Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 934K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
214
Πόντοι
1
οι κλασικοί μαλάκες  :jerking: του μπου παντού βλέπουν στημένα σκηνικά και φθηνό προμοσιον
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Σκεφτόμαστε με την κοπέλα μου να κάνουμε καμιά περατζάδα από swingers club αλλά έχουμε ενδοιασμούς κυρίως σε ό,τι αφορά το χώρο και τη γενικότερη αισθητική του πράγματος. Δεν ψήνομαι να είναι σαν στριπτιτζάδικο ως χώρος, ως νοοτροπία, ως αισθητική, βρώμικα, μέσα στο κιτς, τη λιγουριά και πασαρέλα κρέατος. Θέλουμε να έχει λίγο class η φάση, δεν θέλω να νιώθω σαν να πηγαίνω να πάρω χορό σε κωλόμπαρο, με την κοπέλα μου πάω και θέλω να νιώσει άνετα.
Να εξηγηθώ, δεν το παίζω υπεράνω και ψωνισμένος. Κι εγώ αν πήγαινα σόλο δεν θα με ένοιαζε τίποτα από τα παραπάνω, θα ψαχνόμουν απλά να πηδήξω, όσο και όπως μπορούσα. Επειδή όμως θα πάω ως ζευγάρι και ψάχνω κάτι "ωραίο" να με ψήσει και να γουστάρω τη φάση και για μένα και κυρίως για την κοπέλα μου, το σκέφτομαι διπλά.
Οπότε αν κάποιος μπορεί να δώσει λίγο τα φώτα του από την πλευρά ενός ζευγαριού, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
 

xloros

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
ωραια αυτα που λετε για τα ζευγαρια κλπ, τι παιζει στα cuckold nights ? σκεφτομαι να ερθω μια βολτα αλλα το 80αρι αερας ακουγεται αστειο ενω το κουστουμι γραβατα για 60 ανεκδοτο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Σκεφτόμαστε με την κοπέλα μου να κάνουμε καμιά περατζάδα από swingers club αλλά έχουμε ενδοιασμούς κυρίως σε ό,τι αφορά το χώρο και τη γενικότερη αισθητική του πράγματος. Δεν ψήνομαι να είναι σαν στριπτιτζάδικο ως χώρος, ως νοοτροπία, ως αισθητική, βρώμικα, μέσα στο κιτς, τη λιγουριά και πασαρέλα κρέατος. Θέλουμε να έχει λίγο class η φάση, δεν θέλω να νιώθω σαν να πηγαίνω να πάρω χορό σε κωλόμπαρο, με την κοπέλα μου πάω και θέλω να νιώσει άνετα.
Να εξηγηθώ, δεν το παίζω υπεράνω και ψωνισμένος. Κι εγώ αν πήγαινα σόλο δεν θα με ένοιαζε τίποτα από τα παραπάνω, θα ψαχνόμουν απλά να πηδήξω, όσο και όπως μπορούσα. Επειδή όμως θα πάω ως ζευγάρι και ψάχνω κάτι "ωραίο" να με ψήσει και να γουστάρω τη φάση και για μένα και κυρίως για την κοπέλα μου, το σκέφτομαι διπλά.
Οπότε αν κάποιος μπορεί να δώσει λίγο τα φώτα του από την πλευρά ενός ζευγαριού, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.
Aν έχεις στο μυαλό σου "μάτια ερμητικά κλειστά" και Κιούμπρικ θα απογοητευτείς. Είναι απλά μπαρ που εξυπηρετούν το σκοπό για τον οποίο δημιουργήθηκαν. Αυτό που βλέπεις στις φωτό, στα site των μαγαζιών, είναι και αυτό που παίρνεις. Υποτίθεται ότι ζητούμενό σας ως ζευγάρι είναι το σεξ. Οπότε το πασαρέλα κρέατος δεν ισχύει. Η αισθητική είναι προσωπική υπόθεση, η νοοτροπία του κάθε μαγαζιού θέμα του ιδιοκτήτη και των θαμώνων ανάλογη του που συχνάζουν, πρόβλημα με όχι δε θα υπάρξει, αφού όλοι το σέβονται. Τα υπόλοιπα, θέμα προσωπικών σας επιλογών σαν ζευγάρι. Επειδή ο καθένας μας έχει διαφορετική οπτική και βιώματα μπορεί εμένα να μου φαίνεται αριστούργημα εσένα αίσχος. Συνεπώς  παίρνεις την κοπέλα σου, πηγαίνετε για ένα ποτό, βλέπετε τι και πως και αν σας αρέσει συνεχίζετε αν όχι ρίχνετε μαύρη πέτρα πίσω σας. Το μόνο σίγουρο ότι κανείς δε θα σας φέρει σε άβολη θέση. Ότι και να πει ο καθένας από μας μόνον η δική σας πραγματική εμπειρία θα έχει αξία.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.526
Κριτικές
8
Like
11.490
Πόντοι
3.786
Σκεφτόμαστε με την κοπέλα μου να κάνουμε καμιά περατζάδα από swingers club αλλά έχουμε ενδοιασμούς κυρίως σε ό,τι αφορά το χώρο και τη γενικότερη αισθητική του πράγματος. Δεν ψήνομαι να είναι σαν στριπτιτζάδικο ως χώρος, ως νοοτροπία, ως αισθητική, βρώμικα, μέσα στο κιτς, τη λιγουριά και πασαρέλα κρέατος. Θέλουμε να έχει λίγο class η φάση, δεν θέλω να νιώθω σαν να πηγαίνω να πάρω χορό σε κωλόμπαρο, με την κοπέλα μου πάω και θέλω να νιώσει άνετα.
Να εξηγηθώ, δεν το παίζω υπεράνω και ψωνισμένος. Κι εγώ αν πήγαινα σόλο δεν θα με ένοιαζε τίποτα από τα παραπάνω, θα ψαχνόμουν απλά να πηδήξω, όσο και όπως μπορούσα. Επειδή όμως θα πάω ως ζευγάρι και ψάχνω κάτι "ωραίο" να με ψήσει και να γουστάρω τη φάση και για μένα και κυρίως για την κοπέλα μου, το σκέφτομαι διπλά.
Οπότε αν κάποιος μπορεί να δώσει λίγο τα φώτα του από την πλευρά ενός ζευγαριού, θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα.

Έχω πάει μία φορά στο 2+2 - ο χώρος είναι καθαρός, ωραία διακόσμηση, καθαρίζουν τα δωμάτια μετά από κάθε χρήση και η μουσική (Κυριακή βράδυ) ελληνική ποπ. Γενικότερα ισχύει αυτό που σου είπε και ο stok θα σας πλησιάσουν ζευγάρια και singles αλλά (τουλάχιστον αυτό που είδα εγώ) με κόσμιο τρόπο. Δεν είδα κάποιον να είναι αγενής. Στον πάνω όροφο υπήρχαν και κάτι δωμάτια με μαύρες βαριές κουρτίνες που νομίζω είναι για αυτούς που δε γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι.
Για τα μπαλαντέρια: Αν εξαιρέσουμε κάποιους που μπορεί να πηγαίνουν για πρώτη φορά και θέλουν κυρίως να ικανοποιήσουν την περιέργειά τους, οι υπόλοιποι ξέρουν σε τι μαγαζί μπαίνουν. Σε καμία περίπτωση αυτό δε σημαίνει ότι επειδή πλήρωσες ένα κατοστάρικο (τόσα δίνεις) θα γαμήσεις. Επίσης δε σημαίνει ότι ένα ζευγάρι θα βρει κάτι να του αρέσει. Παίρνεις τα ρίσκα σου. Για τα ζευγάρια είναι υποθέτω περισσότερες οι πιθανότητες από ότι για τους singles, μπαίνεις μέσα και κοιτάζεις να βρεις την άκρη μόνος σου.
 

gfokakos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2020
Μηνύματα
3
Like
8
Πόντοι
0
Έχω πάει μία φορά στο 2+2 - ο χώρος είναι καθαρός, ωραία διακόσμηση, καθαρίζουν τα δωμάτια μετά από κάθε χρήση και η μουσική (Κυριακή βράδυ) ελληνική ποπ. Γενικότερα ισχύει αυτό που σου είπε και ο stok θα σας πλησιάσουν ζευγάρια και singles αλλά (τουλάχιστον αυτό που είδα εγώ) με κόσμιο τρόπο. Δεν είδα κάποιον να είναι αγενής. Στον πάνω όροφο υπήρχαν και κάτι δωμάτια με μαύρες βαριές κουρτίνες που νομίζω είναι για αυτούς που δε γουστάρουν να τους παίρνουν μάτι.
Για τα μπαλαντέρια: Αν εξαιρέσουμε κάποιους που μπορεί να πηγαίνουν για πρώτη φορά και θέλουν κυρίως να ικανοποιήσουν την περιέργειά τους, οι υπόλοιποι ξέρουν σε τι μαγαζί μπαίνουν. Σε καμία περίπτωση αυτό δε σημαίνει ότι επειδή πλήρωσες ένα κατοστάρικο (τόσα δίνεις) θα γαμήσεις. Επίσης δε σημαίνει ότι ένα ζευγάρι θα βρει κάτι να του αρέσει. Παίρνεις τα ρίσκα σου. Για τα ζευγάρια είναι υποθέτω περισσότερες οι πιθανότητες από ότι για τους singles, μπαίνεις μέσα και κοιτάζεις να βρεις την άκρη μόνος σου.
Nubic καλησπέρα, αυτό είναι στην Αθήνα που λες?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.526
Κριτικές
8
Like
11.490
Πόντοι
3.786
Το 2+2 είναι στον Πειραιά στην περιοχή του λιμανιού. Θα βρεις διεύθυνση έυκολα στο σχετικό thread και στη σελίδα του μαγαζιού.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
Το 2+2 είναι στον Πειραιά στην περιοχή του λιμανιού. Θα βρεις διεύθυνση έυκολα στο σχετικό thread και στη σελίδα του μαγαζιού.

Δεν του βάζεις καλύτερα και ένα link για το "σχετικό thread" να το βρει πιο ευκολα ο φίλος;  :2funny:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Πάει τώρα κόσμος μετά το άνοιγμα γενικά ή πας και είναι άδεια (και τα δυο γνωστά μαγαζιά εννοώ)?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Πάει τώρα κόσμος μετά το άνοιγμα γενικά ή πας και είναι άδεια (και τα δυο γνωστά μαγαζιά εννοώ)?
Πήγα προχθές κι ανέβασα και κριτική. Λίγος κόσμος. Έγιναν καλές φάσεις, κάποιες στημένες ίσως, από γνωστούς του μαγαζιού, ψευτολεσβιακά μπροστά στο dj για πλάκα ή προμόσιον. Η εικόνα του μαγαζιού σαν στριπτιζάδικο (στο μπαρ).
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πάει τώρα κόσμος μετά το άνοιγμα γενικά ή πας και είναι άδεια (και τα δυο γνωστά μαγαζιά εννοώ)?
Πήγα προχθές κι ανέβασα και κριτική. Λίγος κόσμος. Έγιναν καλές φάσεις, κάποιες στημένες ίσως, από γνωστούς του μαγαζιού, ψευτολεσβιακά μπροστά στο dj για πλάκα ή προμόσιον. Η εικόνα του μαγαζιού σαν στριπτιζάδικο (στο μπαρ).
Aυτός που περιγράφεις στο τέλος ότι ήλεγχε τα πάντα είχε κοτσίδα το μαλλί;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 33661

Επισκέπτης
Πάει τώρα κόσμος μετά το άνοιγμα γενικά ή πας και είναι άδεια (και τα δυο γνωστά μαγαζιά εννοώ)?
Πήγα προχθές κι ανέβασα και κριτική. Λίγος κόσμος. Έγιναν καλές φάσεις, κάποιες στημένες ίσως, από γνωστούς του μαγαζιού, ψευτολεσβιακά μπροστά στο dj για πλάκα ή προμόσιον. Η εικόνα του μαγαζιού σαν στριπτιζάδικο (στο μπαρ).
Aυτός που περιγράφεις στο τέλος ότι ήλεγχε τα πάντα είχε κοτσίδα το μαλλί;
Νομίζω όχι. Δεν είμαι σίγουρος. Πενήντα φεύγα με μεγάλη και γαμψή μύτη.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
125
Like
6.817
Πόντοι
5.097
Νέο ωράριο Πέμπτη έως Κυριακή 18:00-24:00,άντρες μπακούρια μόνο Πέμπτη και Κυριακή με 80αρι (2 ποτά).
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Επισκεψη σε Swinger μαγαζί στις 6 με το φως του ήλιου ακούγεται άκρως ιδιαίτερη εμπειρία. :sunglasses:

Έχει και δωρεάν είσοδο 6 με 8 !
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
569
Like
1.262
Πόντοι
206
Χθεσινη εξορμηση με εκλεκτη παρεα..Αρχικη σταση στο Νιρβανα το οποιο ομως ηταν κλειστο..ξερει κανεις τι παιζει?δεν ανοιγει ουτε με το νεο ωραριο?οποτε αναστροφη και καθοδος στον Πειραια...Σε ενα ησυχο σημειο μιας βιομηχανικης περιοχης φτασαμε εξω απ το 2+2...μεγαλο μαγαζι με ωραιες παρουσιες..σεξυ ντυσιματα και ενας αισθησιασμος διαχυτος στην ατμοσφαιρα..Στα αρνητικα η πολυ δυνατη μουσικη..πολλα ελληνικα ομως κατι που δεν αρεσε σε μενα και την παρεα μου//..επισης αρκετοι σεξυ χοροι απο ομορφες κοπελες οι οποιες ομως πρεπει να ηταν του μαγαζιου δινοντας μια εικονα στριπτιτζαδικου μπροστα στον στυλο....οι πριβε χωροι περιποιημενοι με πετσετες και ομορφο κοκκινο χρωμα...μετα τις 10 αρκετη κινητικοτητα στα πανω δωματια με καποια καλα σκηνικα...στα θετικα η κοπελα που περναγε στα δωματια και καθαριζε ψεκαζε μετα απο καθε σκηνικο...δεν τρελαθηκα σε γενικες γραμμες..συστηνεται σε οσους αρεσει περισσοτερο το σοου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: graf

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
125
Like
6.817
Πόντοι
5.097
Τύπε σουινγκερ μπόι +1 για το σχόλιό σου :) :) .Όταν πήγαινα εγώ δεν έβαζε ο μαγαζάτορας ελληνικά αν και το είχα γράψει σε όλες τις κριτικές και του το είχα πει και στον ίδιο.Τώρα που είμαι ανεπιθύμητος θυμήθηκε να βάλει. Από καθαριότητα πάντα πήγαινε καλά,αυτά τα ψευτοσόου να μην είχε και θα ήταν πολύ καλύτερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom