Νέα

2+2 Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kouneli1974
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 914K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
ωραία!
θα γεμίσουμε σαβουριδες τώρα ... :thubsdown:
Tίποτα δε θα γεμίσουμε. Πέφτει φιλτράρισμα και αλληλοενημέρωση. Μπακούρι να μπει δε μπαίνει και αν το καταφέρει κάθε θαύμα τρεις ημέρες, το μεγάλο τέσσερεις. Επαναπιστοποίηση και διαγραφές για τύπους που αυτονομούνται συνεχείς. Παρεκτός που υπάρχουν και αυτά τα τόπικ στο bou που έχουν αναφερθεί πάρα πολλές φορές και τα δύο.
Το ένα έχει δικό του θέμα

και σε αυτό αναφέρονται όλα μαζί.

 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Tίποτα δε θα γεμίσουμε. Πέφτει φιλτράρισμα και αλληλοενημέρωση. Μπακούρι να μπει δε μπαίνει και αν το καταφέρει κάθε θαύμα τρεις ημέρες, το μεγάλο τέσσερεις. Επαναπιστοποίηση και διαγραφές για τύπους που αυτονομούνται συνεχείς. Παρεκτός που υπάρχουν και αυτά τα τόπικ στο bou που έχουν αναφερθεί πάρα πολλές φορές και τα δύο.
Το ένα έχει δικό του θέμα

και σε αυτό αναφέρονται όλα μαζί.

έχεις δίκιο δε λέω, ξέρω καλά πως λειτουργούν σωστά τα φίλτρα και κάνουν και εξαιρετική δουλειά, άπλα είμαι της γνώμης να μη τα βγάζουμε τόσο εύκολα στο παραέξω για παν ενδεχόμενο και όχι μόνο για τα μπακουρια.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
εμενα λες σαβουρη; Τον πρεσβη του σουινγκιν;

δεν μίλησα για κάποιον συγκεκριμένο, δεν σας γνωρίζω και προσωπικά.
δεν είχα ως σκοπό να προσβάλω κανέναν...
μίλησα πιο γενικά για άτομα που χαλάνε την όλη φάση είτε με το να χωνονται μόνοι τους είτε με βίζιτες χωρίς να ενημερώνουν τα άλλα ζευγάρια ότι είναι βίζιτες!
και με πολλά άλλα...
 

geokon13

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Καλησπέρα, λέμε να δοκιμάσουμε για πρώτη φορα το σπορ του Swinger Club. Λέτε να είναι καλή ιδέα το 2+2 για Παρασκευή; Έχουμε δοκιμάσει τρίο μόνο στο Massage Mousses με την Έλλη και τρελάθηκε η δικιά μου (και εγώ εννοείται) και τωρα ψήνεται για Swinger Club.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
η λογική λέει οτι θα είναι ψηλοαδειο λόγω οτι ο κόσμος ακόμα λείπει ... αλλά πότε δε ξέρεις βέβαια!
εμείς πάντως θα πιούμε το ποτάκι μας και πέμπτη και Σαββάτο
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
η λογική λέει οτι θα είναι ψηλοαδειο λόγω οτι ο κόσμος ακόμα λείπει ... αλλά πότε δε ξέρεις βέβαια!
εμείς πάντως θα πιούμε το ποτάκι μας και πέμπτη και Σαββάτο
Όπου Γιώργος και Μάλαμα γεμάτο βία είναι το μαγαζί εδώ τον 15 Αύγουστο που έλειπε η μισή Αθήνα στο αντίπαλο στρατόπεδο Νιρβάνα δεν είχε καρέκλα να κάτσεις, οπότε θα έχει σίγουρα κόσμο για να δεί και του ευρωπαϊκού τύπου ανακοινώσεις που έκανε το κατάστημα
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Όπου Γιώργος και Μάλαμα γεμάτο βία είναι το μαγαζί εδώ τον 15 Αύγουστο που έλειπε η μισή Αθήνα στο αντίπαλο στρατόπεδο Νιρβάνα δεν είχε καρέκλα να κάτσεις, οπότε θα έχει σίγουρα κόσμο για να δεί και του ευρωπαϊκού τύπου ανακοινώσεις που έκανε το κατάστημα

νιρβάνα δε παλεύετε κατά την γνώμη μου απο κλίκες, γερόντια και φυσικά αισθητική (άποψή μου!)

γενικότερα δεν έχει πολύ κόσμο καλοκαίρι στα μαγαζιά
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Καλησπέρα, λέμε να δοκιμάσουμε για πρώτη φορα το σπορ του Swinger Club. Λέτε να είναι καλή ιδέα το 2+2 για Παρασκευή; Έχουμε δοκιμάσει τρίο μόνο στο Massage Mousses με την Έλλη και τρελάθηκε η δικιά μου (και εγώ εννοείται) και τωρα ψήνεται για Swinger Club.
προσφερει τετοια υπηρεσια το musses; κανε κριτικη. Παντως για πρωτη φορα καλυτερο ειναι το c4c . Πιο ατμοσφαιρικο με χαλαρη διαθεαη να μη τρομαξουν οι πρωταρηδες οπως στο 2+2
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
προσφερει τετοια υπηρεσια το musses; κανε κριτικη. Παντως για πρωτη φορα καλυτερο ειναι το c4c . Πιο ατμοσφαιρικο με χαλαρη διαθεαη να μη τρομαξουν οι πρωταρηδες οπως στο 2+2

σωστο!
αν και δε πιστευω οτι εχει κατι να τους τρομαξει.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ε,ναι ρε παιδιά. Τι να τους τρομάξει τους ανθρώπους; Άντε, βαριά, να τύχει κάποιος λίγο πιο επίμονος. Αλλά επειδή το όχι είναι όχι κι αυτό κάποια στιγμή σταματά.
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
343
Πόντοι
1.520
Ε,ναι ρε παιδιά. Τι να τους τρομάξει τους ανθρώπους; Άντε, βαριά, να τύχει κάποιος λίγο πιο επίμονος. Αλλά επειδή το όχι είναι όχι κι αυτό κάποια στιγμή σταματά.
nirvana και 2+2 εινααι αποτομες οι συμπεριφορες. Καλησπερα παμε δωματιο? Κατι τετοιο λειτουργει αποτρεπτικα για ζευγαρι νεο στο χωρο
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.298
Κριτικές
124
Like
6.355
Πόντοι
5.097
nirvana και 2+2 εινααι αποτομες οι συμπεριφορες. Καλησπερα παμε δωματιο? Κατι τετοιο λειτουργει αποτρεπτικα για ζευγαρι νεο στο χωρο

Τύπε στο νιρβάνα δεν έχει καν διάλογο,μόνο χούφτωμα και παρτούζα. Γενικά μακριά από το κωλομάγαζο 2+2 προτείνω εγώ,όλα στημένα και φουλ στην βίζιτα.
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
nirvana και 2+2 εινααι αποτομες οι συμπεριφορες. Καλησπερα παμε δωματιο? Κατι τετοιο λειτουργει αποτρεπτικα για ζευγαρι νεο στο χωρο

ο ίδιος κόσμος κάνει κύκλους σε όλα τα μαγαζιά!
σχεδόν... όλος
 

geokon13

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
προσφερει τετοια υπηρεσια το musses; κανε κριτικη. Παντως για πρωτη φορα καλυτερο ειναι το c4c . Πιο ατμοσφαιρικο με χαλαρη διαθεαη να μη τρομαξουν οι πρωταρηδες οπως στο 2+2
Εννοείται προσφέρει με την Έλλη και την Ζωή. Εμείς διαλέξαμε Έλλη για πιο κοριτσι της διπλανής πόρτας.
 

geokon13

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Λέτε το c4c να είναι πιο καλο για αρχή ε; Δεν βρίσκω και τελευταία σχόλια και θεωρούσα ότι είναι κλειστό ή κατι τετοιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom