Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 612K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.541
Κριτικές
200
Like
1.187
Πόντοι
2.310
ποιό είναι το αδελφό της Σόλωνος?
 

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Πρόσφατα επισκέφτηκα το μαγαζί για 3η φορά από το καλοκαίρι. Και τις 3 φορές μόνο μασάζ - χαμάμ με 25€. Δεν ρώτησα η ζήτησα για extra υπηρεσίες μιας και ξέρω ότι δεν ανοιγονται αν δεν σε ξέρουν. Προχθές όμως η νίκη που μου έκανε μασαζ στο τέλος μου λέει περίμενε λίγο και γυρνάει στο δωμάτιο όπου μου έφερε 3 άσπρα χαρτάκια με προσφορές και μου λέει "έχουμε κι άλλες προσφορές να ξέρεις αν θες". Τα χαρτάκια έχουν απλές προσφορές επάνω, αλλά μήπως αυτά ρε παιδιά είναι κάτι σαν συνθηματικό για την επόμενη φορά; Γνωρίζει κανείς;
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.022
Like
25.022
Πόντοι
5.006
Πρόσφατα επισκέφτηκα το μαγαζί για 3η φορά από το καλοκαίρι. Και τις 3 φορές μόνο μασάζ - χαμάμ με 25€. Δεν ρώτησα η ζήτησα για extra υπηρεσίες μιας και ξέρω ότι δεν ανοιγονται αν δεν σε ξέρουν. Προχθές όμως η νίκη που μου έκανε μασαζ στο τέλος μου λέει περίμενε λίγο και γυρνάει στο δωμάτιο όπου μου έφερε 3 άσπρα χαρτάκια με προσφορές και μου λέει "έχουμε κι άλλες προσφορές να ξέρεις αν θες". Τα χαρτάκια έχουν απλές προσφορές επάνω, αλλά μήπως αυτά ρε παιδιά είναι κάτι σαν συνθηματικό για την επόμενη φορά; Γνωρίζει κανείς;
όχι φιλε μου καμία σχέση.θελει πολύ χρήμα εκεί. :)
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Πρόσφατα επισκέφτηκα το μαγαζί για 3η φορά από το καλοκαίρι. Και τις 3 φορές μόνο μασάζ - χαμάμ με 25€. Δεν ρώτησα η ζήτησα για extra υπηρεσίες μιας και ξέρω ότι δεν ανοιγονται αν δεν σε ξέρουν. Προχθές όμως η νίκη που μου έκανε μασαζ στο τέλος μου λέει περίμενε λίγο και γυρνάει στο δωμάτιο όπου μου έφερε 3 άσπρα χαρτάκια με προσφορές και μου λέει "έχουμε κι άλλες προσφορές να ξέρεις αν θες". Τα χαρτάκια έχουν απλές προσφορές επάνω, αλλά μήπως αυτά ρε παιδιά είναι κάτι σαν συνθηματικό για την επόμενη φορά; Γνωρίζει κανείς;

Το μαγαζι αυτο ειναι εξαιρετικό. Απλα δεν ειναι το μέρος για οσους ψάχνουν "στεγνά" να πηδήξουν. Προφανως θελει να διαφυλάξει το image του και καλα κανει. Ειναι ενας κυριλέ χωρος που πας για μασάζ. Εαν ειςαι πελάτης και πας συχνα κάποια στιγμή υπαρχει και "ανταμοιβή". Οχι ομως με κουπόνια των 30 ευρω. Αυτοί που περνάνε "καλα" ειναι ματσωμενοι και οι μη βιαστικόι. Υπαρχουν και εξαιρέσεις αλλα σπανίζουν. Εγω στάθηκα τυχερός στη δεύτερη η τριτη συνέδρια αλλα πριν 2-3 χρονια και τωρα τα πράγματα μπορει να ειναι πιο δύσκολα. Οποίος παει με σκοπό τον πηδουλο και μονο ας κοιτάξει αλλου. Τόσα μασαντζιδικα υπαρχουν. Η Κυρα Λενη κρατάει ενα επίπεδο.
 

vladimir1980

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2014
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
122
Πόντοι
0
Το μαγαζι αυτο ειναι εξαιρετικό. Απλα δεν ειναι το μέρος για οσους ψάχνουν "στεγνά" να πηδήξουν. Προφανως θελει να διαφυλάξει το image του και καλα κανει. Ειναι ενας κυριλέ χωρος που πας για μασάζ. Εαν ειςαι πελάτης και πας συχνα κάποια στιγμή υπαρχει και "ανταμοιβή". Οχι ομως με κουπόνια των 30 ευρω. Αυτοί που περνάνε "καλα" ειναι ματσωμενοι και οι μη βιαστικόι. Υπαρχουν και εξαιρέσεις αλλα σπανίζουν. Εγω στάθηκα τυχερός στη δεύτερη η τριτη συνέδρια αλλα πριν 2-3 χρονια και τωρα τα πράγματα μπορει να ειναι πιο δύσκολα. Οποίος παει με σκοπό τον πηδουλο και μονο ας κοιτάξει αλλου. Τόσα μασαντζιδικα υπαρχουν. Η Κυρα Λενη κρατάει ενα επίπεδο.

Ναι κατάλαβα και δεν πάω με σκοπό το Πηδουλο όπως λες αλλά το καλό μασάζ που προσφέρει . Θα ήθελα όμως και ένα happy ending κάποια στιγμή. Όταν λες σταθηκες τυχερός τι εννοείς πώς έγινε το σκηνικό; Ζήτησες από τηναρχή η Κατά την διάρκεια ; Απάντησε μου εδώ η με pm pls γιαΤι  με ενδιαφέρει πολύ
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Το "πηδουλο" π λες εκει παιζει για πλακα με τις περισσοτερες αρκει να εισαι πελατης...
Οσο για τα υπολοιπα π λεγοντε, να 'χαμε να λεγαμε...
Οι γνωστες ξερουν οι υπολοιποι ας διαβασουν...
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
Το "πηδουλο" π λες εκει παιζει για πλακα με τις περισσοτερες αρκει να εισαι πελατης...
Οσο για τα υπολοιπα π λεγοντε, να 'χαμε να λεγαμε...
Οι γνωστες ξερουν οι υπολοιποι ας διαβασουν...

Το ίδιο λέμε, τυπε. Το "πελάτης" σημαινει να ειςαι τακτικός θαμώνας  και να ειςαι διατεθειμένος να "επενδύσεις".
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.362
Κριτικές
16
Like
13.490
Πόντοι
5.577
Στο τέλος της ζήτησα ευθαρσώς να παίξει με το καβλί μου, βγάζοντάς το στη φόρα, κρεάτινο κοντάρι λουσμένο στο precum.
Αυτή γύρισε την πλάτη κι έφυγε.

θα ντραπηκε τυπε  :S
 

HOTELOS

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2010
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Το "πηδουλο" π λες εκει παιζει για πλακα με τις περισσοτερες αρκει να εισαι πελατης...
Οσο για τα υπολοιπα π λεγοντε, να 'χαμε να λεγαμε...
Οι γνωστες ξερουν οι υπολοιποι ας διαβασουν...
ΣΩΣΤΑ !!!!!!
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Το ίδιο λέμε, τυπε. Το "πελάτης" σημαινει να ειςαι τακτικός θαμώνας  και να ειςαι διατεθειμένος να "επενδύσεις".
συμφωνω,αν και ειναι σχετικο αυτο που αναφερεις.για μενα,ο καλυτερος τροπος,ειναι αρχικη ξηγα,με την μαμα ελενη,και ολα οκ.
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
:tits2:ε
συμφωνω,αν και ειναι σχετικο αυτο που αναφερεις.για μενα,ο καλυτερος τροπος,ειναι αρχικη ξηγα,με την μαμα ελενη,και ολα οκ.

Η "μαμά" θα ξηγηθει οταν δει να ρέει λιγο μπικικίνι. Αν πας επιτακτικά και με το "καλημέρα" να πεις ήρθα να "κάρφωσω"  θα σου κανει τη Κινέζα.  Επιςης καλο ειναι να έχετε τα δικα σας πυραμαχικα γιατι το μαγαζι δεν στοκαρει. Ακομα και η αποκομιδή τους γινεται με προσεκτικές διαδικασίες :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
:tits2:ε
Η "μαμά" θα ξηγηθει οταν δει να ρέει λιγο μπικικίνι. Αν πας επιτακτικά και με το "καλημέρα" να πεις ήρθα να "κάρφωσω"  θα σου κανει τη Κινέζα.  Επιςης καλο ειναι να έχετε τα δικα σας πυραμαχικα γιατι το μαγαζι δεν στοκαρει. Ακομα και η αποκομιδή τους γινεται με προσεκτικές διαδικασίες :grin:
πουθενα δεν πας επιτακτικα.εγω ειπα,οτι πας και ξεκαθαριζεις απο την αρχη,τι θελεις.αν συμφωνεις καθεσαι,αν οχι χαιρετας,και πας παρακατω.απλα και ομορφα.
 

daredevil12345

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2013
Μηνύματα
996
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
6
πουθενα δεν πας επιτακτικα.εγω ειπα,οτι πας και ξεκαθαριζεις απο την αρχη,τι θελεις.αν συμφωνεις καθεσαι,αν οχι χαιρετας,και πας παρακατω.απλα και ομορφα.


Nai γιατι αν πας σαν ευγενικο παιδι και της ξεκαθαρισεις ,  θα σε πανε στο κοκκινο δωματιο .
ΕΚει μεσα αν δεν σταξεις πρωτα μερικα ραντεβου δεν κανεις τιποτα.
Και δεν υπαρχει και λογος να ψαχνεσε στο Αν ΘΑ και να χαλας τα λεφτα σου ............ αφου υπαρχουν τοσα που δεν χρειαζετε να ξεκαθαρισεις ... ειναι ξεκαθαρισμενο απο μονο του !!

Τις καλησπερες μου φιλε  GURU
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Nai γιατι αν πας σαν ευγενικο παιδι και της ξεκαθαρισεις ,  θα σε πανε στο κοκκινο δωματιο .
ΕΚει μεσα αν δεν σταξεις πρωτα μερικα ραντεβου δεν κανεις τιποτα.
Και δεν υπαρχει και λογος να ψαχνεσε στο Αν ΘΑ και να χαλας τα λεφτα σου ............ αφου υπαρχουν τοσα που δεν χρειαζετε να ξεκαθαρισεις ... ειναι ξεκαθαρισμενο απο μονο του !!

Τις καλησπερες μου φιλε  GURU
βρε αιντε απο κει!..αρπα την πρωινιατικα... :referee:
 

tsampikosgamikos

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Πρόσφατα επισκέφτηκα το μαγαζί για 3η φορά από το καλοκαίρι. Και τις 3 φορές μόνο μασάζ - χαμάμ με 25€.

Με τα 25 πόση ώρα σε πασπατεύει ; Εσύ πιάνεις ; Βγάζει τίποτε ; Με 25 δεν έχει πολλά .
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
εχω παει μονοςμου καποιες φορες την πρωτη μεκουπονιμετα χωρις αλλα δεν...την τελευταια φορα πηγα με γκομενα.πηραμε μασαζ μαζι χαμαμ μαζι κ η τυπισα καθοταν κ μας κοιταζε μην πηδηχτουμε μεσα στο χαμαμ κ ανοιγε συνεχεια την πορτα, απο τοτε ερξα μαυρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom