Νέα

24 ετών και παρθένος. Σε ποιό από τα studio να πάω;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
29
Like
4.773
Πόντοι
5.646
σίγουρα, το ξέρω ότι γνωρίζετε πράγματα γι'αυτό και πόσταρα εδώ στο φόρουμ. Δεν θέλω φυσικά να πετάξω τα λεφτά μου, αλλά την ίδια στιγμή η μπουρδελοτσαρκα είναι έξτριμ για κάποιον σαν και μένα. Βέβαια θα συμφωνήσω ότι θέλει ψάξιμο.
Τι ψάξιμο ρε Νικόλα?Αυτοκίνητο θ'αγοράσεις?Έναν πούτσο θα ρίξεις κ θα φύγεις!Τράβα Φυλής κ με ένα 20€ θα πηδηξεις αν δε θες να διαθέσεις περισσότερα λεφτά!Αν τώρα έχεις να ξοδέψεις από 100 κ πάνω πάρε ένα cg.Απλά τα πράγματα!
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.518
Πόντοι
4.096
Δεν ξέρω αν την έχει αναφέρει κάποιος συνάδελφος στις προηγούμενες σελίδες και δεν ξέρω και αν δουλεύει ακόμα.
Ο λόγος είναι για την Άννα από Κασσάνδρας στον αριθμό 4 πάνω. Αν κάποιος γνωρίζει αν προσφέρει ακόμα υπηρεσίες ας βοηθήσει.
Πιστεύω ότι για τον φίλο θα ήταν καλή επιλογή. Σίγουρα όμορφη και πολύ καλή περίπτωση για GFE. Τουλάχιστον έτσι ήταν κάποτε...
Μελαχρινή, όμορφο πρόσωπο και εξίσου καλό σώμα. Το κυριότερο δεν κοιτούσε ρολόι.
Πάντως, θεωρώ, αν πας σε studio, καλό είναι να ενημερώσεις την κοπέλα πριν, μήπως και πετύχεις κάτι καλύτερο σε τιμή και χρόνο.
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Τι ψάξιμο ρε Νικόλα?Αυτοκίνητο θ'αγοράσεις?Έναν πούτσο θα ρίξεις κ θα φύγεις!Τράβα Φυλής κ με ένα 20€ θα πηδηξεις αν δε θες να διαθέσεις περισσότερα λεφτά!Αν τώρα έχεις να ξοδέψεις από 100 κ πάνω πάρε ένα cg.Απλά τα πράγματα!
ε δεν είναι τόσο εύκολα τα πράγματα φίλε μου. θέλει αποφασιστικότητα.

Τον κόβεις για παρθένα το Μένιο :effemine:
μπα, νομίζω θα 'χει στήσει κώλο πάμπολες φορές!  :grin:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
ε δεν είναι τόσο εύκολα τα πράγματα φίλε μου. θέλει αποφασιστικότητα.

Oταν δεις το μουνετο να σαλοναρει και ξερεις οτι σε
χωριζει ενα οκ στην τσατσα απο να την γαμησεις
δεν χρειαζεται καμια αποφασιστικοτητα
 

TRAXANOPLAGIAS1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2015
Μηνύματα
27
Κριτικές
10
Like
444
Πόντοι
290
νικολα θες οποτε γουσταρεις να μου στειλεις μηνυμα να παμε παρεα και θα το κανινισω εγω
 

Spirouklas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2015
Μηνύματα
74
Κριτικές
5
Like
88
Πόντοι
0
:sunglasses: Παιδια αν ειναι ερχομαι και γω, να φαμε κανενα σουβλακι μετα :2funny: :sunglasses:
 

noctilucent1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2015
Μηνύματα
7.452
Κριτικές
8
Like
307
Πόντοι
346
Καλα μην το ανοιγετε πολύ γιατι θα σκασει
μυτη και ο teddy
 

fleshdiver

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2016
Μηνύματα
27
Like
21
Πόντοι
0
Μπορεί να είναι και απο τον Τεντυ και να εκτελει διατεταγμένη υπηρεσία, ποιος ξέρει!  :effemine:
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
ρε τι φλωροι κυκλοφορουνε

αλλαξτε μυαλα οσο ειναι νωρις αλλιως θα τα γαμησω ολα τα μουνακια τα συνοομιλικα σας φλωροι
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
έχω μαύρα μεσάνυχτα με αυτό. πες ξεκινάω και πηγαίνω. όταν μπω μέσα, πότε θα δω την κοπέλα; θα μου φάει ώρα;

Όπου δείς φωτάκι αναμμένο μπαίνεις μέσα , περιμένεις με άλλους συναγωνιστές να βγεί η κοπέλα, βγαίνει κι η τσατσά αρχίζει το ποίημα. Αν σου αρέσει δίνεις φράγκα και περνάς (εάν θέλεις λές και στην τσατσά πώς είναι η πρώτη σου φορά... γνώμη μου είναι όχι)....ΤΟΣΟ ΑΠΛΑ, μην αγχώνεσαι τύπε δεν είναι και ανώτερα μαθηματικά!!! Το καυλί απλώς ακολούθα!!! :erection:

Μην μασήσεις πουθενά!!! Πρέπει να είσαι χαλαρός.... Τράβα μια βόλτα στα τσαρδιά κατά τη γνώμη μου Φυλής που είναι πιο κυριλέ από το Μετάξι.... Τσέκαρε τι παίζει, πιο μουνέτο σου αρέσει δώσε το εισιτήριο και πέρνα καλά, να σκέφτεσαι μονο πώς πάς να περάσεις καλά!!! Ολα τα υπόλοιπα θα έρθουν μόνα τους!!!

Καλό βόλι
 
OP
OP
N

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
νικολα θες οποτε γουσταρεις να μου στειλεις μηνυμα να παμε παρεα και θα το κανινισω εγω

:sunglasses: Παιδια αν ειναι ερχομαι και γω, να φαμε κανενα σουβλακι μετα :2funny: :sunglasses:
Φυσικά γιατί όχι  ;) Τα σουβλάκια μετά πάντως, να είναι με διπλό τζατζίκι χεχεχε!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom