Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 614K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
καπως ετσι ειναι τα  πραγματα, πανω- κατω.      δεν νομιζω ομως   να    ξεχνας ,  οτι  και το καθε μαγαζι  παιζει και   την δικη του πολιτικη.     και εχει και το δικο του τιμοκαταλογο.    και πολλες φορες προσπαθουν να πουλησουν τα  φυκια για μεταξωτες κορδελες.   δλδ.  ετσι  ενδεικτικα   για  παραδειγμα,  η αντριαννα   η    η αλινα ,  η οποια αλλη ,   πηγε στο συγκεκριμενο,   απο ενα αλλο μαγαζι,  ξαφνικα  απο kia  εγιναν   audi( 4x4 ) ?     στα  4  στηνονται και στο ενα,   και στο αλλο.   επισης  απο ολους ειναι   γνωστο    οτι ,    πιο πολυ  αυτα  που  πληρωνονται  ειναι ,  η πολυτελεια  ,  ο εξοπλισμος,    η εγκατασταση,     τα εξοδα τους,    αντε και λιγο περισσοτερο χρονος.     ο καθενας βεβαια κανει μονο ο ιδιος ( και κανενας αλλος ) κουμαντο στην τσεπη του   και ιεραρχει τις  αναγκες  και  τα γουστα  που εχει,  και σε τι περιβαλλον θα του ικανοποιηθουν.  

Εγώ 2 φορές που έχω πάει μόνο φραπέ ήπια με λίγο καλαμάκι. Τώρα με τη κρίση το έχω ξεγράψει. Εκτίός αν αλλάξει πολιτική
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
446
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Ναι το έχω δει το κουπόνι που το πουλάνε κάποια sites.. και παλια διάβαζα ότι δύσκολο να γίνει κάτι. απλα έλεγα μήπως άλλαξε τπτ.

κουπόνι υπάρχει και αυτό
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
λόγω παραμονής μακράν κέντρου για αρκετό διάστημα ,μπορείτε να με ενημερώσετε εάν μετά την Αντριάννα ,αποχωρησε και η Νταιαννα απο το ίδρυμα αυτό?
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Η Νταϊάνα μάλλον θα απουσιάζει όλη την εβδομάδα - δεν ξέρω αν είναι για πάντα.
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
λόγω παραμονής μακράν κέντρου για αρκετό διάστημα ,μπορείτε να με ενημερώσετε εάν μετά την Αντριάννα ,αποχωρησε και η Νταιαννα απο το ίδρυμα αυτό?
Η ενημερωση που εχω λεει πως θα επιστρεψει σχετικα συντομα, μην το "δεσεις" ομως...
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
αυτό δεν είναι ενημέρωση ,ή έχεις πληροφορίες και γράφεις κάτι συγκεκριμένο ή όχι και οι δύο συναγωνιστές ενημερώνετε με τριπλή παραλλαγή 12Χ για να είστε μέσα .Ωραία αυτή κάπου χάθηκε ή άλλη κάπου πήγε κλπ πέστε μας ως γνώστες του συγκεκριμένου θεραπευτήριου τι παίζει τώρα ,υπάρχουν νέα πρόσωπα με ενδιαφέρον ? ,η Εφη συνεχίζει ? η χρύσα πάιζει ? η ελένη καλά ? αφού μπήκατε στον κόπο να ενημερτώσετε και ξέρετε πέστε το και σε εμας. 
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
αυτό δεν είναι ενημέρωση ,ή έχεις πληροφορίες και γράφεις κάτι συγκεκριμένο ή όχι και οι δύο συναγωνιστές ενημερώνετε με τριπλή παραλλαγή 12Χ για να είστε μέσα.

Από πλευράς μου απλά μετέφερα αυτό που μου ειπώθηκε: οτι η νταϊάνα απουσιάζει μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Προς τί η παραπληροφόρηση?
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Από πλευράς μου απλά μετέφερα αυτό που μου ειπώθηκε: οτι η νταϊάνα απουσιάζει μέχρι την επόμενη εβδομάδα. Προς τί η παραπληροφόρηση?

κανένας δεν μίλησε για παραπληροφόρηση ,αλλά το <δεν ξέρω αν είναι για πάντα> είναι τριπλή παραλλαγή. πές μα τώρα για την σύνθεση της εβδομάδος μιά και έχουμε χάσει τεύχη απο τα τεκμενώμενα στο θεραπευτήριο
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
316
Πόντοι
2.287
αυτό δεν είναι ενημέρωση ,ή έχεις πληροφορίες και γράφεις κάτι συγκεκριμένο ή όχι και οι δύο συναγωνιστές ενημερώνετε με τριπλή παραλλαγή 12Χ για να είστε μέσα .Ωραία αυτή κάπου χάθηκε ή άλλη κάπου πήγε κλπ πέστε μας ως γνώστες του συγκεκριμένου θεραπευτήριου τι παίζει τώρα ,υπάρχουν νέα πρόσωπα με ενδιαφέρον ? ,η Εφη συνεχίζει ? η χρύσα πάιζει ? η ελένη καλά ? αφού μπήκατε στον κόπο να ενημερτώσετε και ξέρετε πέστε το και σε εμας.   
Καποιες κοπελες που με γνωριζουν εδω 1,5 περιπου χρονο, μου ειπαν πως καποια στιγμη την αλλη εβδομαδα,
θα επιστρεψει...
Αν θες εγγυησεις τραβα στη τραπεζα της Ελλαδος, μη το παρεις στραβα...
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καποιες κοπελες που με γνωριζουν εδω 1,5 περιπου χρονο, μου ειπαν πως καποια στιγμη την αλλη εβδομαδα,
θα επιστρεψει...
Αν θες εγγυησεις τραβα στη τραπεζα της Ελλαδος, μη το παρεις στραβα...

βρε παίχτες ενημέρωση για το ίδρυμα και το υπάρχον ροστερ ζητησα και με έχετε τρελάνςι με το αν θα λείψει ή όχι η πως την λένε.
Εσύ που γράφεις ,ξέρεις,επισκέφτεσαι ,εχεις inside information κλπ  πες μας και εμάς που τραβολογιόμαστε στην επαρχία πέραν του σουπερ χώρου υπάρχει και καμία σούπερ θεραπεύτρια ή τα ίδια και τα ίδια. Αυτό ρώτησα και εσεις απαντάτε άλλα για άλλα
 

08skl

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
απο την δευτέρα περιμένω ενημέρωση απο τους έμπειρους και ΦΑΝ ,κατά δήλωση τους .του ιδρύματος παίχτες ,που όπως λένε και γράφουν κάνουν συχνές επισκέψεις και γνωρίζουν λεπτομέρειες και φτάσαμε πέμτη και ακόμη τίποτα. Αντε πάλι θα πάρω το παιχνίδι πάνω μου και θα την βρώ την άκρη μόνος μου ,μιά και δεν βλέπω φώς.Μάλον έπεσε αφραγκία και οι επισκέψεις περιορίστηκαν και γίνονται μόνο σε πιό φτηνά μαγαζιά.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
απο την δευτέρα περιμένω ενημέρωση απο τους έμπειρους και ΦΑΝ ,κατά δήλωση τους .του ιδρύματος παίχτες ,που όπως λένε και γράφουν κάνουν συχνές επισκέψεις και γνωρίζουν λεπτομέρειες και φτάσαμε πέμτη και ακόμη τίποτα. Αντε πάλι θα πάρω το παιχνίδι πάνω μου και θα την βρώ την άκρη μόνος μου ,μιά και δεν βλέπω φώς.Μάλον έπεσε αφραγκία και οι επισκέψεις περιορίστηκαν και γίνονται μόνο σε πιό φτηνά μαγαζιά.

σε φθηνα χαχααχχαχαχ πες καθολου να εισαι μεσα !!!!!!!!!
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Μάλον έπεσε αφραγκία και οι επισκέψεις περιορίστηκαν και γίνονται μόνο σε πιό φτηνά μαγαζιά.

Μέσα έπεσες!!! Για την ακρίβεια, ούτε στα φθηνά.
Δυστυχώς έχω πάνω από μήνα να πάω στο ίδρυμα, αλλά και τις τελευταίες φορές δεν έτυχε να δω ιδιαίτερες περιπτώσεις πλην των γνωστών που έχουν αναφερθεί πολλές φορές. Μιλάω πάντα για εκείνες που τουλάχιστον δίνουν από φραπέ και άνω.
 

zero_experience

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2006
Μηνύματα
52
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τελευταία επίσκεψη: Άννα. Από εμφάνιση αρκετά καλή για τα δεδομένα του καταστήματος, τα οποία όμως να τονίσω οτι δεν είναι ιδιαίτερα υψηλά. Μακρυά μαλλιά, καλούτσικο χυτό στήθος και προσωπάκι-σώμα που τρώγονται. Επίπεδο μασάζ: αρκετά καλό (προσπαθεί και ιδρώνει την φανέλα). Στα υπόλοιπα είναι πολύ πρόθυμη σε όλα.
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
978
Like
866
Πόντοι
86
αλλοι scouters αναφέρουν όμως πως πηγαίνουν σε μαγαζιά και δεν βρίσκουν άδειο δωμάτιο ... 
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Τελευταία επίσκεψη: Άννα. Από εμφάνιση αρκετά καλή για τα δεδομένα του καταστήματος, τα οποία όμως να τονίσω οτι δεν είναι ιδιαίτερα υψηλά. Μακρυά μαλλιά, καλούτσικο χυτό στήθος και προσωπάκι-σώμα που τρώγονται. Επίπεδο μασάζ: αρκετά καλό (προσπαθεί και ιδρώνει την φανέλα). Στα υπόλοιπα είναι πολύ πρόθυμη σε όλα.

κόστος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom