Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 937K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Kayliariskwstas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
800
Κριτικές
6
Like
276
Πόντοι
6
καλησπέρα .
του μαγαζιου δεν είμαι .
στο μαγαζι όμως είμαι συνεχεια επειδή το προσωπικο και ο χωρος με κανουν να νιώθω σαν το δευτερο σπιτι μου .
τωρα οσο αφορα τα δωματια .
εγιναν 2 νεα δωματια διπλα από το dj οπου κλειδωνουν από μεσα για ποιο πριβε παιχνίδια χωρις να βλεπουν οι από εξω και είναι πολύ ομορφα μεσα .αν και τα δοκιμασα την προηγουμενη εβδομαδα με την αδεια του Θεμη θα παρω αδεια γιατι απαγορευεται να σαν ενημερωσω και αυριο με μια δυο φωτο αν μπορεσω.

Στην φωτο ομως ας φαινετε λιγο και η Τ να μας αναψει
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
καλησπέρα .
του μαγαζιου δεν είμαι .
στο μαγαζι όμως είμαι συνεχεια επειδή το προσωπικο και ο χωρος με κανουν να νιώθω σαν το δευτερο σπιτι μου .
τωρα οσο αφορα τα δωματια .
εγιναν 2 νεα δωματια διπλα από το dj οπου κλειδωνουν από μεσα για ποιο πριβε παιχνίδια χωρις να βλεπουν οι από εξω και είναι πολύ ομορφα μεσα .αν και τα δοκιμασα την προηγουμενη εβδομαδα με την αδεια του Θεμη θα παρω αδεια γιατι απαγορευεται να σαν ενημερωσω και αυριο με μια δυο φωτο αν μπορεσω.

Καλησπερα.. Τελικα πηγες στο παρτυ; Πως ηταν; Ειχε κοσμο;Εσυ ντυθηκες;
 

in-out

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2015
Μηνύματα
381
Κριτικές
3
Like
589
Πόντοι
21

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Θα έλεγα οτι το 4 ειναι πιο χαλαρο απο ατμοσφαιρα και κοσμο, και καλυτερο σαν χωρος. Αλλά δεν εχω πετυχει σχεδον ποτε νέο ζευγαρι εκει μεσα.
Αλλα το 2+2 εχει μεγαλυτερη ποικιλια (σιγουρα βρισκεις κατι να σ αρεσει), και περισσότερο παιχνιδι.

+1 μύστη μου.Απλά να προσθέσω ότι το 4 μαζεύει πραγματικά σουίνγκερ ζευγάρια και όχι παράνομα και πληρωμένα όπως το 2+2.Εγώ με την δικιά μου κάποτε ήμασταν θαμώνες στο 2+2 αλλά ξενερώσαμε με τα αποτυχημένα σόου και τα πολλά μπαρμπάδια με τις βίζιτες που πάνε στο 2+2.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
+1 μύστη μου.Απλά να προσθέσω ότι το 4 μαζεύει πραγματικά σουίνγκερ ζευγάρια και όχι παράνομα και πληρωμένα όπως το 2+2.Εγώ με την δικιά μου κάποτε ήμασταν θαμώνες στο 2+2 αλλά ξενερώσαμε με τα αποτυχημένα σόου και τα πολλά μπαρμπάδια με τις βίζιτες που πάνε στο 2+2.
Στο ενα έχει "πραγματικά" αλλά όχι και τόσο ελκυστικά ζευγάρια...στο άλλο έχει καλύτερο κόσμο και δράση αλλά περισσότερους "ψεύτικους" swingers...
Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα
 

nezoski

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2018
Μηνύματα
12
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!

Νεος στο χωρο, ενδιαφερομαι με τη δικια μου να επισκεφθω ενα απο τα μαγαζια 2+2, nirvana & c4c.

Το προβλημα μου ειναι πως η κοπελα μου ειναι ΚΑΘΕΤΗ οσο αναφορα τον αλλο αντρα...δεν εχει προβλημα δλδ με αλλη γυναικα (παιχνιδι μαζι της και μαζι μου) αλλα δεν θελει αυτη να κανει παιχνιδι με αλλο τυπο.

Δεν εχουμε θεμα με το να πηδηχτουμε σε κοινο δωματιο με αλλο ζευγαρι και να παιζουν κοπελες μεταξυ τους η εγω με κοπελα αλλου (εφοσον προφανως συμφωνει το ζευγαρι προφανως). Επισης δεν εχουμε θεμα με το να μας βλεπουν γενικα και οχι μονο οσοι ειναι στο δωματιο...

Το μονο θεμα ειναι οτι ξερω απο πριν οτι η δικια μου δεν θα κανει τιποτα με κανεναν...ναι διαβασα ποστ ολες ετσι ξεκινανε κλπ αλλα ας πουμε πως στην παρουσα φαση εχω αυτα τα δεδομενα και βαση αυτων θελω να ρωτησω τα εξης...


1) Ποιο ειναι το καλυτερο απο τα 3 μαγαζια γι αυτη τη φαση ? (σιγουρα θελουμε να πηδηχτουμε με κοσμο στο δωματιο η να βλεπουν η και να συμετασχει μια ακομα κοπελα)
2) Το Σαββατο στο 2+2 που αν μπεις με εσωρουχα δεν εχει εισοδο... α) το κανει κοσμος η θα μαστε σαν την καλαμια στον καμπο? β) Κατα ποσο στελνει το λαθος μηνυμα οτι δλδ ψαχνομαστε και αρα θα εχουμε πολλες προσεγγισεις?

3) Θα προτιμουσαμε να αποφυγουμε solo αντρες που προσεγγιζουν καθως το σεναριο δεν παιζει


Επισης οποια συμβουλη μπορειτε να δωσετε καλοδεχουμενη προφανως... θα εκανα νεο τοπικ και θα ρωταγα εκει αλλα επειδη δεν εχουν εγκριθει τα ποστ μου ακομα και ψιλοβιαζομαι για αυριο βραδυ... το στειλα εδω γιατι βαση οσων εχω διαβασει μαλλον στο 2+2 κλεινουμε να παμε.


Ευχαριστω ΤΥΠΟΙ
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Καλησπερα.. Εγω λεω να ξεκινησεις απο το 2+2 καλυτερα... Να πατε να δειτε και να πιειτε και το ποτο σας...
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
1) Ποιο ειναι το καλυτερο απο τα 3 μαγαζια γι αυτη τη φαση ? (σιγουρα θελουμε να πηδηχτουμε με κοσμο στο δωματιο η να βλεπουν η και να συμετασχει μια ακομα κοπελα)
2) Το Σαββατο στο 2+2 που αν μπεις με εσωρουχα δεν εχει εισοδο... α) το κανει κοσμος η θα μαστε σαν την καλαμια στον καμπο? β) Κατα ποσο στελνει το λαθος μηνυμα οτι δλδ ψαχνομαστε και αρα θα εχουμε πολλες προσεγγισεις?

3) Θα προτιμουσαμε να αποφυγουμε solo αντρες που προσεγγιζουν καθως το σεναριο δεν παιζει

Επισης οποια συμβουλη μπορειτε να δωσετε καλοδεχουμενη προφανως... θα εκανα νεο τοπικ και θα ρωταγα εκει αλλα επειδη δεν εχουν εγκριθει τα ποστ μου ακομα και ψιλοβιαζομαι για αυριο βραδυ... το στειλα εδω γιατι βαση οσων εχω διαβασει μαλλον στο 2+2 κλεινουμε να παμε.

Ευχαριστω ΤΥΠΟΙ
Εφόσον θες παιχνίδι θα σου ελεγα 2+2.
Εφόσον δεν θες single αντρες θα πας Παρασκευή ή Σαββατο.
Δυστυχως κανείς δεν τηρεί το dresscode "εσώρουχα" οπότε αν το κάνετε μόνο εσείς θα είναι όντως άβολο.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Αυτή η ωραία barwoman στο 2+2 κάνει παιχνίδι; Είναι του χώρου γενικά;Η απλά δουλεύει εκεί; Για την ξανθιά μιλάω.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.475
Κριτικές
125
Like
6.870
Πόντοι
5.097
Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Αυτή η ωραία barwoman στο 2+2 κάνει παιχνίδι; Είναι του χώρου γενικά;Η απλά δουλεύει εκεί; Για την ξανθιά μιλάω.

Τύπε έσκασες το 80αρι μου φαίνεται.Άσε την μπαργούμαν γιατί βλέπω να σε πετάνε με τις κλωτσιές την επόμενη φορά. Έτσι κι αλλιώς οι περισσότερες που πάνε εκεί μέσα είναι βίζιτες οπότε χώσου άνετα.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Όχι φίλε τρελος είσαι γιατί να σκάσω 80ρι. Δεν έχω πάει καν ακόμη εκεί.Και σίγουρα δε θα πάω μόνος αν παω. Από αλλού την είδα γιαυτό απλά ρώτησα. Ευχαριστώ πάντως ήσουν κατατοπιστικος με την απάντηση σου.
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια!

Νεος στο χωρο, ενδιαφερομαι με τη δικια μου να επισκεφθω ενα απο τα μαγαζια 2+2, nirvana & c4c.

Το προβλημα μου ειναι πως η κοπελα μου ειναι ΚΑΘΕΤΗ οσο αναφορα τον αλλο αντρα...δεν εχει προβλημα δλδ με αλλη γυναικα (παιχνιδι μαζι της και μαζι μου) αλλα δεν θελει αυτη να κανει παιχνιδι με αλλο τυπο.

Δεν εχουμε θεμα με το να πηδηχτουμε σε κοινο δωματιο με αλλο ζευγαρι και να παιζουν κοπελες μεταξυ τους η εγω με κοπελα αλλου (εφοσον προφανως συμφωνει το ζευγαρι προφανως). Επισης δεν εχουμε θεμα με το να μας βλεπουν γενικα και οχι μονο οσοι ειναι στο δωματιο...

Το μονο θεμα ειναι οτι ξερω απο πριν οτι η δικια μου δεν θα κανει τιποτα με κανεναν...ναι διαβασα ποστ ολες ετσι ξεκινανε κλπ αλλα ας πουμε πως στην παρουσα φαση εχω αυτα τα δεδομενα και βαση αυτων θελω να ρωτησω τα εξης...


1) Ποιο ειναι το καλυτερο απο τα 3 μαγαζια γι αυτη τη φαση ? (σιγουρα θελουμε να πηδηχτουμε με κοσμο στο δωματιο η να βλεπουν η και να συμετασχει μια ακομα κοπελα)
2) Το Σαββατο στο 2+2 που αν μπεις με εσωρουχα δεν εχει εισοδο... α) το κανει κοσμος η θα μαστε σαν την καλαμια στον καμπο? β) Κατα ποσο στελνει το λαθος μηνυμα οτι δλδ ψαχνομαστε και αρα θα εχουμε πολλες προσεγγισεις?

3) Θα προτιμουσαμε να αποφυγουμε solo αντρες που προσεγγιζουν καθως το σεναριο δεν παιζει


Επισης οποια συμβουλη μπορειτε να δωσετε καλοδεχουμενη προφανως... θα εκανα νεο τοπικ και θα ρωταγα εκει αλλα επειδη δεν εχουν εγκριθει τα ποστ μου ακομα και ψιλοβιαζομαι για αυριο βραδυ... το στειλα εδω γιατι βαση οσων εχω διαβασει μαλλον στο 2+2 κλεινουμε να παμε.


Ευχαριστω ΤΥΠΟΙ
Εγώ θα σου πρότεινα να ξεκινήσεις από αγγελίες ή από τας γνωστά site  των Swingers. Το να πας σε ένα μαγαζί του χώρου κ ο άντρας να μην παίξει με την γυναίκα του άλλου εν αντίθεση του δευτέρου ζευγαριού ο άντρας να παίξει κ με την γυναίκα του πρώτου ζευγαριού , το βλέπω ΠΟΛΥ δύσκολο. Οι γυναίκες μπορούν να παίξουν λίγο μεταξύ τους αλλά συνήθως γίνεται κ μετά ανταλλαγή…. Θα σου πρότεινα να αρχίσεις με τα site, να ξεκαθαρίσετε την θέση σας κ αν συμφωνείται μπορείτε να δώσετε ραντεβού σε κάποιο από τα κλαμπ του χώρου……
Εγώ πχ είμαι στο «φουλ», γιατί αν η γυναίκα του δεν ήθελε να την αγγίξω 1ο θα προβληνομουν κ 2ο θα έπαιρνα σηκωτή την γυναίκα μου κ θα φεύγαμε!!!!! Εμείς είμαστε στο «όλα ή τίποτα»…..
Πάντως άμα ψάξεις, σίγουρα θα βρεις κάποια έστω κ λίγα ζευγάρια από αυτά που αναζητάς…..
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
569
Like
1.262
Πόντοι
206
θα συμφωνησω με τον φιλο...ρε παιδια κατι ασχετο..στα ποσα μηνυματα θα μπορω να στειλω pm?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Καλησπερα παιδια!

Νεος στο χωρο, ενδιαφερομαι με τη δικια μου να επισκεφθω ενα απο τα μαγαζια 2+2, nirvana & c4c.

Το προβλημα μου ειναι πως η κοπελα μου ειναι ΚΑΘΕΤΗ οσο αναφορα τον αλλο αντρα...δεν εχει προβλημα δλδ με αλλη γυναικα (παιχνιδι μαζι της και μαζι μου) αλλα δεν θελει αυτη να κανει παιχνιδι με αλλο τυπο.

Δεν εχουμε θεμα με το να πηδηχτουμε σε κοινο δωματιο με αλλο ζευγαρι και να παιζουν κοπελες μεταξυ τους η εγω με κοπελα αλλου (εφοσον προφανως συμφωνει το ζευγαρι προφανως). Επισης δεν εχουμε θεμα με το να μας βλεπουν γενικα και οχι μονο οσοι ειναι στο δωματιο...

Το μονο θεμα ειναι οτι ξερω απο πριν οτι η δικια μου δεν θα κανει τιποτα με κανεναν...ναι διαβασα ποστ ολες ετσι ξεκινανε κλπ αλλα ας πουμε πως στην παρουσα φαση εχω αυτα τα δεδομενα και βαση αυτων θελω να ρωτησω τα εξης...
Υπάρχουν βραδιές για παιχνίδι γυναικών. Πρέπει να πας σε αυτές. Το να βρεις ζευγάρι που να παίξεις εσύ με την άλλη γυναίκα μόνο και όχι και το αντίστροφο δεν είναι απίθανο, αλλά δεν είναι και πολύ συνηθισμένο. Υπάρχουν αρκετά ζευγάρια σαν εσάς που ζητάνε παιχνίδι γυναικών μόνο.

Ρε παίδες να ρωτήσω κάτι. Αυτή η ωραία barwoman στο 2+2 κάνει παιχνίδι; Είναι του χώρου γενικά;Η απλά δουλεύει εκεί; Για την ξανθιά μιλάω.
Αν εννοείς τη σερβιτόρα, μια κοντούλα ξανθούλα, κάνει παιχνίδι πολύ αραιά και που και κανένα στριπτιζάκι για να ανάψουν τα αίματα. Αλλά δεν είναι τύπος που θα έπαιζε γενικά με πελάτες. Μην ασχολείσαι. Δύσκολος στόχος.
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Να κανω μια ερωτηση...δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο μαγαζι...θα ειναι η πρωτη μου φορα...το σαββατο εχει βραδια μπικινι..Πρέπει να πάει η σύντροφός μου με μπικίνι αναγκαστηκα??πειράζει άμα πάμε κανονικά ντυμένοι??
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Μη το σκέφτεστε καθόλου. Οι 99 στους 100 πάνε κανονικά ντυμένοι, ας είναι βραδιά μπικίνι ή ζαρτιέρας ή ότι ανάλογο. Βάλτε κάτι καλόγουστο, γιατί έχουν σκάσει μέχρι και τύποι με βερμούδες και πάτε να περάσετε καλά. Είτε παίξετε είτε όχι, μιας και είναι η πρώτη σας φορά το σημαντικό είναι να διασκεδάσετε και να μην αφήσετε κανέναν να σας φέρει σε δύσκολη θέση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Gingos

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
444
Like
672
Πόντοι
81
Να κανω μια ερωτηση...δεν εχω ξαναπαει σε τετοιο μαγαζι...θα ειναι η πρωτη μου φορα...το σαββατο εχει βραδια μπικινι..Πρέπει να πάει η σύντροφός μου με μπικίνι αναγκαστηκα??πειράζει άμα πάμε κανονικά ντυμένοι??

To Σάββατο έχει παρτυ εγκαινίων το νεο σιτε γνωριμιών στο c4c .. πήγαινε εκεί να γνωρίσεις κόσμο να περάσεις καλά και να είσαι σίγουρος οτι μονο καλο θα ειναι
 

Agisp7

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2018
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Ωραία...Έχουμε αποφασίσει να πάμε...Δεν ξέρουμε τι θα κάνουμε Αλλά πάμε να δούμε πρώτα πως είναι κ ότι μας βγει..Κατά τις 1 είναι καλά η είναι νωρίς??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom