Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 938K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Είναι τόσο εμφανίσιμος που πληρώνει για να βρει γυναίκα. Και την μόνη φορά που πήγε χωρίς βίζιτες στο μαγαζί,η μόνη που του έκατσε ήταν η χοντρή

Λαθος κανεις και τοτε με συνοδο ειχα παει  ....
Μαλακίες λες.. Γιατι μερικές μέρες πριν, σε μέλος που ρώτησε αν αξίζει να πάει κάποιος μόνος εκεί, του απάντησες του παρακάτω μήνυμα που παραθέτω.

Είναι σαν να πεζεις τζοκερ  φιλε μου εχω ξανα αναφερει αν εχεις 80 ευρο  για πεταμα είναι καλημέρα να βαλεις λιγα ακομα δηλαδή στο συνολο 200 ευρο  και να πας για 3 ωρίτσες με ένα call girls και να πας εινα σαββατο καλητερα  τωρα 80 ευρο  είναι πολλα  για να πας σολο  εκει [size=14pt]γιατι μπωρει να πας οπος εγω μια πεμπτη ειχα παει  μπηκα μεσα και ειχε 3 ζευγάρια ολο το βραδυ   και ουσιαστικα πληρωσα 80 ευρο  και εβγαλα γουστα με μια που ηταν 120 κιλα  και βαλε[/size] γιατι ειχε παει ωρα 4 και η αλλοι ακομα λιβανιζαν τα ποτο τους
Δεν αρκεί μονο να λες ψέμματα φίλε. Πρέπει να ξέρεις και να τα στηρίζεις
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Απλά πράγματα. Τον έχει δει ποτέ κανείς στο 2+2 και αν ναι ποια είναι η γνώμη του. Οι οβιδιακές μεταμορφώσεις του είναι ασύλληπτες. Swinger πάντως δεν είναι σίγουρα.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Ευτυχως που σας δινω  φαγητο  και ζωντανευει  το θρεντ γιατι ετσι  όπως γραφεται εδώ μεσα θα ηταν  στον πατο .δεν εχει σημασια παντος για εμενα αυτά που λετε  το ξερω κατά βαθος με ζηλευετε μερικοι και αν θελεται να με γνωρισετε ευκολο είναι και αυτό  με ένα μηνυμα σας εδώ  μεσα 
 

crusti_poutsa

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια αξιζει να παει καποιος μονος του την κυριακη στο 2+2 ,εχει κοσμο εκεινη την ημερα γενικα και αν γινεται παιχνιδι με τα ζευγαρια και μονους αντρες(ξερω ποσο ειναι το κοστος εισοδου)......????
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Ευτυχως που σας δινω  φαγητο  και ζωντανευει  το θρεντ γιατι ετσι  όπως γραφεται εδώ μεσα θα ηταν  στον πατο .δεν εχει σημασια παντος για εμενα αυτά που λετε  το ξερω κατά βαθος με ζηλευετε μερικοι και αν θελεται να με γνωρισετε ευκολο είναι και αυτό  με ένα μηνυμα σας εδώ  μεσα 
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Αν και τρώγεστε μερικοι εδώ μεσα να ακουσεται κανα μπινελικι γιατι ειστε κιφηνες  και καναπεδακιδες  δεν σας κανω το χατηρι  :rose: :rose: :rose: :rose:
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Stefan 29, γιατί αποφεύγεις συστηματικά να απαντάς στους πεοβληματισμούς των μελών; Γιατί επιμένεις στο συγκεκριμένο γραφείο συνοδών και στην παράθεση ονομάτων κυριών; Τα ίδια έλεγες και για το Νιρβάνα, ότι πήγαινες εκεί από το 1995, όταν άνοιξε το 2006. Πού είναι η κριτική σου για το 2+2 τόσα χρόνια; Κάτι δεν πάει καλά με σένα. Οι πληροφορίες που φτάνουν σε μένα ακυρώνουν το άλλοθί σου.
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
800
Πόντοι
96
Ευτυχως που σας δινω  φαγητο  και ζωντανευει  το θρεντ γιατι ετσι  όπως γραφεται εδώ μεσα θα ηταν  στον πατο .δεν εχει σημασια παντος για εμενα αυτά που λετε  το ξερω κατά βαθος με ζηλευετε μερικοι και αν θελεται να με γνωρισετε ευκολο είναι και αυτό  με ένα μηνυμα σας εδώ  μεσα  
Ναι το βρηκες σε ζηλευουμε!!!  σε εχουν παρει στο ψιλο ολοι εδω μεσα
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ευτυχως που σας δινω  φαγητο  και ζωντανευει  το θρεντ γιατι ετσι  όπως γραφεται εδώ μεσα θα ηταν  στον πατο .δεν εχει σημασια παντος για εμενα αυτά που λετε  το ξερω κατά βαθος με ζηλευετε μερικοι.
Τουναντίον.... ευτυχώς που υπάρχει αυτό το θρεντ και ζωντανεύεις εσύ. Το μόνο που δίνει νόημα στη ζωή σου είναι το να γράφεις εδώ μέσα. Χωρίς το θρεντ και αυτούς που γράφουν εδώ μέσα, θα ήσουν στον πάτο.

Να ξέρεις ότι όλοι σε ζηλεύουμε γιατί εχεις τόσα λεφτά, όσα κανείς μας δεν έχει δεί  :jerking:

Γενικά δεν έχω παράπονο, καλα που είσαι κι εσύ εδώ, καθόμαστε με την παρέα μου, διαβάζουμε τις μαλακίες που γράφεις και σπάμε πλάκα.

Είσαι γραφικός, αλλα τόση γραφικότητα κουράζει. Κάπου πρέπει να το κόψεις.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Stefan 29, γιατί αποφεύγεις συστηματικά να απαντάς στους πεοβληματισμούς των μελών; Γιατί επιμένεις στο συγκεκριμένο γραφείο συνοδών και στην παράθεση ονομάτων κυριών; Τα ίδια έλεγες και για το Νιρβάνα, ότι πήγαινες εκεί από το 1995, όταν άνοιξε το 2006. Πού είναι η κριτική σου για το 2+2 τόσα χρόνια; Κάτι δεν πάει καλά με σένα. Οι πληροφορίες που φτάνουν σε μένα ακυρώνουν το άλλοθί σου.
 εχεις ορεξη   αν και σημερα περναω μια αρκετα δυσκολη ημερα   στην υπηρεσια μου θα σου απαντησω πρωτα για το γραφειο συνοδων  , είναι μια στανταρ επιλογή  κοπελας   γιατι  οπος λες και δεν μπωρο να εχω διαφορετικες συνοδους  συνεχια  και ετσι υπαρχει μια στανταρ , δευτερον  το νιρβανα σαν μαγαζι γνωριμιών υπηρχε από τοτε μετα αλλαξε  , τωρα για κριτικη  για το 2+2  ξερεις  εγω  μου αρεσει να περναω καλα  ζευγάρια στο 2+2 εχω γνωριση  και εχω ξεκαθαρη την θεση μου για την συνοδο μου  δεν κριβομε  εγω , σαν μερικους αλλους  εκει , εχω κανει της γνωριμίες και πεζω και μονος μου με ζευγάρια σε χοτελ αν θελω , τωρα για της πληροφοριες που σου δινει η ΕΥΠ  για εμενα    δεν ξερω  τι να σου πο σου απαντησα παρα πανο ....   :rose: :rose: :rose: :rose: :rose: :rose:
warnwarn.gif
 Μην[/URL] ξαναγράψεις προσωπικά σου στοιχεία.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Αν και τρώγεστε μερικοι εδώ μεσα να ακουσεται κανα μπινελικι γιατι ειστε κιφηνες  και καναπεδακιδες  δεν σας κανω το χατηρι  :rose: :rose: :rose: :rose:
και καλά θα κάνεις που δεν ρίχνεις μπινελίκι γιατί με την πρώτη κίνηση σου θα βγει στην φορά η φώτο σου και το μαγαζάκι σου στην Εύβοια ώστε να περάσει παρέλαση όλο το θρεντ μια βόλτα να σε σφαλιαρισει. Καλημέρα και χρόνια πολλά για τις γυναίκες σου.
 

pannonicus

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
και καλά θα κάνεις που δεν ρίχνεις μπινελίκι γιατί με την πρώτη κίνηση σου θα βγει στην φορά η φώτο σου και το μαγαζάκι σου στην Εύβοια ώστε να περάσει παρέλαση όλο το θρεντ μια βόλτα να σε σφαλιαρισει. Καλημέρα και χρόνια πολλά για τις γυναίκες σου.
Σύμφωνα με διασταυρωμένες πληροφορίες συναδέλφου που τον γνωρίζει καλά, είναι ιδιοκτήτης περιπτέρου στην Εύβοια. Εδώ εμφανίζεται να κάνει γνωριμίες στο Νιρβάνα το 1995, όταν ήταν 14 ετών και το μαγαζί ήταν κεσντρο διασκέδασης με κλαρίνα.
warnmute.gif
 Προσωπικά[/URL] δεδομένα.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ηθελα να'ξερα τι ακριβώς θα γραψεις στην αναφορά που θες να κάνεις στην υπηρεσία σου.

Ότι σε ενα site που λέγεται μπουρδέλα, υπάρχουν κάποιοι τεντυμπόϊδες που σε κράζουν για τις μαλακίες που γράφεις;;

Ειλικρινά πολύ θα θέλαμε να σε δούμε να το προσπαθείς.

Επίσης να ξςρεις ότι για να γίνεις αξιωματικός στα Σώματα Ασφαλείας απαιτούνται και κάποιες ανώτερες σπουδές. Από τον τρόπο που γράφεις όμως φαίνεσαι εντελώς αναλφάβητος παρά μορφωμένος.

Ακου τη συμβουλή του thomas. Εγώ αυτό θα έκανα αν ήμουν στη θέση σου.
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Το εχω πει και ποιο παλια  υπαρχει ένα θεμα με το πληκτρολογιο  μου  εδώ στην δουλεια  μου  ευχαριστω
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Δεν είναι το θεμα αυτό  ρε αδερφε, το θεμα είναι ότι χωρις να υπαρχει λογος  εγεινε  τωρα αυτό  σε εμενα και στο άλλο μελος του θρεντ  δηλαδή  μονοι μας  εδώ μεσα  που πρεπει να λεμε  τα γουστα μας  και να περναμε  καλα , ζηλεύουμε ο ενας τον άλλο  και σκαβουμε τον λακο μας  μονοι μας    Ντροπη  πραγματα είναι  ρε παιδια  εγω δεν ενωχλησα ποτε κανεναν  τοσα χρονια  εκει  και αυτοι που θελω να με ξερουν εκει  με γνωριζουν    φιλε μου 
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Το εχω πει και [size=12pt]ποιο[/size] παλια   υπαρχει ένα θεμα με το πληκτρολογιο  μου  εδώ στην δουλεια  μου  ευχαριστω
Και η λάθος χρήση των επιρρημάτων και αντωνυμιών  στο πληκτρολόγιο οφείλεται;;

Η απουσία τόνων και σημείων στίξης στο πληκτρολόγιο οφείλεται;;
Η παντελής έλλειψη συντακτικού;;

Δηλαδή τι πρόβλημα εχει το πληκτρολόγιο; Πατάς το Όμικρον και σου βγαίνει το Ώμεγα;

Στο κάτω-κάτω τόσα λεφτά έχεις. Τόσα, όσα δεν έχουμε όλοι οι άλλοι μαζί. ΔΏΣΕ 10€ ΚΑΙ ΠΑΡΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Δεν είναι το θεμα αυτό  ρε αδερφε, το θεμα είναι ότι χωρις να υπαρχει λογος  εγεινε  τωρα αυτό  σε εμενα και στο άλλο μελος του θρεντ  δηλαδή  μονοι μας  εδώ μεσα  που πρεπει να λεμε  τα γουστα μας  και να περναμε  καλα , ζηλεύουμε ο ενας τον άλλο  και σκαβουμε τον λακο μας  μονοι μας    Ντροπη  πραγματα είναι  ρε παιδια  εγω δεν ενωχλησα ποτε κανεναν  τοσα χρονια  εκει  και αυτοι που θελω να με ξερουν εκει  με γνωριζουν    φιλε μου 

Τα θέλει και εσένα ο κώλος σου ......λες πολλά και εκτίθεσαι ...........
 
Εγγρ.
14 Δεκ 2013
Μηνύματα
624
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
86
Δεν ειπα ότι δεν φταιω και εγω  φιλε μου  απλα  εκανε καποιος την αναφορα  για  ένα θεμα και εγω απαντησα  , από εκει και περα  και το μαγαζι γνωριζει  ότι εγω παω εκει με συνοδο   και η τα ζευγάρια που με γνωριζουν το δεχονται     και εχουμε επαφη  , από εκει περα εγω δεν κανω ότι θελω εκει επειδή μπωρει να μια συνοδο αρκετα καλη  σεν ενφανιση   μονοι σας τρεχετε  από πισο μας  εκει μεσα , εγω δεν παρακαλαω  κανεναν  πινω τα ποτακια  μου και διασκεδαζω  στο κλαμπ . Οσο για τον αγγελο  . Αγγελε  γιατι δεν ρωτας τον φιλο σου τον  Μακη  και την πρωην  γυναικα του  για εμενα  και ανακατεύεις  αλλους  και περιπτεράδες  και αλλα παιδια που δεν εχουν ιδεα  την είναι  Swingers  και μπωρει να είναι και παντρεμένοι με ιοκογενιες  και εσυ και παρεας σου  καταργητε  την εχεμυθεια   που πρεπει να υπαρχει   εδώ μεσα  και μερικοι από εσας  οπος και εγω ειστε και μελοι του prive.eu ΟΙ  απειλες  και τον μελων  σε αλλα μελοι  βλέπουμε  που οδηγούν   γιατι να το θελετε αυτό να γινετε μερικοι   τοτε ρε παιδια  να διαγραψω  το προφιλ μου εδώ μεσα και να κανω και χειρωτερα  και μην μιλαω πουθενα  και λεμε  και να εχω το προφιλ του πελατη και μονο ,ποιος από εσας θα ερθει σε εμενα να μου μιλησει  εκει μεσα  και να μου πει τι  ??? να μου κανει τον μαγκα   ?? και για ποιον σκοπο ??   Ντροπη μας λεο εγω   αντι να περναμε καλα   τρωγόμαστε  
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ρε φιλε, μας εχει κουρασει.... Δεν το καταλαβαίνεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom