Νέα

Wanda (Elite-International)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 0
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.961
Πόντοι
14.565
www.bourdela.com/city-tours/girls/wanda-elite-international/]Wanda (Elite-International)[/url]

Iasonas
Αυγούστου 13, 2007


Vanda (ή Wanda)

Συνάντηση σήμερα στις 3:00 ... σε κεντρικότατο ξενοδοχείο κοντά στην Ομόνοια
Είπα να πάω πρώτο ραντεβού... να είναι ξεκούραστη (σήμερα έφθασε). Αργησε το αεροπλάνο... μισή ώρα καθυστέρηση με σχετικά καλή ενημέρωση από πρακτορείο με sms.
Έτσι τη μισή ώρα την πέρασα στο καφέ του ξενοδοχείου με εφημεριδούλα (φεύγει και η ΑΕΚάρα σήμερα... καλο ταξίδι). Βέβαια το μπάνισα το κοριτσάκι όταν έκανε check-in... μια κοντούλα 1.62 λεπτούλα με μακρύ μαύρο μαλλί πιασμένα πίσω... ούτε που θα γύρναγες να την κοιτάξεις στο δρόμο! 1η ήττα!

Λέω δεν πειράζει... αυτό που είχα ζητήσει... στριπτίζ μαθήτριας για αρχή του meeting, θα ταιριάζει γάντι στο σωματότυπο! ... Ελπίζοντας ότι δε θα παίξει ο Αλβες την Τετάρτη στη Σεβίλλη, ανέβηκα στο δωμάτιο (κανένα πρόβλημα με reception, έκανα κι ότι μιλάω στο κινητό για ξεκάρφωμα)... χτυπάω την πόρτα.. μου ανοίγει σε ψηλοτάκουνα little black dress... όπα λέω... αναβάθμιση... μια συνάδελφος που θα ήθελες να έχεις στη δουλειά... χαμογελά... μπαίνω μέσα... με καθίζει... σα σε συνέντευξη... (πάει το στριπτίζ μαθήτριας λέω) αλλά δεν πειράζει... 5λεπτο blah-blah... αγγλικά υποφερτά... και μου λέει ένα βόλι μόνο μέσα στην ώρα !!! 2η ήττα...

και όχι CIM... έδειξε και απέχθεια... (3η ήττα)...

το καταπίνω κι αυτό... προχωράμε... μου λέει μπάνιο... γαμώτο λέω, κι άλλη καθυστέρηση, αλλά έκανε και ζέστη είχα ψιλο-ιδρώσει... δε γαμιέται λέω... βγαίνω... είχε βγάλει τα ψιλοτάκουνα και πριν προλάβω να πω... πετάει και το φόρεμα... Μιλάμε για σώμα 13χρονης... βυζάκια τσίμπιμα κουνουπιού (Β-cup λέει το site... ψέμμα....)... πάρα πολύ λεπτή... θα έλεγα ανορεξική... αλλά δε φαίνονταν έστω τα παϊδια της... 4η ήττα...

μου λέει μασάζ? Δε γαμιέται... ας χαλαρώσουμε... αρχίζει ένα πράγμα σαν ψιλο-άγγιγμα... σα να σου κάνει μασάζ το 3χρονο... γυρνάω... της λέω άστο... το στριπτίζ όμως? μου λέει γδύθηκα και το φορεματάκι είναι το μόνο που έχω??? ... αααα δεν πάμε καλά (5η ήττα)...

μετά ανοίγει χαρτομάντηλα και τα αφήνει στο κομοδίνο, ετοιμάζει προφυλακτικό... και μετά σκύβει απευθείας για πίπα... λέω οκ... αλλά συνειδητοποιώ ότι δεν είναι πίπα... είναι διερεύνηση της καθαριότητάς μου...!!! το κοιτά από εδώ , το κοιτά από εκεί... μου λέει είσαι καθαρός; Μα μόλις έκανα μπάνιο!! ... ούτε στο γιατρό να είχα πάει (6η ήττα)...

μετά ξεκινά ένα πράγμα... που περίπου λέγεται πίπα... της λέω χωρίς χέρια... της λέω ότι θέλουν και τ' αρχ... περιποίηση... κάτι προσπαθεί... μιλάμε για τίποτα... (7η ήττα)...

της λέω άστο... ξάπλωσε.... ξαπλώνει ανάσκελα... ψάχνω να βρώ βυζί... κάτι ψιλοκάβλωσε... κατεβαίνω... εντελώς ξυρισμένο... με πορωτικό ιδεόγραμμα (που σημαίνει heaven, απ΄ ότι μου' πε) και belly-piercing μμμμ... ωραίο...  αλλά μου λέει όχι δάκτυλο μέσα, μόνο απ' έξω!!!! (8η ήττα)...

λέω να φύγω... λέω δε γαμιέται... τη γλύφω... είχε μια σκόνη βάλει δεν ξέρω... η αίσθηση θλιβερή (9η ήττα)...

τη γυρνάω μπρούμητα... τη σηκώνω στα τέσσερα... ανοίγω τα πόδια... ωραία θέα... και σφικτή τρύπα πίσω... ίσως η καλύτερη στιγμή... της λέω βάλε τακούνια... και την βάζω να σκύψει μπροστά μου... σίγουρα η καλύτερη στιγμή... καλοσχηματισμένο και σφικτό... αλλά λέω τι θα γίνει έτσι θα τη βγάλουμε? και στο Baby O έχω το ίδιο με 10ευρώ... αλλά λέω πως να το πάρω το κοριτσάκι απ' τη Μπιάφρα; ... μιλάμε για ημι-στύση... τελικά κατέληξα σ' ένα 69 ... με έμφαση αυτή ανάσκελα... κι εγώ από πάνω της να σπρώχνω στο στόμα και κάπως τελείωσα... στα βυζιά της (αν πρόσεξα καλά γιατί δεν είναι και πρώτου μεγέθους)... με το που ολοκλήρωσα τη "θεραπεία" ... παίρνει τα χαρτομάντηλα και σκουπίζεται... μιλάμε σε dt μετά... (10η ήττα...)

... κοιτάω την ώρα... είχε δίκιο τελικά για τη μια φορά... σιγά μην προλάβεις να καυλώσεις και να τελειώσεις δυο φορές με αυτή μέσα σε μια ώρα... κάνω ένα τσιγάρο (Ουγγρικό Malboro lights)... και βουρ για μπανάκι κι έξω από την πόρτα...

Συνεπώς:
Looks: Συνεπής με τις φωτογραφίες του site... αλλά βυζί ανύπαρκτο και κορμί πάρα πολύ λεπτό... μόνο αν σ' αρέσουν τα ανήλικα θα γουστάρεις (5/10)
Attitude: Spermophobia... πολλά όχι... και μηδέν πρωτοβουλία (1/10)...

Το αντίθετο του Value for Money. Με τα 250... θα μπορούσα να είχα πάρει Jenifer για 2ώρο... τι λέμε τώρα... να μη σου πω 1 ώρα Jenifer+Emmanouela (πρώην Sara απο VIP)... ήθελα όμως αναβάθμιση σε CT ο ηλίθιος!!
Μη προτεινόμενη, εκτός αν θέλεις να γευτείς περισσότερες ήττες κι απ' το Γαύρο στο Champions League!
Να' στε καλά συνάδελφοι και με περισσότερες επιτυχίες εσείς!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom