Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

zodania

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
24
Like
31
Πόντοι
0
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα απλά θα προσθέσω ότι υπάρχει και μια Δέσποινα, καινούργια λαδοκόρη και εμφανίσιμη στο επίπεδο της Μαργαρίτας που κάνει πρόγραμμα αρχάριας προς το παρών !!

Πλέον παρατήρησα και ξαφνικά μετά από τόσες αναρτήσεις μου ότι ξαναέγινα νεό μέλος και δεν με αφήνει να στέλνω πλέον προσωπικαμηνύματα. Έχει συμβεί και σε άλλον;

Οι διαχειριστές δεν μου έχουν απαντήσει ακόμη !!
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Να προσθεσω
Ελενα, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 9
Δεσποινα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 7
Ελευθερια, εμφάνιση 6 υπηρεσίες 7
Μαρια, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 8
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21
Να προσθεσω
Ελενα, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 9
Δεσποινα, εμφάνιση 9 υπηρεσίες 7
Ελευθερια, εμφάνιση 6 υπηρεσίες 7
Μαρια, εμφάνιση 7 υπηρεσίες 8
Καμία έξτρα πληροφορία με πμ για Δέσποινα, Έλενα και Μαρία θα το εκτιμούσα!!! Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!!
 

zodania

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
24
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξανά ειδικά στον φίλο lenti_gr που αξιολόγησε τις υπηρεσίες της Δέσποινας και της έβαλε 7. Φίλε έβαλες 7 και στην Ελευθερία. Οπότε να υποθέσω ότι κάνει το πρόγραμμα της Ελευθερίας πλέον; ή απλά την βαθμολογείς έτσι χάρην της ευγένειας που έχει;
Με τις διαφωτιστικές και διακριτικές πληροφορίες γλιτώνουμε πολλά 90αρικα..

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.


Συγγνώμην αλλά δεν μπορώ να στέλνω pm ξαφνικά αν και το έχω επισημάνει στην διαχείριση.
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
Με δοκιμαστικη φορα ελευθερια σε μενα ηταν στο 7.... ξερω παει για 9 γενικα σε αλλους παιχτες
Δεσποινα ειναι νεα, σιγα σιγα θα ξεθαρεψει πιστευω
 

lentis_gr

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
73
Like
168
Πόντοι
0
και στις υπηρεσιες βαζω και το μασαζ εννοειται, το οποιο ηταν και αυτο για 7
Κατι που να τα συνδιαζει ολα δεν υπαρχει, εμφανισιμη να ειναι, να κανει καλο μασαζ και οχι ενα απλο λαδωμα. Αυτο εχει σημασια για μενα, αλλιως παιρνεις glamοur και κανεις τη δουλιτσα σου και με πολυ πιο ομορφες.
 

sokoflikos

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2014
Μηνύματα
52
Like
8
Πόντοι
0
παιδιά καλησπέρα... Ξέρετε μήπως κάποια από αυτές τις κοπέλες αν είναι η Μαρία από Αλβανία που δούλευε εθναρχου μακαρίου και Συγγρού στο πέρσοναλ;;
 

Muratti_ambassador

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
876
Κριτικές
9
Like
144
Πόντοι
286
Μιας και έχω καιρό να πάω κάποιος φίλος για τα τωρινά δυνατά χαρτιά του μαγαζιού ? Ευχαριστώ
 

zodania

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
24
Like
31
Πόντοι
0
Μιας και έχω καιρό να πάω κάποιος φίλος για τα τωρινά δυνατά χαρτιά του μαγαζιού ? Ευχαριστώ


Μαργαρίτα και Δέσποινα. Για τους φίλους που θα αναρωτηθούν θα τους θυμίσω τι έλεγε ο Ηράκλειτος:

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕΙ
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.426
Κριτικές
99
Like
25.037
Πόντοι
26.236
Να μην είχε το  τατουάζ του Ολυμπιακού  η Δέσποινα μια χαρά θα ήταν.
Κωλάρα όμως τρομερή.
 

magoplis

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2019
Μηνύματα
11
Like
4
Πόντοι
0
Αρκετά ραντεβού με Νταϊάνα, πολύ καλό μασάζ,η συνέχεια όχι η επιθυμητή, γενικά στο εν λόγω Κατάστημα προσέχουν τους καλούς Πελάτες..
 

Gamatos65

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Η Νταϊάνα είναι στανταρακι καλό μασάζ και πιασιαρικο κορμί. Εμένα που μου αρέσει το καλό μασάζ και όχι μόνο, την συστήνω ανεπιφύλακτα επίσης είναι άσος στα διπλά και στα bb. Για τους λάτρεις του καλού μασάζ, γιατί όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω είναι και αυτό που μετράει εχω πληροφορία έκπληξη για όσους ψάχνουν τα κορίτσια που έχουν φύγει από Λυκαβηττού. Τρία εκ των οποίων έχουν κάνει μεταγραφή στον νέο χώρο του Ψυχικού. Προσωπικά και χαρακτηριστικά σχόλια όπως και τους λόγους τους οποίους έφυγαν δεν θα γράψω για ευνόητους λόγους. Αλλά θα επιστρέψω με καυτές λεπτομέρειες όσο αφορά υπηρεσίες
 

nikos1908

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
11
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
τι ανοιξε στο ψυχικο παικτη;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
125
Like
21.671
Πόντοι
28.900
Η Νταϊάνα είναι στανταρακι καλό μασάζ και πιασιαρικο κορμί. Εμένα που μου αρέσει το καλό μασάζ και όχι μόνο, την συστήνω ανεπιφύλακτα επίσης είναι άσος στα διπλά και στα bb. Για τους λάτρεις του καλού μασάζ, γιατί όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω είναι και αυτό που μετράει εχω πληροφορία έκπληξη για όσους ψάχνουν τα κορίτσια που έχουν φύγει από Λυκαβηττού. Τρία εκ των οποίων έχουν κάνει μεταγραφή στον νέο χώρο του Ψυχικού. Προσωπικά και χαρακτηριστικά σχόλια όπως και τους λόγους τους οποίους έφυγαν δεν θα γράψω για ευνόητους λόγους. Αλλά θα επιστρέψω με καυτές λεπτομέρειες όσο αφορά υπηρεσίες


Για δώσε μας τα φώτα σου τι και που άνοιξε στο Ψυχικό;;;
 

wack34

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2017
Μηνύματα
157
Κριτικές
1
Like
355
Πόντοι
21
η δεσποινα τι λεει απο σωμα καλη?
 

giolo

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Νταϊάνα είναι στανταρακι καλό μασάζ και πιασιαρικο κορμί. Εμένα που μου αρέσει το καλό μασάζ και όχι μόνο, την συστήνω ανεπιφύλακτα επίσης είναι άσος στα διπλά και στα bb. Για τους λάτρεις του καλού μασάζ, γιατί όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω είναι και αυτό που μετράει εχω πληροφορία έκπληξη για όσους ψάχνουν τα κορίτσια που έχουν φύγει από Λυκαβηττού. Τρία εκ των οποίων έχουν κάνει μεταγραφή στον νέο χώρο του Ψυχικού. Προσωπικά και χαρακτηριστικά σχόλια όπως και τους λόγους τους οποίους έφυγαν δεν θα γράψω για ευνόητους λόγους. Αλλά θα επιστρέψω με καυτές λεπτομέρειες όσο αφορά υπηρεσίες

Νταιανα πολυ καλη. Επαγγελματιας. Ποιες εφυγαν για Ψυχικο?
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μην ψαρώνετε με όλα αυτά περί "νέου χώρου στο Ψυχικό". Το πέταξε κάποιος και εξαφανίστηκε. Μού φαίνεται μούφα (αν φανεί ότι κάνω λάθος θα ζητήσω συγγνώμη).
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
Μην ψαρώνετε με όλα αυτά περί "νέου χώρου στο Ψυχικό". Το πέταξε κάποιος και εξαφανίστηκε. Μού φαίνεται μούφα (αν φανεί ότι κάνω λάθος θα ζητήσω συγγνώμη).
συμφωνω μαζι σου, δεν υπαρχει κανενας χωρος στο ψυχικο... αφου ανεβασε με το σχολιο του τις υπηρεσιες  της Νταιανας πεταξε και αυτο με το Ψυχικό οτι και καλα ειναι γνωστης και γω ξερω.. Ηρθε ξαφνικα ενας τυπος με 3 μηνυματα, ολα για το ελενας , εγγεγραμμενος απο τον ιουλιο του 19 που τα 2 μηνυματα αφορυν την νταιανα και στο τριτο γραφει "σωστα" να μας πει οτι ανοιξε χωρος στο ψυχικο... Μουφα ειναι, ολα τα εκανε για να εξυμνησει την Νταιανα... ΚΑΠΟΤΑΣ 07
 

katsavos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2017
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
νταιανα τοπ τοπ τοπ σε ολες τις υπηρεσιες που προσφερει :walkingpenis:
 

handst

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2007
Μηνύματα
110
Like
2
Πόντοι
1
Συνάδελφοι επειδή περνώντας απέξω για κάτι δουλειές είδα να μπαίνει μια με κοντο μαλλι ξανθο, ομορφουλα με δυνατό μπουστο και πιασιματα.... ξενη σιγουρα ειτε αλβανια ειτε ρουμανια, βαλκανια.

ξερει καποιος που εχει παει προσφατα αν δουλευει εκεί ή αν εμπαινε για αλλου ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom