησια, ξερεις αυτος που βγαζει τη συνθεση των πληρωματων.
Η συγκεκριμένη δεν έχει διανυκτερεύσεις και δεν επιδίωξε. Μπορεί απλά να έψαχνε δουλειά. Επιπλέον εσυ γενικώς απο το ύφος σου και το στυλ ειναι δεδομένο οτι ψάχνεις γυναίκες ολίγον οτι νάναι, οπότε λογικό είναι να έχεις πέσει σε τέτοιες. Δεν μπορείς όμως απο αυτό να κρίνεις το σύνολο των αεροσυνοδών
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
68.231
Like
68.781
Πόντοι
12.756
Η συγκεκριμένη δεν έχει διανυκτερεύσεις και δεν επιδίωξε. Μπορεί απλά να έψαχνε δουλειά. Επιπλέον εσυ γενικώς απο το ύφος σου και το στυλ ειναι δεδομένο οτι ψάχνεις γυναίκες ολίγον οτι νάναι, οπότε λογικό είναι να έχεις πέσει σε τέτοιες. Δεν μπορείς όμως απο αυτό να κρίνεις το σύνολο των αεροσυνοδών

Ξερεις καμια εξαιρεση να μας γνωρισεις ?
Γιατι ωραια τα λες ...αλλα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.284
Like
11.912
Πόντοι
2.606
αυτος ο λοπεζ εχει γαμισει σ αυτο το θρεντ ολοκληρη την ολυμπιακη την μιση  ειτζιαν τις περισσοτερες απο την καιελεμ καμποσες απο την μεριντιανα και αμα  συνεχισει λιγες σελιδες ακομα θα πιασει αυτες τις λουφτχανσα και βλεπουμε  :tooth:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Η συγκεκριμένη δεν έχει διανυκτερεύσεις και δεν επιδίωξε. Μπορεί απλά να έψαχνε δουλειά. Επιπλέον εσυ γενικώς απο το ύφος σου και το στυλ ειναι δεδομένο οτι ψάχνεις γυναίκες ολίγον οτι νάναι, οπότε λογικό είναι να έχεις πέσει σε τέτοιες. Δεν μπορείς όμως απο αυτό να κρίνεις το σύνολο των αεροσυνοδών

ολες θα κανουν διανυκτερευση. δεν εχει τωρα γιατι ειναι φρεσκια. μετα θαχει.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
26
Like
2.334
Πόντοι
6.955
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω

Δεδομένο το κέρατο. Παρατηρησε εαν πεταει συχνα σε αραβικες χωρες, εαν ναι ειναι κακο σημαδι, είναι οιωνος βιζιτας!
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
για το συνάδελφο που άνοιξε το θέμα:

φίλε, δες πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και η εργασία και μη το προδικάζεις, ζήσε τη στιγμή και άσε το μετά, όσο σκεφτέσαι το αύριο μαζί της, χάνεις το σήμερα - το τώρα
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
ρε τύπε της klm είναι όλο γριές οι αεροσυνοδοι..  :S
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.994
Like
30.080
Πόντοι
6.056
Συνήθως αυτές που πάνε αεροσυνοδοί είναι ελεύθερα πνεύματα και γενικά γυναίκες δυναμικές που δεν θέλουν διαταγές σήκω-κατσε από το γκόμενο...
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
Δυο πράγματα είναι σίγουρα σε αυτή τη ζωή: ο θάνατος και το κέρατο από αεροσυνοδό
Ή παράτα ό,τι κάνεις και γίνε κι εσύ πιλότος ή κάνε αεροπειρατεία στην πρώτη πτήση της. Αλλιώς ψήλωσε τα κουφώματα των πορτών σπίτι σου κατά μισό μέτρο τουλάχιστον για να μη τα κουτουλάς όταν περνάς
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
παντώς παιδάκια είστε ανυπόφορα ζηλιάρηδες. Και ένα είναι το στανταράκι. Ο άνθρωπος που ειναι αθωος δεν σκέφτεται πράγματα για τον αλλον που δεν θα έκανε ο ίδιος...
Επίσης έχω και μια θεωρία που μου είχε πει άντρας και αποφάσισα μετά από παρατήρηση ότι ισχύει.Αν πνίγεις τον άλλον με ζήλια και κάθε φορά προσπαθεί να αποδείξει οτι δεν είναι ελεφαντας ε στο τέλος θα την κάνει τουλάχιστον να τα ακούει δίκαια..
Πραγματικά με μερικές απαντήσεις απορώ, δηλαδή η άλλη 2, 5 χρόνια δεν γαμιόταν με άλλους και τώρα ο αέρας από τα σύννεφα θα την κάνει γαμιόλα. χαχαχαχαχαχαχαχαχα
Υπάρχει και το αρχαίο ρητό που λέει πως "όταν κάποιος ζητά τη γνώμη των μελών του μπου για το αν θα του πηδηχτεί η γκόμενα, τότε ή δεν έχει γκόμενα, ή καλώς θα πράξει αν του πηδηχτεί".
Καλησπέρα είπαμε??
 

Επισκέπτης
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
:2funny: ρε χαζος κοσμος που υπαρχει, και μετα λεμε γιατι η ελλαδα εφτασε σε αυτο το χαλι.  :uglystupid:
 

Επισκέπτης
αυτος ο λοπεζ εχει γαμισει σ αυτο το θρεντ ολοκληρη την ολυμπιακη την μιση  ειτζιαν τις περισσοτερες απο την καιελεμ καμποσες απο την μεριντιανα και αμα  συνεχισει λιγες σελιδες ακομα θα πιασει αυτες τις λουφτχανσα και βλεπουμε 

Μπερδεύει τις αεροσυνοδούς με τις ... κελευστίνες ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
2 δεν παιζει να ειναι , μια αν θα ειναι και αυτη αν θα εχει κανα προβλημα και δεν μπορει να το κανει ...

Και παιζει να το εχουν κανει και να μην στο εχουν πει..

δεν προεξοφλώ τι κάνει κάθε μια , αλλά νομίζω ότι ο χαρακτήρας του ανθρώπου φαίνεται ειδικά αν τον ζεις μεσα απο μικρές λεπτομέρειες. Και όπως για πολλες πχ δικηγορινες θα σου πω οτι ακομα και αν το παιζουν παρθενοπες και ντεμεκ ηθικες , κάνουν αλλά ετσι πιστευω οτι αυτες που ανεφερα δεν το κανουν. Τέσπα γενικώς δεν ειναι υγεία να ζηλευετε τόσο και να κρινετε την αλλη απο την δουλεια
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Παντωs υπαρχουν και καλα νεα.......Αφορολογητα ειδη....ουισκακια , κουβανεζικα πουρα , παρδαλα πουκαμισα , κανα ηλεκτρονικο παμφθηνο, κανα εισητηριο δωρο...Μην τα βλεπειs ολα μαυρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom