Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HobbistasTaliban

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2019
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
η χειροτερη επιλογη για απειρους κ ουσιαστικα οχι συνειδητα αποφασισμενους ανθρωπους ειναι το οποιοδηποτε μαγαζι του χωρου κ δη το συγκεκριμμενο πουταναδικο..θα φατε το μαγειρεμα κ την ξενερα της ζωης σας μολις καταλαβετε τις πουστιες που θα σας παιξουν..ΟΛΟΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ..για πεσμου πως θα νοιωσεις οταν καποια στιγμη μαθεις οτι αυτη που εσυ πηδηξες ειναι επαγγελματιας τανα(ειτε επιπεδου μεταξουργειου,ειτε το πολυ-πολυ επιπεδου μπιλ)που πριν απο εσενα ειχε ρουφηξει τα χυσαμολια 5-10-15 βρωμιαρηδων αλλοδαπων-ημεδαπων κ ολοι τους της ειχαν γυρισει αναποδα το κωλαντερο για 5 ή 10 ευρω ο καθενας(στο 10ρικο εισοδου του μεταξουργιου ή στο 20αρικο της φυλης τοσο τσιμπανε αυτες),ενω σας ειχε συστηθει ως κυρια-μαννα-νοικοκυρα με εντονες ορεξεις???οταν το μαθει η κοπελια σου,πως λες να νοιωσει???οταν μαθεις οτι την δικια σου την πηδαγε ενας σιχαμενος διπολικος(πουστης κ κωλομπαρας ταυτοχρονα)που καθημερινα τρεχει σε αναζητηση αλλων δροσερων αγοριων-μπαρμπαδων κλπ για να τον παρει-δωσει ενω σου συστηθηκε σαν ο στρειτ κυριος της κ καλα κυριας του???
το σοκ που θα παθει το κοριτσακι σου το σκεφτεσαι???
ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΕ ΤΑ ΠΑΡΕΑΚΙΑ ΤΩΝ ΠΙΡΑΝΧΑΣ ΑΡΡΩΣΤΩΝ ΑΠΟΛΙΘΩΜΕΝΩΝ SWINGERS ΠΟΥ ΛΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ???
ΜΑΚΡΥΑ Κ ΑΛΑΡΓΑ..
ΒΗΜΑ-ΒΗΜΑ Κ ΠΟΛΥ ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΑ ΡΕ..
ΠΕΡΑΣΤΕ ΚΡΙΣΑΡΑ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ..
ΑΡΧΙΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΕΥΚΟΛΑ..
ΠΑΡΤΕ ΕΝΑ BI CALL GIRL Κ ΦΑΤΕΤΟ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ..
ΒΡΕΣΤΕ ΕΝΑΝ ΣΟΒΑΡΟ-ΑΞΙΟΠΡΕΠΗ-ΕΜΠΕΙΡΟ ΓΑΜΙΑ Κ ΓΑΜΗΣΤΕ ΑΝΗΛΕΩΣ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΟΡΙΑ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ..
ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΨΑΧΝΟΣΑΣΤΕ Κ ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ SITES ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΟΠΩΣ ΤΟ SDC ΟΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙΤΕ ΑΡΚΕΤΑ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΕΠΙΠΕΔΩΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Κ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΣΙΧΑΜΕΝΟΥΣ ΑΝΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΣ ΨΕΥΤΕΣ ΟΛΚΗΣ..
ΑΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΤΡΑΓΙΚΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ,ΟΡΜΑ Κ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΚΟ ΤΡΟΠΟ..
Η αλήθεια είναι πως πολλά απ'αυτά που είπες τα έχω ήδη υποψιαστεί, σίγουρα όχι με την έμφαση που μου τα περιέγραψες, και γι αυτό το λόγο τη πρώτη φορά θα πάμε απλά για ποτάκι για να κόψουμε κίνηση, να δουμε τι παίζει καθώς και τι κόσμος κυκλοφορεί. Μπορεί να έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα όσα έγραψες απλά θα ήθελα να το δω με τα μάτια μου για να σχηματίσω μια άποψη και να πειστώ. Ευχαριστώ.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Η αλήθεια είναι πως πολλά απ'αυτά που είπες τα έχω ήδη υποψιαστεί, σίγουρα όχι με την έμφαση που μου τα περιέγραψες, και γι αυτό το λόγο τη πρώτη φορά θα πάμε απλά για ποτάκι για να κόψουμε κίνηση, να δουμε τι παίζει καθώς και τι κόσμος κυκλοφορεί. Μπορεί να έχεις απόλυτο δίκιο σε όλα όσα έγραψες απλά θα ήθελα να το δω με τα μάτια μου για να σχηματίσω μια άποψη και να πειστώ. Ευχαριστώ.
και καλα θα κανεις τυπε μου..
ασε να λενε για κακοηθεις κριτικες λογω προσωπικων οι "τραγουδιστες"..
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ..
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 89 ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ "ΕΡΓΑΛΕΙΟ" ΑΝΕΥΡΕΣΗΣ "ΟΜΟΙΟΠΑΘΩΝ" ΜΟΥ Κ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 91 Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..
ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ OKM ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΕΠΕΜΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΘΥΡΙΔΑ Κ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΝΕΑ" ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΟΥΛΑΓΕ 250.ΟΟΟ ΦΥΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 80 ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ,ΟΙ 50 ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΤΟΥ..
ΑΠΟ ΤΟ 91 Κ ΤΙΣ 16ΑΡΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ,ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΑ ΞΕΝΑ SITES Κ  ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΕΝΑΣ ΚΑΒΑΛΙΩΤΗΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ SWINGERS ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΠΟΥ ΑΠΛΩΣ ΕΙΧΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ MAIL ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ..
ΜΕΤΑ ΕΣΚΑΣΑΝ ΤΑ ICQ,ΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ ΤΗΣ YAHOO Κ Ο MESSENGER ΤΗΣ Κ Η ΕΚΡΗΞΗ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ MSN ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ Κ ΤΟΝ ΑΝΑΛΟΓΟ MESSENGER..
Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΣΤΡΑΒΩΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΥΧΑΚΗΔΕΣ Κ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΠΟΥ ΛΥΜΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΟΝ ΧΩΡΟ Κ ΕΓΙΝΕ ΑΙΣΧΡΑ ΑΘΛΙΑ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ..
ΤΟ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΓΑΤΑΚΙΑ-ΠΡΟΜΟΤΟΡΕΣ,ΓΡΑΨΤΑ ΣΤΟ ΚΑΥΛΙ ΣΟΥ..
ΑΝ ΘΕΣ ΓΡΑΨΕ Κ ΟΤΙ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΕΓΩ..
ΕΝΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ..
ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ-ΕΙΛΙΚΡΙΝΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗΣ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ ΣΧΕΣΗΣ..
ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΑΣ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΖΩΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΚΩΣΤΑΚΗΔΕΣ Κ ΛΟΙΠΟΙ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΨΕΥΤΟSWINGERS ΔΗΛΑΔΗ..ΑΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΡΑΜΑΤΟΣ,ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΠΑΤΣΑ..
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
και καλα θα κανεις τυπε μου..
ασε να λενε για κακοηθεις κριτικες λογω προσωπικων οι "τραγουδιστες"..
ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ..
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΑΠΟ ΤΟ 89 ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ "ΕΡΓΑΛΕΙΟ" ΑΝΕΥΡΕΣΗΣ "ΟΜΟΙΟΠΑΘΩΝ" ΜΟΥ Κ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ Η ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΓΝΩΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΚΟΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ 91 Κ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΙΝΤΕΡΝΕΤ..
ΤΟ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ OKM ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΑΜΕ ΜΕ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΕΠΕΜΠΑΝ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ ΣΕ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ ΘΥΡΙΔΑ Κ ΤΙΣ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΤΗΣ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΝΕΑ" ΠΟΥ ΤΟΤΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΟΥΛΑΓΕ 250.ΟΟΟ ΦΥΛΛΑ Κ ΑΠΟ ΤΙΣ 80 ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΗΣ,ΟΙ 50 ΗΤΑΝ ΑΓΓΕΛΙΕΣ ΕΠΙ ΠΑΝΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΤΟΥ..
ΝΑ ΣΥΖΗΤΑΤΕ ΑΠΟ ΚΟΙΝΟΥ ΤΑ ΠΑΝΤΑ Κ ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΣΑΣ(ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΖΩΑ ΟΠΩΣ ΟΙ ΚΩΣΤΑΚΗΔΕΣ Κ ΛΟΙΠΟΙ ΜΠΙΝΕΔΕΣ ΨΕΥΤΟSWINGERS ΔΗΛΑΔΗ..ΑΝ ΕΙΣΑΣΤΕ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΦΥΡΑΜΑΤΟΣ,ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΠΑΤΣΑ..

Ρε τύπε αν και μπαρμπάδι πως και κράζεις το 2+2???Έφαγες πόρτα από τον θέμη για καμιά μαλακία που έκανες??? Δεν βρίσκεις ούτε βίζιτα επειδή είσαι βρωμιάρης??? Δεν σε βάζουν στο παιχνίδι οι υπόλοιποι επειδή είσαι σαν τον κουασιμόδο??? 'Η λίγο απ'όλα αυτά μαζί??? Ουστ από εδώ ρε ξεφτιλισμένε πουστρόγερε,ακόμα και στο χειρότερο κλαμπ τρως πόρτα παλιόγρια.
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Ρε τύπε αν και μπαρμπάδι πως και κράζεις το 2+2???Έφαγες πόρτα από τον θέμη για καμιά μαλακία που έκανες??? Δεν βρίσκεις ούτε βίζιτα επειδή είσαι βρωμιάρης??? Δεν σε βάζουν στο παιχνίδι οι υπόλοιποι επειδή είσαι σαν τον κουασιμόδο??? 'Η λίγο απ'όλα αυτά μαζί??? Ουστ από εδώ ρε ξεφτιλισμένε πουστρόγερε,ακόμα και στο χειρότερο κλαμπ τρως πόρτα παλιόγρια.
μωρη ξεκωλιασμενη πουτσογλυφτρα δεν ειμαι αρρωστος ψυχακιας να τρεχω στα κρυφομπουρδελα για να γαμαω βιζιτες κ τελειωμενες πατσαβουρες ντεμεκ swingers..
ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ-ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ SWINGING..
ΤΡΑΒΑ ΓΛΥΨΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΙΚΗ ΨΩΛΗ ΤΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΒΔΟΜΑΔΙΑΤΙΚΟ ΣΟΥ(ΜΙΑ 100ΑΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ)ΣΙΧΑΜΕΡΕ ΚΙΝΑΙΔΕ..
 

Επισκέπτης
δηλωσε ο γνωστος σε ολη την αφγανοπακιστανικη κοινοτητα αχορταγος πουτσογλυφτης κωστακης..
Ο γνωστος ντελαλης των πουστροτσοντοσινεμαδων που γαμιεται αβερτα,με ανταλλαγμα να τον παρτουζωνουν ολα τα ναυαγια της οικουμενης κατα προτεραιοτητα..
ο "δικηγορακος-διαφημιστης" του αισχρου χαμετυπειου 2+2,που ενω παρουσιαζεται ως swingers club,ουσιαστικα ειναι ακομη ενα μπουρδελακι για τελειωμενους εκφυλοκρυφοπουστες κ πατσαβουρες καραμπινατες κρυφολεσβιαρες κ βεβαια για αξιοθρηνητα μπακουρια που νοικιαζουν τις πουτανιτσες του καθ υποδειξην του κ βεβαιως με την πληρη εγκριση-προτροπη του ιδιοκτητη..
ΒΡΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΝΕ ΚΩΛΟΠΟΥΣΤΑ ΣΕ ΦΤΥΝΟΥΝ,ΔΕΝ ΒΡΕΧΕΙ..
ΣΑΛΤΑ ΡΟΥΦΑ ΚΑΜΙΑ ΨΩΛΗ ΣΤΗΝ ΚΙΝΕΤΑ ΜΩΡΗ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΚΑΤΑΠΙΟΛΑ..
εστειλα πμ στον κωστακη να με καθοδηγησει σχετικα με γκομενες σε τετοια μερη και με εκλασε!

Με αυτες τις αποκαλυψεις που κανεις αρχιζω να πιστευω οτι οντως τα παιρνει απο καποιους

Απο σημερα μονο εσενα θα εμπιστευομαι

Γραψε και για παραλιες που παιζει φαση
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
μωρη ξεκωλιασμενη πουτσογλυφτρα δεν ειμαι αρρωστος ψυχακιας να τρεχω στα κρυφομπουρδελα για να γαμαω βιζιτες κ τελειωμενες πατσαβουρες ντεμεκ swingers..
ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΗΣΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ-ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ SWINGING..
ΤΡΑΒΑ ΓΛΥΨΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΚΙΣΤΑΝΙΚΗ ΨΩΛΗ ΤΩΡΑ Κ ΜΕΤΑ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΒΔΟΜΑΔΙΑΤΙΚΟ ΣΟΥ(ΜΙΑ 100ΑΡΑ ΤΟ ΠΟΛΥ)ΣΙΧΑΜΕΡΕ ΚΙΝΑΙΔΕ..

Τύπε μήπως είσαι κι εσύ ευρωπαίος σουίνγκερ που απαξιώνει τα ελληνικά σουινγκ κλαμπ??? Μήπως έχεις σχέση  με την εβα6969 κι έχετε γυρίσει μαζί όλα τα κλαμπ της αμερικής??? Άντε ενημέρωσε το φόρουμ,κόψε τα μπινελίκια στα θρεντ των σουινγκ, να μάθουν και οι υπόλοιποι από την τεράστια εμπειρία σου σαν μπαρμπάδι που είσαι. 
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Αυτη την περιοδο εχει κινητικοτητα ή ειναι αδεια/κλειστα;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Αυτη την περιοδο εχει κινητικοτητα ή ειναι αδεια/κλειστα;

Τύπε τα γερόντια και οι βίζιτες του 2+2 δεν πάνε διακοπές. Αν τους έχεις ανάγκη πήγαινε και θα τους βρεις εκεί.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.375
Κριτικές
124
Like
6.571
Πόντοι
5.097
Αν και το 2+2 δε με τρελαίνει σα μαγαζί, το ότι συχνάζουν μονο γερόνται και βίζιτες είναι υπερβολή.

Τύπε αν παρατηρήσεις τι άτομα κάνουν παιχνίδι θα καταλάβεις γιατί είναι τόσο σιχαμερό μαγαζί.Συχνάζουν και μικρότερης ηλικίας αλλά αυτοί είτε πάνε μόνο για μάτι είτε γαμιούνται σε μια γωνιά μόνοι τους.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Έχω δει και πολλά νέα άτομα να παίζουν. Είτε σε σχήματα είτε εξιμπιοσιονιστικά. Και επίσης και πάρα πολλά κανονικά ζευγάρια σε σχήματα. Δεν είναι όλα τέλεια φυσικά, αλλά δεν είναι και της τόσης σιχαμάρας που το παρουσιάζεις ρε φίλε. Και μένα κάποια πράγματα δε μου αρέσουν και κάποιες συμπεριφορές του μαγαζιού δεν είναι του γούστου μου, αλλά δε βλέπω μόνον σιχαμένους γέρους και βίζιτες μέσα. Εξάλλου ο ίδιος κόσμος κατά βάση κάνει κύκλο σε όλα τα μαγαζιά.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
30% είναι ο κόσμος που δεν είναι κοινός. Το πρόβλημα των μαγαζιών του χώρου είναι ακριβώς αυτό. Η ανακύκλωση του κόσμου. Πόσες φορές θα πας χωρίς να βαρεθείς; Αν είσαι και μέλος στις δύο μεγάλες ομάδες του νετ, που οι περισσότεροι είναι και στις δύο, το πράγμα καταντά ακόμα πιο βαρετό.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
μαλακιες οποιος δεν εχει παει ας μη μιλαει! φυσικα και υπαρχουν πληρωμενες φυσικα υπαρχουν ατομα που γαμιουνται με ολους αλλα υπαρχουν και νεαρα ζευγαρια που ψαχνονται καθως και μεσηλικες . απο ολα εχει ο μπαχτσες αν καποιος ανηκει σε αυτο το χωρο θα βρει αυτο που ψαχνει κανεις δε θα τον βιασει
 

Επισκέπτης
30% είναι ο κόσμος που δεν είναι κοινός. Το πρόβλημα των μαγαζιών του χώρου είναι ακριβώς αυτό. Η ανακύκλωση του κόσμου. Πόσες φορές θα πας χωρίς να βαρεθείς; Αν είσαι και μέλος στις δύο μεγάλες ομάδες του νετ, που οι περισσότεροι είναι και στις δύο, το πράγμα καταντά ακόμα πιο βαρετό.
γραψτε τις δυο μεγαλες κοινοτητες
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Έχω δει και πολλά νέα άτομα να παίζουν. Είτε σε σχήματα είτε εξιμπιοσιονιστικά. Και επίσης και πάρα πολλά κανονικά ζευγάρια σε σχήματα. Δεν είναι όλα τέλεια φυσικά, αλλά δεν είναι και της τόσης σιχαμάρας που το παρουσιάζεις ρε φίλε. Και μένα κάποια πράγματα δε μου αρέσουν και κάποιες συμπεριφορές του μαγαζιού δεν είναι του γούστου μου, αλλά δε βλέπω μόνον σιχαμένους γέρους και βίζιτες μέσα. Εξάλλου ο ίδιος κόσμος κατά βάση κάνει κύκλο σε όλα τα μαγαζιά.

30% είναι ο κόσμος που δεν είναι κοινός. Το πρόβλημα των μαγαζιών του χώρου είναι ακριβώς αυτό. Η ανακύκλωση του κόσμου. Πόσες φορές θα πας χωρίς να βαρεθείς; Αν είσαι και μέλος στις δύο μεγάλες ομάδες του νετ, που οι περισσότεροι είναι και στις δύο, το πράγμα καταντά ακόμα πιο βαρετό.

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]+1[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size]  :thumbsup:
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
καλησπερα παιδια
τι κανετε?
λεω να παω την πεμπτη που ανοιγει παλι σαν single
αξιζει ?
ή πεταμε λεφτα?
λετε να εχει κοσμο?
ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom