Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 928K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

GiovanniGiorgio

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλυτερα να πας Σαββατο βραδυ.. Εχει πιο πολυ κοσμο.. Και υπαρχει κεφι.. Και θα εισαι πιο ανετος..Να ερθει και η φιλη μαζι σας.. Χαλαρα και ομορφα θα περασετε.. Χωρις κομλπεξ.. κατάλαβα. Όσο να ναι το Σαββατο βολ

Καλυτερα να πας Σαββατο βραδυ.. Εχει πιο πολυ κοσμο.. Και υπαρχει κεφι.. Και θα εισαι πιο ανετος..Να ερθει και η φιλη μαζι σας.. Χαλαρα και ομορφα θα περασετε.. Χωρις κομλπεξ...
Κατάλαβα... Μάλλον για Σάββατο το κόβω κι εγω, να έχει πιο πολύ κόσμο για να είναι πιο εύκολο να περάσουμε "under the radars" αν τελικά νοιωθουμε οντως αβολα. Αν είμαστε 3 κ ο κούκος, θα κοιτιομαστε όλοι όλη τη νύχτα φαντάζομαι!

Το "χωρίς κόμπλεξ" είναι ένα ζήτημα. Σίγουρα η πρώτη φορά σε κάτι τέτοιο δημιουργεί πολλές ανησυχίες σε διάφορα θέματα.

Γι αυτό προσπαθώ να μάθω από εδώ τις μικρές λεπτομέρειες, ώστε οι μόνες ανησυχίες που να μενουν να ξεπεραστούν να έχουν να κάνουν προσωπικά με εμάς.

Ξέρω ότι για τους παλιούς μπορεί να φαίνεται αστείο το να ανησυχεί κάνεις για τα μικρά θέματα του πως θα μπει η τι θα είναι, αλλά η πρώτη φορά είναι κάτι δύσκολο και φυσικά άλλος το διαχειρίζεται πιο άνετα και άλλος λιγότερο.

Τελικά μήπως μπορεί κάποιος να τοποθετηθεί αν θα πρότεινε κάποιο από τα δύο μαγαζιά έναντι του άλλου για πρωταρηδες
Καλημερα...Ειπαμε αυτο εδω...

2+2 Swingers Club​

Τι αλλο θελεις να σου πουμε... Αν εισαστε ντροπαλοι και δεν το εχετε καλυτερα να μην πατε...Γιατι τοσο πολυ το ψυριζεις.. Ειναι ενα club κατι το διαφορετικο...Τι λεπτομερειες θελεις..Πινεις το ποτο σου οπως και οι αλλοι...Μηπως δεν θελεις να πας... Στην κοπελα σου το εχεις πει;; Σε σπτριπιζαδικο ας εχετε παει;;
Όχι, θέλω να πάω και φυσικά το έχω πει και υπάρχει μια θετική ανταπόκριση μαζί με ένα λογικό προβληματισμό.

Ναι έχουμε πάει σε στριπτιτζαδικο. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, το διασκεδάσαμε κτλπ. Απλά εδώ είναι πολυ διαφορετικο το σκηνικό.

Οκ κρατώ την άποψη σου για το ποιο μαγαζί πρέπει να διαλέξουμε για πρώτη φορά και δεν σε ρωτάω κάτι παραπάνω, καθώς βλέπω ότι ίσως δεν συμμερίζεται την συστολή που μπορεί να έχουν δύο παντελώς άσχετοι με το αντικείμενο, όσο και αν θέλουν να το δοκιμασουν. Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Είτε στο 2+2 πας είτε στο c4c δε θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Και τα δύο λειτουργούν με την ίδια λογική. Πίνεις απλά το ποτό σου. Κανείς δε σε υποχρεώνει για τίποτα. Μπορείς απλά να παρακολουθήσεις τι γίνεται, να πιεις το ποτό σου και να φύγεις. Δεν είναι απαραίτητο να συμμετάσχεις. Προφανώς και δεν είστε το μόνο ζευγάρι πρωτάρηδων που έχει ανασφάλειες και ανησυχίες και προφανώς τα μαγαζιά του χώρου δεν τρομάζουν τους πελάτες τους με προβληματικές συμπεριφορές γιατί θέλουν να τους ξαναδούν. Ούτε οι θαμώνες λειτουργούν πέραν των κανόνων της ευπρεπούς συμπεριφοράς και του σεβασμού του όχι. Διάλεξε ένα από τα δύο, δες το κλίμα και αποφασίζεις από κοινού με τη σύντροφό σου, τις σας ταιριάζει και τι όχι. Είναι τόσο κοντά που μπορείς να πας και στα δύο το ίδιο βράδυ, για να έχεις πλήρη εικόνα του χώρου.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Είτε στο 2+2 πας είτε στο c4c δε θα έχεις κανένα απολύτως πρόβλημα. Και τα δύο λειτουργούν με την ίδια λογική. Πίνεις απλά το ποτό σου. Κανείς δε σε υποχρεώνει για τίποτα. Μπορείς απλά να παρακολουθήσεις τι γίνεται, να πιεις το ποτό σου και να φύγεις. Δεν είναι απαραίτητο να συμμετάσχεις. Προφανώς και δεν είστε το μόνο ζευγάρι πρωτάρηδων που έχει ανασφάλειες και ανησυχίες και προφανώς τα μαγαζιά του χώρου δεν τρομάζουν τους πελάτες τους με προβληματικές συμπεριφορές γιατί θέλουν να τους ξαναδούν. Ούτε οι θαμώνες λειτουργούν πέραν των κανόνων της ευπρεπούς συμπεριφοράς και του σεβασμού του όχι. Διάλεξε ένα από τα δύο, δες το κλίμα και αποφασίζεις από κοινού με τη σύντροφό σου, τις σας ταιριάζει και τι όχι. Είναι τόσο κοντά που μπορείς να πας και στα δύο το ίδιο βράδυ, για να έχεις πλήρη εικόνα του χώρου.
επιτελους και ενας που μιλαει σωστα!!
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Aπλα οσο το σκαλιζεις και το ψυριζεις θα το κανεις στο μυαλο σου πιο δυσκολο απ ο,τι ειναι και στο τελος βλεπω να πηγαινετε σε κανα μεζεδοπωλειο αντι για swingerbar
 

Dimsam8

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Πήγε κανείς Σάββατο; πως ήταν, είχε τίποτα καλό; σκεφτόμαστε να πάμε το επόμενο
 

deus1

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
αναμενουμε σχολια και για Πεμπτη/Κυριακη αν παιζει παιχνιδι
 

sant7

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
114
Like
65
Πόντοι
1
Πήγε κανένας εχθές;;; πρέπει να είχε κόσμο λόγο αργίας σήμερα
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Καλησπέρα σε όλους ,γνωρίζει κανείς τι παίζει με την μελαχρινή βίζιτα Εβίτα που συχνάζει στο μαγαζί ; Μου είπαν ότι πάει κάθε Πέμπτη και Κυριακή
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.457
Κριτικές
8
Like
11.328
Πόντοι
3.786
Φίλε Τζιοβάνι Τζόρτζιο που λέει και το τραγούδι:

Εμφάνιση: Όπως θα πήγαινες σε ένα κλαμπ Σάββατο βράδυ. Θα πήγαινες με σαγιονάρα ή με τη φόρμα; Δεν είναι ανάγκη να βάλεις κουστούμι και γραβάτα αλλά ντυθείτε καλά.
Πόρτα: Δε νομίζω να τρώνε τα ζευγάρια πόρτα (ίσως κάνω λάθος). Για το αν έχεις ανασφάλειες για την εξωτερική σου εμφάνιση και αν θα σας προτιμήσουν άλλα ζευγάρια, αυτό μόνο αν πας θα το μάθεις.
Πότε να πας: Θα σας πρότεινα να αποφύγετε Πέμπτη & Κυριακή. Αν θέλετε πρώτα να εξοικειωθείτε ίσως η πεσιματική από τα μπακούρια να σας κάνει να αισθανθείτε άβολα.

Και κυρίως μην αγχώνεσαι.
 

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
255
Like
742
Πόντοι
81
Για καποτες δεν ρωτάω το θεωρώ αυτονόητο.. Εγώ την δικιά μου ακαποτα όμως μπορώ σωστά?

Επίσης αν ο χ τυπος θέλει να γαμησει την δικιά μου από κωλο (τυχαίο παραδειγμα)και αυτή δεν θέλει εκείνη την ώρα(εμένα δενε πειραζει να της τον σκίσει καποιος)ο άλλος το δέχεται? Εννοώντας παντα αν υπάρχει κατανόηση από τους λοιπους για οποιαδήποτε άρνηση.
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Για καποτες δεν ρωτάω το θεωρώ αυτονόητο.. Εγώ την δικιά μου ακαποτα όμως μπορώ σωστά?

Επίσης αν ο χ τυπος θέλει να γαμησει την δικιά μου από κωλο (τυχαίο παραδειγμα)και αυτή δεν θέλει εκείνη την ώρα(εμένα δενε πειραζει να της τον σκίσει καποιος)ο άλλος το δέχεται? Εννοώντας παντα αν υπάρχει κατανόηση από τους λοιπους για οποιαδήποτε άρνηση.
Καποτα εννοείται για safe sex
Εκτός από μια βίζιτα που συχνάζει εκεί η Εβίτα και σε κάνει μετά στρατηγό
Πάντα το ζευγάρι βάζει κανόνες
Όποτε μην αγχωνεσαι
Γενικά το μαγαζί έχει κανόνες και οποίος κάνει βλακείες τρώει ακυρο
 

modelo20

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2009
Μηνύματα
444
Κριτικές
2
Like
1.068
Πόντοι
81
καλησπερα παιδια
επειδει εχω να παω καιρο τι παιζει με τις ΠΕΜΠΤΕΣ και ΚΥΡΓΙΑΚΕΣ?
Εχεις τιποτα ΄???????
Οσες φορες εχω παει κατι εχει γινει αλλα στο τελος
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Έχω ξεκινήσει να ετοιμάζομαι για την βραδινή έξοδος στο εν λόγω υδρημα απόψε θα πληρώσο το εισιτήριο των 80 ευρώ και θα δω και σαν μόνος τη επιτυχία θα εχω
Μείον 80....ωχ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλησπερα παιδια
επειδει εχω να παω καιρο τι παιζει με τις ΠΕΜΠΤΕΣ και ΚΥΡΓΙΑΚΕΣ?
Εχεις τιποτα ΄???????
Οσες φορες εχω παει κατι εχει γινει αλλα στο τελος
Κυριακές είναι για προσευχή φίλε
Πήγαινε άγιο Τρύφωνα που είναι στα 800μ...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
255
Like
742
Πόντοι
81
Καποτα εννοείται για safe sex
Εκτός από μια βίζιτα που συχνάζει εκεί η Εβίτα και σε κάνει μετά στρατηγό
Πάντα το ζευγάρι βάζει κανόνες
Όποτε μην αγχωνεσαι
Γενικά το μαγαζί έχει κανόνες και οποίος κάνει βλακείες τρώει ακυρο
Αυτό με την βίζιτα κάνε το λίγο πιο λιανα μην παμε εκεί και φεσωθουμε κιόλας.... Γενικά παντως επειδή δεν έχω παει ποτε η φάση πως είναι? Μπαίνεις παιρνεις ποτο αρχίζουν διάφορες γνωριμίες?

Έχω δει στο νημα ότι έχει πχ δωμάτια.. Πάω με την δικιά μου και αν θέλει κάποιο άκυρο ζευγάρι μπαίνει? Μπορουμε εμείς να δουμε πχ κάποιους να γαμιουνται (για να καυλωνουμε λίγο) και να μπουμε μετά και εμείς?

Αν πηγαινα μόνος εννοείται ότι δεν θα ρώταγα πολλα αλλά με την γυναίκα ξέρεις θέλω να εχω πληροφοριες μην τυχόν και τρομάξει η παγωσει ώστε να αντιδράσω και εγώ πιο εύκολα
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Αυτό με την βίζιτα κάνε το λίγο πιο λιανα μην παμε εκεί και φεσωθουμε κιόλας.... Γενικά παντως επειδή δεν έχω παει ποτε η φάση πως είναι? Μπαίνεις παιρνεις ποτο αρχίζουν διάφορες γνωριμίες?

Έχω δει στο νημα ότι έχει πχ δωμάτια.. Πάω με την δικιά μου και αν θέλει κάποιο άκυρο ζευγάρι μπαίνει? Μπορουμε εμείς να δουμε πχ κάποιους να γαμιουνται (για να καυλωνουμε λίγο) και να μπουμε μετά και εμείς?

Αν πηγαινα μόνος εννοείται ότι δεν θα ρώταγα πολλα αλλά με την γυναίκα ξέρεις θέλω να εχω πληροφοριες μην τυχόν και τρομάξει η παγωσει ώστε να αντιδράσω και εγώ πιο εύκολα
Με προφύλαξη δεν υπάρχει πρόβλημα και φυσικά επιλέγεις με ποιον θα βρεθείτε
Εγώ μίλησα γι κάποιες βίζιτες που πάνε εκεί όπως η Εβίτα που κάνουν ελεύθερο σεξ και μετά κάποιοι γίνονται στρατηγοι
Ως μαγαζί είναι πολύ καθαρό και το εννοώ απλά πρέπει να προσεχείς με ποιον πας
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
581
Κριτικές
8
Like
450
Πόντοι
306
Κατάλαβα... Μάλλον για Σάββατο το κόβω κι εγω, να έχει πιο πολύ κόσμο για να είναι πιο εύκολο να περάσουμε "under the radars" αν τελικά νοιωθουμε οντως αβολα. Αν είμαστε 3 κ ο κούκος, θα κοιτιομαστε όλοι όλη τη νύχτα φαντάζομαι!

Το "χωρίς κόμπλεξ" είναι ένα ζήτημα. Σίγουρα η πρώτη φορά σε κάτι τέτοιο δημιουργεί πολλές ανησυχίες σε διάφορα θέματα.

Γι αυτό προσπαθώ να μάθω από εδώ τις μικρές λεπτομέρειες, ώστε οι μόνες ανησυχίες που να μενουν να ξεπεραστούν να έχουν να κάνουν προσωπικά με εμάς.

Ξέρω ότι για τους παλιούς μπορεί να φαίνεται αστείο το να ανησυχεί κάνεις για τα μικρά θέματα του πως θα μπει η τι θα είναι, αλλά η πρώτη φορά είναι κάτι δύσκολο και φυσικά άλλος το διαχειρίζεται πιο άνετα και άλλος λιγότερο.

Τελικά μήπως μπορεί κάποιος να τοποθετηθεί αν θα πρότεινε κάποιο από τα δύο μαγαζιά έναντι του άλλου για πρωταρηδες

Όχι, θέλω να πάω και φυσικά το έχω πει και υπάρχει μια θετική ανταπόκριση μαζί με ένα λογικό προβληματισμό.

Ναι έχουμε πάει σε στριπτιτζαδικο. Δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα, το διασκεδάσαμε κτλπ. Απλά εδώ είναι πολυ διαφορετικο το σκηνικό.

Οκ κρατώ την άποψη σου για το ποιο μαγαζί πρέπει να διαλέξουμε για πρώτη φορά και δεν σε ρωτάω κάτι παραπάνω, καθώς βλέπω ότι ίσως δεν συμμερίζεται την συστολή που μπορεί να έχουν δύο παντελώς άσχετοι με το αντικείμενο, όσο και αν θέλουν να το δοκιμασουν. Σε κάθε περίπτωση ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.
Καλησπερα... Τελικα πηγες; Τι εγινε;; Σου αρεσε;;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
439
Like
670
Πόντοι
81
Εγώ μίλησα γι κάποιες βίζιτες που πάνε εκεί όπως η Εβίτα που κάνουν ελεύθερο σεξ και μετά κάποιοι γίνονται στρατηγοι
Τελεια η επιτομή του swinging.
Το ξέραμε ότι έχει βίζιτες και όχι μόνο μια αλλά το να το φωνάζουμε κιόλας με ξεπερναει.
"ελεύθερο σεξ" δεν το σχολιάζω καν
 

swingerboy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2019
Μηνύματα
565
Like
1.260
Πόντοι
206
Eλευθερο σεξ με βιζιτα?Τι γραφετε ρε μυστες..Επισης κατηγορειστε με για αδαη αλλα ποια ειναι η εννοια του στρατηγου?
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
270
Πόντοι
26
Eλευθερο σεξ με βιζιτα?Τι γραφετε ρε μυστες..Επισης κατηγορειστε με για αδαη αλλα ποια ειναι η εννοια του στρατηγου?
Aν κατάλαβα καλά όταν λένε στρατηγός εννοούν τα "παρασημα" ότι κολλάς ΣΜΝ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom