Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 923K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris moraitis

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2017
Μηνύματα
110
Κριτικές
2
Like
261
Πόντοι
1
Η καλύτερη μέρα για το 2 είναι Πέμπτη κ Κυριακή από εδώ κ πέρα μέχρι κ Μάιο έχει φουλ κόσμο!
 

HobbistasTaliban

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας, δεν έτυχε λόγω υποχρεώσεων να επισκεφτώ κάποιο απ' τα 3 μαγαζιά απ τη τελευταία φορά που έγραψα. Όμως μέσα στο μήνα θα γίνει η επίσκεψη και έχω μια ερώτηση, ποιο θα μου προτείνατε για πρώτη εμπειρία και συνάμα με τη μεγαλύτερη πιθανότητα να βρούμε πιο νέο ηλικιακά κόσμο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλησπέρα μετά από πολύ καιρό που είχαμε να τα πούμε. Κάτι οι υποχρεώσεις κάτι οι έρωτες κάτι τα μπάνια του καλοκαιριού ο καιρός πέρασε και χαμπάρι δεν πήραμε.
Είπαμε να πάμε με την Τ για ένα ποτάκι πάλι στα παλιά όμορφα λημέρια να δούμε τους φίλους μας να δούμε τις νέες αλλαγές του χώρου να δούμε και να ζήσουμε πάλι την εμπειρία μας.
Η Τ όπως πάντα με ένα σεξι δερμάτινο παντελόνι να γοβιτσα καβλιαρικη και ένα κοντό μπλουζάκι ανέβασε την διάθεση για παιχνίδι όπως πάντα.
Φτάσαμε στο μαγαζί γύρω στις 1.30 τα σφηνάκια είχαν κεράστει μιας και η μέρα Παρασκευή ήταν η μέρα του easy meet όπου τα ζευγάρια γνωρίζονται.
Ήταν περίπου στα 25 με 30 ζευγάρια εκείνη την ώρα. Διάφορες ηλικιες όπως πάντα και για όλα τα γούστα. Με το που μπήκαμε καθίσαμε δίπλα σε ένα πολύ ωραίο ζευγάρι τον Γ Και την Τ. Αφού μιλήσαμε λιγάκι και φάνηκε ότι ήθελαν να παίξουμε έπιασαν κουβέντα με κάποιο άλλο ζευγαρι και κόλλησαν εκεί.
Εμείς βέβαια σιγά μην σκάσουμε.
Ανεβήκαμε επάνω για παιχνίδι.ενα νέο glory hall προστέθηκε δίπλα στο γραφειακι της καθαρίστρια και δεν είδα κάποια άλλη αλλαγή.
Η ατμόσφαιρα με τα ζευγάρια κατά τις 2 να παίζουν φουλ επάνω θύμιζε κάθε άλλο την ωραία ατμόσφαιρα του 2+2.
Ένα ζευγάρι νεα παιδιά κοντά στις ηλικίες μας 38Γ και 34Α χαιδευοταν στον διάδρομο. Καθίσαμε δίπλα τους και χωρίς καν να μιλήσουμε όλα έγιναν αυτόματα. Τα πρώτα φιλιά έπεσαν και τα χούφτωμα τα και οι πρώτες λέξεις ήταν να πάμε κάτω δίπλα από τον dj γιατί επανω ήταν όλα τα δωμάτια φουλ παιχνίδι.
Φτάσαμε κάτω τα κορίτσια ξεκίνησαν ένα ωραίο λεσβιακο παιχνίδι και δεν αργήσαμε να μπούμε και εμεις μέσα σε αυτό. Ένα 30' πέρασε με πολύ ωραίες ανταλλαγές και πολύ γλύψιμο.η χημεία ήταν πολύ καλή και η ανταλλαγή έγινε με πολυ εύκολα.
Μετά βγήκαμε για ένα ποτάκι και το ζευγάρι που καθίσαμε στην αρχή μας είχαν χάσει. Όταν μας είδαν και ανεβήκαμε ακολούθησαν και τελικά χωρίς να πάρουμε και πολύ ανάσα ξεκινήσαμε ένα δεύτερο παιχνίδι επάνω μέσα μεσα δεξιά. Από την αρχή ξεκαθάρισαν ότι κάνουμε τα πάντα εκτός από φουλ ανταλλαγή (διείσδυση).
Το παιχνίδι πάλι ξεκίνησε με τα κορίτσια αλλά για πολύ λίγο αυτή την φορά γιατί η κοπέλα ήθελε πολύ να παίξει και μαζί μου αλλά και ο άλλος με την Τ. Άρα ενώ τα γλυψιματα τα δάκτυλα και η πιπα πήγενε φουλ κάποια στιγμή έγινε και το μοιραίο.
Η κοπέλα σε στάση 69 με την Τ και με εμένα να βάζω δάκτυλα από πίσω φουλ είχε τρελαθεί στην καυλα. Γύρισε και με κοίταξε τόσο περίεργα σαν να με ήθελε να την ξεσκίσω με την πουτσα μου που λίγο πριν είχε καυλωσες πολύ με το τέλειο γλύψιμο της. Κατευθείαν βάζω προφυλακτικό και της λέω θέλω να σε ξεσκίσω έτσι που έχει γίνει το παιχνίδι.
Αυτή με μια ερώτηση στον δικό της για τα τυπικά πήρε το οκ και ξεκίνησε ένα σκίσιμο στα 4 που ήταν με την Τ να την γλύφει από κάτω και εμένα να την γαμαω στα 4 όσο πιο δυνατά μπορούσα.
Δεν άργησε να έρθει το τέλος μου μετά από 10 λεπτα περίπου γιατί η ο κωλο της και η στάση ήταν πολύ καυλα για να αντέξω περισσότερο. Το καλό είναι ότι το ευχαριστηθηκαμε όλοι και ανταλλάξαμε τηλέφωνο και με τα 2 ζευγάρια άρα θα έχει και συνέχεια.
Αυτά είχε η βραδιά μετά από πολύ καιρό και σίγουρα σύντομα θα το ξαναεπισκεφτουμε γιατί μείναμε ευχαριστημένοι από την ποιότητα και τον κόσμο. Επίσης ένα άλλο που παρατηρησα ήταν η αλλαγή της μουσικής που αρκετές φορές ξεσήκωσε τον κόσμο να χωρέσει πριν το γαμησι.
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Ενα ωραιο φιλφακι κοντο με μαυρα που μπηκε μονο κατα της1+χθες το ερωτευτηκα..Χαθηκε ο κοσος να εβγαινε...
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Ενα ωραιο μιλφακι κοντο με μαυρα που μπηκε μονο κατα της1+χθες το ερωτευτηκα..Χαθηκε ο κοσος να εβγαινε...
Ενα ωραιο φιλφακι κοντο με μαυρα που μπηκε μονο κατα της1+χθες το ερωτευτηκα..Χαθηκε ο κοσος να εβγαινε...
 

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
96
Like
432
Πόντοι
20
Τώρα γυρισα από 2+2... Τίποτα.. Άδειο.. Κ μόνο μεγάλες ηλικιες κ τίποτα ενδιαφέρον.. Κρίμα...
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
256
Πόντοι
26
Τώρα γυρισα από 2+2... Τίποτα.. Άδειο.. Κ μόνο μεγάλες ηλικιες κ τίποτα ενδιαφέρον.. Κρίμα...

Παίζει να έτυχε η μέρα. Αυτό είναι το θέμα ότι δε ξέρεις τι μέρα θα σου κάτσει αν πας.
 

Mikros1924

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2016
Μηνύματα
96
Like
432
Πόντοι
20
Υπάρχει κάποιο ζευγάρι να γνωρίσουμε..
 

Filippos3739

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2019
Μηνύματα
306
Κριτικές
4
Like
212
Πόντοι
1
Τύπε τι έγινε,μόνο γερόντια και βίζιτες στο κλαμπ???

Και εδώ έφαγες το άκυρο σου και κράζεις προσπαθώντας να αποδομήσεις το μαγαζί? Πόσο γελοίος έχεις καταντήσει?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Elaree

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
124
Like
6.441
Πόντοι
5.097
Και εδώ έφαγες το άκυρο σου και κράζεις προσπαθώντας να αποδομήσεις το μαγαζί? Πόσο γελοίος έχεις καταντήσει?

Τύπε εσένα με την μαλακία που σε δέρνει δεν σε βάζουν στο κλαμπ ούτε για να καθαρίζεις τα μουνόζουμα από τις βίζιτες,άντε πάρε μπούλο τώρα από το θρεντ άσχετε καθυστερημένε.
 

swingerislander

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ξερετε πως μπορω να βρω κοπελα να με συνοδευση σστο 2c2
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
256
Πόντοι
26
Ανεβάσανε το κόστος απο 80 ευρώ σε 100 για άνδρες ασυνόδευτους απότι είδα.
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
ξερετε πως μπορω να βρω κοπελα να με συνοδευση σστο 2c2

Αν πας ενα 2ωράκι πριν ανοίξει το μαγαζί υπάρχουν απ'εξω κοπέλες μπακούρια που ψάχνουν να βρουν άντρες για να μπουν. Κάποια θα σε καβαντζώσει.
Μην βιαστείς όμως γιατί ειναι αρκετές συνήθως και η καλή μπορεί να σκάσει λίγο μετά...
 

MarkMazz

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2018
Μηνύματα
208
Κριτικές
6
Like
365
Πόντοι
281
ηταν κανεις την προηγουμενη πεμπτη?
θυμαται το ζευγαρι που επαιξε με single στι τελευταιο δωματιο?
αν ναι ας στειλει πμ
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
ξερετε πως μπορω να βρω κοπελα να με συνοδευση σστο 2c2
Καλημερα... Υπαρχουν γυναικες συνοδοι που πηγαινουν με την ωρα... Για 3-4 ωρες το μαλλι μπορει να σου παει 250-400 ευρω  βαλε και την εισοδο 30 ευρω και μετα αλλα ποτα...
 

swingerislander

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω ξερεις που μπορω?
μιθα φορα που ρωτησα μου ειπαν για να κανουν παιχνιδι θελουν ακομα 150 ευρω α;να αντρα!!!!!!!!!!
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
577
Κριτικές
8
Like
445
Πόντοι
306
ευχαριστω ξερεις που μπορω?
μιθα φορα που ρωτησα μου ειπαν για να κανουν παιχνιδι θελουν ακομα 150 ευρω α;να αντρα!!!!!!!!!!
Καλησπερα... Υπαρχουν site που μπορεις να βρεις... Θελει ψαξιμο κοιταξε το...Μπορεις και απεξω να δεις...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom