Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
ποσες φορες σ εχει γαμησει αυτο το μπουρδελο ?
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Σωπα ρε?εισαι τοσο μαγκας εσυ?τοσο χυστης?τι ομαδα εισαι ρε κωστακη αληθεια?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Σωπα ρε?εισαι τοσο μαγκας εσυ?τοσο χυστης?τι ομαδα εισαι ρε κωστακη αληθεια?
Ναι τοσο μαγκας ρε τυπε, η ομαδα μου φαινεται στο προφιλ μου ρε στραβε, αλλα πανω απ ολα αντι-ολυμπιακος.
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Ναι τοσο μαγκας ρε τυπε, η ομαδα μου φαινεται στο προφιλ μου ρε στραβε, αλλα πανω απ ολα αντι-ολυμπιακος.
Καλησπέρα σε όλους ,γνωρίζει κανείς τι παίζει με την μελαχρινή βίζιτα Εβίτα που συχνάζει στο μαγαζί ; Μου είπαν ότι πάει κάθε Πέμπτη και Κυριακή
είδα την άσχημη κριτική που κάνετε προς σε αυτή την γυναίκα με το όνομα Εβιτα την οποία την κατανομαζεται ως ΒΙΖΙΤΑ ντροπή σου άγνωστε κακομοιρε άντρα χωριάτη, η εβιτα σε ενημερώνω είναι παντρεμένη με τον Παναγιώτη με τον οποίο πανε παντου μαζί και οι δυο τους είναι περήφανη που είναι Swingers και τους αρέσει αυτό το σπορ......όταν την γαμησες σου ζήτησε χρηματα χωριάτη ? πες μας πόσο ? ΧΩΡΙΑΤΗ !
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
439
Like
670
Πόντοι
81
είδα την άσχημη κριτική που κάνετε προς σε αυτή την γυναίκα με το όνομα Εβιτα την οποία την κατανομαζεται ως ΒΙΖΙΤΑ ντροπή σου άγνωστε κακομοιρε άντρα χωριάτη, η εβιτα σε ενημερώνω είναι παντρεμένη με τον Παναγιώτη με τον οποίο πανε παντου μαζί και οι δυο τους είναι περήφανη που είναι Swingers και τους αρέσει αυτό το σπορ......όταν την γαμησες σου ζήτησε χρηματα χωριάτη ? πες μας πόσο ? ΧΩΡΙΑΤΗ !
θσ συμφωνησω και εγω . Η κοπελα ειναι εξαιρετική πολυ καλος χαρακτηρας. Ερχεται παντα με τον αντρα της και νομιζω οτι ειναι παντρεμενη και οχι απλος σχεση.
Μαλλον δεν του καθησε και ειπε να πει την μαλακια του.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
581
Κριτικές
8
Like
450
Πόντοι
306
Κατάλαβα... Μάλλον για Σάββατο το κόβω κι εγω, να έχει πιο πολύ κόσμο για να είναι πιο εύκολο να περάσουμε "under the radars" αν τελικά νοιωθουμε οντως αβολα. Αν είμαστε 3 κ ο κούκος, θα κοιτιομαστε όλοι όλη τη νύχτα φαντάζομαι!

Το "χωρίς κόμπλεξ" είναι ένα ζήτημα. Σίγουρα η πρώτη φορά σε κάτι τέτοιο δημιουργεί πολλές ανησυχίες σε διάφορα θέματα.

Γι αυτό προσπαθώ να μάθω από εδώ τις μικρές λεπτομέρειες, ώστε οι μόνες ανησυχίες που να μενουν να ξεπεραστούν να έχουν να κάνουν προσωπικά με εμάς.

Ξέρω ότι για τους παλιούς μπορεί να φαίνεται αστείο το να ανησυχεί κάνεις για τα μικρά θέματα του πως θα μπει η τι θα είναι, αλλά η πρώτη φορά είναι κάτι δύσκολο και φυσικά άλλος το διαχειρίζεται πιο άνετα και άλλος λιγότερο.

Τελικά μήπως μπορεί κάποιος να τοποθετηθεί αν θα πρότεινε κάποιο από τα δύο μαγαζιά έναντι του άλλου για πρωταρηδες

Όχι, θέλω να πάω και φυσικά το έχω πει και υπάρχει μια θετική ανταπόκριση μαζί με ένα λογικό προβληματισμό.

Ναι έχουμε πάει σε στριπτιτζαδικο. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, το διασκεδάσαμε κτλπ. Απλά εδώ είναι πολυ διαφορετικο το σκηνικό.

Οκ κρατώ την άποψη σου για το ποιο μαγαζί πρέπει να διαλέξουμε για πρώτη φορά και δεν σε ρωτάω κάτι παραπάνω, καθώς βλέπω ότι ίσως δεν συμμερίζεται την συστολή που μπορεί να έχουν δύο παντελώς άσχετοι με το αντικείμενο, όσο και αν θέλουν να το δοκιμασουν. Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.
Καλησπερα... Τελικα δεν μας ειπες;; Πηγες; Σου αρεσε το μαγαζι;; Πως ηταν;;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.662
Κριτικές
61
Like
40.025
Πόντοι
22.785
:gay: :kneel:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:embarrased: :hammer:
 

Συνημμένα

  • received_386975703083897.jpeg
    received_386975703083897.jpeg
    42,3 KB · Εμφανίσεις: 63
  • received_980457929277048.mp4
    6,4 MB · Εμφανίσεις: 0

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Eλευθερο σεξ με βιζιτα?Τι γραφετε ρε μυστες..Επισης κατηγορειστε με για αδαη αλλα ποια ειναι η εννοια του στρατηγου?
Πάνω από συνταγματαρχης
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

35 λεει το Σαββατο !!!Δεν πανε καλα
Ακρίβηνε το σιτάρι τυπε...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
είδα την άσχημη κριτική που κάνετε προς σε αυτή την γυναίκα με το όνομα Εβιτα την οποία την κατανομαζεται ως ΒΙΖΙΤΑ ντροπή σου άγνωστε κακομοιρε άντρα χωριάτη, η εβιτα σε ενημερώνω είναι παντρεμένη με τον Παναγιώτη με τον οποίο πανε παντου μαζί και οι δυο τους είναι περήφανη που είναι Swingers και τους αρέσει αυτό το σπορ......όταν την γαμησες σου ζήτησε χρηματα χωριάτη ? πες μας πόσο ? ΧΩΡΙΑΤΗ !
Πάντα ο Έλλην ητο μαλακας
Άλλη μια απόδειξη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμενα μ αρεσει να περναω και να κατουραω τον κωλο-πειραια σας και να πεταω χυμενες καποτες.
Από τον πωπο σου τις βγάζεις??????
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
124
Like
6.585
Πόντοι
5.097
Πάντα ο Έλλην ητο μαλακας
Άλλη μια απόδειξη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από τον πωπο σου τις βγάζεις??????
Απο τον πωπο της δικιας σου τυπε, ρωτα την, με θυμαται. Και πες της οτι κανει και ωραιο γλυφοκωλι, εχετε ταλεντο οι πειραιωτισσες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: K71kk

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Απο τον πωπο της δικιας σου τυπε, ρωτα την, με θυμαται. Και πες της οτι κανει και ωραιο γλυφοκωλι, εχετε ταλεντο οι πειραιωτισσες.
Ρίσκο το σπορ γιατί άμα έχει φάει φιστίκια του μαγαζιού στο Θέμη θα σε κλάση συγουρα
 

Jack1212

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2018
Μηνύματα
203
Like
1.637
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους έχω αρκετό καιρό κοντά 2χρονια να πάω στο μαγαζί .......μετά κορονοιου εποχή τι γίνεται από κόσμο? Έχει βελτιωθεί κ η κατάσταση με τα ντυσίματα τον γυναικών προς τα ποιο σεξοξεκολα να έχουμε ποιο ερωτική ατμοσφαιρα ( βασικό για εμένα κ την γυναίκα μου ) Διάβασα κ για αύξηση εισόδου .....για παράδειγμα χτες Σάββατο πήγε κανένας να μας πει τι γίνεται??
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Απο τον πωπο της δικιας σου τυπε, ρωτα την, με θυμαται. Και πες της οτι κανει και ωραιο γλυφοκωλι, εχετε ταλεντο οι πειραιωτισσες.
Σ εκλασε μήπως,στα μούτρα??? γιατί είχε φάει φασολάδα λόγω νηστείας μια βδομάδα...
 

elizabeth32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
543
Πόντοι
290
Καλησπέρα σε όλους έχω αρκετό καιρό κοντά 2χρονια να πάω στο μαγαζί .......μετά κορονοιου εποχή τι γίνεται από κόσμο? Έχει βελτιωθεί κ η κατάσταση με τα ντυσίματα τον γυναικών προς τα ποιο σεξοξεκολα να έχουμε ποιο ερωτική ατμοσφαιρα ( βασικό για εμένα κ την γυναίκα μου ) Διάβασα κ για αύξηση εισόδου .....για παράδειγμα χτες Σάββατο πήγε κανένας να μας πει τι γίνεται??
το περασμένο Σάββατο ήμασταν εμείς εκεί και το κλαμπ ήταν ασφυκτικά γεμάτο και παιχνίδι σε ολα τα δωμάτια γιαυτο και εμείς επιδή περιμέναμε αρκετή ώρα να ελευθερωθεί δωμάτιο αλλά περιμεναμε μάταια γιαυτο πήγαμε με ενα άλλο νεαρό καλλιγραμο ζευγάρι σε ξενοδοχείο στο Μοσχάτο ! εμείς προσωπικά δεν είδαμε ζευγάρι μεγάλης ηλικίας ηταν αρκετά ζευγαρια ηλικίες κάτω τον 40 ετών ! ναι η είσοδο έχει αυξηθεί κατα 2,50 ευρώ το άτομο .....δυστηχως ολα έχουν αυξηθεί παντού με την εκάστοτε κυβέρνηση !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom