Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
'Οχι τύπε μου. Πάλι δε μου κολλάει. Γράφεις και ξαναγράφεις ότι στο μαγαζί συχνάζουν μόνον γέροι και βίζιτες, που δεν είναι αλήθεια. Τώρα μας λες για αποτυχημένα σόου και στημένα θεάματα. Για χάρη της κουβέντας να το δεχθούμε. Απο τα αποτυχημένα σόου έβγαλες εσύ το συμπέρασμα ότι συχνάζουν μόνον γεροι και βιζιτες;

Η πλειοψηφία που κάνουν παιχνίδι και ψάχνονται τύπε είναι μπαρμπάδια με βίζιτες. Υπάρχουν και μικρότερης ηλικίας αλλά συνήθως γαμιούνται σε μια γωνιά μόνοι τους στην καλύτερη ή απλά παίρνουν μάτι.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι νομίζω ότι πρέπει για νεα ζευγάρια που θέλουν να πειραματιστουν. Κάπως έτσι αρχίσαμε και εμείς και το επισκεφτόμαστε που και που. Φυσικά μπορεί να πετύχεις σε τέτοιους χώρους κάθε καρυδιας καρύδι, αλλα η πλειοψηφία ειναι νορμάλ άτομα όλων των ηλικιών και το κλίμα είναι καλό. Για τα αποτυχημένα και στημένα σόου θα συμφωνήσω, δε νομίζω ότι προσφέρουν κάτι στο χώρο. Για την αισθητική του χώρου ο καθένας μπορεί να πει τα δικά του αλλα σίγουρα κυριλέ δεν το λές. Ειδικα αυτός ο τόιχος με τα βρακιά είναι κιτσαρία αλλά όπως τη βρίσκει ο καθένας. Επειδη έχουμε επισκεφτεί και ανάλογους χώρους στο εξωτερικό μπορω να πω ότι βρίσκεται περίπου στο μέσο όρο από πλευρά αισθητικής, μπορεί να βρεις πολύ χειρότερα αλλα΄και πολύ κυριλέ μέρη αν ψαχτείς στο εξωτερικό. Η αλήθεια είναι ότι ένα κυριλέ swingers bar λείπει από την Αθήνα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει και ο κόσμος για να αξίζει τον κόπο μια τέτοια επένδυση, Anyway... κουβέντα να γίνεται.   

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]+1[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]  :thumbsup:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16

οι αλλαγές που ανακοίνωσαν σχεδόν ανύπαρκτες... πιο πολύ στους κανονισμούς λειτουργίας του μαγαζιού υπάγονται!
πάντως το ερχόμενο Σάββατο έχει "event" με τρίο, μπαλαντέρ φάση δηλαδή και επιτρέπει και τους μόνους άντρες με την ανάλογη ενδυμασία και με κάπως τσουχτερή είσοδο!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
οι αλλαγές που ανακοίνωσαν σχεδόν ανύπαρκτες... πιο πολύ στους κανονισμούς λειτουργίας του μαγαζιού υπάγονται!
πάντως το ερχόμενο Σάββατο έχει "event" με τρίο, μπαλαντέρ φάση δηλαδή και επιτρέπει και τους μόνους άντρες με την ανάλογη ενδυμασία και με κάπως τσουχτερή είσοδο!!!

Τύπε πρέπει να είσαι εντελώς θύμα και αγάμητος για να πας να σκάσεις τόσα λεφτά και να βγάλει το μαγαζί τα σπασμένα από το καλοκαίρι.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Τύπε πρέπει να είσαι εντελώς θύμα και αγάμητος για να πας να σκάσεις τόσα λεφτά και να βγάλει το μαγαζί τα σπασμένα από το καλοκαίρι.

απλή ενημέρωση ήταν για αυτούς που ρώτησαν.
 

Thorin

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2019
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Τύπε πρέπει να είσαι εντελώς θύμα και αγάμητος για να πας να σκάσεις τόσα λεφτά και να βγάλει το μαγαζί τα σπασμένα από το καλοκαίρι.

Τύπε για να καταλάβω έχεις κάτω απο το άβαταρ να λέει "C4C,ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΣΟΥΙΓΚΕΡ ΚΛΑΜΠ" (πως περιμένεις με αυτό να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά?)  και είσαι όλη μέρα σε thread ανταγωνιστικού κλαμπ και πετάς χολή. Λοιπόν εγώ μιας και δεν είμαι αγάμητος ούτε μου λείπει γενικά το σεξ. Είμαι 35 κι έχω εμφάνιση και δεν έχω παράπονο το κρεβάτι μου είναι γεμάτο έκανα επίσκεψη πριν 2 μήνες στο κλαμπ αυτό. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι μπορεί να υπάρξουν βίζιτες αλλά αν είσαι έμπειρο μάτι τους κόβεις κανονικά αυτούς που έρχονται με βίζιτα. Εγώ λοιπόν όταν πήγα είδα και κανονικά νεαρά ζευγάρια μια χαρά νορμαλ όλα. Κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο την επίσκεψη μου εκεί. Και στο λέω εγώ που πραγματικά δεν έχω κανένα συμφέρον. Μπέσα. Απλά φαίνεται πολύ ύποπτο το να είσαι εδώ όλη μέρα και να πετάς χολή. Δεν έχω καμιά διάθεση να υπερασπιστώ το 2+2 αλλά αυτό που κάνεις δε φαίνεται και πολύ ωραίο. Μήπως έχεις φάει πόρτα απο κει μέσα?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τύπε για να καταλάβω έχεις κάτω απο το άβαταρ να λέει "C4C,ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΣΟΥΙΓΚΕΡ ΚΛΑΜΠ" (πως περιμένεις με αυτό να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά?)  και είσαι όλη μέρα σε thread ανταγωνιστικού κλαμπ και πετάς χολή. Λοιπόν εγώ μιας και δεν είμαι αγάμητος ούτε μου λείπει γενικά το σεξ. Είμαι 35 κι έχω εμφάνιση και δεν έχω παράπονο το κρεβάτι μου είναι γεμάτο έκανα επίσκεψη πριν 2 μήνες στο κλαμπ αυτό. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι μπορεί να υπάρξουν βίζιτες αλλά αν είσαι έμπειρο μάτι τους κόβεις κανονικά αυτούς που έρχονται με βίζιτα. Εγώ λοιπόν όταν πήγα είδα και κανονικά νεαρά ζευγάρια μια χαρά νορμαλ όλα. Κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο την επίσκεψη μου εκεί. Και στο λέω εγώ που πραγματικά δεν έχω κανένα συμφέρον. Μπέσα. Απλά φαίνεται πολύ ύποπτο το να είσαι εδώ όλη μέρα και να πετάς χολή. Δεν έχω καμιά διάθεση να υπερασπιστώ το 2+2 αλλά αυτό που κάνεις δε φαίνεται και πολύ ωραίο. Μήπως έχεις φάει πόρτα απο κει μέσα?
To πιο πιθανό. Πρέπει να τα τσουγκρισε με τον ιδιοκτήτη. Γιαυτό και επαναλαμβάνει μονότονα και στερεότυπα μια κασέτα, με πράγματα που δεν ισχύουν κιόλας. Όσο για το 4, το παιδί που το έχει είναι διαμάντι και δεν έχει καμία σχέση με συμπεριφορές δυσφήμισης ανταγωνιστών. Κάνει το δικό του αγώνα και τελευταία έχει σταθερά ανοδική πορεία.

Η αλήθεια είναι ότι ένα κυριλέ swingers bar λείπει από την Αθήνα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει και ο κόσμος για να αξίζει τον κόπο μια τέτοια επένδυση, Anyway... κουβέντα να γίνεται.  
Ούτε κατά διάνοια. Χαμένα θα πάνε τα χρήματα του όποιου επιχειρήσει. Η πιθανή πελατεία απέχει χιλιόμετρα από τα να θεωρηθεί κυριλέ στην πλειοψηφία της και δεν εννοώ το οικονομικό αλλά το αισθητικό μέρος της.
Έχει και παράξενες απόψεις και φοβίες και δυσλειτουργεί σε πολλά. Να σκεφθείς ότι η Θεσσαλονίκη πχ δε μπόρεσε να κρατήσει ένα αξιοπρεπές και συμπαθές swingers κλαμπάκι, γιατί είχε είσοδο σε βιτρίνα sex-shop. Μην τους πάρει κανένα μάτι και καλά. Που; Στο Βαρδάρη, στις 1:00 τα ξημερώματα, σε στενάκι, να μπαίνουν σε sex shop.....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Τύπε για να καταλάβω έχεις κάτω απο το άβαταρ να λέει "C4C,ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΣΟΥΙΓΚΕΡ ΚΛΑΜΠ" (πως περιμένεις με αυτό να σε πάρει κάποιος στα σοβαρά?)  και είσαι όλη μέρα σε thread ανταγωνιστικού κλαμπ και πετάς χολή. Λοιπόν εγώ μιας και δεν είμαι αγάμητος ούτε μου λείπει γενικά το σεξ. Είμαι 35 κι έχω εμφάνιση και δεν έχω παράπονο το κρεβάτι μου είναι γεμάτο έκανα επίσκεψη πριν 2 μήνες στο κλαμπ αυτό. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι μπορεί να υπάρξουν βίζιτες αλλά αν είσαι έμπειρο μάτι τους κόβεις κανονικά αυτούς που έρχονται με βίζιτα. Εγώ λοιπόν όταν πήγα είδα και κανονικά νεαρά ζευγάρια μια χαρά νορμαλ όλα. Κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο την επίσκεψη μου εκεί. Και στο λέω εγώ που πραγματικά δεν έχω κανένα συμφέρον. Μπέσα. Απλά φαίνεται πολύ ύποπτο το να είσαι εδώ όλη μέρα και να πετάς χολή. Δεν έχω καμιά διάθεση να υπερασπιστώ το 2+2 αλλά αυτό που κάνεις δε φαίνεται και πολύ ωραίο. Μήπως έχεις φάει πόρτα απο κει μέσα?

Ναι ρε τύπε,έγαφα πόρτα γιατί δεν είχα εμφάνιση σαν την δικιά σου και τα γράφω επειδή το κρεβάτι μου είναι πάντα άδειο. Δεν μας είπες όμως λεπτομέρειες πως τα πέρασες και τι έκανες στο μαγαζί.Άντε για να ενημερώσεις κι εμας τους υπόλοιπους του θρεντ.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
438
Like
666
Πόντοι
81
Ολα τα μαγαζιά έχουν τους Θετικά προσκείμενους και αρνητικά ως προς αυτά. Δεν ξερω ποσο καλο καλο η κακο κανει αυτο. Καποια ειχε πει 'ας λενε οτι θέλουν μονο να λενε και να γραφουν το ονομα μου σωστα'.
Και τα 3 μαγαζιά έχουν τα υπέρ και κατα για τον καθενα αλλα σιγουρα δεν ανηκουν στην ιδια λογική λειτουργίας.
Αυτοι που απλος θελουν να τον ''βαλουν'' πανε στο 2+2 με όποιον τρόπο μπορεί να το πετύχει αυτό το μαγαζί.
Οσοι θέλουν να ψάξουν λίγο πιο κάτω τι σημαίνει swingers και να έχουν μια ανθρώπινη και οχι ζωώδες αντιμετώπιση πάνε στο 4. Το νιρβανα το αφήνω απεξω
Το ειπα και σε αλλο ποστ και το ξαναλέω. Τα μαγαζιά έχουν κοινό κόσμο περίπου 30% και αυτο γιατι είναι οι παρέες που παρασύρουν η μια την αλλη.
Ο κοσμος του 2+2 δεν θα άντεχε ούτε στιγμή μέσα στο 4... αν το ήξερε.
Λεω εαν το ήξερε γιατι το 4 εχει επιλέξει το δύσκολο δρόμο της εχεμύθειας.. αυτο δλδ που ζητάνε οι swingers..
Οποτε δεν διαφημίζεται ούτε εσπρεσσο ούτε στο γκαζι ούτε φυλαδια με αποτελεσμα να το ξέρουν λιγοι αλλα ψαγμενοι.
Για αυτό φιλε μου stokadoura έχει ανοδική πορεία το μαγαζι και συμφωνώ μαζι σου. Γιατί άρχισε και μιλάει ο κόσμος.
Αρκει να γνωρίσετε τα παιδιά (ζευγάρι .. οχι μονος αντρας οπως τα αλλα) που το έχουν και θα καταλαβετε.

Υγ Δεν ειναι τυχαίο που μπαλαντερ δεν περνάει εκεί ούτε με σφαίρες.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
438
Like
666
Πόντοι
81
... έκανα επίσκεψη πριν 2 μήνες στο κλαμπ αυτό. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Ναι μπορεί να υπάρξουν βίζιτες αλλά αν είσαι έμπειρο μάτι τους κόβεις κανονικά αυτούς που έρχονται με βίζιτα. Εγώ λοιπόν όταν πήγα είδα και κανονικά νεαρά ζευγάρια μια χαρά νορμαλ όλα. Κι έμεινα πολύ ευχαριστημένος απο την επίσκεψη μου εκεί.
Χωρις καμιά μομφή προς το πρόσωπο σου αυτό ακριβός είναι η διάφορα των μαγαζιών.
Αυτο που έκανες δεν είναι swinging. Οι swingers δεν πανε καθε 2 μηνες δεν πανε με γκομενα γνωστή φιλη η πληρωμένη.
Στο 2+2 απλός δεν πάνε swingers ... δεν είμαι απόλυτος στην πλειοψηφία εννοω οτι δεν πανε
 
  • Like
Αντιδράσεις: whois
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Για αυτό φιλε μου stokadoura έχει ανοδική πορεία το μαγαζι και συμφωνώ μαζι σου. Γιατί άρχισε και μιλάει ο κόσμος.
Eδώ έχω μια μικρή ένσταση. Κατανοητό και σεβαστό το χαμηλό προφίλ αλλά κόντεψε να κλείσει το μαγαζί λόγω αυτού. Υπήρξε και το θέμα των διαφωνιών μεταξύ των συνεργατών που έπαιξε κι αυτό ρόλο.
Για μένα το μαγαζί πήρε μπρος όταν ξεκίνησε το παιχνίδι. Ειδικά αυτό της Κυριακής έδωσε πολύ μεγάλη ώθηση. Χωρίς παιχνίδι, swingers club δε μακροημερεύει. Και το ευτύχημα, το κατάλαβαν και τα παιδιά του 4 και έδωσαν βάρος σε αυτό.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ο κωστακης δεν εχει καμια σχεση με το swinging..
Ενας καραγκιοζακος της συμφορας ειναι που γραφει αναλογα το μεροκαματο..
Διαβαστε τις συνεχως αλληλοσυγκρουομενες κριτικες του για τα μαγαζια του κ θα καταλαβετε πολλα..
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
438
Like
666
Πόντοι
81
Eδώ έχω μια μικρή ένσταση. Κατανοητό και σεβαστό το χαμηλό προφίλ αλλά κόντεψε να κλείσει το μαγαζί λόγω αυτού. Υπήρξε και το θέμα των διαφωνιών μεταξύ των συνεργατών που έπαιξε κι αυτό ρόλο.
Για μένα το μαγαζί πήρε μπρος όταν ξεκίνησε το παιχνίδι. Ειδικά αυτό της Κυριακής έδωσε πολύ μεγάλη ώθηση. Χωρίς παιχνίδι, swingers club δε μακροημερεύει. Και το ευτύχημα, το κατάλαβαν και τα παιδιά του 4 και έδωσαν βάρος σε αυτό.

Συμφωνο ολα μαζι ειναι. Αλλα το παιχνιδι το κανει ο κοσμος. Εαν δεν εχει κοσμο δεν εχει και παιχνιδι. Τωρα πως το εκαναν να εχει ειναι αλλο θεμα που δεν μπορω να εκφερω αποψη γιατι δεν ξερω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Ο κωστακης δεν εχει καμια σχεση με το swinging..
Ενας καραγκιοζακος της συμφορας ειναι που γραφει αναλογα το μεροκαματο..
Διαβαστε τις συνεχως αλληλοσυγκρουομενες κριτικες του για τα μαγαζια του κ θα καταλαβετε πολλα..

Τύπε είσαι και σουίνγκερ???Για πες καμιά γνώμη για το 2+2 αν ξέρεις.
 

marge

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2019
Μηνύματα
14
Like
136
Πόντοι
0
Πήγε κάνεις το περασμένο ΣΚ; Λέμε να πάμε σήμερα με τη δικιά μου.
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλουμε με την γκόμενα μου να συμμετέχουμε επιτέλους σε ένα swinging night! Το συζητάμε καιρό τώρα! Δεδομένου ότι θα είναι η πρώτη μας φορά, και υπάρχει μια σχετική ανασφάλεια, υπάρχουν κάποια βασικά πράγματα που πρέπει νε ξέρουμε ή απλά ερχόμαστε και ότι γίνει έγινε;;; Σας ευχαριστώ πολύ
 

germanos73

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2019
Μηνύματα
144
Κριτικές
5
Like
278
Πόντοι
281
Καλησπέρα σε όλους.

Θέλουμε με την γκόμενα μου να συμμετέχουμε επιτέλους σε ένα swinging night! Το συζητάμε καιρό τώρα! Δεδομένου ότι θα είναι η πρώτη μας φορά, και υπάρχει μια σχετική ανασφάλεια, υπάρχουν κάποια βασικά πράγματα που πρέπει νε ξέρουμε ή απλά ερχόμαστε και ότι γίνει έγινε;;; Σας ευχαριστώ πολύ
Σε οδηγεί ο χώρος απο μόνος του .... χαλάροι να είσαστε και γίνεται ωραίο παιχνίδι με παρουσίες κάποιες φορες αρκετα καλές ....
 

koridan

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
67
Κριτικές
2
Like
109
Πόντοι
0
Σε οδηγεί ο χώρος απο μόνος του .... χαλάροι να είσαστε και γίνεται ωραίο παιχνίδι με παρουσίες κάποιες φορες αρκετα καλές ....
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση - βοήθεια!
 

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
χθες ηταν ωραια παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom