Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 613K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο εν λόγο “SPA” με ραντεβού.
Στην υποδοχή η κ Έλενα με 3 κοπέλες. Οι 2  από τις οποίες στην  reception και ήταν ωραίες η τρίτη "φαγώσιμη".

Ενημέρωσα πως ήταν η πρώτη φορά. και με ρώτησε η κα Έλενα από που έμαθα για τον χώρο και αν είμαι με κουπόνια. Αφού ενημέρωσα πως όχι, φώναξε μία κοπέλα ("φαγώσιμη") και μου είπε πως θα μου εξηγήσει τις “υπηρεσίες” και να διαλέξω πρόγραμμα. Πασαρέλα δεν υπήρχε.

Πήγαμε στο δωμάτιο με την κοπέλα και διάλεξα το πρόγραμμα του μασάζ για 45 λεπτά, 80 ευρώ.

Μπάνιο κανονικά, ξάπλα, και μασάζ. Η κοπέλα πέραν από μασάζ δεν έκανε τίποτα το παραπάνω και ήταν απόμακρη με αποτέλεσμα να μην αισθάνομαι άνετα να ζητήσω το κάτι παραπάνω. Το μασάζ της ήταν πολύ καλό. ΙΣΩΣ να έπρεπε να ζητήσω για κάτι παραπάνω αλλά άμα η άλλη δεν βγάζει τσιμουδιά....τοτε τι ??

Σαν εμφάνιση η κοπέλα ήταν οκ, δηλαδή ωραίο πρόσωπο και μέτριο σώμα (με λίγα παραπάνω κιλά) αλλά…τίποτα...'εμεινα με το  :cum:
στο ΄χερι....

Κατά τη έξοδο, πάλι η κα Έλενα με ρώτησε που έμαθα για τον χώρο κάτι το οποίο μου φάνηκε περίεργο αφού με είχε ρωτήσει στην αρχή. Πολύ πιθανόν η εν λόγο κοπέλα να την ενημέρωσε πως δεν ζήτησα φραπέ ή μπριζόλα και να της φάνηκε περίεργο.

Καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσουν, σαν επιχείρηση, τι προσφέρουν και σε ποιους πελάτες απευθύνονται.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.224
Κριτικές
46
Like
3.656
Πόντοι
4.365
80€ μονο μασαζ????!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Ρε φιλαρακι επρεπε να το 'παλεψεις' το θεμα...
 

wrong

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2013
Μηνύματα
140
Like
33
Πόντοι
1
Εγώ σου έγραψα να προσέχεις. Τώρα κινδυνεύεις να ξαναπάς με τη λογική ότι σε ξέρουν και θα έχεις και κάτι άλλο. Όταν κάποτε πηδήξεις να μετρήσεις και πόσα ευρώ θα σου έχει στοιχήσει. Οι κυρίες είναι μαστόρισες σε αυτά.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Επίσκεψη στο εν λόγο “SPA” με ραντεβού.
Στην υποδοχή η κ Έλενα με 3 κοπέλες. Οι 2  από τις οποίες στην  reception και ήταν ωραίες η τρίτη "φαγώσιμη".

Ενημέρωσα πως ήταν η πρώτη φορά. και με ρώτησε η κα Έλενα από που έμαθα για τον χώρο και αν είμαι με κουπόνια. Αφού ενημέρωσα πως όχι, φώναξε μία κοπέλα ("φαγώσιμη") και μου είπε πως θα μου εξηγήσει τις “υπηρεσίες” και να διαλέξω πρόγραμμα. Πασαρέλα δεν υπήρχε.

Πήγαμε στο δωμάτιο με την κοπέλα και διάλεξα το πρόγραμμα του μασάζ για 45 λεπτά, 80 ευρώ.

Μπάνιο κανονικά, ξάπλα, και μασάζ. Η κοπέλα πέραν από μασάζ δεν έκανε τίποτα το παραπάνω και ήταν απόμακρη με αποτέλεσμα να μην αισθάνομαι άνετα να ζητήσω το κάτι παραπάνω. Το μασάζ της ήταν πολύ καλό. ΙΣΩΣ να έπρεπε να ζητήσω για κάτι παραπάνω αλλά άμα η άλλη δεν βγάζει τσιμουδιά....τοτε τι ??

Σαν εμφάνιση η κοπέλα ήταν οκ, δηλαδή ωραίο πρόσωπο και μέτριο σώμα (με λίγα παραπάνω κιλά) αλλά…τίποτα...'εμεινα με το  :cum:
στο ΄χερι....

Κατά τη έξοδο, πάλι η κα Έλενα με ρώτησε που έμαθα για τον χώρο κάτι το οποίο μου φάνηκε περίεργο αφού με είχε ρωτήσει στην αρχή. Πολύ πιθανόν η εν λόγο κοπέλα να την ενημέρωσε πως δεν ζήτησα φραπέ ή μπριζόλα και να της φάνηκε περίεργο.

Καλό θα ήταν να ξεκαθαρίσουν, σαν επιχείρηση, τι προσφέρουν και σε ποιους πελάτες απευθύνονται.
Σου εγραψα 2 "σιγουρακια" αν οχι για μπριζολα με τη πρωτη, τουλαχιστον φραπε με καλαμακι, τις τσεκαρες?
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

ggary1000: Δεν τις τσέκαρα τα 2 "σιγουρακια", γιατί δεν είχε πασαρέλα. Μου “φόρτωσε” κάποια άλλη. Δεν είχα επιλογή.  :think:                          

wrong: Έχεις δίκιο. Αν ξαναπάω θα είμαι ποιο πρεσκτικός και θα έχω στο νου μου να μην την πατήσω όπως λες.

alexandros77: Ναι φίλε...μόνο μασάζ...άστα!!!! Πως να το παλέψω αν η άλλη δεν βγάζει τσιμουδιά...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
ggary1000: Δεν τις τσέκαρα τα 2 "σιγουρακια", γιατί δεν είχε πασαρέλα. Μου “φόρτωσε” κάποια άλλη. Δεν είχα επιλογή.  :think:                          

wrong: Έχεις δίκιο. Αν ξαναπάω θα είμαι ποιο πρεσκτικός και θα έχω στο νου μου να μην την πατήσω όπως λες.

alexandros77: Ναι φίλε...μόνο μασάζ...άστα!!!! Πως να το παλέψω αν η άλλη δεν βγάζει τσιμουδιά...
Δε θα μασας, με 80-90ρες ειναι κριμα! Ζητα να δεις και αλλες την επομενη φορα, ή ζητα ονομαστικα τη Μαρια ή την Αννα.
Επισης ρωτα ψυχρα, το μασαζ μεχρι "που φτανει" χαμογελαστα, αν σου κανουν τις ανηξερες ή τις πονηρες, ρωτα ΧΥΜΑ.
Αν σου πουν "μα-μου" ΦΥΓΕ.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.973
Κριτικές
490
Like
36.622
Πόντοι
41.447
βλέπω χαμό και αντεγκλήσεις ,χωρίς νόημα και ουσία
ο ένας έχει άποψη για το σήμερα αλλά είναι εκτός Ελλάδος 1 χρόνο και
άλλος τάχει κόψει το ίδρυμα εδώ και καιρό ,αλλά έχει άποψη και αυτός για το σήμερα κλπ
ο μόνος φοθλ ενημερωμένος είναι τελικά ο φίλος μου ,που ενώ με συμβουλεύει να προτιμώ τις αλβανές ,αυτός ασχολείται με Ελληνίδες όπως γράφει.
φίλε ωραία τα λες και ενώ ξέρεις ακόμη τι νούμερο παπούτσι φοράνε ,δεν μας λες από μασάζ κατέχουν ??(η μια λες είναι από στουρνάρη που το μασάζ δεν είναι το καλύτερο τους αλλά η μπριζόλα !!!) και σε σύγκριση πάντα με τις επαγγελματίες μασέρ θα έλεγα Ιφιγένεια και Νταιάννα ??
και μια και είσαι ο μόνος ενήμερος παίζει στο ίδρυμα θεραπεύτρια χαρά ?? πρώην ??

εσυ και άλλοι 2 κλώνοι σου πήραν τον πούλο...
3 ακκουντς για να προμοτάρεις και να υποστηρίζεις το μαγαζί χωρίς να είσαι και απο οτι φαινεται και της ιδιοκτησίας....
αν επανέλθεις (που αυτό θα πράξεις) θα γίνει ακριβώς το ίδιο.
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Δε θα μασας, με 80-90ρες ειναι κριμα! Ζητα να δεις και αλλες την επομενη φορα, ή ζητα ονομαστικα τη Μαρια ή την Αννα.
Επισης ρωτα ψυχρα, το μασαζ μεχρι "που φτανει" χαμογελαστα, αν σου κανουν τις ανηξερες ή τις πονηρες, ρωτα ΧΥΜΑ.
Αν σου πουν "μα-μου" ΦΥΓΕ.

Φίλε ggary1000 οκ θα το έχω υπόψη μου όταν ξαναπάω.
Απλά ενημερωτικά, η κοπέλα που μου έκανε το μασάζ ήταν η Κλειώ.
 

BrdliarisNik

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Σολωνος 80 En Relax αντικαταστατης των Ο35 και 44 με σεριφισα κλασικα την Μαρινα.

Αν και μπορεί να θεωρηθεί OffTopic το μήνυμα, μιας και είμαστε σε thread για άλλο κατάστημα, να πω και να ρωτήσω.

Πέρασα προσφάτως από το En Relax. Κουπονάτος βέβαια δεν περίμενα να «φάω» κάτι. Ωστόσο μου φάνηκε πολύ κυρίλα το μαγαζί. Καμία ένδειξη για κάτι άλλο. Μέχρι και απόδειξη έκοψαν, τυπικότατοι.
Σίγουρα παίζει κάτι εκεί ;
Από μασάζ πάντως - επαγγελματικό !! (δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας - δεν ρώτησα καν νομίζω).
Χώρος = Χλίδα
50 λεπτά με το ρολόι.
Κόστος €25 με κουπόνι βέβαια.
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
γιατί τόση ησυχία για το ίδρυμα της χλιδής ;
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Αν και μπορεί να θεωρηθεί OffTopic το μήνυμα, μιας και είμαστε σε thread για άλλο κατάστημα, να πω και να ρωτήσω.

Πέρασα προσφάτως από το En Relax. Κουπονάτος βέβαια δεν περίμενα να «φάω» κάτι. Ωστόσο μου φάνηκε πολύ κυρίλα το μαγαζί. Καμία ένδειξη για κάτι άλλο. Μέχρι και απόδειξη έκοψαν, τυπικότατοι.
Σίγουρα παίζει κάτι εκεί ;
Από μασάζ πάντως - επαγγελματικό !! (δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας - δεν ρώτησα καν νομίζω).
Χώρος = Χλίδα
50 λεπτά με το ρολόι.
Κόστος €25 με κουπόνι βέβαια.

Το συγκεκριμένο είναι παράρτημα της Elenas spa,αλλά με το κουπόνι δεν γίνεται Τίποτα!!Η Μαρίνα είναι συζητήσιμη,μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της(εκτός εάν έχει αλλάξει...δεν το ξέρω).Μία ημέρα που είχα πάει στην Ομήρου 35 είχε προσφερθεί να με στείλει στης Ελενας με < σύσταση >... 
 

MM@2013@

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς, τώρα τελευταία, από Elena's Spa, να μας πει τι παίζει ??  :think:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Αν και μπορεί να θεωρηθεί OffTopic το μήνυμα, μιας και είμαστε σε thread για άλλο κατάστημα, να πω και να ρωτήσω.

Πέρασα προσφάτως από το En Relax. Κουπονάτος βέβαια δεν περίμενα να «φάω» κάτι. Ωστόσο μου φάνηκε πολύ κυρίλα το μαγαζί. Καμία ένδειξη για κάτι άλλο. Μέχρι και απόδειξη έκοψαν, τυπικότατοι.
Σίγουρα παίζει κάτι εκεί ;
Από μασάζ πάντως - επαγγελματικό !! (δεν θυμάμαι το όνομα της κοπέλας - δεν ρώτησα καν νομίζω).
Χώρος = Χλίδα
50 λεπτά με το ρολόι.
Κόστος €25 με κουπόνι βέβαια.
Ολα παιζουν.Μια χαρα ειναι το ιδρυμα.Οτι γινοτανε στην Ομηρου γινεται και εκει,αλλα σε πιο ωραιο περιβαλλλον!
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Ολα παιζουν.Μια χαρα ειναι το ιδρυμα.Οτι γινοτανε στην Ομηρου γινεται και εκει,αλλα σε πιο ωραιο περιβαλλλον!
Απο τη στιγμη που μιλαμε για το "διαδοχο" των Ο35 και Ο44 -οπως φραφτηκε και στο θρεντακι του- ειναι μια απο τα ιδια.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
επειδη βαριεμαι να διαβασω 140 σελιδες γαμας εκει και αν ναι με ποιες προυποθεσεις? μου εχει διαφυγει το μαζαγι αυτο αππο την εποχη που ειχα εξαντλησει τα περι του κολωνακιου γαμησια.
Γαμάς.. αρκεί να υπάρχει το οκ της Κυρά Λένης δηλαδή να σε ξέρει από την καλή και την ανάποδη..
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
ζήτησα τηλεφωνικά ραντεβού για την Νταιαννα ,αλλά δεν ήταν και μου τα μασάγανε
ξέρει κανείς αν σταμάτησε ή πήγε σε άλλο ίδρυμα ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom