Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 934K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Εγω πάντως όσες φορές έχω πάει έχει κάτι πατσαβουροζευγαρα αν έχει αλλάξει κάτι δεν ξερω
 

nasos98

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2019
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
ειναι κανεις που θελει καλυψη καποια φιλη, γνωστη του για συνοδεια ?
 

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
Κανενα σκηνικο πεμπτης η κυριακης θα γραψει κανενας;;
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Κανενα σκηνικο πεμπτης η κυριακης θα γραψει κανενας;;
Καλημερα... Μηπως ειναι ευκαιρια να πας εσυ εκει καλυτερα και μετα να μας γραψεις τι ειδες...Για σκεψου το... Γιατι οι πιο πολυ πηγαινουν Παρασκευη η Σαββατο...
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
6 χρόνια χθες έκλεισε το μαγαζί και πήγα για πρώτη φορα σε Μαγαζι του είδους. Ωραία εμπειρία ωραίος κόσμος έγραψα κριτικι  :heavymetalbig:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Απόσο ξέρω σε κλαμπ εξωτερικού οι single άνδρες πληρώνουν περισσότερα αλλά για τα ελληνικά δεδομένα το να δώσεις 100 και να κινδυνεύεις στο τέλος να μη κάνεις τίποτα δεν είναι λίγο κάπως ρε παιδιά? Ακούγεται λίγο τρομακτικό να πετάξεις 100 ευρώ έτσι. Καταλαβαίνω το σκεπτικό και την προσπάθεια του να υπάρχει πιο αξιόλογος κόσμος μέσα βέβαια.
 

nikolakos

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
1
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νοημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νοημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι

Τα ίδια ακριβώς και ίσως και λίγο χειρότερα την Πέμπτη. Το μαγαζί έχει σοβαρό πρόβλημα γιατί έχει χάσει ολα τα ζευγάρια ... και λογο μπαλαντερ.
Αν το c4c  ειχε μερα για μόνους θα είχε κλειση το 2+2 .. ολα τα ζευγάρια εκεί πάνε πια
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Τα ίδια ακριβώς και ίσως και λίγο χειρότερα την Πέμπτη. Το μαγαζί έχει σοβαρό πρόβλημα γιατί έχει χάσει ολα τα ζευγάρια ... και λογο μπαλαντερ.
Αν το c4c  ειχε μερα για μόνους θα είχε κλειση το 2+2 .. ολα τα ζευγάρια εκεί πάνε πια
ετσι ακριβως φιλος
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
χθεσινη βολτα ημερα κυριακη στο μαγαζι μετα απο καιρο..με τη κοπελα μου..εισοδος κατα τις 00,30..ξεραμε οτι ειναι βραδια για μονους αντρες..ειπαμε θα ναι πιο χαλαρα ευκαιρια να παμε..αμ δε..αδειο..με 5 ζευγαρια συνολο..και 5 αντρες!!!μονους..δηλ για να καταλαβω..παιρνεις τα 100 ευρω και δεν σε νοιαζει η αναλογια..ξενερωσαμε φυσικα γιατι διαπιστωσαμε οτι στη πορεια οι αντρες μονοι ηταν παραπανω αποτα ζευγαρια..να χουφτωνει ο ιδιοκτητης τις γυναικες των αλλων?να λεει στους αντρες να ανεβουν πανω σαν τσουρμο που ειχε παει ενα ζευγαρι??τι φαση ρε μαγκες??φυσικα και ηρθε ενας να μας μιλησει λεγοντας καλησπερα και του λεω καλο βραδυ..α ψαχνετε ζευγαρια..οχι φιλε..αραζουμε..και χωρις να σου χω κανει νο(ημα ερχεσαι?και σου λεω οχι μπαμ..τι επιμενεις?
τελευταια φορα δυστυχως..κριμα..το χαλασαν το μαγαζι
ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΡΕ ΠΑΙΧΤΑΡΑ ΜΟΥ???
ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΙΘΥΡΑΜΒΙΚΕΣ ΚΡΙΤΙΚΕΣ (ΤΩΝ ΓΝΩΣΤΩΝ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ)ΕΜΜΙΣΘΩΝ ΚΡΑΧΤΩΝ???
ΤΗΝ ΠΛΗΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΙΣΧΙΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ Κ ΤΩΝ ΠΑΤΣΑΒΟΥΡΟΖΕΥΓΑΡΙΩΝ(ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ-ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ-ΤΡΟΠΟΥΣ-ΑΞΙΕΣ ΚΛΠ Η ΚΡΙΤΙΚΗ ΜΟΥ)ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΑΝ ΑΝΩΜΑΛΑ ΖΟΜΠΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ,ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΑΜΟΓΙΟΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΤΩΝ ΜΑΓΑΖΙΩΝ..
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΑΝΟ ΠΟΥ ΣΕ ΤΑΙΖΟΥΝ,ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΠΩΔΥΝΟ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΙΝΟΥΝΤΑΙ-ΨΑΧΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ..
ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ..
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
6 χρόνια χθες έκλεισε το μαγαζί και πήγα για πρώτη φορα σε Μαγαζι του είδους. Ωραία εμπειρία ωραίος κόσμος έγραψα κριτικι  :heavymetalbig:
ΕΛΑ ΡΕ ΤΑΡΑΜΑ..
ΤΙ ΛΕΣ???
ΕΤΣΙ ΣΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΖΟΥΝ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΟΓΛΟΥ ΑΓΑΜΗΤΟΥ Κ ΑΠΑΡΤΟΥ ΓΩΝΙΑ???
ΓΡΑΦΕ "ΔΙΑΣΗΜΕ" ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ,ΟΤΙ ΠΟΥΣΤΙΚΟ ΣΟΥ ΥΠΑΓΟΡΕΥΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ..
ΠΟΤΑΚΙΑ-ΠΟΥΤΑΝΑΚΙΑ-ΤΡΙΣΑΘΛΙΕΣ ΞΕΠΑΤΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟ ΟΠΟΙΟΝ ΠΕΡΠΑΤΑΕΙ ΣΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΓΚΙΛΦΟΘΕΙΤΣΕΣ,ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΕΣ "ΣΥΖΗΓΟΙ" ΤΩΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ "ΚΥΡΙΩΝ" Κ ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΘΥΜΑΤΑ-ΠΕΛΑΤΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΥ ΣΚΑΤΑ ΠΕΦΤΟΥΝ..
ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΟΥ Κ ΕΣΕΝΑ ΚΩΛΟΠΟΥΣΤΑ..
ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚΗ Κ ΑΛΛΑ ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΣΩΤΟ..
ΕΣΥ ΒΡΕ ΘΕΟΧΑΖΕ ΜΑΛΑΚΟΠΙΤΟΥΡΑ,ΜΕ ΤΙ ΠΡΟΣΟΝΤΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑΣΕΙΣ???
ΑΕΙ ΓΑΜΗΣΟΥ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΡΕ ΣΙΧΑΜΕΝΕ ΠΟΥΣΤΑΡΑ..
ΤΟ ΚΟΛΠΑΚΙ ΤΟΥ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΟΥΣ ΜΕΛΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΤΟΥ ΚΑΡΔΙΑ,ΑΠΛΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΑ ΤΟΥΣ ΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ,ΕΧΕΙ ΨΟΦΗΣΕΙ ΠΡΟ ΑΜΝΗΜΟΝΕΥΤΩΝ..
ΕΓΩ κ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΚΟΜΗ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΤΟΙ,ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΑΜΕ ΑΝΕΠΙΣΤΡΕΠΤΙ..
ΠΕΣ ΣΤΟΥΣ ΒΛΑΚΕΝΤΙΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΤΡΟΝΑΡΟΥΝ,ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΓΑΜΗΘΟΥΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ..
ΔΕΝ ΜΑΣΑΕΙ ΤΟ ΣΩΤΟ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΕΟΝ..
ΑΕΙ ΣΤΑ ΔΙΑΛΑ ΣΙΧΑΜΑΤΑ..
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
579
Like
992
Πόντοι
86
Πες τα χρυσόστομε,  τα μαγαζιά αυτα είναι σάπια οσο δε πάει, οσοι γράφουν καλες κριτικές είναι απλα ψεύτες.
Εγω πηγα με τη φιλη μου το Σάββατο και στα 2 μαγαζιά και ηταν σα να γινοταν διαγωνισμός μπάζων
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πες τα χρυσόστομε,  τα μαγαζιά αυτα είναι σάπια οσο δε πάει, οσοι γράφουν καλες κριτικές είναι απλα ψεύτες.
Εγω πηγα με τη φιλη μου το Σάββατο και στα 2 μαγαζιά και ηταν σα να γινοταν διαγωνισμός μπάζων
Nα πάρουμε ως δεδομένο ότι εσύ και η φίλη σου είστε επιπέδου Πιτ-Τζολι. Πόσα ζευγάρια του επιπέδου σας βλέπετε γύρω σας στο δρόμο κάθε φορά που βγαίνετε για ψώνια, διασκεδαση, δουλειά;
Δεδομένου ότι στα μαγαζιά αυτά κυκλοφορούν οι άνθρωποι που βλέπουμε γύρω μας καθημερινά, γιατί είναι ψεύτες όσοι γράφουν ότι πήγαν και πέρασαν καλά; Αν αυτοί βρήκαν ζευγάρια του γούστου τους και το διασκέδασαν που είναι το κατακριτέο; Τα 5ρια, 6ρια, 7ρια δεν έχουν δικαίωμα στη ζωή και στην καλοπέραση;
Και δε μιλάμε για κάποιους μόνιμους που πάντα περνάνε καλά γιατί αυτό δεν ισχύει, αλλά για εκείνους που μπαίνουν και γράφουν μια κριτική στη χάση και στη φέξη.
Και 8ρια θα δεις στα μαγαζιά αυτά και 9ρια, μόνο που ψάχνουν όμοιους τους και δεν είναι καθόλου σίγουρο ότι θα παίξουν μαζί τους ακόμα και αν τους βρουν. Εκτός από την εικόνα παίζει ρόλο και η συμπεριφορά. Και στη δεύτερη χαλάνε πολλά "προξενιά".
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ειμαστε καλύτεροι απο pit Jolie...
Aκόμα καλύτερα. Η ομορφιά είναι ευλογία στη ζωή αν δεν είναι λειψό το μυαλό. Πόσους όμοιούς σας λοιπόν βλέπεις καθημερινά γύρω σου στις κοινωνικές συναναστροφές σας, ώστε να έχεις την προσμονή να τους δεις και σε ενα club όπου συχνάζει κοινό με εξειδικευμένες αναζητήσεις;
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
579
Like
992
Πόντοι
86
Το αν έχει κάποιος ιδιαίτερες προτιμήσεις δε σημαίνει ότι είναι μπάζο.  Εγω άσκησα κριτική σε αυτούς που γραφουν για το μαγαζί.  Οταν κάποιος γράφει ότι πηγε στο μαγαζί και είχε φοβερές γκομενες και άντρες και πας και βλέπεις στη καλύτερη 5αρια τοτε κατι παιζει.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Καλησπερα... Επειδη εχω παει σε ολα αυτα τα μαγαζια... Μαζευουν και  ωραιο και μετριο και ασχημο κοσμο..Υπαρχουν μερες κυριως Σαββατο βραδυ που εχει πολυ κοσμο και αξιολογα ζευγαρια..... Οπως μπορεις αυτο να το δεις  και στο δρομο και σε αλλα μαγαζια...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το αν έχει κάποιος ιδιαίτερες προτιμήσεις δε σημαίνει ότι είναι μπάζο.  Εγω άσκησα κριτική σε αυτούς που γραφουν για το μαγαζί.  Οταν κάποιος γράφει ότι πηγε στο μαγαζί και είχε φοβερές γκομενες και άντρες και πας και βλέπεις στη καλύτερη 5αρια τοτε κατι παιζει.
Το ότι έχει ιδιαίτερες προτιμήσεις σημαίνει μικρότερο πληθυσμιακά δείγμα. Αν λοιπόν έξω βλέπεις στα 1000 ζευγάρια 30 τοπ εμφανισιακά, εδώ που όλα μαζί είναι 100 λχ πόσα να δεις; Αναλογικά 3. Κι αυτό είναι που συμβαίνει. Αυτοί που γράφουν, που διαβάζω όλες τις κριτικές, μιλάνε για το πώς πέρασαν. Για φοβερές γυναίκες και άνδρες ποιος γράφει; Άντε ένας δύο που τους καταλαβαίνεις αμέσως. Αν εσύ πήγες το ενδιάμεσο Σάββατο, μεταξύ πάρτυ "μάτια ερμητικά κλειστά" και πίτας του ενός site τι περίμενες να δεις; Λίγα ζευγάρια και λογικό να μη σου αρέσουν. Αλλά ότι ο χώρος έχει μπάζα δεν ισχύει. Έχει ότι ζευγάρια θα δεις παντού γύρω. Και μπάζα και μέτρια και καλά και αστέρια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
ΡΕ ΤΡΥΠΙΟΙ..
ΣΤ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΑΣ Η ΕΜΦΑΝΙΣΗ..
ΚΑΛΤΑΚΗΔΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ..
ΔΕΝ ΘΙΓΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ(ΠΑΡΑΠΕΤΑΣΜΑ ΚΑΠΝΟΥ,ΠΟΥ ΣΚΟΠΙΜΩΣ ΑΜΟΛΑΤΕ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΣΠΑΣΜΟ),ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΙΣΧΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΣΑΝ ΖΟΜΠΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΠΙ ΣΕΙΡΑ ΕΤΩΝ..
ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΣΧΕΣΗ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΒΑΣΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ-ΑΞΙΕΣ-ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ SWINGING..
ΑΝΑΞΙΟΠΡΕΠΕΣΤΑΤΑ ΑΝΘΡΩΠΑΡΙΑ,ΨΕΥΤΕΣ-ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΟΙ-ΛΑΜΟΓΙΑ ΟΛΚΗΣ,ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΟΣ ΕΙΔΟΥΣ ΑΡΧΕΣ-ΑΞΙΕΣ-ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΖΕΥΓΑΡΙΑ Κ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΕΛΑΧΙΣΤΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΡΩΤΑ-ΣΕΒΑΣΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ
ΝΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ Κ ΤΗΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΕΣ ΤΑΝΕΣ ΠΟΥ ΠΛΑΣΑΡΟΥΝ ΣΑΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΑΔΑΕΙΣ???
ΤΡΑΒΑΤΕ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΡΕ..
ΑΠΟ ΤΟ 88 ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ,ΜΕΣΩ okm ΚΑΙ ΣΥΓΚΑΛΗΜΕΝΩΝ ΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΤΙΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΕΣ..ΑΛΛΗΛΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕΣΩ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΩΝ ΘΥΡΙΔΩΝ..ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΟΜΕΝΕΣ ΠΟΛΑΡΟΙΝΤ ΦΩΤΟ..ΧΙΛΙΟΤΣΕΚΑΡΙΣΜΑΤΑ..ΓΟΛΓΟΘΑΣ Η ΟΛΗ ΦΑΣΗ..
ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΜΗΠΩΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ(ΜΑΓΑΖΑΚΙΑ),ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΑΝ ΑΡΧΙΚΑ ΣΤΙΣ yahoo Κ msn ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ,ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΠΑΡΤΥ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΑΤΑΡΙΑ ΣΥΝΟΙΚΙΑΚΩΝ ΜΠΑΡ,ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΥΠΟΓΑ ΣΤΟ ΘΗΣΕΙΟ ΟΠΟΥ ΕΠΕΦΤΑΝ ΔΗΜΟΣΙΩΣ ΓΑΜΗΣΑΚΙΑ ΜΕΤΑΞΥ "ΓΝΩΣΤΩΝ Κ ΦΙΛΩΝ"???
ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΓΕΣ ΤΟΥ ΜΙΔΑΣ????
Ή ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΡΩΜΟΠΟΥΣΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΗΝ ΣΚΗΝΗ ΜΕΤΑΤΡΕΠΟΝΤΑΣ ΤΗΝ,ΣΕ ΕΝΑ ΒΡΩΜΕΡΟ ΜΠΟΥΔΕΛΟ???
ΤΟΥΜΠΕΚΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΡΕ ΞΕΦΤΙΛΟΠΟΥΣΤΕΣ..
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ ΣΑΝ ΤΑ ΞΕΦΤΙΛΗΣΜΕΝΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΑΣ

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom