Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 923K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.410
Κριτικές
8
Like
11.239
Πόντοι
3.786
Τα 100 Ευρώ είσοδος είναι γιατί αλλιώς θα έφτανε η ουρά μέχρι το Σχιστό - από ότι κατάλαβα εγώ τη μία και μοναδική φορά που πήγα μόνος μου απλά το μαγαζί υπολογίζει "απόψε θα μπουν μέσα 10 μπακούρια" και όσοι πάνε πρώτοι (αν δεν είναι τίποτα ανθυγιεινές φάτσες) θα μπούνε. Τα ζευγάρια τώρα χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: Αυτοί που γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι και το επιδιώκουν άρα δεν τους πειράζουν οι μπάκουροι και αυτοί που δεν το θέλουν και νιώθουν άβολα για αυτό και έχουν σπάσει από Πέμπτη και Κυριακή. Επίσης είδα και ζευγάρια όπως αυτά που λέει ο whois που πήγαιναν όλο το βράδυ μόνο για λίγο μάτι και ο άντρας να προστατεύει με το σώμα τη γυναίκα του μην την αγγίξει κανείς λες και έχουν πάει επίσκεψη σε ζωολογικό κήπο. Επίσης είδα και ζευγάρια που δεν κουνήθηκαν καν από τη θέση τους (αυτοί μάλλον ήθελαν να πάνε για να έχουν να λένε στους φίλους τους). Η ταμπακέρα είναι ότι αν κάποιος μόνος περιμένει ότι θα στάξει 100 ευρώ και θα παρτουζώνται μέχρι να ξημερώσει ... λυπάμαι αλλά καλύτερα να κάτσει σπίτι του και να επενδύσει αλλού τα φράγκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Acto
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τα 100 Ευρώ είσοδος είναι γιατί αλλιώς θα έφτανε η ουρά μέχρι το Σχιστό - από ότι κατάλαβα εγώ τη μία και μοναδική φορά που πήγα μόνος μου απλά το μαγαζί υπολογίζει "απόψε θα μπουν μέσα 10 μπακούρια" και όσοι πάνε πρώτοι (αν δεν είναι τίποτα ανθυγιεινές φάτσες) θα μπούνε. Τα ζευγάρια τώρα χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: Αυτοί που γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι και το επιδιώκουν άρα δεν τους πειράζουν οι μπάκουροι και αυτοί που δεν το θέλουν και νιώθουν άβολα για αυτό και έχουν σπάσει από Πέμπτη και Κυριακή. Επίσης είδα και ζευγάρια όπως αυτά που λέει ο whois που πήγαιναν όλο το βράδυ μόνο για λίγο μάτι και ο άντρας να προστατεύει με το σώμα τη γυναίκα του μην την αγγίξει κανείς λες και έχουν πάει επίσκεψη σε ζωολογικό κήπο. Επίσης είδα και ζευγάρια που δεν κουνήθηκαν καν από τη θέση τους (αυτοί μάλλον ήθελαν να πάνε για να έχουν να λένε στους φίλους τους). Η ταμπακέρα είναι ότι αν κάποιος μόνος περιμένει ότι θα στάξει 100 ευρώ και θα παρτουζώνται μέχρι να ξημερώσει ... λυπάμαι αλλά καλύτερα να κάτσει σπίτι του και να επενδύσει αλλού τα φράγκα.
Yπάρχουν ζευγάρια που πανε για να βρουν μπαλαντερ αλλά ειναι λίγα. Εχω δει και γυναίκα να παιζει με 5. Μόνο πίπες όμως, δεν αφηνε για κάτι περισσότερο και ηταν η μόνη που έχω δει με τέτοιο σχήμα. Κι οι τύποι που έπαιζε όχι και ότι καλύτερο. Γενικα τα ζευγαρια πάνε για ζευγάρια ακομα και Πέμπτη ή Κυριακή. Είναι λίγοι εκεινοι που εχουν καταφέρει να παίξουν με ζευγάρι από οσα εχω δει τοσο καιρό.
Εγώ δε θα εδινα τόσα χρήματα για να πάω μόνος μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Τα 100 Ευρώ είσοδος είναι γιατί αλλιώς θα έφτανε η ουρά μέχρι το Σχιστό - από ότι κατάλαβα εγώ τη μία και μοναδική φορά που πήγα μόνος μου απλά το μαγαζί υπολογίζει "απόψε θα μπουν μέσα 10 μπακούρια" και όσοι πάνε πρώτοι (αν δεν είναι τίποτα ανθυγιεινές φάτσες) θα μπούνε. Τα ζευγάρια τώρα χωρίζονται σε δύο κατηγορίες: Αυτοί που γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι και το επιδιώκουν άρα δεν τους πειράζουν οι μπάκουροι και αυτοί που δεν το θέλουν και νιώθουν άβολα για αυτό και έχουν σπάσει από Πέμπτη και Κυριακή. Επίσης είδα και ζευγάρια όπως αυτά που λέει ο whois που πήγαιναν όλο το βράδυ μόνο για λίγο μάτι και ο άντρας να προστατεύει με το σώμα τη γυναίκα του μην την αγγίξει κανείς λες και έχουν πάει επίσκεψη σε ζωολογικό κήπο. Επίσης είδα και ζευγάρια που δεν κουνήθηκαν καν από τη θέση τους (αυτοί μάλλον ήθελαν να πάνε για να έχουν να λένε στους φίλους τους). Η ταμπακέρα είναι ότι αν κάποιος μόνος περιμένει ότι θα στάξει 100 ευρώ και θα παρτουζώνται μέχρι να ξημερώσει ... λυπάμαι αλλά καλύτερα να κάτσει σπίτι του και να επενδύσει αλλού τα φράγκα.

Τι σε κάνει να πιστεύεις οτι τα περισσοτερα νέα ζευγάρια που πάνε σε ένα τέτοιο μαγαζί (ΕΙΔΙΚΑ για πρώτη φορά) είναι σε φάση να παρτουζωθούν 'η ο άντρας και η γυναίκα ενος τέτοιου ζευγαριού να είναι ΟΚ να περνάει ο καθένας και να χουφτώνει, όπως ανέφερες;
Σε ένα τέτοιο χώρο θα πάνε παααρα πολλά ζευγάρια που απλά έχουν την περιέργεια, μπορεί να αρχίσουν απλά με λίγο μάτι, μπορεί να μπούνε στη φάση σε άλλη.....φάση, μπορεί και ποτέ. Γενικά, ένα ζευγάρι μπορεί να πάει σε ένα τέτοιο χώρο για 1002 διαφορετικούς λόγους οι οποίοι νομίζω είναι σεβαστοί από την κοινότητα (αρκεί να είναι πραγματικό ζευγάρι).
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
256
Πόντοι
26
Yπάρχουν ζευγάρια που πανε για να βρουν μπαλαντερ αλλά ειναι λίγα. Εχω δει και γυναίκα να παιζει με 5. Μόνο πίπες όμως, δεν αφηνε για κάτι περισσότερο και ηταν η μόνη που έχω δει με τέτοιο σχήμα. Κι οι τύποι που έπαιζε όχι και ότι καλύτερο. Γενικα τα ζευγαρια πάνε για ζευγάρια ακομα και Πέμπτη ή Κυριακή. Είναι λίγοι εκεινοι που εχουν καταφέρει να παίξουν με ζευγάρι από οσα εχω δει τοσο καιρό.
Εγώ δε θα εδινα τόσα χρήματα για να πάω μόνος μου.

Φίλε μπέσα δεν έχω κανένα συμφέρον απο το μαγαζί και είχα πάει τα Χριστούγεννα και έκανα παιχνίδι με κοπελίτσα μελανούρι ωραίο κορίτσι και το φίλο της. Αλλά σε όσα λέτε ναι είναι ρίσκο τα 100. Εγώ το κανα μια φορά για την εμπειρία και μου έκατσε. Δε ξερω αν παίζει ρόλο και η εμφάνιση.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Τα ίδια ακριβώς και ίσως και λίγο χειρότερα την Πέμπτη. Το μαγαζί έχει σοβαρό πρόβλημα γιατί έχει χάσει ολα τα ζευγάρια ... και λογο μπαλαντερ.
Αν το c4c  ειχε μερα για μόνους θα είχε κλειση το 2+2 .. ολα τα ζευγάρια εκεί πάνε πια
φίλε πρέπει να ξαναδιαβάσει αυτά που γράφεις. Δεν θα πιαστώ από κάποια ορθογραφικά λάθη γιατί ολοξ κάνουμε. Θα σου πω όμως ότι δεν μπορείς στην πρώτη παράγραφο να λες ότι το 2η2 έχει χάσει όλα τα ζευγάρια λόγο των μπαλαντέρ που ίσως για την δική σου άποψη ενοχλούν, και στην δεύτερη παράγραφο να υποστηρίζεις ότι αν το c4c είχε βραδιά μπαλαντέρ θα έκλεινε το 2+2.
Κάτι δεν λες σωστά.
Το 4 επιζεί με μπαλαντέρ ενώ το 2 όχι.
Δικέ μου πότε θα καταλάβεις ότι κάθε μαγαζί έχει τον δικό του κόσμο και είναι και τα 2 μια χαρά από πελατεία. Βέβαια αν πηγαίνεις όλο στο 4 που να ξέρεις για το 2.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νοημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι
φίλε δεν μας τα λες καλά. Μάλλον έχεις χάσει το μέτρημα προς τα κάτω. Εγώ εκεί η την ημέρα ημου εκεί και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι δεν είχε 5 ζευγάρια αλλά περισσότερα εκτός και αν έφυγες νωρίς. Επίσης όσο αφορά τους άντρες έχασες 1 άτομο δεν ήταν 5 αλλά 6 και να στο αναλύσω γιατί μάλλον πας για πρώτη φορά στο μαγαζί και θα υπάρξουν παρεξηγήσεις. 2 ήταν οι μπαλαντέρ και μετά έχουμε και λέμε 1.ιδιοκτητης, 2.ταμιας,3. Πορτιέρης,4.DJ(ο ξεχασμένος). Άρα καλό θα είναι να τους γνωρίσεις κάποια στιγμή ώστε να μην τους μπερδεύεις με τους μόνους άντρες - μπαλαντέρ.
Μετά όσο αφορά την συμπεριφορά του Θέμη να ξέρεις ότι την δικιά μου που την χουφτώνει που και που, αν και δεν είναι ο τύπος της και δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι για κάποιες ελκυστικός), εμένα προσωπικά με φτιάχνει γιατί δείχνει ότι έχω καλό μουνακι δίπλα μου και επίσης φτιάχνει και αυτή την ίδια γιατί έστω και σαν χειρονομία παίρνει το κοπλιμέντα της. Όλες τις γυναίκες φτιάχνει εκεί μέσα κάτι τέτοιο. Τώρα αν εσύ δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα, της δικιά σου δεν της αρέσει να την χουφτωνουν καλοπροαιρετα πάντα, και βλέπεις και πολλούς μπαλαντέρ μήπως πρέπει να βρεις άλλο στέκι.νομιζω υπάρχουν πολλά και δεν εννοώ
μόνο swinger club.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νοημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι
ελπίζω να μην είσαι ο 55αρης που επιχείρησε να ανέβεις επάνω 3 φορές χωρίς την σύντροφό σου και στο τέλος κατέληξες έξω? Γιατί αυτό γνωρίζει ότι όταν συνοδεύεται κάποιος δεν κάνει βόλτες μόνος επάνω.
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
ακου να δεις..1ον..ειμαι 32..2ον..εχω μαθει να μετραω και ξερω πολυ καλα τι ειδα..επισης..δεν εχω κερδος αρα λεω ξεκαθαρα την  αληθεια..αν εσενα φιλε γουσταρεις να στη χουφτωνει ολο το μαγαζι προβλημα σου..θυμησε μου..με γκομενα πας ή με τη γυναικα σου?τα ζευγαρια τι ωρα ηρθαν?στις 03,00?σε παρακαλω..εγω μετραγα τους μονους γυρω απο το μπαρ..σας πειραζει η αληθεια?οτι τις φτιαχνει ολες εκει μεσα να τις χουφτωνουν μαλλον ειναι δικο σου συμπερασμα..στεκι δεν θα εκανα τετοιο μαγαζι..μαντεψε ποιος εχει το προβλημα..σου απαντησα μονο και μονο επειδη προσπαθεις να διαφοροποιησεις τη κριτικη μου και την αληθεια..μαλλον εχετε μπερδεψει την πραγματικοτητα με τα ονειρα
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
και πως ειδα 3 ατομα μονα να ανεβαινουν πανω??υστερα και απο σπρωξιμο του ιδιοκτητη?παλι δεν ειδα καλα..χμ..
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
φίλε δεν μας τα λες καλά. Μάλλον έχεις χάσει το μέτρημα προς τα κάτω. Εγώ εκεί η την ημέρα ημου εκεί και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι δεν είχε 5 ζευγάρια αλλά περισσότερα εκτός και αν έφυγες νωρίς. Επίσης όσο αφορά τους άντρες έχασες 1 άτομο δεν ήταν 5 αλλά 6 και να στο αναλύσω γιατί μάλλον πας για πρώτη φορά στο μαγαζί και θα υπάρξουν παρεξηγήσεις. 2 ήταν οι μπαλαντέρ και μετά έχουμε και λέμε 1.ιδιοκτητης, 2.ταμιας,3. Πορτιέρης,4.DJ(ο ξεχασμένος). Άρα καλό θα είναι να τους γνωρίσεις κάποια στιγμή ώστε να μην τους μπερδεύεις με τους μόνους άντρες - μπαλαντέρ.
Μετά όσο αφορά την συμπεριφορά του Θέμη να ξέρεις ότι την δικιά μου που την χουφτώνει που και που, αν και δεν είναι ο τύπος της και δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι για κάποιες ελκυστικός), εμένα προσωπικά με φτιάχνει γιατί δείχνει ότι έχω καλό μουνακι δίπλα μου και επίσης φτιάχνει και αυτή την ίδια γιατί έστω και σαν χειρονομία παίρνει το κοπλιμέντα της. Όλες τις γυναίκες φτιάχνει εκεί μέσα κάτι τέτοιο. Τώρα αν εσύ δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα, της δικιά σου δεν της αρέσει να την χουφτωνουν καλοπροαιρετα πάντα, και βλέπεις και πολλούς μπαλαντέρ μήπως πρέπει να βρεις άλλο στέκι.νομιζω υπάρχουν πολλά και δεν εννοώ
μόνο swinger club.
Όλες τις γυναίκες εκεί μέσα τις φτιάχνει να τις χουφτωνει ο Θέμης ή οποιοσδήποτε; Και όποια δεν της αρέσει δεν είναι swinger; Κι εσένα σε φτιάχνει όταν χουφτωνουν τη δικιά σου; Που αν δεν κάνω λάθος δεν είναι η γυναίκα σου, που δεν γουστάρει τέτοια παιχνίδια, αλλά η παράνομη σχέση σου. Τι παλαβά μας γράφεις ρε φίλε;
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
316
Πόντοι
26
Μετά όσο αφορά την συμπεριφορά του Θέμη να ξέρεις ότι την δικιά μου που την χουφτώνει που και που, αν και δεν είναι ο τύπος της και δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι για κάποιες ελκυστικός), εμένα προσωπικά με φτιάχνει γιατί δείχνει ότι έχω καλό μουνακι δίπλα μου και επίσης φτιάχνει και αυτή την ίδια γιατί έστω και σαν χειρονομία παίρνει το κοπλιμέντα της. Όλες τις γυναίκες φτιάχνει εκεί μέσα κάτι τέτοιο. Τώρα αν εσύ δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα, της δικιά σου δεν της αρέσει να την χουφτωνουν καλοπροαιρετα πάντα, και βλέπεις και πολλούς μπαλαντέρ μήπως πρέπει να βρεις άλλο στέκι.νομιζω υπάρχουν πολλά και δεν εννοώ
μόνο swinger club.
:jerking:
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
2
Like
2.560
Πόντοι
456
φίλε δεν μας τα λες καλά. Μάλλον έχεις χάσει το μέτρημα προς τα κάτω. Εγώ εκεί η την ημέρα ημου εκεί και μπορώ να επιβεβαιώσω ότι δεν είχε 5 ζευγάρια αλλά περισσότερα εκτός και αν έφυγες νωρίς. Επίσης όσο αφορά τους άντρες έχασες 1 άτομο δεν ήταν 5 αλλά 6 και να στο αναλύσω γιατί μάλλον πας για πρώτη φορά στο μαγαζί και θα υπάρξουν παρεξηγήσεις. 2 ήταν οι μπαλαντέρ και μετά έχουμε και λέμε 1.ιδιοκτητης, 2.ταμιας,3. Πορτιέρης,4.DJ(ο ξεχασμένος). Άρα καλό θα είναι να τους γνωρίσεις κάποια στιγμή ώστε να μην τους μπερδεύεις με τους μόνους άντρες - μπαλαντέρ.
Μετά όσο αφορά την συμπεριφορά του Θέμη να ξέρεις ότι την δικιά μου που την χουφτώνει που και που, αν και δεν είναι ο τύπος της και δεν θα έκανε ποτέ κάτι μαζί του (χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι για κάποιες ελκυστικός), εμένα προσωπικά με φτιάχνει γιατί δείχνει ότι έχω καλό μουνακι δίπλα μου και επίσης φτιάχνει και αυτή την ίδια γιατί έστω και σαν χειρονομία παίρνει το κοπλιμέντα της. Όλες τις γυναίκες φτιάχνει εκεί μέσα κάτι τέτοιο. Τώρα αν εσύ δεν σου αρέσουν κάποια πράγματα, της δικιά σου δεν της αρέσει να την χουφτωνουν καλοπροαιρετα πάντα, και βλέπεις και πολλούς μπαλαντέρ μήπως πρέπει να βρεις άλλο στέκι.νομιζω υπάρχουν πολλά και δεν εννοώ
μόνο swinger club.
Τι μας λες ρε μάστορα? Δηλαδή, σε ένα χώρο που η συναίνεση είναι βασικός κανόνας, και το όχι σημαίνει ΟΧΙ, εσύ προσπαθείς να μας πείσεις πως ο καθένας μπορεί να χουφτώνει όποια και όποιον θέλει και πως αυτό όχι μόνο δεν τον κάνει, το λιγότερο, ελεεινό λιγούρη αλλά και πως τα κορίτσια γουστάρουν απλά ντρέπονται να το παραδεχθούν. Αυτό μας λες? Ε τότε ή είσαι προμότορας ή εντελώς άσχετος με το θέμα.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
388
Like
375
Πόντοι
21
Τι μας λες ρε μάστορα? Δηλαδή, σε ένα χώρο που η συναίνεση είναι βασικός κανόνας, και το όχι σημαίνει ΟΧΙ, εσύ προσπαθείς να μας πείσεις πως ο καθένας μπορεί να χουφτώνει όποια και όποιον θέλει και πως αυτό όχι μόνο δεν τον κάνει, το λιγότερο, ελεεινό λιγούρη αλλά και πως τα κορίτσια γουστάρουν απλά ντρέπονται να το παραδεχθούν. Αυτό μας λες? Ε τότε ή είσαι προμότορας ή εντελώς άσχετος με το θέμα.
Γκουχου γκουχου προμοτορας γκουχου
 

magicgirls.tv

Γραφείο Call-Girls
Εγγρ.
31 Αυγ 2019
Μηνύματα
9.254
Like
45.750
Το βράδυ του αγιου βαλεντινου ήταν πάνω από 15 ζευγάρια  τα περισσότερα ήταν αρκετά εμφανίσιμα  :hi:
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
429
Like
650
Πόντοι
81
φίλε πρέπει να ξαναδιαβάσει αυτά που γράφεις. Δεν θα πιαστώ από κάποια ορθογραφικά λάθη γιατί ολοξ κάνουμε. Θα σου πω όμως ότι δεν μπορείς στην πρώτη παράγραφο να λες ότι το 2η2 έχει χάσει όλα τα ζευγάρια λόγο των μπαλαντέρ που ίσως για την δική σου άποψη ενοχλούν, και στην δεύτερη παράγραφο να υποστηρίζεις ότι αν το c4c είχε βραδιά μπαλαντέρ θα έκλεινε το 2+2.
Κάτι δεν λες σωστά.
Το 4 επιζεί με μπαλαντέρ ενώ το 2 όχι.
Δικέ μου πότε θα καταλάβεις ότι κάθε μαγαζί έχει τον δικό του κόσμο και είναι και τα 2 μια χαρά από πελατεία. Βέβαια αν πηγαίνεις όλο στο 4 που να ξέρεις για το 2.
μμμ... Μαλλον δεν θες να καταλαβεις τι λεω.
Θα στο εξηγήσω λοιπόν. Εαν το 4 είχε βραδιά μπαλαντέρ θα γέμιζε και ο θεμης θα έχανε τον ύπνο του.
Επειδή όμως δεν έχει τέτοια βραδιά το c4c το 2+2 αντέχει ακόμα ...
Αποψη μου οτι κακος δεν εχουν.
Στο Δεύτερο σκέλος εαν παω η οχι δεν είσαι σε θέση να ξέρεις και είναι το τελευταίο που απασχολεί εδώ μέσα.
Το θέμα είναι ότι το μαγαζί έχει φοβερό πρόβλημα (απο τα ζευγαρια) ολα τα άλλα ειναι να εχουμε να λεμε
 

kolonos07

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2010
Μηνύματα
137
Κριτικές
5
Like
269
Πόντοι
281
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νοημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι
ειναι ακριβως οπως τα λες...μια φορα πηγαμε εκει και τρομαξε η κοπελα... να σου πω την αληθεια και γω φοβηθηκα μην με πηδηξει ο τυπος... απλα μακρυαααααα.... τι παει να πει αντρες μονοι???? δεν το καταλαβαινω... ενα ζευγαρι αν θελει να βρει αντρες μονους τους βρισκει ανα πασα στιγμη σε οποιδηποτε σημειο.... την γυναικα ειναι δυσκολο να βρει!!!! απο μενα ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και οποιος πει το αντιθετο απλα εχει συμφερον
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
ειναι ακριβως οπως τα λες...μια φορα πηγαμε εκει και τρομαξε η κοπελα... να σου πω την αληθεια και γω φοβηθηκα μην με πηδηξει ο τυπος... απλα μακρυαααααα.... τι παει να πει αντρες μονοι???? δεν το καταλαβαινω... ενα ζευγαρι αν θελει να βρει αντρες μονους τους βρισκει ανα πασα στιγμη σε οποιδηποτε σημειο.... την γυναικα ειναι δυσκολο να βρει!!!! απο μενα ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ [size=10pt]και οποιος πει το αντιθετο απλα εχει συμφερον[/size]

ή απλά γουστάρει αυτή τη φάση.
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
Καλησπερα
Ποτε ανοιγι το μαγαζι?
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
18 Ιουνίου. Έβγαλε σήμερα ανακοίνωση.

Αμέσως βέβαια ο ανταγωνισμός απάντησε ότι δεν υπάρχει τίποτα επίσημα (περί άδειας για να ανοίξουν).
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom