Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Άλλη διάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.809
Κριτικές
125
Like
21.651
Πόντοι
28.900
Είστε δεύτερος και καταϊδρωμένος κύριος. Πάρτε χαρτάκι
Δεν έχω θέμα και τρίτος πηγαίνω αρκεί η Μαντώ να είναι ωραίο και ξηγημενο μουνακι και να πέσει ωραίο γαμισακι!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: socos

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
9
Like
3.281
Πόντοι
456
Αντε Μαντω,Κυριακη ειναι και δεν τσουλαει το νηματακι
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.362
Κριτικές
8
Like
11.071
Πόντοι
3.786
μη γαμάτε τόσο πολύ ρε σεις, ειναι και περιοδος νηστειας
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
η μαντω τι να απεγινε αραγε ? μηπως κλεφτηκε με ναυτη με φιλο ηθελα να πω
 

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
ειμαι 1 χρονο παντρεμενη κ αποφασισα να κερατωσω τον αντρα μου,ετσι τσαταρα κ γνωρισα εναν ψωλαρα ,παω σπιτι του,μου ανοιγει την πορτα γυμνος με την ψωλαρα εξω μ αρπαζει μου δινει γλωσσοφιλα με χουφτωνει του τον παιρνω γρηγορα στο στομα κ μετα σκιβω στην κουζινα ,μου τον καρφωνει ,χυνει αμεσως ...ηταν καβλωμενος ,κ μετα επεσαν τα χυσια απ το μουνι μου κατω στο πατωμα καβλα..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.982
Κριτικές
94
Like
46.271
Πόντοι
17.311
ειμαι 1 χρονο παντρεμενη κ αποφασισα να κερατωσω τον αντρα μου,ετσι τσαταρα κ γνωρισα εναν ψωλαρα ,παω σπιτι του,μου ανοιγει την πορτα γυμνος με την ψωλαρα εξω μ αρπαζει μου δινει γλωσσοφιλα με χουφτωνει του τον παιρνω γρηγορα στο στομα κ μετα σκιβω στην κουζινα ,μου τον καρφωνει ,χυνει αμεσως ...ηταν καβλωμενος ,κ μετα επεσαν τα χυσια απ το μουνι μου κατω στο πατωμα καβλα..
πως δε σε εχουν ανακαλυψει ακομα τα αλανια του ιστοτοπου για κανα μερεμετακι? :think:
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.731
Κριτικές
8
Like
2.447
Πόντοι
506
ειμαι 1 χρονο παντρεμενη κ αποφασισα να κερατωσω τον αντρα μου,ετσι τσαταρα κ γνωρισα εναν ψωλαρα ,παω σπιτι του,μου ανοιγει την πορτα γυμνος με την ψωλαρα εξω μ αρπαζει μου δινει γλωσσοφιλα με χουφτωνει του τον παιρνω γρηγορα στο στομα κ μετα σκιβω στην κουζινα ,μου τον καρφωνει ,χυνει αμεσως ...ηταν καβλωμενος ,κ μετα επεσαν τα χυσια απ το μουνι μου κατω στο πατωμα καβλα..
Τύπε το όνομα @kaitaki39 βγαίνει από κάποιον 40άρη Γιώργο? Βαγγέλη ή κάτι τέτοιο τέλος πάντως έτσι?:knuppel:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: noblue

panos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
1
Like
5.057
Πόντοι
456
Άλλο ένα νήμα αρλεκιν από στερημένα πουστρακια που κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους άχρηστοι τελείως ακόμα και μέσα στον κύκλο τους που σκαρφίζονται ιστορίες και σενάρια επ.φαντασιας να τραβήξουν λίγη προσοχή...
 
  • Like
Αντιδράσεις: noblue

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
Τύπε το όνομα @kaitaki39 βγαίνει από κάποιον 40άρη Γιώργο? Βαγγέλη ή κάτι τέτοιο τέλος πάντως έτσι?:knuppel:
καμοια σχεση ....ειμαι γυναικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Άλλο ένα νήμα αρλεκιν από στερημένα πουστρακια που κρύβονται πίσω από το δάχτυλο τους άχρηστοι τελείως ακόμα και μέσα στον κύκλο τους που σκαρφίζονται ιστορίες και σενάρια επ.φαντασιας να τραβήξουν λίγη προσοχή...
νομιζεις....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

πως δε σε εχουν ανακαλυψει ακομα τα αλανια του ιστοτοπου για κανα μερεμετακι? :think:
χαχαχα με ανακαλυψε αλλος
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ZoReN

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
με χυμενη μουναρα κ ξεπαρθενιασμενο κωλο
Pete Davidson Fun GIF by Transformers


Το καταλάβαμε τύπε μου

:sopase:
 

kaitaki39

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2023
Μηνύματα
62
Like
117
Πόντοι
0
Ρε τον τύπο, δεν πρόλαβες να πας σπίτι του και σε έβαλε στην κουζίνα :cheesy:
ναι ειναι πολυ καβλιαρης την προηγουμενη φορα με πηδουσε στον καναπε οταν μπηκα ...με γδινει κ με πουτσωνει αμεσως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom