Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

aoratos33_2

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2017
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
231
Πόντοι
21
Aναζητουνται τα κατάλληλα άτομα για επίσκεψη στο ίδρυμα...μέχρι τώρα Τζιφος...εννοώ έχω προσπαθησει εκτός σάιτ...
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
184
Πόντοι
16
προσφερει τετοια υπηρεσια το musses; κανε κριτικη. Παντως για πρωτη φορα καλυτερο ειναι το c4c . Πιο ατμοσφαιρικο με χαλαρη διαθεαη να μη τρομαξουν οι πρωταρηδες οπως στο 2+2

Στο C4C ισχύει ακόμα το μόνο με εσώρουχα για τον κάτω χώρο που γίνεται το παιχνίδι; Σωστό είναι αλλά λίγο αποτρεπτικό για νέους που αρχίζουν να ψάχνονται...;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
nirvana και 2+2 εινααι αποτομες οι συμπεριφορες. Καλησπερα παμε δωματιο? Κατι τετοιο λειτουργει αποτρεπτικα για ζευγαρι νεο στο χωρο
Νιρβάνα είναι λίγο πιο χαρντ. Αλλά καλησπέρα πάμε δωμάτιο, δεν υπάρχει. Ειδικά νιρβάνα ούτε δωμάτιο δε μπορείς να πεις ότι έχει. Μετά το λουκέτο στο μπικίνι, για τηλεφωνικό θάλαμο μιλάμε κατά βάση. Σε όλα υπάρχει κουβέντα και ψηστηρι πριν το παιχνίδι.  Και στο 2 και στο 4 φυσικά. Αλλιώς ανεβαίνεις επάνω και χωνεσαι κατευθείαν. Κι όπου σου καθήσει, αφού υπάρχει και αυτή η επιλογή  Εμένα το 4 μου αρέσει περισσότερο σαν μαγαζί. Αλλά όχι ότι ένας πρωτάρης "κινδυνεύει" στα άλλα δύο. Γίνονται φουλ παιχνίδια στα 4 που ο πρωτάρης θα κλάσει μέντες μόλις πατήσει το πόδι του στο event. Αλλάζει και αυτό προς το καλύτερο.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Στο C4C ισχύει ακόμα το μόνο με εσώρουχα για τον κάτω χώρο που γίνεται το παιχνίδι; Σωστό είναι αλλά λίγο αποτρεπτικό για νέους που αρχίζουν να ψάχνονται...;
έχεις μείνει πολλά χρόνια πίσω φίλε
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Νιρβάνα είναι λίγο πιο χαρντ. Αλλά καλησπέρα πάμε δωμάτιο, δεν υπάρχει. Ειδικά νιρβάνα ούτε δωμάτιο δε μπορείς να πεις ότι έχει. Μετά το λουκέτο στο μπικίνι, για τηλεφωνικό θάλαμο μιλάμε κατά βάση. Σε όλα υπάρχει κουβέντα και ψηστηρι πριν το παιχνίδι.  Και στο 2 και στο 4 φυσικά. Αλλιώς ανεβαίνεις επάνω και χωνεσαι κατευθείαν. Κι όπου σου καθήσει, αφού υπάρχει και αυτή η επιλογή  Εμένα το 4 μου αρέσει περισσότερο σαν μαγαζί. Αλλά όχι ότι ένας πρωτάρης "κινδυνεύει" στα άλλα δύο. Γίνονται φουλ παιχνίδια στα 4 που ο πρωτάρης θα κλάσει μέντες μόλις πατήσει το πόδι του στο event. Αλλάζει και αυτό προς το καλύτερο.
δεν ειπα οτι θα βιασουν το ζευγαρακι . Το οχι ειναι οχι . Αλλα οταν παει ενα ζευγαρι που ψαχνεται και ερχετε καποιο αλλο ζευγαρι και του λεει παμε? Εε ειναι αποτομο μη λες δεν υπαρχει γιατι μου εχει συμβει. Χ
Πολλες φορες
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
δεν ειπα οτι θα βιασουν το ζευγαρακι . Το οχι ειναι οχι . Αλλα οταν παει ενα ζευγαρι που ψαχνεται και ερχετε καποιο αλλο ζευγαρι και του λεει παμε? Εε ειναι αποτομο μη λες δεν υπαρχει γιατι μου εχει συμβει. Χ
Πολλες φορες

εντάξει ρε συναγωνιστή δε θα πάει και στην εκκλησία!
υποτίθεται οτι ξέρει που πηγαίνει και οτι μπορεί να συμβεί και αυτό...
αλλά μη ξεχνάς οτι υπάρχουν και ζευγάρια που πάνε μόνο για το σεξ και δε τους νοιαζουν οι δημόσιες σχέσεις.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
εντάξει ρε συναγωνιστή δε θα πάει και στην εκκλησία!
υποτίθεται οτι ξέρει που πηγαίνει και οτι μπορεί να συμβεί και αυτό...
αλλά μη ξεχνάς οτι υπάρχουν και ζευγάρια που πάνε μόνο για το σεξ και δε τους νοιαζουν οι δημόσιες σχέσεις.
Πεστα Γιώργο έτσι είναι ένα 85% πάει για σεξ γενικά, καί λίγα ζευγάρια είναι μαζί,οι περισσότεροι πάνε η με μια φίλη,η περνούν καμία βίζιτα,αν καί μια βίζιτα πυστευω για να πάει το λιγότερο για ένα τρίωρο εκεί θέλει 350με500 ευρώ οπότε μιλάμε, για ελάχιστες περιπτώσεις
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Πεστα Γιώργο έτσι είναι ένα 85% πάει για σεξ γενικά, καί λίγα ζευγάρια είναι μαζί,οι περισσότεροι πάνε η με μια φίλη,η περνούν καμία βίζιτα,αν καί μια βίζιτα πυστευω για να πάει το λιγότερο για ένα τρίωρο εκεί θέλει 350με500 ευρώ οπότε μιλάμε, για ελάχιστες περιπτώσεις

καλά δε το είπα και έτσι ακριβώς.
εγώ εννοούσα ότι δε πάνε για να βρούνε φίλους, απλά για να κάνουν σεξ με αγνώστους!
ούτε για φίλες μίλησα ούτε για βίζιτες.
πάω σε αυτά τα μαγαζιά μαζί με την γυναίκα μου και όσους έχουμε γνωρίσει σίγουρα δεν είναι με βίζιτα...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
εντάξει ρε συναγωνιστή δε θα πάει και στην εκκλησία!
υποτίθεται οτι ξέρει που πηγαίνει και οτι μπορεί να συμβεί και αυτό...
αλλά μη ξεχνάς οτι υπάρχουν και ζευγάρια που πάνε μόνο για το σεξ και δε τους νοιαζουν οι δημόσιες σχέσεις.
+1

καλά δε το είπα και έτσι ακριβώς.
εγώ εννοούσα ότι δε πάνε για να βρούνε φίλους, απλά για να κάνουν σεξ με αγνώστους!
ούτε για φίλες μίλησα ούτε για βίζιτες.
πάω σε αυτά τα μαγαζιά μαζί με την γυναίκα μου και όσους έχουμε γνωρίσει σίγουρα δεν είναι με βίζιτα...
+1 και σε αυτό. Σε όλα τα μαγαζιά και ειδικά στο 4, που είναι πιο κλειστός ο κύκλος, ζευγάρια θα βρεις. Και η πλειοψηφία παντρεμένα. Ούτε φίλες ούτε βίζιτες, που είναι μια ανακρίβεια που αναπαράγεται συνεχώς. Έχουν υπάρξει και αυτά αλλά είναι μια ελάχιστη μειοψηφία.
Το να μιλάει για γέρους και βίζιτες κάποιος που συχνάζει ADULT THEATER είναι παραλογισμός. Προφανώς θα έγινε κάποιο τσαφ με τον ιδιοκτήτη και έκτοτε έκοψε η σούπα. Υπήρχε και άλλος θαυμαστής του 2 εδώ, αλλά μετά την περιβόητη συνέντευξη και τη σκόνη που σηκώθηκε, έκοψε και αυτός τα σχόλια και τις κριτικές.

Ρωτησα...γιατι κατι τετοιο ειχα διαβασει. Δεν εχω παει ποτέ....
thanks
Αυτό το 4 έχει κλείσει εδώ και χρόνια. Το καινούριο είναι σε άλλο χώρο χωρίς υπόγειο.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Το adult theater φίλε μου δεν έχει καμία σχέση με το θέμα εδώ, είναι ένα σινεμά που απευθύνεται κυρίως σε γκέι κοινό και όχι σε ζευγάρια, τώρα ζευγάρια μπορεί να πηγενουν αλλά δεν έχουν καμία σχέση με το θέμα ας κάνουμε μια κριτική για το ενλογο καταστήμα θετική η αρνητική, βίζιτες δυστυχώς πάνε παντού αυτοί που ψάχνουν την ποιότητα θα γνωρίσουν αληθινά ζευγάρια αυτοί που ψάχνουν να ρίξουν ένα καλό χισιμο θα πληρώνουν μια ζωή βίζιτες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το συχνάζουν μονον γέροι και βίζιτες ούτε κριτική είναι ούτε η αλήθεια φίλε μου.
Δε μπορεί κάποιος αλλού να λεει οτι γουστάρει την παρακμή και την καλτίλα, την έχει ανάγκη κι εδώ να τον ενοχλεί. Κάτι δεν κολλάει. Συμφωνείς;
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Το συχνάζουν μονον γέροι και βίζιτες ούτε κριτική είναι ούτε η αλήθεια φίλε μου.
Δε μπορεί κάποιος αλλού να λεει οτι γουστάρει την παρακμή και την καλτίλα, την έχει ανάγκη κι εδώ να τον ενοχλεί. Κάτι δεν κολλάει. Συμφωνείς;
:kneel: :kneel:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.561
Πόντοι
5.097
Το συχνάζουν μονον γέροι και βίζιτες ούτε κριτική είναι ούτε η αλήθεια φίλε μου.
Δε μπορεί κάποιος αλλού να λεει οτι γουστάρει την παρακμή και την καλτίλα, την έχει ανάγκη κι εδώ να τον ενοχλεί. Κάτι δεν κολλάει. Συμφωνείς;

Τύπε όταν ένα μαγαζί έχει καλτ χαρακτήρα τότε φυσικά και γουστάρω την καλτίλα και την παρακμή του.Όταν όμως στο παίζει κυριλέ και ότι εδώ μέσα μπαίνουν τα καλύτερα ζευγάρια και γίνονται τα καλύτερα σόου και είναι και το ακριβότερο τότε αυτό δεν είναι καλτ.Είναι απλά απάτη γιατί τίποτε από αυτά δεν συμβαίνει,είναι όλα στημένα με βιζίτες και ψευτο-ζευγάρια με αποτυχημένα σόου. Τώρα σου κολλάει???
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
εντάξει ρε συναγωνιστή δε θα πάει και στην εκκλησία!
υποτίθεται οτι ξέρει που πηγαίνει και οτι μπορεί να συμβεί και αυτό...
αλλά μη ξεχνάς οτι υπάρχουν και ζευγάρια που πάνε μόνο για το σεξ και δε τους νοιαζουν οι δημόσιες σχέσεις.
οχι δεν ειναι ολοι ετσι. Τα,ζευγαρια που δεν εχου  εμπειρια θελουν το χρονο τους. Δεν ειναι ολοι αποφασισμενοι. Το c4c ειναι το καλυτερο για αρχη
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Τύπε όταν ένα μαγαζί έχει καλτ χαρακτήρα τότε φυσικά και γουστάρω την καλτίλα και την παρακμή του.Όταν όμως στο παίζει κυριλέ και ότι εδώ μέσα μπαίνουν τα καλύτερα ζευγάρια και γίνονται τα καλύτερα σόου και είναι και το ακριβότερο τότε αυτό δεν είναι καλτ.Είναι απλά απάτη γιατί τίποτε από αυτά δεν συμβαίνει,είναι όλα στημένα με βιζίτες και ψευτο-ζευγάρια με αποτυχημένα σόου. Τώρα σου κολλάει???
'Οχι τύπε μου. Πάλι δε μου κολλάει. Γράφεις και ξαναγράφεις ότι στο μαγαζί συχνάζουν μόνον γέροι και βίζιτες, που δεν είναι αλήθεια. Τώρα μας λες για αποτυχημένα σόου και στημένα θεάματα. Για χάρη της κουβέντας να το δεχθούμε. Απο τα αποτυχημένα σόου έβγαλες εσύ το συμπέρασμα ότι συχνάζουν μόνον γεροι και βιζιτες;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
οχι δεν ειναι ολοι ετσι. Τα,ζευγαρια που δεν εχου  εμπειρια θελουν το χρονο τους. Δεν ειναι ολοι αποφασισμενοι. Το c4c ειναι το καλυτερο για αρχη

ο καθένας θέλει τον χρόνο του όπως και τον χώρο του, εγώ σαν πρωτάρης πήγα σε όλα για να δω τι παίζει... κάλο το 4 αλλά για μένα τίποτα το ερωτικό, ένα συνηθισμένο club είναι  και δε μου βγάζει την διάθεση για παιχνίδι. όχι οτι δε πάω και εκεί εννοείται, αφού όπως είπα και πιο πριν ολα τα ζευγάρια του χώρου κάνουν κύκλο σε ολα τα μαγαζιά.
το νιρβανα απλά για κλάματα!
και για να μη κουράζω και πολύ στο 2 έκανα την πρώτη μου φάση.
το καλύτερο λοιπόν είναι να τα βλέπει κανείς με τα μάτια του για να αποφασίσει.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Ρε δεν κοιμαστε τέτοια ώρα πήγε κάνεις σήμερα στο μαγαζί νά μας πει πώς Πέρασε, καί τή αλλαγές έχει
 

submalegr

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
3
Like
170
Πόντοι
0
Το συγκεκριμένο μαγαζί είναι νομίζω ότι πρέπει για νεα ζευγάρια που θέλουν να πειραματιστουν. Κάπως έτσι αρχίσαμε και εμείς και το επισκεφτόμαστε που και που. Φυσικά μπορεί να πετύχεις σε τέτοιους χώρους κάθε καρυδιας καρύδι, αλλα η πλειοψηφία ειναι νορμάλ άτομα όλων των ηλικιών και το κλίμα είναι καλό. Για τα αποτυχημένα και στημένα σόου θα συμφωνήσω, δε νομίζω ότι προσφέρουν κάτι στο χώρο. Για την αισθητική του χώρου ο καθένας μπορεί να πει τα δικά του αλλα σίγουρα κυριλέ δεν το λές. Ειδικα αυτός ο τόιχος με τα βρακιά είναι κιτσαρία αλλά όπως τη βρίσκει ο καθένας. Επειδη έχουμε επισκεφτεί και ανάλογους χώρους στο εξωτερικό μπορω να πω ότι βρίσκεται περίπου στο μέσο όρο από πλευρά αισθητικής, μπορεί να βρεις πολύ χειρότερα αλλα΄και πολύ κυριλέ μέρη αν ψαχτείς στο εξωτερικό. Η αλήθεια είναι ότι ένα κυριλέ swingers bar λείπει από την Αθήνα αλλά δεν ξέρω αν υπάρχει και ο κόσμος για να αξίζει τον κόπο μια τέτοια επένδυση, Anyway... κουβέντα να γίνεται. 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom