Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
  :thumbsup: Κακα τα ψεματα, οποιαδηποτε συγκριση με αλλον χωρο, θα ηταν σα να συγκρινουμε το mall με το περιπτερο στη γωνια. Η γυναικα εχει κανει τεραστια επενδυση, για τα δεδομενα του χωρου. Τωρα το πως το δουλευει, οπως και καθε μαγαζι εχει την πολιτικη του, οποιος συμφωνει με αυτη το επισκεπτεται, οποιος διαφωνει οχι. Ετσι απλα.
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
 :thumbsup: Κακα τα ψεματα, οποιαδηποτε συγκριση με αλλον χωρο, θα ηταν σα να συγκρινουμε το mall με το περιπτερο στη γωνια. Η γυναικα εχει κανει τεραστια επενδυση, για τα δεδομενα του χωρου. Τωρα το πως το δουλευει, οπως και καθε μαγαζι εχει την πολιτικη του, οποιος συμφωνει με αυτη το επισκεπτεται, οποιος διαφωνει οχι. Ετσι απλα.
Αυτο ειχα πει κι εγω οταν πρωτοανοιξε και αρχισαν την μουρμουρα οι συναδελφοι.
Εχει αλλα δυο μαγαζια η σερεφισσα για μπριζολα και φραπε. Τραβατε εκει και μη μας σκοτιζετε.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.877
Κριτικές
736
Like
51.825
Πόντοι
36.618
Αυτο ειχα πει κι εγω οταν πρωτοανοιξε και αρχισαν την μουρμουρα οι συναδελφοι.
Εχει αλλα δυο μαγαζια η σερεφισσα για μπριζολα και φραπε. Τραβατε εκει και μη μας σκοτιζετε.

Και τα άλλα στην Ομήρου δύσκολα σερβίρουν μπριζόλα σε κάποιον που δεν τον γνωρίζουν...
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Την Κλειώ δεν την έχω δει ποτέ..μπορείτε να δώσετε περιγραφή σωματότυπου και υπηρεσιών (μασάζ και υπόλοιπα);
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Την Κλειώ δεν την έχω δει ποτέ..μπορείτε να δώσετε περιγραφή σωματότυπου και υπηρεσιών (μασάζ και υπόλοιπα);
Πιτσιρικι 22-24 καστανο λευκο δερμα, μικρο βυζι, καλουτσικο κωλαρακι,
μετριο συνολικα κορμακι οταν ξεντυθηκε, συμπαθητικη φατσουλα, τιποτα ιδιαιτερο...
Καλυτερο το μελαχροινο Μαρακι, η Αννα με τη μπριζολιτσα τους και οι δυο...
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλυτερο το μελαχροινο Μαρακι, η Αννα με τη μπριζολιτσα τους και οι δυο...
Για Μαράκι και Άννα θα συμφωνήσω σε όλα. Τις έχω δοκιμάσει και για το συγκεκριμένο μαγαζί είναι οι πιο ενδεδειγμένες λύσεις και τα συνδυάζουν όλα (εμφάνιση, υπηρεσίες, φιλοτιμία). Απλά σκεφτόμουν να δοκιμάσω και την Κλειώ γιατί είναι κάτι εντελώς άγνωστο σε μένα. Αλλά λίγο η περιγραφή σου, λίγο η προσεκτική επένδυση των χρημάτων λόγω κρίσης, μάλλον με κάνουν να την αποφύγω. Θεωρείς δλδ οτι δεν υπάρχει κάποιος λόγος να τη συναντήσει κάποιος; Επίσης, ξεντύθηκε μόνο για θέαμα ή προχώρησε και στο παρασύνθημα;
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Για Μαράκι και Άννα θα συμφωνήσω σε όλα. Τις έχω δοκιμάσει και για το συγκεκριμένο μαγαζί είναι οι πιο ενδεδειγμένες λύσεις και τα συνδυάζουν όλα (εμφάνιση, υπηρεσίες, φιλοτιμία). Απλά σκεφτόμουν να δοκιμάσω και την Κλειώ γιατί είναι κάτι εντελώς άγνωστο σε μένα. Αλλά λίγο η περιγραφή σου, λίγο η προσεκτική επένδυση των χρημάτων λόγω κρίσης, μάλλον με κάνουν να την αποφύγω. Θεωρείς δλδ οτι δεν υπάρχει κάποιος λόγος να τη συναντήσει κάποιος; Επίσης, ξεντύθηκε μόνο για θέαμα ή προχώρησε και στο παρασύνθημα;
Αρχιδια παρασυνθημα, εκτος αν ο φραπες ειναι παρασυνθημα, τωρα αν πληρωσεις
το συμπαν και σου κατσει με τη μια.... αλλα δε νομιζω πως αξιζει, ειδικα απο τη στιγμη
που αναγνωριζεις οτι λογω κρισης πρεπει να ειμαστε καπως πιο προσεκτικοι.
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δηλαδή η Νταϊάνα δεν είχε συμμετοχή στο δεύτερο γύρο? Μόνο μασαζ σου έκανε? Η άλλη πρσεφερε και πριζόλα?

Πάντως έχεις δίκιο όσο αφορά τις τιμές!
Η Νταϊάνα κάνει τα πάντα....Απλά θέλει λίγη προσοχή στο να παραμεόνει το έξοδο σε ανεκτά επίπεδα
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
Η Νταϊάνα κάνει τα πάντα....Απλά θέλει λίγη προσοχή στο να παραμεόνει το έξοδο σε ανεκτά επίπεδα
:thumbsup: Πεστα ρε φιλε, το λεω χρονια για μερικες -μεταξυ των οποιων και η Νταιανα-
και μου λενε διαφορα περιεργα...
Λιγο προσοχη θελουν μη σε γδαρουν...
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
:thumbsup: Πεστα ρε φιλε, το λεω χρονια για μερικες -μεταξυ των οποιων και η Νταιανα-
και μου λενε διαφορα περιεργα...
Λιγο προσοχη θελουν μη σε γδαρουν...
Απ όσες φορές έχω πάει στην Κυρά Λένη... μόνο μία δεν έκατσε.... και πολύ απλά μπήκε η συγκεκριμένη στον μαυροπίνακα...
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Νταϊάνα κάνει τα πάντα....Απλά θέλει λίγη προσοχή στο να παραμεόνει το έξοδο σε ανεκτά επίπεδα

Δηλαδή ρουφήχτρα.
Είναι για μερικούς αγαπούληδες που αφού σκάσουν όσα παραπάνω καταφέρει να τους πάρει, μετά την πηδάνε και νομίζουν ότι αυτός και μόνο την κατάφερε την παρθένα......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom