Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
δυσκολο να δωσουν τηλεφωνο... εγω θυμαμαι το ειχε κανει η στελλα, η καλυτερη πιπα των βαλκανιων, εκλεβε τους πελατες του μαγαζιου, το εμαθε η ελενη και μπουλο μετα
 

aggggpap

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Πραγματικά δεν εχω καταλάβει χριστό πως πρέπει να το χειριστώ. Μια φορά που έχω πάει πήγα μαζί με την τότε κοπέλα μου. απλά μας έβαλαν στο ίδιο δωμάτιο και μου έκανε εμένα άντρας και σε αυτήν γυναίκα μασάζ. ζητήσαμε να αλλάξουν και μας είπαν απαγορεύεται από την πολιτική του μαγαζιού.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.259
Πόντοι
1.191
Τραγικό τύπε,μασάζ από άντρα??? :vomit:
 

aggggpap

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
4
Πόντοι
0
Φοβερά πράγματα. Μας το έπαιζαν επαγγελματίες...  :heavymetalbig:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
:happy: :happy: :happy: :happy: :happy: :happy:

ρε τι γινετε στον κοσμο !!!!!!!
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
25
Like
781
Πόντοι
291
Πρώτη φορά μετά από μήνες και η θεραπεύτρια με πιπωνε με μανία  μια ώρα, μετά από δεκάλεπτο μασάζ , ποιος άντρας και πράσινα άλογα?
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.345
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Πρώτη φορά μετά από μήνες και η θεραπεύτρια με πιπωνε με μανία  μια ώρα, μετά από δεκάλεπτο μασάζ , ποιος άντρας και πράσινα άλογα?

Θεραπευτρια???
Συνολικό Κόστος??
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
358
Κριτικές
16
Like
877
Πόντοι
371
Φήμες λένε ότι στο μαγαζί δουλεύει η Μαρία η ξανθιά Αλβανία με τα τατουάζ απο Δημοκρίτου, Δάφνη και ακόμα πιο πίσω από Ακρόπολη..
έχει κανείς "εικόνα"?
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
Βρεθηκα σε νησι των κυκλαδων τυχαια με θεραπευτρια που δουλευε στο μαγαζι και τωρα σταματησε, μαλλον την σταματησαν και την συκοφαντησαν... ηπιαμε καφε και ειπαμε πολλα... τα κραταω για μενα. ισως καποια στιγμη να γραψω κατι...
Παμε στα δικα μας... Οταν πατε για μασαζ , να περνετε τηλ και να λετε "θα ερθω στις 7 να κανω με την ταδε"... συγκεκριμμενα πραγματα... οποιος παει χωρις ραντεβου (για τους γνωστους πελατες μιλαω , τους αγνωστους τους τρωει η μαρμαγκα) συνηθως θα παρει την γνωστη απαντηση οτι ολες δουλευουν εκτος απο την αφροδιτη... Το μαγαζι συνεχιζει το unfair ως προς τους πελατες και της θεραπευτριες παιχνιδι :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:... Σιγονταρει και προωθει την Αφοδιτη :headbang: :headbang: :headbang:.. Μια εξηγηση μπορω να δωσω.. Οτι η Αφροδιτη λαδωνει την προισταμμενη Ζετα για ευνοικοτερη μεταχειριση :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:... Εκει που οι αλλες σου δινουν 10 , εγω θα σου δινω 20.... οποιος θελει να μην τον φαει η μαρμαγκα, τηλεφωνακι απο πριν,για να ειστε σιγουροι... τα φιλια μου σε ολα τα μωρα του ελενας ντει σπα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
Βρεθηκα σε νησι των κυκλαδων τυχαια με θεραπευτρια που δουλευε στο μαγαζι και τωρα σταματησε, μαλλον την σταματησαν και την συκοφαντησαν... ηπιαμε καφε και ειπαμε πολλα... τα κραταω για μενα. ισως καποια στιγμη να γραψω κατι...
Παμε στα δικα μας... Οταν πατε για μασαζ , να περνετε τηλ και να λετε "θα ερθω στις 7 να κανω με την ταδε"... συγκεκριμμενα πραγματα... οποιος παει χωρις ραντεβου (για τους γνωστους πελατες μιλαω , τους αγνωστους τους τρωει η μαρμαγκα) συνηθως θα παρει την γνωστη απαντηση οτι ολες δουλευουν εκτος απο την αφροδιτη... Το μαγαζι συνεχιζει το unfair ως προς τους πελατες και της θεραπευτριες παιχνιδι :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:... Σιγονταρει και προωθει την Αφοδιτη :headbang: :headbang: :headbang:.. Μια εξηγηση μπορω να δωσω.. Οτι η Αφροδιτη λαδωνει την προισταμμενη Ζετα για ευνοικοτερη μεταχειριση :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:... Εκει που οι αλλες σου δινουν 10 , εγω θα σου δινω 20.... οποιος θελει να μην τον φαει η μαρμαγκα, τηλεφωνακι απο πριν,για να ειστε σιγουροι... τα φιλια μου σε ολα τα μωρα του ελενας ντει σπα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Πως μπορώ να σου στείλω pm; Γιατί δεν το έχω με αυτά.
Μου έβαλες φωτιές με αυτό που έγραψες, αν εννοούμε την ίδια γιατί την ψάχνω.
Στείλε μου αν μπορείς.
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
Πως μπορώ να σου στείλω pm; Γιατί δεν το έχω με αυτά.
Μου έβαλες φωτιές με αυτό που έγραψες, αν εννοούμε την ίδια γιατί την ψάχνω.
Στείλε μου αν μπορείς.
σου εστειλα πμ... αλλα περα απο το πμ που θα μου στειλεις,εσυ λες οτι σου εβαλα φωτιες και ψαχνεις μια θεραπευτρια. αν υποθεσουμε οτι ειναι αυτη που ειδα εγω... τι θα ηθελες?? να σου κανω την επαφη παλι?? να σου δωσω το τηλ της??? δεν γινονται αυτα φιλε... το μονο που μπορω να κανω ειναι να της πω οτι σου λειπει...
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Βρεθηκα σε νησι των κυκλαδων τυχαια με θεραπευτρια που δουλευε στο μαγαζι και τωρα σταματησε, μαλλον την σταματησαν και την συκοφαντησαν... ηπιαμε καφε και ειπαμε πολλα... τα κραταω για μενα. ισως καποια στιγμη να γραψω κατι...
Παμε στα δικα μας... Οταν πατε για μασαζ , να περνετε τηλ και να λετε "θα ερθω στις 7 να κανω με την ταδε"... συγκεκριμμενα πραγματα... οποιος παει χωρις ραντεβου (για τους γνωστους πελατες μιλαω , τους αγνωστους τους τρωει η μαρμαγκα) συνηθως θα παρει την γνωστη απαντηση οτι ολες δουλευουν εκτος απο την αφροδιτη... Το μαγαζι συνεχιζει το unfair ως προς τους πελατες και της θεραπευτριες παιχνιδι :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:... Σιγονταρει και προωθει την Αφοδιτη :headbang: :headbang: :headbang:.. Μια εξηγηση μπορω να δωσω.. Οτι η Αφροδιτη λαδωνει την προισταμμενη Ζετα για ευνοικοτερη μεταχειριση :thubsdown: :thubsdown: :thubsdown:... Εκει που οι αλλες σου δινουν 10 , εγω θα σου δινω 20.... οποιος θελει να μην τον φαει η μαρμαγκα, τηλεφωνακι απο πριν,για να ειστε σιγουροι... τα φιλια μου σε ολα τα μωρα του ελενας ντει σπα  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
στην πρωινη μεσημεριανη βαρδια παντως η μυρσινη δεν την προωθει καθολου την συγκεκριμενη. βεβαια με την ζετα δεν εχω πολλα παρε δωσε και ουτε θελω οποτε δεν αντιλεγω, μπορει να ειναι ετσι οπωσ τα λες. για την κοπελα που μιλας αν εννοεις την ελινα για εμενα ηταν το καλυτερο ΜΑΣΑΖ του μαγαζιου  με ουσια, χωρις φιγουρες και αεροπλανικα με ρισκο να τραυματισουν (αναφερομαι στην ομαδα απο τις κοπελες που παιζουν β γυρο φυσικα). ειναι το πρωτο μου μυνημα στο φορουμ να περνατε ομορφα μαγκες
 

artemwng

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
76
Like
340
Πόντοι
20
σου εστειλα πμ... αλλα περα απο το πμ που θα μου στειλεις,εσυ λες οτι σου εβαλα φωτιες και ψαχνεις μια θεραπευτρια. αν υποθεσουμε οτι ειναι αυτη που ειδα εγω... τι θα ηθελες?? να σου κανω την επαφη παλι?? να σου δωσω το τηλ της??? δεν γινονται αυτα φιλε... το μονο που μπορω να κανω ειναι να της πω οτι σου λειπει...

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να απαντήσω στο μήνυμα σου.
Τέλος πάντων. Αν αναφέρεσαι στην "Ε" με το τατού πίσω και την πέτυχες σε πολύ ειδυλλιακό νησί, ακριβώς αυτό θέλω. Να της πεις ότι μου λείπει. Και θα σου πω τα περαιτέρω, αν μιλάμε για την ίδια και ενδιαφερθεί για το αίσθημα απώλειας που νιώθω, σε περίπτωση που μπορείς να κάνεις κάτι.
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Φιλε μπορει να την σκεφτεσαι και να σου λειπει η "Ε" με το ταττου ομως μην ξεχνας οτι ειναι επαγγελματιας και αλλο η "δουλεια" αλλο η προσωπικη της ζωη,αυτο ειναι νομος.
Καλο καλοκαιρι σε ολους,και να γαμαμε φουλ
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
στην πρωινη μεσημεριανη βαρδια παντως η μυρσινη δεν την προωθει καθολου την συγκεκριμενη. βεβαια με την ζετα δεν εχω πολλα παρε δωσε και ουτε θελω οποτε δεν αντιλεγω, μπορει να ειναι ετσι οπωσ τα λες. για την κοπελα που μιλας αν εννοεις την ελινα για εμενα ηταν το καλυτερο ΜΑΣΑΖ του μαγαζιου  με ουσια, χωρις φιγουρες και αεροπλανικα με ρισκο να τραυματισουν (αναφερομαι στην ομαδα απο τις κοπελες που παιζουν β γυρο φυσικα). ειναι το πρωτο μου μυνημα στο φορουμ να περνατε ομορφα μαγκες
εχει δικιο ο συναθλητης ο καποτας, η ζετα προωθει την συγκεκριμμενη και δεν το κανει τυχαια... βγαζει μεροκαματο... θα πρεπει να τα μαθει η μανα της τα χαμπερια της να γινει λιγο της πουτ@νας... αν προωθει την αφροδιτη ή την καθε αφροδιτη σε 4 μασαζ την μερα και η αφροδιτη παιρνει 10 ευρω λιγοτερα απ΄οτι παιρνουν οι αλλες ,αυτο το δεκαυρω παει στην τσεπη της ζετας... εχουμε και λεμε... 10Χ4 =40 ΕΥΡΩ...Χ25μερες= 1000 ευρω το μηνα... αρα η Ζετα βγαζει ενα χιλιαρικακι μαυρο σε σχεση με το τι φαινεται στο μαγαζι... καποια στιγμη μου το ειπε η ιδια η αφροδιτη κατα την διαρκεια του μασαζ... βεβαια μετα το αλλαξε γιατι καταλαβε την μαλακια.... αυτα ... καλα να περνατε... λαμογια θα υπαρχουν παντου!!!
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
να κανω τον δικηγορο του διαβολου πανω σε αυτο που ειπε ο φιλος για το οτι συνεχεια μονο μια κοπελα ειναι διαθεσιμη. το καταστημα ειναι μερεσ που εχει αρκετη κινηση. και εγω μια φορα εκανα ψιλοπαραπονα στο ιδιο στυλ για συγκεκριμενη κοπελα. αλλα μετα απο ξεχωριστη κουβεντα με μερικες πολυ αξιοπιστες και ντομπρες προς εμενα κοπελες, μου ειπαν ολες το ιδιο πραγμα. δεν χρειαζεται παντα να φανταζομαστε σεναρια για το οτι μασ κρυβουν τισ κοπελες και τις κρατανε ρεζερβε για αλλους, η΄ οτι προωθουν μια συγκεκριμενη κοπελα κλπ.

καποιες φορες μπορει να τυχει να ψαχνεις μια κοπελα να καπαρωσεις και να μην την βρισκεις. αλλωστε για την αφροδιτη συγκεκριμενα φερετε και μερικοι απο εδω μεριδιο ευθυνης που παντα ειναι "διαθεσιμη". να το εξηγησω. εγω για παραδειγμα δεν την εχω παρει ποτε, δεν ειχε τυχει να την παρω και ειδικα μετα απο καποιες κακες κριτικες που διαβασα εδω μεσα ουτε που θα το κανω ποτε (και σας ευχαριστω για την ενημερωση). σκεφτειτε λοιπον οτι πολυ παιχτες σαν και εμενα διαβαζουμε, συζηταμε,ακουμε,παρακολουθουμε, και κρινουμε αναλογως. το γεγονος λοιπον οτι η συγκεκριμενη σου προτεινεται συνεχεια, ισως και να ειναι σε ενα ποσοστο αποτελεσμα οτι η συγκεκριμενη δεν επιλεγεται απο πολλους παιχτες και μενει πισω σε σχεση με αλλες κοπελες και ετσι προσπαθουν να στην πασαρουν τακτικα. Σε αυτο μπορει να εχουν συμβαλει και μερικα σχολια εδω μεσα.

εννοειται οτι ο φιλος μπορει να εχει δικιο και εγω αδικο. μπορει να εχω πεσει εξω.
 

MASKAS

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
εχει δικιο ο συναθλητης ο καποτας, η ζετα προωθει την συγκεκριμμενη και δεν το κανει τυχαια... βγαζει μεροκαματο... θα πρεπει να τα μαθει η μανα της τα χαμπερια της να γινει λιγο της πουτ@νας... αν προωθει την αφροδιτη ή την καθε αφροδιτη σε 4 μασαζ την μερα και η αφροδιτη παιρνει 10 ευρω λιγοτερα απ΄οτι παιρνουν οι αλλες ,αυτο το δεκαυρω παει στην τσεπη της ζετας... εχουμε και λεμε... 10Χ4 =40 ΕΥΡΩ...Χ25μερες= 1000 ευρω το μηνα... αρα η Ζετα βγαζει ενα χιλιαρικακι μαυρο σε σχεση με το τι φαινεται στο μαγαζι... καποια στιγμη μου το ειπε η ιδια η αφροδιτη κατα την διαρκεια του μασαζ... βεβαια μετα το αλλαξε γιατι καταλαβε την μαλακια.... αυτα ... καλα να περνατε... λαμογια θα υπαρχουν παντου!!!
παιχτη δεν αντιλεγω, για να το λες κατι θα ξερεις καλυτερα
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
εχει δικιο ο συναθλητης ο καποτας, η ζετα προωθει την συγκεκριμμενη και δεν το κανει τυχαια... βγαζει μεροκαματο... θα πρεπει να τα μαθει η μανα της τα χαμπερια της να γινει λιγο της πουτ@νας... αν προωθει την αφροδιτη ή την καθε αφροδιτη σε 4 μασαζ την μερα και η αφροδιτη παιρνει 10 ευρω λιγοτερα απ΄οτι παιρνουν οι αλλες ,αυτο το δεκαυρω παει στην τσεπη της ζετας... εχουμε και λεμε... 10Χ4 =40 ΕΥΡΩ...Χ25μερες= 1000 ευρω το μηνα... αρα η Ζετα βγαζει ενα χιλιαρικακι μαυρο σε σχεση με το τι φαινεται στο μαγαζι... καποια στιγμη μου το ειπε η ιδια η αφροδιτη κατα την διαρκεια του μασαζ... βεβαια μετα το αλλαξε γιατι καταλαβε την μαλακια.... αυτα ... καλα να περνατε... λαμογια θα υπαρχουν παντου!!!

Τα άλλα δεν είναι μαύρα δηλαδή? Όλοι μας ζητάμε απόδειξη?
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Δυστυχως εχουν δικιο οι συναγωνιστες που λενε για την αφροδιτη και τη ζετα,οσο για τις αξιοπιστες και ντομπρες κοπελες που λες,μετα απο συναντηση πριν λιγο καιρο με το "μεγαλο αφεντικο"εφαγαν χοντρο χερι να μην μιλανε με τους πελατες για τα του οικου τους και γι αυτο πολλες ειναι φοβισμενες.
Η "Ε"οντως εφυγε γιατι την καταρουφιανεψαν γιατι ηταν κορυφαια στο μασαζ.Τιποτα θελει μονο με ραντεβου συναντηση,τοσες εχει με master στο β γυρο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom