Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 932K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.432
Κριτικές
124
Like
6.707
Πόντοι
5.097
Με προφύλαξη δεν υπάρχει πρόβλημα και φυσικά επιλέγεις με ποιον θα βρεθείτε
Εγώ μίλησα γι κάποιες βίζιτες που πάνε εκεί όπως η Εβίτα που κάνουν ελεύθερο σεξ και μετά κάποιοι γίνονται στρατηγοι
Ως μαγαζί είναι πολύ καθαρό και το εννοώ απλά πρέπει να προσεχείς με ποιον πας
Τυπε τους καρφωσες στεγνα, βλεπω να μην σε ξαναβαζει μεσα ο μ@λακας ο θεμης. Αλλα στ @ρχιδια σου, πανω απ ολα η ενημερωση στο φορουμ. Καλα εκανες και τους ξεφτιλισες.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Πολυ επιφανειακή άποψη
Τα αλλα μαγαζια δεν το ανέβασαν. Τι αλλαξε δλδ ..ακρίβυναν τα ποτά !!!
Του ανεβασαν το ενοικιο και το ρευμα και το ικα κανει κρατησεις στους υπαλληλους ενα μαγαζι σαν το κλαμπ αυτο μονο για συντηρηση να το βρισκεις φιλε καθαρο με νορμαλ καταστασεις θελει περιπου 2,000 ευρω το μηνα να μην βγαλει και αυτο μεροκαματο η περιμενεις αυτος να ειναι εκει μεχρι τα 100
 

stathisathens1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
780
Πόντοι
80
Του ανεβασαν το ενοικιο και το ρευμα και το ικα κανει κρατησεις στους υπαλληλους ενα μαγαζι σαν το κλαμπ αυτο μονο για συντηρηση να το βρισκεις φιλε καθαρο με νορμαλ καταστασεις θελει περιπου 2,000 ευρω το μηνα να μην βγαλει και αυτο μεροκαματο η περιμενεις αυτος να ειναι εκει μεχρι τα 100
Σωστο
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Του ανεβασαν το ενοικιο και το ρευμα και το ικα κανει κρατησεις στους υπαλληλους ενα μαγαζι σαν το κλαμπ αυτο μονο για συντηρηση να το βρισκεις φιλε καθαρο με νορμαλ καταστασεις θελει περιπου 2,000 ευρω το μηνα να μην βγαλει και αυτο μεροκαματο η περιμενεις αυτος να ειναι εκει μεχρι τα 100
Φίλε μου είσαι εκτός πραγματικότητας.
Το ενοίκιο δεν ανεβαίνει οποτε μας καπνιση. Πρέπει να έπεσε στην περίπτωση να έληξε τώρα το συμβόλαιο και να ζητάει αναπροσαρμογή ο ιδιοκτήτης.
Συνήθως ειναι πολυετή τα συμβόλαια αυτα οποτε λιγο απιθανο.
Το ρεύμα ναι αλλά και στα άλλα μαγαζιά ανέβηκε χωρις να κάνουν αυξησεις.
Το ικα δεν είχε καμια αλλαγή οπότε μην το αναφέρεις καν.
Απλος ο Θεμης είναι ταληροφονιας και θέλει να εκμεταλλεύεται την κάθε ευκαιρία.
Οσο για τα 2000 εθρω περίπου τοσο ειναι αλλα λες ενα μικρο ποσο που βγαινει την πρωτη εβδομαδα του μηνα ;)
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Φίλε μου είσαι εκτός πραγματικότητας.
Το ενοίκιο δεν ανεβαίνει οποτε μας καπνιση. Πρέπει να έπεσε στην περίπτωση να έληξε τώρα το συμβόλαιο και να ζητάει αναπροσαρμογή ο ιδιοκτήτης.
Συνήθως ειναι πολυετή τα συμβόλαια αυτα οποτε λιγο απιθανο.
Το ρεύμα ναι αλλά και στα άλλα μαγαζιά ανέβηκε χωρις να κάνουν αυξησεις.
Το ικα δεν είχε καμια αλλαγή οπότε μην το αναφέρεις καν.
Απλος ο Θεμης είναι ταληροφονιας και θέλει να εκμεταλλεύεται την κάθε ευκαιρία.
Οσο για τα 2000 εθρω περίπου τοσο ειναι αλλα λες ενα μικρο ποσο που βγαινει την πρωτη εβδομαδα του μηνα ;)
Με τον Θέμη φίλε είμαστε από τα Ψαχνά Ευβοίας μαζί αρκετά χρόνια και γνωρίζω ο άνθρωπος απλά δουλευει σαν επιχειρηματίας και θέλει μεθαύριο που θα περάσουν τα χρόνια να έχει ένα σοβαρό εισόδημα και όχι να ζεί μόνο με την σύνταξη είναι ωραίος γιατί κανεί το γούστο του και βγάζει χρήματα ενώ εσύ και εγώ πληρώνουμε
 
  • Like
Αντιδράσεις: 22KA

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
443
Like
672
Πόντοι
81
Με τον Θέμη φίλε είμαστε από τα Ψαχνά Ευβοίας μαζί αρκετά χρόνια και γνωρίζω ο άνθρωπος απλά δουλευει σαν επιχειρηματίας και θέλει μεθαύριο που θα περάσουν τα χρόνια να έχει ένα σοβαρό εισόδημα και όχι να ζεί μόνο με την σύνταξη είναι ωραίος γιατί κανεί το γούστο του και βγάζει χρήματα ενώ εσύ και εγώ πληρώνουμε
Αυτο λεω και εγω ... Δεν υπαρχει δικαιολογία για την αύξηση.
Με μια κουβέντα αισχροκέρδεια λεγετε
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Αυτο λεω και εγω ... Δεν υπαρχει δικαιολογία για την αύξηση.
Με μια κουβέντα αισχροκέρδεια λεγετε
αρα για να χει να ζησει ας φαει τα λεφτα μας??σοβαρα τωρα??ωραιο σκεπτικο!
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
αρα για να χει να ζησει ας φαει τα λεφτα μας??σοβαρα τωρα??ωραιο σκεπτικο!
Τότε ρε φίλε δεν σε υποχρεώνει να πας τώρα εσύ θέλεις γούστα και εγώ γούσταρω να φάω θαλάσσινα αλλά όχι στην χαβούζα τον Πειραιά στο αγκίστρι στην Αίγινα θα πληρώσω αλλυ αν δώσω 50 ευρώ παραπάνω δεν θα γκρινιάζω
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
610
Πόντοι
81
Με τον Θέμη φίλε είμαστε από τα Ψαχνά Ευβοίας μαζί αρκετά χρόνια και γνωρίζω ο άνθρωπος απλά δουλευει σαν επιχειρηματίας και θέλει μεθαύριο που θα περάσουν τα χρόνια να έχει ένα σοβαρό εισόδημα και όχι να ζεί μόνο με την σύνταξη είναι ωραίος γιατί κανεί το γούστο του και βγάζει χρήματα ενώ εσύ και εγώ πληρώνουμε
Σπουδαζατε μαζι;
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Τότε ρε φίλε δεν σε υποχρεώνει να πας τώρα εσύ θέλεις γούστα και εγώ γούσταρω να φάω θαλάσσινα αλλά όχι στην χαβούζα τον Πειραιά στο αγκίστρι στην Αίγινα θα πληρώσω αλλυ αν δώσω 50 ευρώ παραπάνω δεν θα γκρινιάζω
χαβουζα ειναι το σπιτι σου και οχι ο Πειραιας
μαλλον δεν σε μαθανε να σεβεσαι
επισης χεστηκαμε τι κανεις εσυ
το να δινεις τοσα λεφτα για να γαμας βυζιτες πελατισσες ή ακομα και τρανς μεσα στο μαγαζι οχι ευχαριστω δεν θα παρω
το μονο που κανει ειναι να αρπαζει λεφτα
γιατι απο υπηρεσιες αστα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
χαβουζα ειναι το σπιτι σου και οχι ο Πειραιας
μαλλον δεν σε μαθανε να σεβεσαι
επισης χεστηκαμε τι κανεις εσυ
το να δινεις τοσα λεφτα για να γαμας βυζιτες πελατισσες ή ακομα και τρανς μεσα στο μαγαζι οχι ευχαριστω δεν θα παρω
το μονο που κανει ειναι να αρπαζει λεφτα
γιατι απο υπηρεσιες αστα
Ο Πειραιάς μια μεγάλη χαβούζα είναι τώρα θα μου πεις εσύ για μένα δεν ξέρω την ρίχνουν τα βαπόρια μέσα στον Πειραιά η και τώρα που στην Πειραϊκή θα έρθει η cosco
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Εγώ είμαι 22 χρόνια στην Τζαβέλλα στον Πειραιά λες να μήν ξέρω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.432
Κριτικές
124
Like
6.707
Πόντοι
5.097
Ο Πειραιάς μια μεγάλη χαβούζα είναι τώρα θα μου πεις εσύ για μένα δεν ξέρω την ρίχνουν τα βαπόρια μέσα στον Πειραιά η και τώρα που στην Πειραϊκή θα έρθει η cosco
+1, τρισαθλιο μπορντελο ο πειραιας τυπε, μποχα βρωμα σαν την σιχαμενη κωλο ομαδα του.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom