Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Άλλη διάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
Δεν υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας ,
και γιατι να υπαρξει ? σε ολα τα πραγματα υπαρχει και μια δυναμικη δεν ειμαστε και θεοι:tooth: εγω παντως τα εχω ζυγισει τα πραγματα -καλυτερα να σε πει λιγουρι μια γυναικα παρα μαλακα
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Αν είσαι στις προσωπικές σου στιγμές τόσο ερωτική όσο στο γραπτό λόγο σίγουρα πέρασε πολύ όμορφα και ο συνάδελφος σου, μπράβο Μαντώ,το χεις.!!:hi:
Σας ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της ...καρδιάς μου.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.135
Κριτικές
90
Like
32.209
Πόντοι
24.700
Μην είστε τόσο πειθαρχικός, μια ζωή την έχουμε

Έφυγες και πήγες μακριά
Σύννεφα σκεπάσαν την καρδιά
Σβήσαν απ' την πούτσα τα κραγιόνια
Άδεια από το κορμί σου τα σεντόνια
Και τα δειλινά
Μιά φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια

Στους μεγάλους δρόμους περπατώ
Μεσ΄το νου μου σε αναπολώ
Λες κι αντιλαλούν βογγητά σου
Και η καύλα με τραβάει κοντά σου
Και τα δειλινά
Μιά φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια

Τα βυζιά σου δεν θα ξαναδώ
Την κωλάρα σου θα αναζητώ
Φύτρωσε στην πούτσα μου χορτάρι
Και τα δειλινά μια φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια.
 

dinamitisc5

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2018
Μηνύματα
786
Κριτικές
12
Like
2.180
Πόντοι
496
Έφυγες και πήγες μακριά
Σύννεφα σκεπάσαν την καρδιά
Σβήσαν απ' την πούτσα τα κραγιόνια
Άδεια από το κορμί σου τα σεντόνια
Και τα δειλινά
Μιά φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια

Στους μεγάλους δρόμους περπατώ
Μεσ΄το νου μου σε αναπολώ
Λες κι αντιλαλούν βογγητά σου
Και η καύλα με τραβάει κοντά σου
Και τα δειλινά
Μιά φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια

Τα βυζιά σου δεν θα ξαναδώ
Την κωλάρα σου θα αναζητώ
Φύτρωσε στην πούτσα μου χορτάρι
Και τα δειλινά μια φωνή μου ψυθιρίζει
Μυστικά δε θα γυρίσεις πια.
Καβάφης.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Καλημέρα Μαντώ, καλημέρα αγαπητοί φίλοι μου.
Αν και τα γυναικεία εσώρουχα αποτέλεσαν αφορμή για την εξέλιξη της ιστορίας που παρατίθεται, διαπιστώνω πως ο σύντροφος της Μαντώς δεν τα τίμησε όσο έπρεπε.
Προσωπικά εκλαμβάνω τα γυναικεία εσώρουχα ως βασικό κομμάτι της ερωτικής πράξης. Ο άντρας πρέπει και οφείλει να κάνει διάφορα παιχνίδια με τα γυναικεία εσώρουχα, διότι αυτά τα παιχνίδια τρελαίνουν το μυαλό των περισσότερων γυναικών. Εγώ έτσι λειτουργώ και ποτέ δεν έχω βγει ζημιωμένος. Αδιαμφισβήτητα, τα προκαταρκτικά διαδραματίζουν σημαντικό ρόλο αυτής της πράξης. Σε αυτό τον ρόλο, μεταξύ άλλων, έχω θέσει ως βασικό πρωταγωνιστή τα γυναικεία εσώρουχα. Με αυτά κάνω διάφορα κόλπα, όπως: αρχικό γλυφομούνι πάνω από το εσώρουχο. Η γυναίκα τρελαίνεται διότι νιώθει την καύλα της γλώσσας, αλλά με εμπόδιο. Αυτό του εσωρούχου. Μου έχει τύχει πολλές γυναίκες να χύνουν έτσι. Μετά βέβαια ακολουθεί το απευθείας γλυφομούνι.
Άλλο παιχνίδι είναι να βγάζεις το υγρό εσώρουχο της γυναίκας και να το γλύφετε μαζί εκεί που είναι πολύ βρώμικο.
Να της το βάζεις στο μουνί και να το βγάζεις για να το γλύψεις ενώ την κοιτάς στα μάτια.
Επίσης έχω κάνει και τα εξής με πολύ μεγάλη επιτυχία. Τυλίγω το εσώρουχό της στον πούτσο μου και της γαμάω το στόμα. Το βάζω ως προφυλακτικό στον πούτσο μου και της τον χώνω στον στόμα. Βάζω το στριγγκάκι της στο καυλί μου σαν να φοράω προφυλακτικό και μπαίνω μέσα της.
Είναι πολλά τα παιχνίδια που μπορούμε να κάνουμε με τα γυναικεία εσώρουχα. Φαντασία χρειάζεται και όρεξη. Φυσικά, να μας προκαλεί το κορμί της συντρόφου μας, αλλά και το βρώμικο μυαλό της.
Ενδιαφέρον! Δεν μου αρέσουν οι ξεπέτες η αλήθεια είναι. Το ιδανικό είναι να έχεις μια νύχτα με τον/την ερωτική σύντροφό σου να απολαύσετε το παιχνίδι.
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Ασχετο , αλλα δεν αισθανεσαι ορφανο που εφυγε και πηγε στη χωρα της ποδοσφαιρικης ληθης ????:grin::grin:
ΥΓ Δεν ξερω γι' αυτο ρωταω, ειμαστε σιγουροι οτι η Mantw δεν ειναι κροσσακι ?? Οι γυναικες δεν ασχολουνται με εσωρουχα αλλα με συναισθηματικα αδιεξδα:grin::grin:
Δεν έχετε γνωρίσει ακόμα την σωστή γυναίκα. Και με τα δύο ασχολούμαστε
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Καλά , σε αυτό έχεις δίκιο αλλά εδώ υπάρχουν μερακλήδες που τον χώνουν και σε ρολό κωλοχαρτου προκειμένου να γαμήσουν
:2funny::2funny:
Γούστα είναι αυτά. Ο,τι φτιάχνει τον καθένα.

Πάντα όμως είχα μια απορία
Καταλαβαίνω οι άντρες να είναι ομοφυλόφιλοι. Παλιά ήταν και οι 2 γυμνασμένοι, αρρενωποί. Τώρα όμως ο ένας θυμίζει θηλυκό. Γιατί τότε να μην προτιμήσει γυναίκα αλλα άντρα που μοιάζει με γυναίκα?
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.135
Κριτικές
90
Like
32.209
Πόντοι
24.700
Γούστα είναι αυτά. Ο,τι φτιάχνει τον καθένα.

Πάντα όμως είχα μια απορία
Καταλαβαίνω οι άντρες να είναι ομοφυλόφιλοι. Παλιά ήταν και οι 2 γυμνασμένοι, αρρενωποί. Τώρα όμως ο ένας θυμίζει θηλυκό. Γιατί τότε να μην προτιμήσει γυναίκα αλλα άντρα που μοιάζει με γυναίκα?

Εικοτολογώ για τον ίδιο λόγο που νταραβερίζονται με τα τραβέλια. Τους αρέσει η τσουτσού.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.313
Κριτικές
124
Like
6.392
Πόντοι
5.097
Επιτέλους και μια ιστορία που διαβάζεται άνετα.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
7
Like
2.843
Πόντοι
736
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.359
Κριτικές
8
Like
11.065
Πόντοι
3.786
πολυ ωραια ιστορια Μαντώ. Ειμαι σιγουρος οτι και του τυπου που εφυγε μετα απο λιγες μερες θα του εμεινε αξεχαστη αυτη η εμπειρια. Αληθεια εχετε ξαναβρεθει από τότε;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.175
Like
10.487
Πόντοι
2.256
Επίσης έχω κάνει και τα εξής με πολύ μεγάλη επιτυχία. Τυλίγω το εσώρουχό της στον πούτσο μου και της γαμάω το στόμα. Το βάζω ως προφυλακτικό στον πούτσο μου και της τον χώνω στον στόμα. Βάζω το στριγγκάκι της στο καυλί μου σαν να φοράω προφυλακτικό και μπαίνω μέσα της.
Συμφωνώ και επαυξάνω. Είναι πολύ μεγάλη καύλα αυτό που αναφέρεις και προσωπικά δεν έχω δει καμμία που να μην της αρέσει και να μην την ερεθίζει. Κάτι επιπρόσθετο που είναι μεγάλη απόλαυση, ιδίως αν είναι κάπως υποτακτικός χαρακτήρας, είναι να της φοράς σαν κολιέ το εσώρουχο στο λαιμό ή να της το δίνεις να το κρατάει με τα δόντια όσο την πηδάς.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.961
Κριτικές
94
Like
46.241
Πόντοι
17.311
Ήταν συναδέλφου και καλού φίλου με τον οποίον λέμε τα πάντα ελεύθερα και ποτέ δεν υπήρξε τίποτα ερωτικό μεταξύ μας.

Ή τα ποτά, ή ο χώρος και το αφροδισιακό κλίμα του,ή δεν ξέρω τι άλλο ήταν, ανακάλυψα τον φίλο μου σε μια άλλη διάσταση, ερωτική.

Δυστυχώς,ο φίλος μου την επόμενη εβδομάδα θα έφευγε.
Αποχαιρετηστήκαμε πάντως με τον καλύτερο τρόπο με την υπόσχεση να ξανασυναντηθουμε όταν μας δοθεί η ευκαιρία.
παλι ψαρευεις-αναστατωνεις... "γκομενακια" ??? :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom