Νέα

Aeron

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 611K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
ναι σιγουρα ανυποψιαστεσ μπορει να παρει ,θα τις υποψιασει μετα.... και οποια δεν υποψιαστει τον πουλο θα παρει...αλλα πολυ το συζηταμε το θεμα..εγω επιμενω οτι ψαχνει για κοροιδα,τελος
 
OP
OP
xpapad

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Μην είμαστε αφελείς, αγαπητέ! :rolleyes: Το κύκλωμα είναι γνωστό (και αν δεν είναι, "κληροδοτείται" ... λίαν συντόμως)! :blahblah1:
μεχρι να κληροδοτηθει εγω τι φταιω να πληρωνω 150ρια????
φιλε βαλεντινε αν ειναι να πηγαινω να κανω μασαζ και να λυνω διαφορικες εξισωσεις στο μυαλο μου  κατα την διαρκεια της συνεδριας πως θα πεισω την μασατζου να μου ακουμπησει το καβλι και στο τελος να μην το καταφερνω, καλυτερα να πηγαινω στουρναρη και σολωμου που στο 20 λεπτο εχει καβαλησει το καβλι μου.... πιστευα πως η ελενη ηταν η διαφορα γιατι προσφερε καλη χειρομαλαξη ομορφα τεμαχια και γινοταν η δουλεια.... ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ προσπαθει να κανει το κατι διαφορετικο αλλα θα παρει τα αρχιδια μου.... και μια τετοια επενδυση τοσο χρηματων ειναι κριμα να μην παει καλα....
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
μια απορια συναγωνιστες, σχετικα με τον κοινο χωρο, το σαλονι οπου καθονται ολοι (οσοι ετυχε να πανε ταυτοχρονα)...
Πως γινεται η επιλογη της θεραπευτριας ??  Θα γινεται πασαρελα κοινη για ολους μαζι και θα διαλεγει πρωτος οποιος εχει σειρα  ???
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
μεχρι να κληροδοτηθει εγω τι φταιω να πληρωνω 150ρια????
φιλε βαλεντινε αν ειναι να πηγαινω να κανω μασαζ και να λυνω διαφορικες εξισωσεις στο μυαλο μου  κατα την διαρκεια της συνεδριας πως θα πεισω την μασατζου να μου ακουμπησει το καβλι και στο τελος να μην το καταφερνω, καλυτερα να πηγαινω στουρναρη και σολωμου που στο 20 λεπτο εχει καβαλησει το καβλι μου.... πιστευα πως η ελενη ηταν η διαφορα γιατι προσφερε καλη χειρομαλαξη ομορφα τεμαχια και γινοταν η δουλεια.... ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ προσπαθει να κανει το κατι διαφορετικο αλλα θα παρει τα αρχιδια μου.... και μια τετοια επενδυση τοσο χρηματων ειναι κριμα να μην παει καλα....

Εν γένει συμφωνώ!

ναι σιγουρα ανυποψιαστεσ μπορει να παρει ,θα τις υποψιασει μετα.... και οποια δεν υποψιαστει τον πουλο θα παρει...αλλα πολυ το συζηταμε το θεμα..εγω επιμενω οτι ψαχνει για κοροιδα,τελος

Παρότι δε νομίζω ότι υπάρχουν "ανυποψίαστες" :new_shocked:!

μια απορια συναγωνιστες, σχετικα με τον κοινο χωρο, το σαλονι οπου καθονται ολοι (οσοι ετυχε να πανε ταυτοχρονα)...
Πως γινεται η επιλογη της θεραπευτριας ??  Θα γινεται πασαρελα κοινη για ολους μαζι και θα διαλεγει πρωτος οποιος εχει σειρα  ???

Θα μοιράζονται "χαρτάκια"  για την προτεραιότητα, όπως στις Τράπεζες ...!!! :grin:
Θα εξαιρούνται οι καλοί πελάτες που θα πηγαίνουν πίσω από το γκισέ ...!!! ;)
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
μια απορια συναγωνιστες, σχετικα με τον κοινο χωρο, το σαλονι οπου καθονται ολοι (οσοι ετυχε να πανε ταυτοχρονα)...
Πως γινεται η επιλογη της θεραπευτριας ??  Θα γινεται πασαρελα κοινη για ολους μαζι και θα διαλεγει πρωτος οποιος εχει σειρα  ???

Ελα ντε! Σωστή η ερώτησή σου.
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Θα μοιράζονται "χαρτάκια"  για την προτεραιότητα, όπως στις Τράπεζες ...!!! :grin:
Θα εξαιρούνται οι καλοί πελάτες που θα πηγαίνουν πίσω από το γκισέ ...!!! ;)
[/quote]

Οπως στις τραπεζες, θα παιρνουμε διπλα χαρτακια, για να διδουμε και σε κανενα συναγωνιστη απο το site  !!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
συναγωνιστες μην χυνετε αλλο μελανι σε αυτο το θρεντ η ελενη δεν ειναι χθεσινη μεχρι τα χριστουγεννα το θεμα θα εχει στρωσει απλα κανει ενα πειραμα μετα απο τοσα χρονια με λαδοτριβια τι διαολο να μην ξερει!!!!!

απλα μην πατε στο καινουριο μεχρι να αλλαξουν τα πραγματα για συντομα ετσι θα αλλαξουν...!!!!!
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Θα μοιράζονται "χαρτάκια"  για την προτεραιότητα, όπως στις Τράπεζες ...!!! :grin:
Θα εξαιρούνται οι καλοί πελάτες που θα πηγαίνουν πίσω από το γκισέ ...!!! ;)


Οπως στις τραπεζες, θα παιρνουμε διπλα χαρτακια, για να διδουμε και σε κανενα συναγωνιστη απο το σιτε  !!

:2funny:
Α ρε Έλληνα αειθαλή, απόγονε του πολυμήχανου Οδυσσέα, συντροφικέ συναγωνιστή!!! :headbang2:

Όμως, παρασούρθηκα στην έμμεση διαφήμιση :headbang:, γι' αυτό και αποχωρώ! :referee:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
    θα  εχει  την δικη του πελατεια  αυτο το  μαγαζι.    ηθελε να φτιαξει κατι που να ξεχωριζει, για αλλα πορτοφολια.    ξερει πολυ καλα τι κανει.  ειναι  χρονια στο πεζοδρομιο.    ανεκαθεν ηθελε  πιο λιγουs πελατεs kai να  βγαζει και περισσοτερα.  τωρα ολα αυτα που λεμε εμειs  ειναι περιττα. 
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
ετσι ειναι το σωστο μεν, αλλα δε θα ηταν ασχημα να γνωριστουμε κιολας  :grin: :grin: :grin:
  :2funny:   να φοραs το μπλουζακι αυτο, που να ταυτοποιει  το ποιοs εισαι στο σιτε,   αλλα και κουκουλα στο  προσωπο.  :grin:
 

milf-fan

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
154
Κριτικές
28
Like
0
Πόντοι
11
Κι εγώ εκτιμώ ότι με χύμα τα πελατάκια στο σαλόν, και να παρελαύνουν τα τεμάχια, το όλον lounge πολυτελείας θα θυμίζει στουντιάκι... Ξεφτίλα...
(άσε που υπάρχουν στουντιάκια πολύ διακριτικά)

Αν εκτίθεσαι λοιπόν στην πασαρέλα, γιατί να σκάσεις κατοστάρια; Για το τζακούζι; Ή για το αφρόλουτρο; Γράφεσαι και στο Χολμς παρακάτω στο Αττικα και κάνεις και ορίτζιναλ σάουνα...
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
  :2funny:   να φοραs το μπλουζακι αυτο, που να ταυτοποιει  το ποιοs εισαι στο σιτε,   αλλα και κουκουλα στο  προσωπο.  :grin:
Λεγε με Αρτεμη Ματσα  :grin: :grin: :grin:

Παντως θα ειχε μεγαλη πλακα να οργανωσουμε ενα ταυτοχρονο ντου στο καταστημα αυτο καμια 20ρια ατομα, χαχαχα, θα θελα να δω τα μουτρα τους,  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jd

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
991
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ρε αγωνιστες, πείτε πόσο πάει το μαλλι; 120; 150;

150 για τους νέοπες και με ραντεβού. Για τους παλιούς όλο και κατι καλύτερο γίνεται.
Ξεχάσατε να πείτε για τα 14 δωμάτια  :headbang: (ούτε ξενοδοχείο να ήταν).
Πάντως και μένα με απογοήτευσε. Ειχα την ελπίδα ότι θα ήταν το πρώτο greek fkk ή κάτι κοντινό
τελος πάντων. Αλλά δυστυχώς ατυχήσαμε προς το παρών.
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
150 για τους νέοπες και με ραντεβού. Για τους παλιούς όλο και κατι καλύτερο γίνεται.
Ξεχάσατε να πείτε για τα 14 δωμάτια  :headbang: (ούτε ξενοδοχείο να ήταν).
Πάντως και μένα με απογοήτευσε. Ειχα την ελπίδα ότι θα ήταν το πρώτο greek fkk ή κάτι κοντινό
τελος πάντων. Αλλά δυστυχώς ατυχήσαμε προς το παρών.
150 για μασαζ και πεομαλαξη??????????
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
τοτε να το κρατησει καθαρο το μαγαζι.... να μην γινεται τιποτα.... ή αμα θελει να γινεται κατι για να διατηρησει καποια πελατεια να κρατησει την εχεμυθεια, εγω ειμαι παντρεμενος με 2 παιδια και δεν θελω να συναντησω κανεναν γνωστο σε οποιοδηποτε ημιπονηρο μαγαζι.... γιατι αυτη ειναι η ταυτοτητα σε αυτο το μαγαζι ημιπονηρο. η θειτσα θα κανει μανικιουρ πεντικιουρ και εγω θα κανω πεντικιουρ στην ψωλη στο διπλα δωματιο.... πιστευω δεν τα εχει ξεκαθαρισει στο μυαλο της η ελενη.... οταν λοιπον τα ξεκαθαρισει τοτε θα με ξαναδει εμενα απο εκει.... να κρινω και εγω καθομαι η φευγω....
υ.γ αν θες googlαρε το.... να δεις οτι εχω δικιο και δεν ξερει τι της γινεται
ειναι μια αποψη που τη σέβομαι...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Πάλι με χρόνια με καιρούς, πάλι δικό μας θα.... γίνει!!
Σιγά μην περιμένουν από την αισθητική σε Γυναίκες, να τα "πιάσουν" όπως τα "πιάνουν" από εμάς, τους fun του είδους.
Όταν γλυκαθείς από το μέλι, δεν βγάζεις το χεράκι έξω από το βάζο...
Πάντως στο θέμα "διακριτικότητας" συμφωνώ ότι πρέπει να κρατηθεί. Ούτε εμένα μου αρέσει η πιθανότητα να "τρακάρω" κανένα γνωστό στο σαλονάκι (ειδικά την ώρα που επιλέγω "τεμάχιο"....)
φίλε την ιδια αποψη εχω και εγω....μονο με αντρες που τα χώνουν πιανουν αυτα τα μαγαζιά...οσο για τη διακριτικοτητα δεν εχω πρόβλημα τη στιγμη που και ο γνωστός θα εινα για τον ιδιο λόγο σε αυτο το χώρο ...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
επειδη ο χωροσ ειναι πιο κυριλε και οι κοπελεσ καλυτερεσ εκει ,γι'αυτο η ελενη προφανως ανεβασε την τιμη........απο κει και περα θα στοχευει σε πιο χοντρα πορτοφολια με τισ καλεσ τισ γκομενες..στα πορτοφολια της π.ιωακειμ....θα το παιζουν στην αρχη δυσκολες,αλλα στους καλους πελεταες που θα τα ακουμπανε δωστα ολα θα λεει...και θα ξεζουμιζει και τα υπολοιπα κοροιδα που θα περιμενουν να παρουν κατι απο αυτες που θα το παιζουν δυσκολες δηθεν....
φίλε στο χερι μας ειναι να μη μας πιανουν μαλάκες ....γιατι το δίκιο σου το εχεις ...αν μας βρουνε λάσκους μας φάγανε....γι αυτο και ειμαι υπερ της μεταξύ μας συνενόησης ...κάτι γλυτώνουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom