Νέα

Ψάχνω str8 άντρες να με ξεφτιλίζουν και να ανεβάζω φώτος εδώ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Μασάζ Αθήνα
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 148
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Είμαι πουστράκι 30χρ αδύνατο και μου αρέσει να υπηρετώ str8 αρσενικά.
Δεν με ενδιαφέρει το σεξ, αλλά να τους υπηρετώ όπως επιθυμούν και να με ξεφτιλίζουν γνήσιοι άντρες.

Θα ήθελα να συναντώ μέλη από εδώ, να με ξεφτιλίζουν όπως γουστάρουν, να μου ζητάνε ότι θέλουν να τους κάνω, και μετά να ανεβάζω φώτος εδώ, χωρίς να φαίνονται πρόσωπα ή λεπτομέρειες από τον χώρο.
Ανεβάζω δύο φωτογραφίες από πρόσφατη επαφή που είχα για να καταλάβετε.

Οι υπηρεσίες που μπορώ να σας παρέχω είναι.
- τρομπάρισμα. σας παίζω τη πούτσα όσο αράζετε με ποτάκι, τσοντούλα ή όσο σχολιάζετε στο bourdela.
- σας κάνω μπανάκι, σας τρίβω με σαπουνάδα και σας παίζω τη πούτσα στο μπάνιο.
- σας γλύφω τα πόδια. ή κάθομαι στα 4 σαν τραπεζάκι να απλώνετε τις ποδάρες σας όσο πίνετε το ποτάκι σας ή βλέπετε ειδήσεις.
- σας καθαρίζω το κώλο με τη γλώσσα.
- ανοίγω το στόμα και με κάνετε δοχείο σας.
- σας καθαρίζω το σπίτι όσο εσείς είστε αραχτός.
- με κάνετε τουαλέτα σας και με κατουράτε στο στόμα.
- αφήνετε κλανίδια και εγώ τα μυρίζω.
- οτιδήποτε άλλο γουστάρετε, εκτός από πόνο. οτιδήποτε βρώμικο και ανώμαλο που με ξεφτιλίζει εκτός από πόνο.

tumblr_oe8u7qfZDC1vh81u1o3_500.jpg
tumblr_oe8u7qfZDC1vh81u1o7_1280.jpg
 

Cr9

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6.061
Κριτικές
10
Like
408
Πόντοι
96
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
:2funny: :2funny:

τυπε μ αρεσει που λεει θελω στρεϊτ άντρες να τους γλειφω το κωλο....

στρεϊτ ....  :2funny: :2funny:

βρε καυλιάρη άντρα, να τους καθαρίσω τη κωλάρα θέλω και να μυρίζει η μάπα μου κωλίλα μετά. δεν θέλω να τους την υγράνω για να τους γαμήσω :P παθητικό πουστράκι είμαι. μάλλον δεν στην έχει γλύψει καμία την κωλοτρυπίδα οπότε δεν καταλαβαίνεις. αν ενδιαφέρεσαι να δοκιμάσεις θα χαρώ.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Τύπε, παντζούρια καθαρίζεις; Παίζει να μην τα έχω πλύνει και ποτέ.
 
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Τύπε, παντζούρια καθαρίζεις; Παίζει να μην τα έχω πλύνει και ποτέ.

ότι μου πείτε κάνω αφέντη μου :) ευχαρίστως! αρκεί να μου δώσετε και κάτι να πιω, γιατί με τη δουλειά στεγνώνει το στόμα μου :)
 

Don Aristippo

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2016
Μηνύματα
8.960
Like
12
Πόντοι
66
Άσ' τα σάπια! Όλο να τεμπελιάζεις θέλεις. Στο "βάναυσο" νήμα δεν ανεβάζεις παρά μόνο δικές σου διαφημίσεις.  :s&m_2:
 
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Άσ' τα σάπια! Όλο να τεμπελιάζεις θέλεις. Στο "βάναυσο" νήμα δεν ανεβάζεις παρά μόνο δικές σου διαφημίσεις.  :s&m_2:

ανεβάζω όποτε μπορώ... αλλά δεν βλέπω και ανταπόκριση από το κοινό εκεί :(
εγώ θέλω δραστήριους άντρες, να γαμάνε και να δέρνουν! :)
 

Λελέκος

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
2
Like
295
Πόντοι
21
Σε προκαλώ όταν βρεις κάποιον (αν ισχύει και δεν μας τρολάρεις) να ανεβάσεις τις όμορφες στιγμές σου και να φαίνεται και το site σε laptop πίσω.

btw βγάλε το τηλέφωνο απο την υπογραφή σου δεν επιτρέπεται
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Υπέροχα! Έστω και λίγο αργά, δημιουργήθηκε το θέμα της Κυριακής!  :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Σε προκαλώ όταν βρεις κάποιον (αν ισχύει και δεν μας τρολάρεις) να ανεβάσεις τις όμορφες στιγμές σου και να φαίνεται και το site σε laptop πίσω.

btw βγάλε το τηλέφωνο απο την υπογραφή σου δεν επιτρέπεται

καλή η ιδέα, εννοείται και θα φαίνεται, μα γιατί δεν με καλείτε εσείς για αρχή γίγαντα μου? :)
btw το τηλέφωνο νομίζω ήδη το αφαίρεσε κάποιος άλλος αντί για μένα :P
 
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
Υπέροχα! Έστω και λίγο αργά, δημιουργήθηκε το θέμα της Κυριακής!  :grin: :grin: :grin:

είμαι εδώ όλες τις μέρες για εσάς. ακόμα δεν μου έχει στείλει μήνυμα κάποιος να βρεθούμε. ελπίζω να βρεθεί κάτι αύριο και να ανεβάζω καθημερινά από ένα post.
όχι τίποτε άλλο, αλλά θα γνωρίζεστε κι εσείς καλύτερα από εδώ :) με τα nicknames πάντα. θα γράφει ο καθένας πως με είδε, τι μου έκανε. πως τα πέρασε.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
είμαι εδώ όλες τις μέρες για εσάς. ακόμα δεν μου έχει στείλει μήνυμα κάποιος να βρεθούμε. ελπίζω να βρεθεί κάτι αύριο και να ανεβάζω καθημερινά από ένα post.
όχι τίποτε άλλο, αλλά θα γνωρίζεστε κι εσείς καλύτερα από εδώ :) με τα nicknames πάντα. θα γράφει ο καθένας πως με είδε, τι μου έκανε. πως τα πέρασε.
τυπε ουτε ενα μνμ ; Χαθήκανε οι στρειτ άντρες απο αυτο το σάιτ  :tooth:
 
OP
OP
Μασάζ Αθήνα
Εγγρ.
31 Δεκ 2015
Μηνύματα
2.186
Like
2
Πόντοι
16
τυπε ουτε ενα μνμ ; Χαθήκανε οι στρειτ άντρες απο αυτο το σάιτ  :tooth:

χεχε. βρε λες? αλλά εσείς ως τι δηλώνετε? :cheesy: ευκαιρία να κλείσουμε το πρώτο ραντεβουδάκι από εδώ.

ααα και εννοείται δεν παίρνω χρήματα, ούτε δίνω. τα χύσια σας μου είναι αρκετά, και αυτό μόνο αν θέλει κάποιος να χύσει.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
χεχε. βρε λες? αλλά εσείς ως τι δηλώνετε? :cheesy: ευκαιρία να κλείσουμε το πρώτο ραντεβουδάκι από εδώ.

ααα και εννοείται δεν παίρνω χρήματα, ούτε δίνω. τα χύσια σας μου είναι αρκετά, και αυτό μόνο αν θέλει κάποιος να χύσει.
:gay: τυπε θα πάμε και σινεμά μαζί μετα αγκαλίτσα ; :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom