Νέα

Αεροσυνοδοί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgepet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 286K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dgpf80

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2014
Μηνύματα
47
Like
1
Πόντοι
0
brabus67 εννοεις με πληρωμη?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
σε ποια χοτελ εννοω που κανουν διανυκτερευσεις για αναμονη επομενης πτησης
εχεις ιδεα καθολου απο το επαγγελμα τι σε δουλευω λες :idiot:

για ποια πολη ρε τυπε. αθηνα πλεον σοφιτελ, κερκυρα στο χανδρη στη δασια, ροδο στο ροδος παλας, θεσσαλονικη στο χαγιατ. δεν ξερω αν αλλαξαν τωρα λογω κρισης, εχω αποχωρησει χρονια απο το hostessfucking
 

joedoe

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
10
Like
68
Πόντοι
1.225
νασαι καλα ρε τυπε, μου θυμισες ωραιες εποχες στο γκαλαξυ του χιλτον που γνωριζαμε και γαμαγαμε ξενες αεροσυνοδους - μεταξυ αλλων-
Τι θυμηθηκες μεγαλε. Εμεις τις κυνηγαγαμε στο ιντερκοντινενταλ σε μια ντισκο που χαν ανοιξει διπλα στο ballroom. Πισω απο το χιλτον στην ντισκο του καραβελ φιλιππινεζες υπηρετριες. Και μια και αρχισαμε ωραιες αναμνησεις ειδικα τετοια εποχη πριν παρα πολλα χρονια κυνηγουσαμε τις μαθητριες απο τα σχολεια απο εξωτερικο σε πλακα και ακροπολη.
 

ΜrKavlopoulos

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.251
Κριτικές
81
Like
3.553
Πόντοι
12.986

Αρχηγέ κλείσε κανένα ραντεβού να σου περάσει γιατί δεν το γλυτώνεις..

και επειδή η νέες τις παρέες θα τον παίρνουν και αυτές .. κάνε κονέ πριν χωρίσεις.. :thumbsup:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
τυπε επισης σκεψου οτι δεν εχεις να ανταγωνιστεις μονο τα δικα μας πληρωματα, αλλα και τα πληρωματα των αλλων εταιριων. που καθονται ολοι στο μπαρακι του ξενοδοχειου στις διανυκτερευσεις για το to know us better. αστο σου λεω μη μετρησεις τις πιθανοτητες, θα στενοχωρηθεις  :grin:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
:rolleyes: πόσο μνάκια είσαστε ρέ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
αφήστε το παιδί ..στον πόνο του !
άν άρχισε η κοπελιά του τώρα έιναι φρέσκια άρα δεν πάει σε προορισμούς με διανυκτεύρεση, οπότε δεν πάιζει κατι , αργότερα μπορεί!  :rolleyes: ;) :2funny:

* εξάλλου ο νίπλε λάβερ έκοψε τα πολλά ταξείδια  :rolleyes: :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
:rolleyes: πόσο μνάκια είσαστε ρέ  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
αφήστε το παιδί ..στον πόνο του !
άν άρχισε η κοπελιά του τώρα έιναι φρέσκια άρα δεν πάει σε προορισμούς με διανυκτεύρεση, οπότε δεν πάιζει κατι , αργότερα μπορεί!  :rolleyes: ;) :2funny:

αυτο δε λεει κατι. τη διανυκτερευση δεν τη γλυτωνει αργα η γρηγορα. ασε που οταν γινει το μοιρασμα της τραπουλας θα του παρουσιασει διανυκτερευσεις και εκει που δε θα διανυκτερευει. γενικα εχει καλα αλλοθι το επαγγελμα γιαυτο αλλωστε και γαμιοσαντε σα τα σκυλια.
 

SkyKing

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Θα σου πω κατι.....Εαν η εταιρεια εχει διανυκτερευσεις καλες τοτε ισος κατι γινει με τους προγραμματιστες και οχι μονο....Εχω δουλεψει σε αυτον τον τομεα και πιστεψε με εχω δει αρκετα, βεβαια κραταω παντα μερικες εξαιρεσεις....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Ο τζιμης δεν έλεγε το γνωστό άσμα θα σου γαμηθω σαν τρελο φορτηγο; χαχχαχαχααχχααχχαχ
 

Ζμπούτσαμ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.772
Like
3
Πόντοι
16
Παιδια καλησπερα.η κοπελα μου προσληφθηκε προσφατα ως αεροσυνοδος απο γνωστη ελληνικη εταιρεια και θα ηθελα την γνωμη σας γιαυτο το επαγγελμα.ειναι σιγουρο το κερατο?ευχαριστω
Ώπα παίκτη, τώρα το είδα. Κανένα άγχος αρχηγέ.
Για να έχει προσληφθεί πρόσφατα, τον έχει φάει ήδη..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom