Νέα

Απο γυναίκα Ετεροφυλική Άλλη διάσταση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mantw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ερωτικές ιστορίες γραμμένες απο γυναίκες

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Έπινα το τσάι μου στην καντίνα για το προσωπικό χαζεύοντας στο κινητό μου τις νέες αφίξεις εσωρούχων της MED. Άκουσα έναν στεναγμό πίσω από την πλάτη μου πάνω από το κεφάλι μου. Ήταν συναδέλφου και καλού φίλου με τον οποίον λέμε τα πάντα ελεύθερα και ποτέ δεν υπήρξε τίποτα ερωτικό μεταξύ μας.

Ξεκινήσαμε να μιλάμε για τα γυναικεία εσώρουχα. Αν κάποιος πιστεύει ότι είναι απλό και ασήμαντο θέμα, κάνει λάθος. Για γυναίκες είναι πολύ σοβαρό. Τα όμορφα εσώρουχα συμβάλλουν στη δημιουργία μιας θετικής διάθεσης και ανεβάζουν αυτοπεποίθηση. Ανάλογα με το στυλ και κάθε περίσταση είναι και τα εσώρουχα,μπορούμε να πειραματιστούμε με το στυλ και να δοκιμάσουμε τον εαυτό μας σε διαφορετικές εμφανίσεις.

Για να μην μακρυγορώ,με ρώτησε για τις προσωπικές προτιμήσεις στα εσώρουχα,ήρθε και το θέμα του σεξ στην κουβέντα οπότε καυλώσαμε αλλά δεν αισθανόμουν άβολα για να σταματήσουμε την συζήτηση. Έπρεπε όμως γιατί τελείωνε το διάλειμμα και είπαμε να συναντηθούμε το βραδάκι για ποτό να συνεχίσουμε.

Αν και δεν θα ήταν ρομαντικό ραντεβού με πολλά υποσχόμενες προσωπικές στιγμές, επέλεξα να φορέσω μαύρα μεταξένια εσώρουχα και ζαρτιέρες. Μετά από μερικά ποτάκια, είπαμε να πάμε σε swingers club και να μοιραστούμε τα έξοδα μιας και δεν ήμασταν εραστές. Ήταν περασμένα μεσάνυχτα, τα ζευγάρια δεν ήταν πολλά. Υπήρξαν κάποιοι άντρες μόνοι.

Ή τα ποτά, ή ο χώρος και το αφροδισιακό κλίμα του,ή δεν ξέρω τι άλλο ήταν, ανακάλυψα τον φίλο μου σε μια άλλη διάσταση, ερωτική. Τον φίλησα στα χείλη με πάθος και με το δεξί μου χέρι έτριβα τον πούτσο του πάνω από το τζιν και τον ένοιωθα να σκληραίνει. Ζήτησα να απομονωθούμε όπως και έγινε, με οδήγησε στον πάνω όροφο. Εκεί συνεχίσαμε να φιλιόμαστε. Ο φίλος μου έβαλε τα χέρια του κάτω από το φορεματάκι μου και έσφιξε τον ποπό μου. Τα χέρια του ήταν τόσο καυτά...

Εγώ ξεκουμπωσα το πουκάμισο του,σήκωσα το t-shirt του, έλυσα την ζώνη,κατέβασα το φερμουάρ στο τζιν του και γονάτισα μπροστά του. Σίγουρα τα μάτια μου μεγάλωσαν λιγάκι καθώς τον κοίταζα,τόσο ωραίος ήταν...γυμνασμένο στήθος,υπέροχο σώμα...όρθιο,σκληρό με άγριες διαθέσεις,καυλί σχεδόν ακουμπούσε στα χείλη μου. Έβγαλα την γλώσσα μου έξω και το αγγίξα. Ήταν τόσο λείο... Έπαιξα λίγο με την άκρη της γλώσσας μου με το πουτσοκέφαλό του και ύστερα άνοιξα το στόμα μου,πλησίασα το κεφάλι μου και πόντο-πόντο τον πήρα όλο...συνεχίζοντας να τον παίζω με την γλώσσα μου μέσα στο στόμα μου,να βάζοντας την άκρη της μέσα από το πετσάκι...
Ήταν...οοοχ...ήταν καυτός...τρυφερός...βελούδινος...χοντρός...ακόμα θυμάμαι την γεύση του και την μυρωδιά του. Και τους στεναγμούς ευχαρίστησης...ηχούσαν σαν μουσική στα αυτιά μου.

Κάποια στιγμή μπήκε στον χώρο μας ένας "αδέσποτος" και μας διέκοψε για λίγο. Ο φίλος μου με ρώτησε αν θέλω να παίξω και με τον κύριο, αδιάφορος μου φάνηκε οπότε δεν έγινε η φάση mfm. Εμείς συνεχίσαμε το παιχνίδι μας,ήταν πολύ όμορφα και αξέχαστα όλα.
Με έβαλε να κάτσω στον καναπέ,άρχισε να φιλάει τα πόδια μου και ανέβαινε προς το μουνακι μου. Τότε μου άνοιξε τα ποδαράκια, έβαλε στην άκρη το στρινγκάκι μου και με εγλειψε... Η γλώσσα του δεν ειχε σταματημό. Ένοιωθα την ανάσα του χαμηλά στην κοιλιά μου,την γλώσσα του στην κλειτορίδα μου,τα δάκτυλά του στο μουνάκι μου. Οταν ολοκλήρωσα, με έστησε στα 4 και μπήκε βαθιά μέσα μου....ααααχχ...καιρό είχα να κάνω τόσο καλό σεξ.

Δυστυχώς,ο φίλος μου την επόμενη εβδομάδα θα έφευγε. Αποχαιρετηστήκαμε πάντως με τον καλύτερο τρόπο με την υπόσχεση να ξανασυναντηθουμε όταν μας δοθεί η ευκαιρία.
 

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.223
Like
3.695
Πόντοι
456
:coffee:

320579023_1232859557263852_6291882120952375365_n.jpg
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.610
Πόντοι
4.546
Έπινα το τσάι μου στην καντίνα για το προσωπικό χαζεύοντας στο κινητό μου τις νέες αφίξεις εσωρούχων της MED. Άκουσα έναν στεναγμό πίσω από την πλάτη μου πάνω από το κεφάλι μου. Ήταν συναδέλφου και καλού φίλου με τον οποίον λέμε τα πάντα ελεύθερα και ποτέ δεν υπήρξε τίποτα ερωτικό μεταξύ μας.

Ξεκινήσαμε να μιλάμε για τα γυναικεία εσώρουχα. Αν κάποιος πιστεύει ότι είναι απλό και ασήμαντο θέμα, κάνει λάθος. Για γυναίκες είναι πολύ σοβαρό. Τα όμορφα εσώρουχα συμβάλλουν στη δημιουργία μιας θετικής διάθεσης και ανεβάζουν αυτοπεποίθηση. Ανάλογα με το στυλ και κάθε περίσταση είναι και τα εσώρουχα,μπορούμε να πειραματιστούμε με το στυλ και να δοκιμάσουμε τον εαυτό μας σε διαφορετικές εμφανίσεις.

Για να μην μακρυγορώ,με ρώτησε για τις προσωπικές προτιμήσεις στα εσώρουχα,ήρθε και το θέμα του σεξ στην κουβέντα οπότε καυλώσαμε αλλά δεν αισθανόμουν άβολα για να σταματήσουμε την συζήτηση. Έπρεπε όμως γιατί τελείωνε το διάλειμμα και είπαμε να συναντηθούμε το βραδάκι για ποτό να συνεχίσουμε.

Αν και δεν θα ήταν ρομαντικό ραντεβού με πολλά υποσχόμενες προσωπικές στιγμές, επέλεξα να φορέσω μαύρα μεταξένια εσώρουχα και ζαρτιέρες. Μετά από μερικά ποτάκια, είπαμε να πάμε σε swingers club και να μοιραστούμε τα έξοδα μιας και δεν ήμασταν εραστές. Ήταν περασμένα μεσάνυχτα, τα ζευγάρια δεν ήταν πολλά. Υπήρξαν κάποιοι άντρες μόνοι.

Ή τα ποτά, ή ο χώρος και το αφροδισιακό κλίμα του,ή δεν ξέρω τι άλλο ήταν, ανακάλυψα τον φίλο μου σε μια άλλη διάσταση, ερωτική. Τον φίλησα στα χείλη με πάθος και με το δεξί μου χέρι έτριβα τον πούτσο του πάνω από το τζιν και τον ένοιωθα να σκληραίνει. Ζήτησα να απομονωθούμε όπως και έγινε, με οδήγησε στον πάνω όροφο. Εκεί συνεχίσαμε να φιλιόμαστε. Ο φίλος μου έβαλε τα χέρια του κάτω από το φορεματάκι μου και έσφιξε τον ποπό μου. Τα χέρια του ήταν τόσο καυτά...

Εγώ ξεκουμπωσα το πουκάμισο του,σήκωσα το t-shirt του, έλυσα την ζώνη,κατέβασα το φερμουάρ στο τζιν του και γονάτισα μπροστά του. Σίγουρα τα μάτια μου μεγάλωσαν λιγάκι καθώς τον κοίταζα,τόσο ωραίος ήταν...γυμνασμένο στήθος,υπέροχο σώμα...όρθιο,σκληρό με άγριες διαθέσεις,καυλί σχεδόν ακουμπούσε στα χείλη μου. Έβγαλα την γλώσσα μου έξω και το αγγίξα. Ήταν τόσο λείο... Έπαιξα λίγο με την άκρη της γλώσσας μου με το πουτσοκέφαλό του και ύστερα άνοιξα το στόμα μου,πλησίασα το κεφάλι μου και πόντο-πόντο τον πήρα όλο...συνεχίζοντας να τον παίζω με την γλώσσα μου μέσα στο στόμα μου,να βάζοντας την άκρη της μέσα από το πετσάκι...
Ήταν...οοοχ...ήταν καυτός...τρυφερός...βελούδινος...χοντρός...ακόμα θυμάμαι την γεύση του και την μυρωδιά του. Και τους στεναγμούς ευχαρίστησης...ηχούσαν σαν μουσική στα αυτιά μου.

Κάποια στιγμή μπήκε στον χώρο μας ένας "αδέσποτος" και μας διέκοψε για λίγο. Ο φίλος μου με ρώτησε αν θέλω να παίξω και με τον κύριο, αδιάφορος μου φάνηκε οπότε δεν έγινε η φάση mfm. Εμείς συνεχίσαμε το παιχνίδι μας,ήταν πολύ όμορφα και αξέχαστα όλα.
Με έβαλε να κάτσω στον καναπέ,άρχισε να φιλάει τα πόδια μου και ανέβαινε προς το μουνακι μου. Τότε μου άνοιξε τα ποδαράκια, έβαλε στην άκρη το στρινγκάκι μου και με εγλειψε... Η γλώσσα του δεν ειχε σταματημό. Ένοιωθα την ανάσα του χαμηλά στην κοιλιά μου,την γλώσσα του στην κλειτορίδα μου,τα δάκτυλά του στο μουνάκι μου. Οταν ολοκλήρωσα, με έστησε στα 4 και μπήκε βαθιά μέσα μου....ααααχχ...καιρό είχα να κάνω τόσο καλό σεξ.

Δυστυχώς,ο φίλος μου την επόμενη εβδομάδα θα έφευγε. Αποχαιρετηστήκαμε πάντως με τον καλύτερο τρόπο με την υπόσχεση να ξανασυναντηθουμε όταν μας δοθεί η ευκαιρία.

Πού χάθηκες εσύ;;;;; :think:
Είχα την εντύπωση πως είχες καταταχθεί στους γιατρούς δίχως σύνορα στην Ουγκάντα...
 
OP
OP
Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.053
Like
1.872
Πόντοι
216
Πού χάθηκες εσύ;;;;; :think:
Είχα την εντύπωση πως είχες καταταχθεί στους γιατρούς δίχως σύνορα στην Ουγκάντα...
Το ξέρατε,μεσιέ οτι το σάιτ λειτουργεί για μένα σαν μπου-τσολίβαδο. Ε,εδώ που βρίσκομαι δεν έχει και πολύ μεγάλη χρησιμότητα...να,λοιπόν, γιατί χάθηκα.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: msakis

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Αχ καύλωσα πολύ. Μαντώ θέλεις να σου δείξω πως φουντάρουμε καραμοσάλι εμείς οι θαλασσινοί;
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
1
Like
2.777
Πόντοι
456
Έπινα το τσάι μου στην καντίνα για το προσωπικό χαζεύοντας στο κινητό μου τις νέες αφίξεις εσωρούχων της MED. Άκουσα έναν στεναγμό πίσω από την πλάτη μου πάνω από το κεφάλι μου. Ήταν συναδέλφου και καλού φίλου με τον οποίον λέμε τα πάντα ελεύθερα και ποτέ δεν υπήρξε τίποτα ερωτικό μεταξύ μας.



Δυστυχώς,ο φίλος μου την επόμενη εβδομάδα θα έφευγε. Αποχαιρετηστήκαμε πάντως με τον καλύτερο τρόπο με την υπόσχεση να ξανασυναντηθουμε όταν μας δοθεί η ευκαιρία.
Είναι ακόμα κενή η θέση του συναδέλφου σου;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
7
Like
2.843
Πόντοι
736
Είναι ακόμα κενή η θέση μέσα σου;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
10
Like
5.332
Πόντοι
2.816
Γενικά ότι κενό έχεις με ενδιαφέρει και μένα...
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
446
Κριτικές
16
Like
2.316
Πόντοι
1.191
Αν είσαι στις προσωπικές σου στιγμές τόσο ερωτική όσο στο γραπτό λόγο σίγουρα πέρασε πολύ όμορφα και ο συνάδελφος σου, μπράβο Μαντώ,το χεις.!!:hi:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Mantw

Aggelos49

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2022
Μηνύματα
47
Like
204
Πόντοι
20
Έπινα το τσάι μου στην καντίνα για το προσωπικό χαζεύοντας στο κινητό μου τις νέες αφίξεις εσωρούχων της MED. Άκουσα έναν στεναγμό πίσω από την πλάτη μου πάνω από το κεφάλι μου. Ήταν συναδέλφου και καλού φίλου με τον οποίον λέμε τα πάντα ελεύθερα και ποτέ δεν υπήρξε τίποτα ερωτικό μεταξύ μας.

Ξεκινήσαμε να μιλάμε για τα γυναικεία εσώρουχα. Αν κάποιος πιστεύει ότι είναι απλό και ασήμαντο θέμα, κάνει λάθος. Για γυναίκες είναι πολύ σοβαρό. Τα όμορφα εσώρουχα συμβάλλουν στη δημιουργία μιας θετικής διάθεσης και ανεβάζουν αυτοπεποίθηση. Ανάλογα με το στυλ και κάθε περίσταση είναι και τα εσώρουχα,μπορούμε να πειραματιστούμε με το στυλ και να δοκιμάσουμε τον εαυτό μας σε διαφορετικές εμφανίσεις.

Για να μην μακρυγορώ,με ρώτησε για τις προσωπικές προτιμήσεις στα εσώρουχα,ήρθε και το θέμα του σεξ στην κουβέντα οπότε καυλώσαμε αλλά δεν αισθανόμουν άβολα για να σταματήσουμε την συζήτηση. Έπρεπε όμως γιατί τελείωνε το διάλειμμα και είπαμε να συναντηθούμε το βραδάκι για ποτό να συνεχίσουμε.

Αν και δεν θα ήταν ρομαντικό ραντεβού με πολλά υποσχόμενες προσωπικές στιγμές, επέλεξα να φορέσω μαύρα μεταξένια εσώρουχα και ζαρτιέρες. Μετά από μερικά ποτάκια, είπαμε να πάμε σε swingers club και να μοιραστούμε τα έξοδα μιας και δεν ήμασταν εραστές. Ήταν περασμένα μεσάνυχτα, τα ζευγάρια δεν ήταν πολλά. Υπήρξαν κάποιοι άντρες μόνοι.

Ή τα ποτά, ή ο χώρος και το αφροδισιακό κλίμα του,ή δεν ξέρω τι άλλο ήταν, ανακάλυψα τον φίλο μου σε μια άλλη διάσταση, ερωτική. Τον φίλησα στα χείλη με πάθος και με το δεξί μου χέρι έτριβα τον πούτσο του πάνω από το τζιν και τον ένοιωθα να σκληραίνει. Ζήτησα να απομονωθούμε όπως και έγινε, με οδήγησε στον πάνω όροφο. Εκεί συνεχίσαμε να φιλιόμαστε. Ο φίλος μου έβαλε τα χέρια του κάτω από το φορεματάκι μου και έσφιξε τον ποπό μου. Τα χέρια του ήταν τόσο καυτά...

Εγώ ξεκουμπωσα το πουκάμισο του,σήκωσα το t-shirt του, έλυσα την ζώνη,κατέβασα το φερμουάρ στο τζιν του και γονάτισα μπροστά του. Σίγουρα τα μάτια μου μεγάλωσαν λιγάκι καθώς τον κοίταζα,τόσο ωραίος ήταν...γυμνασμένο στήθος,υπέροχο σώμα...όρθιο,σκληρό με άγριες διαθέσεις,καυλί σχεδόν ακουμπούσε στα χείλη μου. Έβγαλα την γλώσσα μου έξω και το αγγίξα. Ήταν τόσο λείο... Έπαιξα λίγο με την άκρη της γλώσσας μου με το πουτσοκέφαλό του και ύστερα άνοιξα το στόμα μου,πλησίασα το κεφάλι μου και πόντο-πόντο τον πήρα όλο...συνεχίζοντας να τον παίζω με την γλώσσα μου μέσα στο στόμα μου,να βάζοντας την άκρη της μέσα από το πετσάκι...
Ήταν...οοοχ...ήταν καυτός...τρυφερός...βελούδινος...χοντρός...ακόμα θυμάμαι την γεύση του και την μυρωδιά του. Και τους στεναγμούς ευχαρίστησης...ηχούσαν σαν μουσική στα αυτιά μου.

Κάποια στιγμή μπήκε στον χώρο μας ένας "αδέσποτος" και μας διέκοψε για λίγο. Ο φίλος μου με ρώτησε αν θέλω να παίξω και με τον κύριο, αδιάφορος μου φάνηκε οπότε δεν έγινε η φάση mfm. Εμείς συνεχίσαμε το παιχνίδι μας,ήταν πολύ όμορφα και αξέχαστα όλα.
Με έβαλε να κάτσω στον καναπέ,άρχισε να φιλάει τα πόδια μου και ανέβαινε προς το μουνακι μου. Τότε μου άνοιξε τα ποδαράκια, έβαλε στην άκρη το στρινγκάκι μου και με εγλειψε... Η γλώσσα του δεν ειχε σταματημό. Ένοιωθα την ανάσα του χαμηλά στην κοιλιά μου,την γλώσσα του στην κλειτορίδα μου,τα δάκτυλά του στο μουνάκι μου. Οταν ολοκλήρωσα, με έστησε στα 4 και μπήκε βαθιά μέσα μου....ααααχχ...καιρό είχα να κάνω τόσο καλό σεξ.

Δυστυχώς,ο φίλος μου την επόμενη εβδομάδα θα έφευγε. Αποχαιρετηστήκαμε πάντως με τον καλύτερο τρόπο με την υπόσχεση να ξανασυναντηθουμε όταν μας δοθεί η ευκαιρία.
Καλημέρα Μαντώ, καλημέρα αγαπητοί φίλοι μου.
Αν και τα γυναικεία εσώρουχα αποτέλεσαν αφορμή για την εξέλιξη της ιστορίας που παρατίθεται, διαπιστώνω πως ο σύντροφος της Μαντώς δεν τα τίμησε όσο έπρεπε.
Προσωπικά εκλαμβάνω τα γυναικεία εσώρουχα ως βασικό κομμάτι της ερωτικής πράξης. Ο άντρας πρέπει και οφείλει να κάνει διάφορα παιχνίδια με τα γυναικεία εσώρουχα, διότι αυτά τα παιχνίδια τρελαίνουν το μυαλό των περισσότερων γυναικών. Εγώ έτσι λειτουργώ και ποτέ δεν έχω βγει ζημιωμένος. Αδιαμφισβήτητα, τα προκαταρκτικά διαδραματίζουν σημαντικό ρόλο αυτής της πράξης. Σε αυτό τον ρόλο, μεταξύ άλλων, έχω θέσει ως βασικό πρωταγωνιστή τα γυναικεία εσώρουχα. Με αυτά κάνω διάφορα κόλπα, όπως: αρχικό γλυφομούνι πάνω από το εσώρουχο. Η γυναίκα τρελαίνεται διότι νιώθει την καύλα της γλώσσας, αλλά με εμπόδιο. Αυτό του εσωρούχου. Μου έχει τύχει πολλές γυναίκες να χύνουν έτσι. Μετά βέβαια ακολουθεί το απευθείας γλυφομούνι.
Άλλο παιχνίδι είναι να βγάζεις το υγρό εσώρουχο της γυναίκας και να το γλύφετε μαζί εκεί που είναι πολύ βρώμικο.
Να της το βάζεις στο μουνί και να το βγάζεις για να το γλύψεις ενώ την κοιτάς στα μάτια.
Επίσης έχω κάνει και τα εξής με πολύ μεγάλη επιτυχία. Τυλίγω το εσώρουχό της στον πούτσο μου και της γαμάω το στόμα. Το βάζω ως προφυλακτικό στον πούτσο μου και της τον χώνω στον στόμα. Βάζω το στριγγκάκι της στο καυλί μου σαν να φοράω προφυλακτικό και μπαίνω μέσα της.
Είναι πολλά τα παιχνίδια που μπορούμε να κάνουμε με τα γυναικεία εσώρουχα. Φαντασία χρειάζεται και όρεξη. Φυσικά, να μας προκαλεί το κορμί της συντρόφου μας, αλλά και το βρώμικο μυαλό της.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Το ξέρατε,μεσιέ οτι το σάιτ λειτουργεί για μένα σαν μπου-τσολίβαδο. Ε,εδώ που βρίσκομαι δεν έχει και πολύ μεγάλη χρησιμότητα...να,λοιπόν, γιατί χάθηκα.
Στο λιβάδι του bou μπορείς να μπαίνεις καθημερινά και να βόσκεις :alivedick: αγαπητή .
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Στο λιβάδι του bou μπορείς να μπαίνεις καθημερινά και να βόσκεις :alivedick: αγαπητή .
Ασχετο , αλλα δεν αισθανεσαι ορφανο που εφυγε και πηγε στη χωρα της ποδοσφαιρικης ληθης ????:grin::grin:
ΥΓ Δεν ξερω γι' αυτο ρωταω, ειμαστε σιγουροι οτι η Mantw δεν ειναι κροσσακι ?? Οι γυναικες δεν ασχολουνται με εσωρουχα αλλα με συναισθηματικα αδιεξδα:grin::grin:
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.733
Κριτικές
56
Like
17.905
Πόντοι
13.636
Ασχετο , αλλα δεν αισθανεσαι ορφανο που εφυγε και πηγε στη χωρα της ποδοσφαιρικης ληθης ????:grin::grin:
ΥΓ Δεν ξερω γι' αυτο ρωταω, ειμαστε σιγουροι οτι η Mantw δεν ειναι κροσσακι ?? Οι γυναικες δεν ασχολουνται με εσωρουχα αλλα με συναισθηματικα αδιεξδα:grin::grin:
Καλά , σε αυτό έχεις δίκιο αλλά εδώ υπάρχουν μερακλήδες που τον χώνουν και σε ρολό κωλοχαρτου προκειμένου να γαμήσουν
:2funny::2funny:
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.877
Like
6.650
Πόντοι
1.056
για αυτο μου αρεσουν οι φιλιες αναμεσα σε γυναικες και αντρες παντα καταληγουν σε:zfuck:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
325
Like
555
Πόντοι
81
για αυτο μου αρεσουν οι φιλιες αναμεσα σε γυναικες και αντρες παντα καταληγουν σε:zfuck:
Δεν υπαρχει φιλια μεταξυ αντρα και γυναικας , οποιος το πιστευει αυτο ειναι βαθια νυχτωμενος . Ο λογος που υπαρχει αυτη η φιλικη <<σχεση>> ειναι γιατι πολυ απλα καποιος απο τους δυο ντρεπεται να εκδηλωσει αυτα που αισθανεται και να μην χαλασει αυτη η ουτοπια . Και με την εμπειρια της κυριας επιβεβαιωνοται λιγο πολυ οσα ειπα .
 

stefanos_1970

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
229
Like
474
Πόντοι
21
μια ζωή την έχουμε..Βαθύτατα φιλοσοφημένο, αλλά.....!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom