Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 929K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
εγω φιλε μου είναι 35 αρης  Αξιωματικος στο πολεμικο ναυτικο και αρκετα ενφανησιμος  από κατι τυπους ζελέδες  εκει μεσα κανω τον κασκαντέρ  εκει μεσα αρκετες φωρες αλλα για την καυλα να περναω καλα θελω όπως ολοι  αλλα δεν προσβαλω αδερφε τωρα .ΕΓΩ κατακρινω τον 60 αρη που θα παει με την 20 αρα γιατι χαλαει το συνολο εκει μεσα  εγω δεν κανω κατι κακκο απλα περναω καλα 


Γιατί σε χαλάει ο εξηντάρης ? λόγο ηλικίας ? Και εμένα με χαλάνε οι χοντρές αλλά δεν το κάνω θέμα .....χαχαχαχα
 

1kost11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2017
Μηνύματα
34
Κριτικές
3
Like
31
Πόντοι
0
Νομίζω ότι τελείως χάλασε αυτό το θέμα βγάζοντας επιθετικότητα ειρωνείες νεύρα κ γενικά διαξιφισμούς. Ας κλείσουμε τις αντιπαραθέσεις κ όλοι μας ξέρουμε με λίγο μυαλό ποιος λέει ψέματα κ ποιος όχι…
Ας κρατήσουμε το θέμα σε κάποιο επίπεδο …. Ας κάνουμε ένα βήμα πίσω κ ας μην μιλήσουμε (γράψουμε) δεν θα αναφερθώ σε αγαπημένες κ γνωστές ρήσεις από την αρχαία Ελλάδα.
Ειρήνη ειμήν!!!!
:happy: :rose:
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Εμενα φιλε  δεν με χαλαει κανεις που δεν με ενωχλη  εκει μεσα, τωρα αν εσυ κρινεις ανθρώπους από την εξωτερικη τους ενφανηση αυτό είναι άλλο θεμα, να φτιαξουμε ένα άλλο θρεντ  να το αναλισουμε πλήρως η να φτιαξουμε ένα κλαμπ όχι swingers club αλλα face swingers club  που θα κρινει τους πελατες από την εξωτερικη τους ενφανηση και θα μπενουν μεσα, εγω φιλε μου ζω από τους 12 μηνες του χρονου του 10 μηνες εν πλω και με αρκετες ευθηνες  και αρκετους σαν εσενα και της αποψεις σου να τους διαχειρίζομε αναλογος, αλλα μου φενεται μερικοι  εδώ μεσα η δεν εχετε τα λευτα να παρετε εστω μια βυζιτα να πατε εκει μεσα  γιατι γκομενα συγουρα δεν εχετε , και βγαζετε κακια και χολη για αυτους που πανε εκει μεσα και περνανε περιπου καλα , εγω είμαι ενας πελατης του κλαμπ  που από της 7 φωρες το ετος που είμαι στην σαλαμινα  κανω της 3 η της 2 μια βολτα στον πειραια ,οποτε δεν υπαρχει λογος  ουτε να με ενδιαφερει τι και πος γιατι ένα 70% είναι εκει τακτικα με επι πληρωμη  γυναικες  και ένα 20% είναι παρανομα ζευγάρια η φιλοι ,και ένα 10% Παντρεμένα ζευγάρια , που πριν κατι μηνες  που ειμουν στο κλαμπ όταν ειχε γινει ελενχος από την ασφαλεια πειραια  στα 200 ατομα που ηταν μεσα εκεινη την ωρα μονο 10 ατομα δηλαδή 5 ζευγάρια ηταν αδιαφορα  και συνεχισαν να πινουν το ποτακι τους σαν να μην τρεχει τιποτα οι υπολοιποι πατάγανε σε καρβουνα αναμενα  μην τους πανε στο τμημα για γινουν ξευτιλα ετσι ελεγαν μερικοι εκει μεσα τοτε κοτουλες που σημερα το πεζουν κοκορια
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Εμενα φιλε  δεν με χαλαει κανεις που δεν με ενωχλη  εκει μεσα, τωρα αν εσυ κρινεις ανθρώπους από την εξωτερικη τους ενφανηση αυτό είναι άλλο θεμα, να φτιαξουμε ένα άλλο θρεντ  να το αναλισουμε πλήρως η να φτιαξουμε ένα κλαμπ όχι swingers club αλλα face swingers club  που θα κρινει τους πελατες από την εξωτερικη τους ενφανηση και θα μπενουν μεσα, εγω φιλε μου ζω από τους 12 μηνες του χρονου του 10 μηνες εν πλω και με αρκετες ευθηνες  και αρκετους σαν εσενα και της αποψεις σου να τους διαχειρίζομε αναλογος, αλλα μου φενεται μερικοι  εδώ μεσα η δεν εχετε τα λευτα να παρετε εστω μια βυζιτα να πατε εκει μεσα  γιατι γκομενα συγουρα δεν εχετε , και βγαζετε κακια και χολη για αυτους που πανε εκει μεσα και περνανε περιπου καλα , εγω είμαι ενας πελατης του κλαμπ  που από της 7 φωρες το ετος που είμαι στην σαλαμινα  κανω της 3 η της 2 μια βολτα στον πειραια ,οποτε δεν υπαρχει λογος  ουτε να με ενδιαφερει τι και πος γιατι ένα 70% είναι εκει τακτικα με επι πληρωμη  γυναικες  και ένα 20% είναι παρανομα ζευγάρια η φιλοι ,και ένα 10% Παντρεμένα ζευγάρια , που πριν κατι μηνες  που ειμουν στο κλαμπ όταν ειχε γινει ελενχος από την ασφαλεια πειραια  στα 200 ατομα που ηταν μεσα εκεινη την ωρα μονο 10 ατομα δηλαδή 5 ζευγάρια ηταν αδιαφορα  και συνεχισαν να πινουν το ποτακι τους σαν να μην τρεχει τιποτα οι υπολοιποι πατάγανε σε καρβουνα αναμενα  μην τους πανε στο τμημα για γινουν ξευτιλα ετσι ελεγαν μερικοι εκει μεσα τοτε κοτουλες που σημερα το πεζουν κοκορια

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: Πόνεσαν τα μάτια μας!!! κάνε κάτι γιαυτο κύριε "Αξιωματικέ" μας!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Sorry παιδες μου  εχουμε ένα θεμα εδώ  γιατι μας εφεραν καινουργια  πληκτρολογια  με japan γραμματα τα βρηκαν φθηνα  σε καμια αποθηκη ξεχασμένα  και μας τα κερασαν δεν λες που γραφω και ελληνικα και δεν τα γραφω λατινικα  με τα μαιλ που στελνω να δεις θεμα να γελας
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Sorry παιδες μου  εχουμε ένα θεμα εδώ  γιατι μας εφεραν καινουργια  πληκτρολογια  με japan γραμματα τα βρηκαν φθηνα  σε καμια αποθηκη ξεχασμένα  και μας τα κερασαν δεν λες που γραφω και ελληνικα και δεν τα γραφω λατινικα  με τα μαιλ που στελνω να δεις θεμα να γελας

Αγαπητέ stefan ημι ανας..... χαλάρωσε, τις απόψεις μας λέμε δεν χρειάζεται να συμφωνούμε.
Γράψε από το λαπ τοπ, ταμπλετ κινητό σου ......
 

dodinos

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.916
Κριτικές
2
Like
217
Πόντοι
66
Sorry παιδες μου  εχουμε ένα θεμα εδώ  γιατι μας εφεραν καινουργια  πληκτρολογια  με japan γραμματα τα βρηκαν φθηνα  σε καμια αποθηκη ξεχασμένα  και μας τα κερασαν δεν λες που γραφω και ελληνικα και δεν τα γραφω λατινικα  με τα μαιλ που στελνω να δεις θεμα να γελας
τυπε εσυ απο εδω μεσα μονο με τον giasou μπορεις να συνενοηθεις... :jerking2:
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
ξυπνήσατε τεκνα μου..... καλημέρα και καλο μηνα λεει ο κοσμος πρωτα 
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
ξυπνήσατε τεκνα μου..... καλημέρα και καλο μηνα λεει ο κοσμος πρωτα 

Καλό μήνα και καλή φώτιση. Με εκείνο το μαγαζί που θα άνοιγες για swingers τι απέγινε; Πώς θα γίνεις ιδιοκτήτης τέτοιου μαγαζιού με ιδιότητα δημόσιου υπαλλήλου;
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Καλό μήνα και καλή φώτιση. Με εκείνο το μαγαζί που θα άνοιγες για swingers τι απέγινε; Πώς θα γίνεις ιδιοκτήτης τέτοιου μαγαζιού με ιδιότητα δημόσιου υπαλλήλου;
αυτό δεν είναι πρόβλημα τεκνο μου αλλα είναι τα μεγαλα προβλήματα σημερον  όχι αυτό  ειπαμε μετα το καλοκαιρι  θα εχουμε νεα τι και πος
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Stefan 29 .

καλα βρε παιδι μου με swinging ασχολεισαι
με τσοντοσινεμα
με την barbie σαν καλος πελατης στο αγκυρας πας  :2funny:
με call girl αλικη,τζενη λατινα,εμιλυ λινα ,ροζα,ελενα χαντζη ,αρετουλα 19,ολγα,Σάσα Μπάστα ,
γυμνες φωτο απο την γυναικα σου ανεβαζεις
με τους πακιστανους και εκει εχεις αποψη ,
με Έργα και Ημέρες της νεοφασιστικής/ναζιστικής συμμορίας "Χρυσή Αυγή" και εκει μεσα εισαι ,
με το Lamda Video & Cruising παλι κατι εχεις να πεις
γαμηστρωνα στο περιστερι εχεις και το δινεις δωρεαν σε ζευγαρι αρκει να περνεις ματι ()
με την βικυ απο το αγκυρας που εχει πουλακι πας ()
ασε τις συζητησεις με τα τραβελια ποσο καλα την πας ,
21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ! Η τελικη μαχη για τη ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ μας!! και σε αυτο μεσα εισαι ρε παιδι μου ,
Ελεγκτές σε μετρό, λεωφορεία , τραμ  πρωτη μουρη στο θρεντ,


και πολλα αλλα .


ΥΓ .τελικα μονο μια ερωτηση μονο .

ποιος εισαι βρε παιδι μου . :huh: :huh:


 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Είναι πολυπράγμων σχολιαστής. Εκφέρει άποψη επί παντός επισηττού. Τώρα αναφέρεται ότι ήτασν παρών στην έφοδο της αστυνομίας τον Μάιο 2017. Αν είναι τακτικός πελάτης του μαγαζιου, σίγουρα θα τον γνωρίζουν οι ιδιοκτήτες. Γενικα, φάσκει και αντιφάσκει στιςε αναρτη΄σεις του, δημιουργώντας εντυπώσεις για το άτομό του.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
Πολυεργαλειο!!!!! Του δινει ζωη το σαιτ!!! Ακομα και οταν κλανει τρεχει και το γραφει!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Καλημέρα  thomas11565656 , 'Αγγελος Μιμηκόπουλος, mailakos σας ευχαριστω για τα καλα σας σχωλια  και θα σας απαντησω  πρεπει από την θεση που εχω , μαλλων που είμαι να φερω κοντα τους ανθρωπους  εχω γνωμες για αρκετα θεματα τεκνα μου τωρα για τους ιδιοκτητες  με γνωριζουν και είναι τιμη τους όταν πηγενω στους ναους (μαγαζια)  τους και σαν νορμαλ ανθρωπος οπος εσεις που κανετε γουστα  ετσι και εγω  αλλα και σαν το λειτούργημα που κανω όταν ερχονται αυτοι στον δικο μου τον οικο ,το ιδιο και της ιεροδουλες  κοπελες που εχω επαφη, επισεις εδώ το σαιτ πρεπει να είμαι ο μοναδικος  που υπαρχει σαν εμενα , και είναι ενεργο μελος της σελίδας αυτης. αφιστε τα μιση  την ζηλια την κακια  και περνατε καλα τεκνα μου,γιατι η ζωη είναι ολιγη  περνεται καλα  χωρις βεβαια να σκανδαλίζεται  τον διπλανο σας  και εδώ μεσα να σεβεστε την γνωμη του πατερ  τεκνα μου 
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Καλημέρα  thomas11565656 , 'Αγγελος Μιμηκόπουλος, mailakos σας ευχαριστω για τα καλα σας σχωλια  και θα σας απαντησω  πρεπει από την θεση που εχω , μαλλων που είμαι να φερω κοντα τους ανθρωπους   εχω γνωμες για αρκετα θεματα τεκνα μου τωρα για τους ιδιοκτητες  με γνωριζουν και είναι τιμη τους όταν πηγενω στους ναους (μαγαζια)  τους και σαν νορμαλ ανθρωπος οπος εσεις που κανετε γουστα  ετσι και εγω  αλλα και σαν το λειτούργημα που κανω όταν ερχονται αυτοι στον δικο μου τον οικο ,το ιδιο και της ιεροδουλες  κοπελες που εχω επαφη, επισεις εδώ το σαιτ πρεπει να είμαι ο μοναδικος  που υπαρχει σαν εμενα , και είναι ενεργο μελος της σελίδας αυτης. αφιστε τα μιση  την ζηλια την κακια  και περνατε καλα τεκνα μου,γιατι η ζωη είναι ολιγη  περνεται καλα  χωρις βεβαια να σκανδαλίζεται  τον διπλανο σας  και εδώ μεσα να σεβεστε την γνωμη του πατερ  τεκνα μου 

:priest: :priest: :priest: :priest:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.385
Κριτικές
124
Like
6.608
Πόντοι
5.097
Καλημέρα  thomas11565656 , 'Αγγελος Μιμηκόπουλος, mailakos σας ευχαριστω για τα καλα σας σχωλια  και θα σας απαντησω  πρεπει από την θεση που εχω , μαλλων που είμαι να φερω κοντα τους ανθρωπους  εχω γνωμες για αρκετα θεματα τεκνα μου τωρα για τους ιδιοκτητες  με γνωριζουν και είναι τιμη τους όταν πηγενω στους ναους (μαγαζια)  τους και σαν νορμαλ ανθρωπος οπος εσεις που κανετε γουστα  ετσι και εγω  αλλα και σαν το λειτούργημα που κανω όταν ερχονται αυτοι στον δικο μου τον οικο ,το ιδιο και της ιεροδουλες  κοπελες που εχω επαφη, επισεις εδώ το σαιτ πρεπει να είμαι ο μοναδικος  που υπαρχει σαν εμενα , και είναι ενεργο μελος της σελίδας αυτης. αφιστε τα μιση  την ζηλια την κακια  και περνατε καλα τεκνα μου,γιατι η ζωη είναι ολιγη  περνεται καλα  χωρις βεβαια να σκανδαλίζεται  τον διπλανο σας  και εδώ μεσα να σεβεστε την γνωμη του πατερ  τεκνα μου 

Τύπε απ'ότι διάβασα στα γρήγορα την έφαγες την τραμπούκα σου από τους μύστες του θρεντ.Αφού είσαι εμπορικάτζας και δεν μπορείς λόγω χρόνου να βρεις γκόμενα για τέτοιες φάσεις,πες το ξεκάθαρα και άσε τις πιρφοριές.Έτσι ξηγιέσαι εσύ,δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.Απλά να ξέρεις ότι όλοι εσεις που σκάτε με βίζιτες σε τέτοια κλαμπ κάνετε μπαμ από χιλιόμετρα στα πραγματικά σουινγκερ ζευγάρια.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Μπα εγω δεν νωμιζο γιατι εχω στανταρ γκομενα  που παω εκει    εδώ και 2 χρονια 
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
κοιτα να δεις εγω πηγενα μια φωρα τον μηνα σαν μπαλαντέρ αλλα με ζευγαρι κανωνικο  [size=14pt]τωρα παω μια φωρα το μηνα[/size] σαββατο

[size=14pt]Εγω αδερφε μου παω 3 αντε 4 φωρες το χρονο  εκει[/size] και εχω ένα πλαφον τα 7,000 ευρο το ετος  για να κανω τα γουστα μου γιατι όπως ανεφερα παρα πανω εχω και αλλα πραγματα στην ζωη μου να κανω   :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:

[size=14pt]εγω φιλε μου ζω από τους 12 μηνες του χρονου του 10 μηνες εν πλω [/size]
Πριν αρχίσεις να γράφεις καινούριες παπαριές, κάνε ένα φρεσκάρισμα στις προηγούμενες παπαριές που έχεις γράψει, γιατί εκτίθεσαι
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Τύπε απ'ότι διάβασα στα γρήγορα την έφαγες την τραμπούκα σου από τους μύστες του θρεντ.Αφού είσαι εμπορικάτζας και δεν μπορείς λόγω χρόνου να βρεις γκόμενα για τέτοιες φάσεις,πες το ξεκάθαρα και άσε τις πιρφοριές.Έτσι ξηγιέσαι εσύ,δεν σημαίνει ότι είναι και σωστό.Απλά να ξέρεις ότι όλοι εσεις που σκάτε με βίζιτες σε τέτοια κλαμπ κάνετε μπαμ από χιλιόμετρα στα πραγματικά σουινγκερ ζευγάρια.


έλειψαν τα πικάντικα σχόλια σου!!!
:kneel: :kneel: :kneel: :kneel:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Πριν αρχίσεις να γράφεις καινούριες παπαριές, κάνε ένα φρεσκάρισμα στις προηγούμενες παπαριές που έχεις γράψει, γιατί εκτίθεσαι

και ότι τώρα κατάλαβε τι σημαίνει αυτό???
εδω δε μπορεί να γράψει το όνομα του και του φταίει το κινέζικο πληκτρολόγιο...
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom