Νέα

24 ετών και παρθένος. Σε ποιό από τα studio να πάω;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
16
Πόντοι
6
Φίλε δεν διάβασα τα προηγούμενα πόστ. Κατα τη γνώμη μου πήγαινε στο μεταξουργείο κ κάνε μερικές βόλτες απο δω  κ απο κεί. Αν σου γυαλίσει καμια, χώσου. Και αν δεν τα καταφέρεις με τη πρώτη, έχασες 10 ευρώ κ όχι 50 που θέλουν στα στούντιο. Ξαναπροσπαθεις κ κάποια στιγμή θα γίνει μονο του. Κ στο μετάξι θα μυηθείς στο βρώμικο σεξ χαχαχααχ. Θα ξεκινήσεις με σωστά βιώματα.
 

Spirouklas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2015
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
88
Πόντοι
0
Ρε παιδια ρε παιδια. Μου φαινεται δεν εχετε καταλαβει σε τι κατασταση βρισκεται το παλικαρι. Εκτος και αν εχετε ξεχασει οτι στην ιδια κατασταση εχουμε βρεθει πολλοι ή πολυ απλα ειστε απο αυτους που γαμησαν μουνι απο τα 15 τους.

Εννοειται οτι το να γαμησει μια φορα, δεν θα τον κανει αντρα. Το να εισαι μαγκας φιλε Νικολα ειναι θεμα νοοτροπιας, δεν ειναι θεμα σεξ. Το σεξ ειναι καθαρα συμπληρωματικο. Τωρα εισαι ενας φλωρος (συνεσταλμενος λες εσυ, εγω μιλαω πιο σκληρα) ο οποιος δεν εχει γαμησει. Οταν γαμησεις μια πουτανα, θα εισαι παλι ενας φλωρος που απλα θα εχει γαμησει. Δεν αλλαζει κατι.
Για να γινεις μαγκας, πρεπει να φτιαξεις την εμφανιση σου, να πας αρχικα λιγο γυμναστηριο (ή να γυμναζεσαι σπιτι σου), να φορεσεις κατι πιο κουλ, να φτιαξεις λιγο το κουρεμα σου. Μετα να αρχισεις σιγα σιγα να κανεις παρεες με ατομα που ειναι της ιδιας φασης ή εστω που εχουν καποια σχεση με μουνια. Να φτιαξεις εναν κοινωνικο κυκλο, να κυκλοφορεις εξω, να την πεφτεις σε κανενα μουνι που και που (και δεν εννοω καμια αγνωστη στο κλαμπ για αρχη, εστω σε κανεννα μουνι της παρεας). Μετα πρεπει να κοιταξεις την συμπεριφορα σου και τις πραξεις σου. Πρεπει να φερεσαι στις γκομενες σαν μαγκας , οχι σαν φλωρος. Να μην της παρακαλας, να τις κανεις να κολλαν πανω σου, να εισαι αποφασιστικος, να την κοιτας στα ματια μολις ζητας το τηλεφωνο της, να μην της στελνεις 100 μηνυματα πριν απαντηση εκεινη, να την γραφεις που και που χωρις ειδοποιηση. ΟΛΑ αυτα ειναι τα πολυ βασικα, το θεμα γενικα εχει πολυ ψαξιμο και πολυ αναλυση.

Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι προφανως και δεν θα αλλαξει κατι δραστικο οταν γαμησεις πουτανα.

ΟΜΩΣ, υπαρχει ενα μεγαλο ομως, επειδη μπορω να καταλαβω την κατασταση σου. ΟΤΑΝ πας και γαμησεις αυτη την πουτανα, και παρεις μια γευση ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΟΥΝΙ , θα αλλαξουν πολλα πραγματα μεσα σου. Μπορει να μην γινεις ο Λεοναρντο ντι Καπριο σε μια νυχτα, αλλα θα καταλαβεις ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ την ζωη σου και να αρχισεις να προσπαθεις ενεργα αυτη την φορα να την πεφτεις σε φιλεναδες με σκοπο να τις γαμησεις και στην συνεχεια να κανεις σχεση μαζι τους (αλλα ποτε το αντιθετο!!!!).

Γενικα εγω θα επιμηνω στο θεμα του call girl. Αν μπορεις να μαζεψεις αυτα τα 100 ευρω και να πας με ενα call girl, θα ειναι οτι καλυτερο πιστευω για σενα. Για ενα μουνι ειναι λιγα χρηματα, πιστεψε με. Το μουνι στις μερες μας ειναι πολυ φθηνο και πρεπει να το υπενθυμίζεις συνεχεια αυτο στον εαυτο σου. Παρολα αυτα και σε στουντιο να πας, δεν θα περασεις ασχημα, απο την στιγμη που θα σε αναλαβει καποια εμπειρη και θα ξερει οτι εισαι πρωταρης, αλλα και παλι ειναι πιεσμενα πολυ τα πραγματα σε ενα στουντιο.

Μακρια παντως απο μπουρδελα. Δεν ειναι τα μπουρδελα για σενα. Δεν εχεις ακομη την νοοτροπια για να πας σε ενα μπουρδελο και μετα μολις μπεις μεσα και πας να γαμησεις ενα απο αυτα τα βρωμικα μουνια θα αηδιασεις την ζωη σου και θα αναπτυξεις λαθος γνωμη για το τι ειναι ενα μουνι. Εχει συμβει σε αρκετους πρωταρηδες που ξερω.
 

Menathor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
285
Κριτικές
13
Like
415
Πόντοι
311
Ρε παιδια ρε παιδια. Μου φαινεται δεν εχετε καταλαβει σε τι κατασταση βρισκεται το παλικαρι. Εκτος και αν εχετε ξεχασει οτι στην ιδια κατασταση εχουμε βρεθει πολλοι ή πολυ απλα ειστε απο αυτους που γαμησαν μουνι απο τα 15 τους.

Εννοειται οτι το να γαμησει μια φορα, δεν θα τον κανει αντρα. Το να εισαι μαγκας φιλε Νικολα ειναι θεμα νοοτροπιας, δεν ειναι θεμα σεξ. Το σεξ ειναι καθαρα συμπληρωματικο. Τωρα εισαι ενας φλωρος (συνεσταλμενος λες εσυ, εγω μιλαω πιο σκληρα) ο οποιος δεν εχει γαμησει. Οταν γαμησεις μια πουτανα, θα εισαι παλι ενας φλωρος που απλα θα εχει γαμησει. Δεν αλλαζει κατι.
Για να γινεις μαγκας, πρεπει να φτιαξεις την εμφανιση σου, να πας αρχικα λιγο γυμναστηριο (ή να γυμναζεσαι σπιτι σου), να φορεσεις κατι πιο κουλ, να φτιαξεις λιγο το κουρεμα σου. Μετα να αρχισεις σιγα σιγα να κανεις παρεες με ατομα που ειναι της ιδιας φασης ή εστω που εχουν καποια σχεση με μουνια. Να φτιαξεις εναν κοινωνικο κυκλο, να κυκλοφορεις εξω, να την πεφτεις σε κανενα μουνι που και που (και δεν εννοω καμια αγνωστη στο κλαμπ για αρχη, εστω σε κανεννα μουνι της παρεας). Μετα πρεπει να κοιταξεις την συμπεριφορα σου και τις πραξεις σου. Πρεπει να φερεσαι στις γκομενες σαν μαγκας , οχι σαν φλωρος. Να μην της παρακαλας, να τις κανεις να κολλαν πανω σου, να εισαι αποφασιστικος, να την κοιτας στα ματια μολις ζητας το τηλεφωνο της, να μην της στελνεις 100 μηνυματα πριν απαντηση εκεινη, να την γραφεις που και που χωρις ειδοποιηση. ΟΛΑ αυτα ειναι τα πολυ βασικα, το θεμα γενικα εχει πολυ ψαξιμο και πολυ αναλυση.

Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι προφανως και δεν θα αλλαξει κατι δραστικο οταν γαμησεις πουτανα.

ΟΜΩΣ, υπαρχει ενα μεγαλο ομως, επειδη μπορω να καταλαβω την κατασταση σου. ΟΤΑΝ πας και γαμησεις αυτη την πουτανα, και παρεις μια γευση ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΟΥΝΙ , θα αλλαξουν πολλα πραγματα μεσα σου. Μπορει να μην γινεις ο Λεοναρντο ντι Καπριο σε μια νυχτα, αλλα θα καταλαβεις ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ την ζωη σου και να αρχισεις να προσπαθεις ενεργα αυτη την φορα να την πεφτεις σε φιλεναδες με σκοπο να τις γαμησεις και στην συνεχεια να κανεις σχεση μαζι τους (αλλα ποτε το αντιθετο!!!!).

Γενικα εγω θα επιμηνω στο θεμα του call girl. Αν μπορεις να μαζεψεις αυτα τα 100 ευρω και να πας με ενα call girl, θα ειναι οτι καλυτερο πιστευω για σενα. Για ενα μουνι ειναι λιγα χρηματα, πιστεψε με. Το μουνι στις μερες μας ειναι πολυ φθηνο και πρεπει να το υπενθυμίζεις συνεχεια αυτο στον εαυτο σου. Παρολα αυτα και σε στουντιο να πας, δεν θα περασεις ασχημα, απο την στιγμη που θα σε αναλαβει καποια εμπειρη και θα ξερει οτι εισαι πρωταρης, αλλα και παλι ειναι πιεσμενα πολυ τα πραγματα σε ενα στουντιο.

Μακρια παντως απο μπουρδελα. Δεν ειναι τα μπουρδελα για σενα. Δεν εχεις ακομη την νοοτροπια για να πας σε ενα μπουρδελο και μετα μολις μπεις μεσα και πας να γαμησεις ενα απο αυτα τα βρωμικα μουνια θα αηδιασεις την ζωη σου και θα αναπτυξεις λαθος γνωμη για το τι ειναι ενα μουνι. Εχει συμβει σε αρκετους πρωταρηδες που ξερω.

Όλη η αλήθεια για το θέμα συμπυκνωμένη σε ένα ποστ.
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
ΟΤΑΝ πας και γαμησεις αυτη την πουτανα, και παρεις μια γευση ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΩΝΕΙΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΟΥΝΙ , θα αλλαξουν πολλα πραγματα μεσα σου. Μπορει να μην γινεις ο Λεοναρντο ντι Καπριο σε μια νυχτα, αλλα θα καταλαβεις ΓΙΑ ΠΙΟ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ την ζωη σου
Ακριβώς αυτό. Κι εγώ που το έχω σκεφτεί έτσι είναι, δεν θα αλλάξουν όλα αμέσως, αλλά αυτό θα είναι ένας λόγος για να αρχίσουν να αλλάζουν τα πράγματα.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.363
Κριτικές
4
Like
1.303
Πόντοι
216
Προτιμότερο φίλε να βρεις καμια μικρή από το fb να περάσεις καλά μαζί τις και αυτή μαζί σου και να κάνετε και μια σχεσουλα.
Το να πας να δίνεις λεφτά σε μπουρδέλα δεν θα σε βοηθήσει πουθενά.
Το θέμα είναι να γαμήσεις μουνί όχι πηγάδι.


Τύπε το θέμα του συναγωνιστή είναι απλά ψυχολογικό, οπότε ό,τι και να γαμήσει θα το ξεπεράσει πιστεύω!!!

Είναι στα πλαίσια των ΠΡΕΠΕΙ που οπωσδήποτε όλοι μάς σαν αρσενικά να έχουμε κάνει μέχρι μια ηλικία..... Γι'αυτό είναι δυσκολότερο όταν κάνεις κάτι σε μεγαλύτερη ηλικία!!!
 

mitroglou43

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
Τύπε το θέμα του συναγωνιστή είναι απλά ψυχολογικό, οπότε ό,τι και να γαμήσει θα το ξεπεράσει πιστεύω!!!

Είναι στα πλαίσια των ΠΡΕΠΕΙ που οπωσδήποτε όλοι μάς σαν αρσενικά να έχουμε κάνει μέχρι μια ηλικία..... Γι'αυτό είναι δυσκολότερο όταν κάνεις κάτι σε μεγαλύτερη ηλικία!!!

Μα το ξέρω ότι είναι ψυχολογικό απλά πιστεύω ότι μια απλή πουτάνα δεν θα τον βοηθήσει πουθενά ίσως μπορεί να τον κάνει και ποιο χαλια.
Αλλα με μια απλή κοπέλα ίσως είναι καλύτερα τα πράγματα, απλά μην πέσει σε ελλεηνίδα.
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Ακριβώς αυτό. Κι εγώ που το έχω σκεφτεί έτσι είναι, δεν θα αλλάξουν όλα αμέσως, αλλά αυτό θα είναι ένας λόγος για να αρχίσουν να αλλάζουν τα πράγματα.

Αν δεν γαμησεις μεχρι την ανασταση
θα σε παραδωσουμε στους κωλομπαραδες
του σαιτ
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε καρμιρη τραβα γαμησε μας πρηζεις μερες τωρα

μια γυναικα θα σε παρει στα σοβαρα ταλαιπωρε???
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Γενικα εγω θα επιμηνω στο θεμα του call girl. Αν μπορεις να μαζεψεις αυτα τα 100 ευρω και να πας με ενα call girl, θα ειναι οτι καλυτερο πιστευω για σενα.

Προσυπογράφω. Σε στούντιο ή ακόμα χειρότερα σε μπουρδέλο δε θα καταλάβεις πότε μπήκες και πότε βγήκες.
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1
file μου μην πας για πρώτες φορες σε studio και τέτοια

δεν έχει νόημα

εγώ έως τα 41 μου όταν πήγαινα σε σπιτάκια, studio και τέτοια δεν μπορούσα με τίποτα

μονο με κανονικές κοπέλες.

τώρα πάω με όλες, το ξεπέρασα μετά από 41 χρονια

ήταν ψυχολογικό όντως.

είχα και θέμα με την προφύλαξη όταν έμπαινε μου έπεφτε για κάποιον λόγο πάλι ψυχολογικό προφανώς.

καλή τύχη file πάρτο χαλαρά σε παρακαλώ, όχι πίεση.
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Σας είπε κανείς ότι βιάζομαι ρε παιδιά; Εξάλλου στο πρώτο πρώτο ποστ, έγραψα πως ό,τι να 'ναι να γίνει θα γίνει μετά το Πάσχα, οπότε κάπου μέσα με τέλη Απριλίου. Τώρα αν κάποιοι δεν διαβάσατε ούτε την πρώτη σελίδα, δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.946
Πόντοι
3.346
Σας είπε κανείς ότι βιάζομαι ρε παιδιά; Εξάλλου στο πρώτο πρώτο ποστ, έγραψα πως ό,τι να 'ναι να γίνει θα γίνει μετά το Πάσχα, οπότε κάπου μέσα με τέλη Απριλίου. Τώρα αν κάποιοι δεν διαβάσατε ούτε την πρώτη σελίδα, δεν μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό.

Νικολα μην το βιαζεις καθολου ζυγησε τις επιλογες που υπαρχουν και πραξε αναλογα

Υ.γ. παντα να εχεις και στο μυαλο σου το ενδεχομενο του να χασεις την παρθενια σου σε εναν απο τους ναους του ερωτα fkk oase η fkk atremis μην περιοριζεσαι μονο στον ελλαδικο χωρο γνωμη μου αν ειναι να κανεις κατι να γινει με το σωστο τροπο το μερος δεν παιζει κανενα ρολο κατ' εμε  :hi:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Πρώτα περπατάμε, και μετά τρέχουμε κατ'εμέ.  :hi:

Το θέμα έχει εξαντληθεί.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.850
Κριτικές
31
Like
7.436
Πόντοι
3.886
Φίλε δεν διάβασα τα προηγούμενα πόστ. Κατα τη γνώμη μου πήγαινε στο μεταξουργείο κ κάνε μερικές βόλτες απο δω  κ απο κεί. Αν σου γυαλίσει καμια, χώσου. Και αν δεν τα καταφέρεις με τη πρώτη, έχασες 10 ευρώ κ όχι 50 που θέλουν στα στούντιο. Ξαναπροσπαθεις κ κάποια στιγμή θα γίνει μονο του. Κ στο μετάξι θα μυηθείς στο βρώμικο σεξ χαχαχααχ. Θα ξεκινήσεις με σωστά βιώματα.

Συμφωνω με τον φιλο εδώ μεταξυ αδερφε γιατι μπορει σε στουντιο να ψαρωσεις και παει το 50αρι ενώ μεταξυ 10 κλαιν..Μετα μπορεις φυλης που εχει πιο ωραια μουνακια 20αρικο αλλα σε καυλωνουν πριν μπεις δωματιο με κολπακια απ εξω οποτε μπαινεις μεσα κατευθείαν καυλωμενος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom