Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.840
Κριτικές
67
Like
3.728
Πόντοι
4.130
Να ανακεφαλαιωσουμε παιδιά για όσους δεν έχουμε επισκεφτεί το μαγαζι: όταν πας πρωτη φορα σε αντιμετωπίζουν σαν να κάνουν μασαζ μόνο και μετα ανάλογα πως κυλάει η συνεύρεση σου βγάζουν έξτρα, σωστα καταλαβα?
Κανεις απο τους γνωστές δεν απάντησε ούτε σε μυνημα, άρα παραμένει μυστικό σε κλειστό κύκλο, καλά να περνάτε.....
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
5
Like
457
Πόντοι
301
Κανεις απο τους γνωστές δεν απάντησε ούτε σε μυνημα, άρα παραμένει μυστικό σε κλειστό κύκλο, καλά να περνάτε.....

Πολλοί έχουν δώσει 80αρι στην πρώτη τους επίσκεψη και μείνανε με το πουλί στο χέρι. Άλλοι πάλι πήρανε έστω φραπέ με το 80άρι. Είναι λότο η φάση.
Εγώ μια φορά πήγα και από την πολύ ανάκριση ξενέρωσα και τους λέω καλά, κάντε μου εδώ ένα μασαζάκι με 25 ευρώ να τελειώνουμε. Κώλωσα να δώσω το 80άρι χωρίς σίγουρο σκοράρισμα. Τουλάχιστον άξιζε το μασάζ στα 25 γιούρια.
 

bigday

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2018
Μηνύματα
109
Like
46
Πόντοι
1
blacklist σ αυτο το μαγαζι να μη ξαναπαει κανεις μεχρι ν αποφασισουν τι μαγαζι εχουν και να μη κοροιδευουν
 

kapotas07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
106
Κριτικές
5
Like
228
Πόντοι
281
κριτικη για να προστατεψω κοσμο...
Η μεγαλυτερη φολαρα του μαγαζιου ειναι η Αφροδιτη..
Την αφροδιτη την εχω παρει καιρο πριν , επειτα απο παροτρυνση της Ζετας, μου την πλασαρε σαν κατι το εξαιρετικο με το γνωστο πουτανιστικο υφος της. Και επειτα απο συζητηση με πμ με συναγωνιστη θαμωνα και αυτος του μαγαζιου την πατησε και αυτος με τον ιδιο ακριβως τροπο.. Αρα λοιπον κατα πασα πιθανοτητα την αφροδιτη την σιγονταρει η διευθυνση, χωρις να βαζω και το χερι μου στην φωτια. Θα μαθω ομως και θα επανελθω σε αυτο.... τελος παντων εμφανισιακος δεν μου γεμισε το ματι... κοντουλα, τσουπωτη με ψευτικα χειλη και ψευτικα βυζια που τα ειδα στην πορεια. απο μασαζ πολυ μετρια πραγματα , στα υπολοιπα και στο β μερος του προγραμματος υπηρεσιες μπουρδελου... πολυ προσποιηση λες και ειμαι χθεσινος... βογγουσε γιατι απλα επρεπε να βογγηξει. εχει κανει πλαστικη στα χειλη και στα βυζια , αλλα απετυχαν τελειως... δεν ξερω αν εφταιγε ο πλαστικος αλλα ηταν μια αποτυχια. Προσπαθουσα καιρο να καταλαβω γιατι η Ζετα μου την προτεινε, γιατι ηθελε να με ριξει κουβα?? σκεφτομαι μηπως δεν ειχεκανει ραντεβου εκεινη την μερα,,... δεν ξερω ,,..θα επανελθω με κριτικη στιςκριτικες του μαγαζιου. περισσοτερο για να προστατεψω κοσμο και να μην πιστευει τις παπατζες που του πουλανε εκει μεσα
 

Φοιβος9

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2018
Μηνύματα
125
Like
303
Πόντοι
21
Παντως για να λεμε και την αληθεια υπαρχουν και αλλες φολες εκει,σαυρες θα ελεγα
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Οι καλύτερες ποιες ειναι μάγκες αυτήν την περίοδο? Η μαργαρίτα παίζει ακόμη?
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
Επίσης στο χαμαμ είσαι με εσωρουχο ή  όχι ?
 

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Οι καλύτερες ποιες ειναι μάγκες αυτήν την περίοδο? Η μαργαρίτα παίζει ακόμη?
αμα δεν ξερεις τον κωδικο τι να τις κανεις τις καλυτερες??? ή αλλιως.... αν ηξερες κωδικο δεν θα ρωταγες για τις καλυτερες... δωρο αδωρο!!!
 

duonitis

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
23
Like
2
Πόντοι
0
αμα δεν ξερεις τον κωδικο τι να τις κανεις τις καλυτερες??? ή αλλιως.... αν ηξερες κωδικο δεν θα ρωταγες για τις καλυτερες... δωρο αδωρο!!!
Ευχαριστώ για τη βοηθεια ! Πρεπει να είσαι η ψυχη της παρεας.
 
Εγγρ.
15 Σεπ 2018
Μηνύματα
113
Κριτικές
17
Like
975
Πόντοι
1.011
Οι κοπελες στο μαγαζι κανουν μπανιο μετα απο μασαζ-πιπα οχι σεξ? Το ρωταω γιατι πηρα κοπελα που μυριζε πολυ ασχημα το στομα της και το στηθος της. Ηρθε σε μενα στο 2 λεπτο μετα απο αλλο ραντεβου. Αθλια και ακριβη εμπειρια.
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Οι κοπελες στο μαγαζι κανουν μπανιο μετα απο μασαζ-πιπα οχι σεξ? Το ρωταω γιατι πηρα κοπελα που μυριζε πολυ ασχημα το στομα της και το στηθος της. Ηρθε σε μενα στο 2 λεπτο μετα απο αλλο ραντεβου. Αθλια και ακριβη εμπειρια.
Δεν νομίζω η Ελένη να τσιγκουνεύεται το νερό και το σαπούνι, όπως δυστυχώς συμβαίνει σε κάποια μαγαζιά. Μαλακία της κοπέλας προφανώς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 96713

Επισκέπτης
Υπάρχει περίπτωση να συναντήσουμε καμία από τις κοπέλες εκτός μαγαζιού;
Έχει κάποιος συναγωνιστής αυτή την τύχη;
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με π.μ.
Οποία και αν είναι η απάντηση
Πολύ θα ήθελα να συναντήσω εκτός την Ανδριάνα και την Νταϊάνας

Έχεις κάποιος συναγωνιστής κανένα κονπαρακαλω απάντηση με π.μ. Οποία και αν είναι
Ευχαριστω
 

therapistic

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2017
Μηνύματα
50
Like
94
Πόντοι
0
Υπάρχει περίπτωση να συναντήσουμε καμία από τις κοπέλες εκτός μαγαζιού;
Έχει κάποιος συναγωνιστής αυτή την τύχη;
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με π.μ.
Οποία και αν είναι η απάντηση
Πολύ θα ήθελα να συναντήσω εκτός την Ανδριάνα και την Νταϊάνας

Έχεις κάποιος συναγωνιστής κανένα κονπαρακαλω απάντηση με π.μ. Οποία και αν είναι
Ευχαριστω

:idiot: :idiot: :idiot:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.053
Like
2.912
Πόντοι
456
Υπάρχει περίπτωση να συναντήσουμε καμία από τις κοπέλες εκτός μαγαζιού;
Έχει κάποιος συναγωνιστής αυτή την τύχη;
Οποίος μπορεί ας απαντήσει με π.μ.
Οποία και αν είναι η απάντηση
Πολύ θα ήθελα να συναντήσω εκτός την Ανδριάνα και την Νταϊάνας

Έχεις κάποιος συναγωνιστής κανένα κονπαρακαλω απάντηση με π.μ. Οποία και αν είναι
Ευχαριστω
Σίγουρα κάνουν με κάποιους έμπιστους και χουβαρντάδες πελάτες ,μπορεί να παίζει και συναίσθημα καμιά φορά  γιατί οι πιό πολλές δεν είναι φουλ επαγγελματίες.
 

fos-kolos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
134
Like
267
Πόντοι
21
ναι σιγουρα συναισθημα..αγαπουλες ,λουλουδακια,ρομαντικοι περιπατοι  :jerking:
 

FOTINOS 54

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2016
Μηνύματα
181
Like
220
Πόντοι
21
άμα πας κάνα δυο φόρες με μια αμέσως τηλεφωνώ νταιανα σίγουρα  :thefinge:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom