Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 938K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Φιλε μου  Gang12345  καλα στα λεει  ο φιλος μας  αλλα το να γνωρίσεις μια γκομενα χωρις ταμπου σημερα είναι  σαν να πεξεις ένα τζοκερ  και να πιασεις 5+1 νουμερακια  και να πας ταμειο , το καλητερο αν θες την ιδεα της παρτουζας να την ζησεις Live  περνεις ένα call girl από ένα γραφειο συνοδον  οπος το dreamgirls περνεις ένα μωρο σαν την ροζα  με 500 ευρο για 3 ωρίτσες αν και παλι θες την διαφορα την περνεις για ολο το βραδυ  αν εχεις τα λευτακια και περνας αρχοντας  ανεβαζω και φωτο να παρεις ιδεα  τι γυναικα θα εχεις διπλα σου.Εγω αδερφε μου παω 3 αντε 4 φωρες το χρονο  εκει και εχω ένα πλαφον τα 7,000 ευρο το ετος  για να κανω τα γουστα μου γιατι όπως ανεφερα παρα πανω εχω και αλλα πραγματα στην ζωη μου να κανω  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 

Συνημμένα

  • 26991962_1669716223076536_8757741052125653036_n.jpg
    26991962_1669716223076536_8757741052125653036_n.jpg
    59,1 KB · Εμφανίσεις: 31

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Φιλε μου  Gang12345  καλα στα λεει  ο φιλος μας  αλλα το να γνωρίσεις μια γκομενα χωρις ταμπου σημερα είναι  σαν να πεξεις ένα τζοκερ  και να πιασεις 5+1 νουμερακια  και να πας ταμειο , το καλητερο αν θες την ιδεα της παρτουζας να την ζησεις Live  περνεις ένα call girl από ένα γραφειο συνοδον  οπος το dreamgirls περνεις ένα μωρο σαν την ροζα  με 500 ευρο για 3 ωρίτσες αν και παλι θες την διαφορα την περνεις για ολο το βραδυ  αν εχεις τα λευτακια και περνας αρχοντας  ανεβαζω και φωτο να παρεις ιδεα  τι γυναικα θα εχεις διπλα σου.Εγω αδερφε μου παω 3 αντε 4 φωρες το χρονο  εκει και εχω ένα πλαφον τα 7,000 ευρο το ετος  για να κανω τα γουστα μου γιατι όπως ανεφερα παρα πανω εχω και αλλα πραγματα στην ζωη μου να κανω  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
είσαι εντελώς μαλακας.  Πάνε πολλά ζευγάρια εκεί.  Είσαι γελοίος γιατί πασαρηςπουτανα για σχέση για να γαμας. Και εγώ μπορώ να διαθεσω 500 ε αλλά δε το κάνω.  Σε ρωτάω λοιπόν ενημερωνεις ότι έχεις πληρωμενη πουτανα? Ναι η οχι?
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
αδερφέ ελπίζω να ενημερωνεις να ζευγάρια ότι έχεις πάει με πουτανα! Κάτι τέτοιοι σαν εσένα χαλάνε το μαγαζι. Έχω πάει πολλές φορές και υπάρχουν πολλά ζευγάρια και εμφανισημα μάλιστα. Το καλύτερο είναι ότι δεν υπάρχει κόμπλεξ και ο κόσμος περνάει καλά. Είναι άθλιο όμως να πληρώνεις βίζιτα και να πςριμενεις να γαμησεις τη γυναικα του καθενός για να πάρεις πρέπει να δωσεις

[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]+1[/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size][/size] :thumbsup:
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Καταρχας ευχαριστω για την απαντηση. Εισαι ο μονος που απαντησε αυτο που ρωτησα. Παρατηρω ομως κατι εδω μεσα που δεν μου αρεσει ιδιαιτερα. Εκανα προφιλ πριν λιγες μερες και βλεπω οτι η συμπεριφορα πολλων ειναι λιγο περιεργη. Φαινεται μαλιστα οτι γνωριζεστε μεταξυ σας και απ οτι καταλαβα και στο 2+2 club εχετε στιγματισει καποια ατομα

Οι ερωτησεις μαλιστα πολλων ειναι καπως παιδικες και δειχνουν απελπισμενοι. Δηλαδη διαβαζω καποια πραγματα για λεφτα, για call girls και διαφορα αλλα και λεω τι γινεται εδω μεσα

Απ οτι βλεπω και στο ΑΤ CInemas στο forum το ιδιο γινεται. Ο αλλος ανεβαζει μια φωτογραφια ποια πηδηξε στα κρυφα. Ο αλλος λεει να παρω μια ακυρη και να παω στο club. Μα σοβαρολογουμε?

Τελικα μαλλον μεσα επεσα. Αυτα που περιγραφετε για το club ή δεν ισχυουν ή απλα μπαινουν μεσα περιεργα ατομα. Εγω μια παρτουζα ηθελα να στο πω κι ετσι με εμφανισημα, νεα ατομα εως 35 χρονων το πολυ. Οχι μεγαλης ηλικιας. Οχι με αυτα που ειδα και στο ΑΤ Cinemas και ξενερωσα την ζωη μου.

Εννοειται οτι δεν προκειται να δωσω 80 ευρω σε ενα βραδυ ακομα και να ηταν σουπερ το κλαμπ. Μια λογικη τιμη ειναι 15-20 ευρω αλλα δεν θα ψαχνω κοπελα μονο και μνονο για να παω εκει
πρώτη φορά να πας c4c φίλε με φίλη η κοπέλα. Είναι πιο κυριλέ και δεν είναι τόσο επιθετικά. Βέβαια δεν έχει ζευγάρια. Εγώ έχω πάει με την κοπέλα μου πολλές φορές δεν κάνουμε ανταλλαγη απλα έχουμε παίξει δημόσια και είναι καυλα.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
είσαι εντελώς μαλακας.  Πάνε πολλά ζευγάρια εκεί.  Είσαι γελοίος γιατί πασαρηςπουτανα για σχέση για να γαμας. Και εγώ μπορώ να διαθεσω 500 ε αλλά δε το κάνω.  Σε ρωτάω λοιπόν ενημερωνεις ότι έχεις πληρωμενη πουτανα? Ναι η οχι?

το έχω πει και παλιότερα... κάτι τέτοιοι τύποι είναι που χαλανε την πιάτσα και πρέπει να τους πετάμε έξω!  :knuppel:
και όλοι έπεσαν να με φάνε και μου έλεγαν να χαλαρώσω!
αλλά τα ίδια ζώα είναι και αυτοί!
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
giorgos.k  δεν θα σχολιασω   άλλο εσυ μαλλον εισαι στο 10% που περνεις την γυναικα σου και πας εκει μεσα  εγω μπωρει αυριο να παω με την κορη σου αν εχεις γιατι μπωρει να την εχω γκομενα  πος θα σου φανει να δεις το παιδι σου εκει μεσα. Εισαι ακραιος πολύ και δεν εχεις τροπους φιλε μου, εγω πληρωνο για τα γουστα μου ,δεν ενοχλω κανεναν ποτε και τα ζευγάρια εκει μεσα όταν παω εγω στο φιναλε του θεματος  τα λιγουρια εκει μεσα ξερω ποιοι είναι  και εμενα με ξερουν  ποιος είμαι εγω πλερωνο για να κανω γουστα  εσυ  πηγενε με την γυναικουλα σου και μην ασχολησε μαζι μας δεν σε ενοχλούμε. τωρα  αναφωρα δεν δινω σε κανεναν  και τα κορίτσια που περνω για συνοδεια. Ένα πραγμα θα σου πω να το θυμασε στην ζωη σου όταν εχεις  το πακετο ολο ολες Η Πορτες είναι ανοικτες και παντου αρκει να εισαι εξυπνος λιγακι όχι πολύ... Δεν σε αναφερω στον Admin του σαιτ για σε θεωρο στο 10% του καταστήματος, και επισεις μπωρει να εχουμε γνωριστεί και εκει μεσα και να εχεις περασει και καλα... Απλα αλλαξε λιγακι  την θεωρια σου στον τροπο σκευψης σου και μην ενοχλης ανθρώπους που δεν ξερεις γιατι μονο κακκο μπωρεις να κερδισεις  όχι καλο  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
είσαι εντελώς μαλακας.  Πάνε πολλά ζευγάρια εκεί.  Είσαι γελοίος γιατί πασαρηςπουτανα για σχέση για να γαμας. Και εγώ μπορώ να διαθεσω 500 ε αλλά δε το κάνω.  Σε ρωτάω λοιπόν ενημερωνεις ότι έχεις πληρωμενη πουτανα? Ναι η οχι?

Εγώ έχω τύχει με ηλικιωμένο 60+ που είχε πιπινάκι 20 έκανε μπάμ ότι δεν είχαν κάτι παραπάνω από ένα πήδημα κανείς δεν του είπε τίποτα ....η μικρή ήταν μακράν το καλύτερο στον χώρο του μαγαζιού.
Προσωπικά δεν με πείραξε που το πήδηξα ίσα ίσα .....
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
εγω φιλε μου είναι 35 αρης  Αξιωματικος στο πολεμικο ναυτικο και αρκετα ενφανησιμος  από κατι τυπους ζελέδες  εκει μεσα κανω τον κασκαντέρ  εκει μεσα αρκετες φωρες αλλα για την καυλα να περναω καλα θελω όπως ολοι  αλλα δεν προσβαλω αδερφε τωρα .ΕΓΩ κατακρινω τον 60 αρη που θα παει με την 20 αρα γιατι χαλαει το συνολο εκει μεσα  εγω δεν κανω κατι κακκο απλα περναω καλα 
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
giorgos.k  δεν θα σχολιασω  άλλο εσυ μαλλον εισαι στο 10% που περνεις την γυναικα σου και πας εκει μεσα  εγω μπωρει αυριο να παω με την κορη σου αν εχεις γιατι μπωρει να την εχω γκομενα  πος θα σου φανει να δεις το παιδι σου εκει μεσα. Εισαι ακραιος πολύ και δεν εχεις τροπους φιλε μου, εγω πληρωνο για τα γουστα μου ,δεν ενοχλω κανεναν ποτε και τα ζευγάρια εκει μεσα όταν παω εγω στο φιναλε του θεματος  τα λιγουρια εκει μεσα ξερω ποιοι είναι  και εμενα με ξερουν  ποιος είμαι εγω πλερωνο για να κανω γουστα  εσυ  πηγενε με την γυναικουλα σου και μην ασχολησε μαζι μας δεν σε ενοχλούμε. τωρα  αναφωρα δεν δινω σε κανεναν  και τα κορίτσια που περνω για συνοδεια. Ένα πραγμα θα σου πω να το θυμασε στην ζωη σου όταν εχεις  το πακετο ολο ολες Η Πορτες είναι ανοικτες και παντου αρκει να εισαι εξυπνος λιγακι όχι πολύ... Δεν σε αναφερω στον Admin του σαιτ για σε θεωρο στο 10% του καταστήματος, και επισεις μπωρει να εχουμε γνωριστεί και εκει μεσα και να εχεις περασει και καλα... Απλα αλλαξε λιγακι  την θεωρια σου στον τροπο σκευψης σου και μην ενοχλης ανθρώπους που δεν ξερεις γιατι μονο κακκο μπωρεις να κερδισεις  όχι καλο  :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
Εσυ προσβαλες πρωτος που μου λες οτι θα βρεις την κορη μου και τα παιδια μου εκει .
Εχω παει με την κοπέλα μου αρκετες φορες εχουμε κανει και σεξ αλλα δεν εχουμε και δεν θελουμε ανταλλαγη με άλλο ζευγάρι απλά μας αρέσει μια στο τοσο να πινουμε ποτακι ποιο το προβλημα? πιστέυεις οτι αν δεν πας με την κοπελα η γυναικα σου εκει αυτο σε γλιτώνει απο το να γίνεις κερατάς? σε ρώτησα κατι πολύ συγκεκριμένο . αναφέρεις στα ζευγαράκια οτι έχεις πληρωμένη βίζιτα? δεν είναι κακο να έχεις βίζιτα το κακο ειναι να εκμεταλλευεσαι τον κοσμο. εχει πολλα ζευγάρια εκει που πάνε για την καυλα τους και περισσοτερα από το 10 % που αναφέρεις. το οτι έχεις λεφτά και κανεις τα γουστα σου δεν μου λεει κατι αλλα ενοχλεις αν θες να πας μ βιζιτες πήγαινε σε ξενοδοχεο και κανε ότι θες όχι να πουλας καυλα σε ανυποψιαστο κοσμο που παει να περάσει καλα
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Με κουραζεις πολύ  φιλε μου εγω για να σου λεω κατι ότι το 10% παει εκει μεσα και είναι νορμαλ ζευγάρια παντρεμένα και αρκετα είναι και μελοι του prive.club κατι ξερω παρα πανω  μην με κουραζεις άλλο  μπωρει να είμαι 35 αρης και να είμαι νεος στην πιατσα  αλλα εχω αρκετες γνωριμίες και ξερω ότι το 90% είναι παρανομα ζευγάρια και βίζιτες εγω κανω το κεφι μου χωρις να ενωχλο  αλλα ο 60 αρης που θα παει εκει μεσα με την εγγονή του την 20 αρα  χαλαει το σχημα  αυτόν τον κατακρινω και εγω  αδελφε μου
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Με κουραζεις πολύ  φιλε μου εγω για να σου λεω κατι ότι το 10% παει εκει μεσα και είναι νορμαλ ζευγάρια παντρεμένα και αρκετα είναι και μελοι του prive.club κατι ξερω παρα πανω  μην με κουραζεις άλλο  μπωρει να είμαι 35 αρης και να είμαι νεος στην πιατσα  αλλα εχω αρκετες γνωριμίες και ξερω ότι το 90% είναι παρανομα ζευγάρια και βίζιτες εγω κανω το κεφι μου χωρις να ενωχλο  αλλα ο 60 αρης που θα παει εκει μεσα με την εγγονή του την 20 αρα  χαλαει το σχημα  αυτόν τον κατακρινω και εγω  αδελφε μου
Ετσι και αλλιως δεν μπορει κανεις να πιστοποιησει ότι έχεις βυζιτα οποτε κανε ότι θες απλά είναι μαλακια. άλλωστε δεν με ενδιαφέρει το θεμα παρτουζα αλλα πραγματικα έχω περασει καλα σε καταστημα του χωρου πουθενα αλλου δε βρισκεις τοσο ανετο κοσμο και αναλογια γυναικων μεγαλυτερη απο αντρες . καλα να περνας !
 

xal34

Ανώτατος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2013
Μηνύματα
20.558
Like
53.004
Πόντοι
16.131
βαση λεγομενων αρκετων εχει χαθει η μπαλα και ο ορος του swing.για καποιους το να συμμετεχουν σε μια παρτουζα με 4 ατομα θεωρειται swing.σεβαστη αποψη ολων.σεβαστη η αποψη να βγαλεις γουστα εφοσον τα πληρωνεις αλλα δεν θεωρεισαι swinger.μπορει ο γερος με τη μικρη να χαλανε τη πιατσα αλλα για μενα και η βιζιτα τη χαλαει.αν μπει καποιος με μια βιζιτα και τη κανει πασα και καποιος αλλος κανει επισης μια βιζιτα πασα θα γινει παρτουζα μεν,θα περασουν καλα αλλα αυτοι οι 4 δεν ειναι swingers.βεβαια το μαγαζι ξεκινησε σαν ανταλλαγη συντροφων αλλα βαση αυτων που γραφονται εδω μονο τετοιο δεν ειναι. ισως για το 10% να ειναι το οριτζιναλ ποσοστο του μαγαζιου. η αποψη μου με βισκει συμφωνο με τους 2 γιωργηδες πιο πανω.με κοπελα σχεση γυναικα μου θελω να περασουμε καλα με κατι αντιστοιχο.ετσι αντιλαμβανομαι εγω το swing. ακομα και η ανταλλαγη συντροφων ενος παρανομου ζευγαριου (οχι ξεπετας) τη θεωρω πιο σωστη σαν ορο swing απο μια πληρωμενη.αυτα εν ολιγοις ειναι η αποψη μου για το τι θεωρω σαν προσωπικη αποψη swing. ευχαριστω και συγνωμη αν σας κουρασα
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Βασικά εγώ δεν είχα τι να κάνω αυτό το χαλαρό απογευματάκι κ είπα να μπω να δω καμία ηλιθια αντίληψη να κάνω διάλογο με κανένα βούρλο μπας και το συνεφερω αλλά από ότι διαπίστωσα μερικοί είναι ένα τεράστιο κεφάλαιο από μόνοι τους οπότε δεν αξίζει να ασχοληθεί κανείς μαζί τους,, και επειδή μερικοί δε μιλάμε εδώ μέσα σε πολλά θέματα δεν σημαίνει ότι δεν ξέρουμε περί swing ή priveclub.eu όπως έγινε τα τελευταία χρόνια γιατί εμείς το προλάβαμε κ παλιότερα αλλά δεν το κάναμε και θέμα εξάλλου τα εν οίκο μη εν δήμω... . Το τι λοιπόν θα αποφασίσει το κάθε ζευγάρι εκεί μέσα ας το αφήσετε σε αυτούς,, και αν κάποιοι πλέον δε παίζουν σε τέτοια μαγαζιά είναι γιαυτό ακριβώς το λόγο που είχα διαβάσει κ σε ένα άλλο σχόλιο ότι ((φοβούνται μην τους την γαμησει κανένας πανιβλακας σαν αυτούς εδώ μέσα με τις ηλιθιες απόψεις))
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Το κουραζεις το θρεντ αδελφε  ειπαμε να λεμε το καλητερο για το μαγαζι και θεμα της αλλαγης του σε καλητερω σαν χωρο  τωρα αν πηγενω εγω με την γυναικα μου η περνω μια βιζιτα  πορνοσταρ  είναι δικο μου θεμα  το μαγαζι δεν μπωρει να ριξει πορτα σε εμενα που παω εκει πχ  με την ελενα χατζη  από το Athensdiva  η την Roza από το dreamgirls η καποιο άλλο αρκετα γνωστο μοντελο  με παρακαλανε οτα παω εκει να κατσω παρα πανω  λιγακι  και με κερνανε  ποτα φιλε μου  ,αλλαξε λιγο και κοιτα την καμπουρα σου και όχι του αλλου νου  καλο βραδυ να εχετε παιδες
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
προτείνω να μεινει εδώ το θεμα γιατι το γαμησατε .
οποιος παει και περασει καλα ας γραψει εδώ την κριτικη του να καυλωσουμε ολοι και τα υπολοιπα τα θεωρω κατινιές.

stefan 29 μας κουρασες να ξερεις . :hammer: :hammer:
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
Το κουραζεις το θρεντ αδελφε  ειπαμε να λεμε το καλητερο για το μαγαζι και θεμα της αλλαγης του σε καλητερω σαν χωρο  τωρα αν πηγενω εγω με την γυναικα μου η περνω μια βιζιτα  πορνοσταρ  είναι δικο μου θεμα  το μαγαζι δεν μπωρει να ριξει πορτα σε εμενα που παω εκει πχ  με την ελενα χατζη  από το Athensdiva  η την Roza από το dreamgirls η καποιο άλλο αρκετα γνωστο μοντελο  με παρακαλανε οτα παω εκει να κατσω παρα πανω  λιγακι  και με κερνανε  ποτα φιλε μου  ,αλλαξε λιγο και κοιτα την καμπουρα σου και όχι του αλλου νου  καλο βραδυ να εχετε παιδες
Το κουραζεις το θρεντ αδελφε  ειπαμε να λεμε το καλητερο για το μαγαζι και θεμα της αλλαγης του σε καλητερω σαν χωρο  τωρα αν πηγενω εγω με την γυναικα μου η περνω μια βιζιτα  πορνοσταρ  είναι δικο μου θεμα  το μαγαζι δεν μπωρει να ριξει πορτα σε εμενα που παω εκει πχ  με την ελενα χατζη  από το Athensdiva  η την Roza από το dreamgirls η καποιο άλλο αρκετα γνωστο μοντελο  με παρακαλανε οτα παω εκει να κατσω παρα πανω  λιγακι  και με κερνανε  ποτα φιλε μου  ,αλλαξε λιγο και κοιτα την καμπουρα σου και όχι του αλλου νου  καλο βραδυ να εχετε παιδες
Σε όποιο νήμα κ να γράψεις εγώ έχω παρατηρήσει μόνο πως όλοι σε κράζουν κ δε σε θαυμάζουν όπως θα έλεγε κ η διαφήμιση,,, τώρα αν εσένα η ζωή σου όλοι είναι τα λεφτά τότε είσαι πολύ φτωχός φίλτατε και αυτό φαίνεται κ από τις απόψεις σου κ από τον τρόπο σκέψης σου κ από την ορθογραφία σου επίσης που θες να λέγεσαι κ αξιωματικός,, ήθελα να ήξερα τις αναφορές με Τ9 της γράφεις ή με greeklish,, το μόνο που κάνεις είναι να πενευεσαι για τις βίζιτες σου που στην τελική καλά κάνεις κ είναι δικαίωμα σου, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως εμείς είμαστε κατώτεροι,, εμείς βλέπεις διαλέξαμε μια νορμάλ ζωή με νορμάλ δουλειά κ λεφτά αλλά αποκτήσαμε στη ζωή μας άλλα πράγματα που δεν αγοράζονται φίλε μου,, πρέπει να αναθεωρήσεις λίγο τον τρόπο σκέψης σου διότι ημεθα κ συνομιλικοι κ να ξέρεις τα χρόνια περνάνε.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
800
Πόντοι
96
προτείνω να μεινει εδώ το θεμα γιατι το γαμησατε .
οποιος παει και περασει καλα ας γραψει εδώ την κριτικη του να καυλωσουμε ολοι και τα υπολοιπα τα θεωρω κατινιές.

stefan 29 μας κουρασες να ξερεις . :hammer: :hammer:
Μην ασχοληστε με το παληκαρι τα ιδια και τα ιδια γραφει! Θα ανοιξει λεει τριοροφο στο γαλατσι γαμαει μοντελα γαμησε εκει μεσα μια 150 κιλα αν ειναι και στο πολεμικο ναυτικο τη γαμησαμε
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Είναι τόσο εμφανίσιμος που πληρώνει για να βρει γυναίκα. Και την μόνη φορά που πήγε χωρίς βίζιτες στο μαγαζί,η μόνη που του έκατσε ήταν η χοντρή
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Λαθος κανεις και τοτε με συνοδο ειχα παει  αλλα ένα πραγμα θα σου πω  ο καθενας κρινει την παρτη του  και εγω την δικια μου αλλα δεν εχω γινει ποτε τσιμπουκι σε ζευγαρι εκει μεσα όπως κατά καιρους  αλλα ζευγάρια  και αγορακια μωνα που πανε μεσα της πεμπτες και της κυριακες και μερικοι γκρινιαζουν μετα στον  υπευθηνο του κλαμπ   φιλε μου , πηγενω αρκετω καιρω εκει  πριν γινει ακομη γνωστο  σαν 2+2 όταν ηταν ακομα παραγκα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom