Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.624
Κριτικές
99
Like
5.170
Πόντοι
4.280
Συνάντηση με Εύα από οsmose για μασάζ.


Άσχετη από μασάζ,ξεπέτα στα υπόλοιπα γενικώς ξεπετατζηδικες υπηρεσίες μπουρδελου.
Τηλεφωνικά έκανα τα σχετικά παράπονα στο μαγαζί μια και παλιότερα (επί Μάγιας) ήμουν πελάτης τους αλλά να'χαμε να λέγαμε.
με ποιο κοστος ;
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Ερωτηση:
Ξερουμε πλεον πως το Osmose ειναι ψιλοξεπετα, αλλα εχουμε καμμια κριτικη για Λολα και Σοφια; Ειμαι απο κινητο με κακο σημα και δεν μπορω να ανατρεξω σε προηγουμενα ευκολα. Θελω να μαθω αν κανουν καλο μασαζ αρχικα και μετα στον β γυρο αν παιζουν. Το ποσο θα προχωρησουν θα τα βρω μαζι τους...
 

JAY-M21

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Συγγνωμη για την καθυστερημενη απαντηση αλλα δεν εμπαινα. Επειδη μου ειπε ενας πιο πανω να παραθεσω εμνπειριες (οποιες εχω) λοιπον εχουμε και λεμε. Οσμοσε εχω δοκιμασει Χριστινα και Mαρια, μασαζ δεν παιζει παιδες αλλα ολα τα υπολοιπα σε κοστος 80 ε . Η Χριστινα ηταν της ξεπετας σε ξενερωτικο βαθμο...Αυτα. Σημερα λεω να δοκιμασω και απο deluxe οποτε θα εχω και απο εκει να λεω. ΤΗΑΝΧ
 

ggary1000

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.266
Κριτικές
14
Like
317
Πόντοι
2.287
Νεο μαγαζακι yourspa.gr
Εχουμε γεμισει μασαζοσαιτ της πουτσ...
Και εχουμε πολλα ακομα να δουμε...
Χωθητε και μην σας πιανουνε κοροιδα...
Ολοι το 25αρι θελουν, σαιτ και "θεραπευτριες"
Ελαχιστες εξαιρεσεις....
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
Νεο μαγαζακι yourspa.gr
Εχουμε γεμισει μασαζοσαιτ της πουτσ...
Και εχουμε πολλα ακομα να δουμε...
Χωθητε και μην σας πιανουνε κοροιδα...
Ολοι το 25αρι θελουν, σαιτ και "θεραπευτριες"
Ελαχιστες εξαιρεσεις....


Το ωραίο είναι ότι όλα είναι στα Αγγλικά...διεθνής περίποιηση  :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0

Συνημμένα

  • assets_LARGE_t_1661_54063422.jpg
    assets_LARGE_t_1661_54063422.jpg
    60 KB · Εμφανίσεις: 37
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Ερωτηση:
Ξερουμε πλεον πως το Osmose ειναι ψιλοξεπετα, αλλα εχουμε καμμια κριτικη για Λολα και Σοφια; Ειμαι απο κινητο με κακο σημα και δεν μπορω να ανατρεξω σε προηγουμενα ευκολα. Θελω να μαθω αν κανουν καλο μασαζ αρχικα και μετα στον β γυρο αν παιζουν. Το ποσο θα προχωρησουν θα τα βρω μαζι τους...
μακριά από σοφία.
Ισπανίδα από Τίρανα.
Γενικά βρωμιαρα
 

fafoutis69

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
1.035
Πόντοι
86
70 ευρώ για μιάμιση ώρα.
Στις φωτογραφίες των υπόλοιπων,η Μαρία
έχει φορεματάκι σε στυλ Καιτουλας οπότε...ποιο μασάζ;;;  :grin:
όλο το team 70 θέλει για μιαμιση ωρα. Αρκεί να κοιτάξεις στο σαιτ και θα το δεις, δεν μας λες κάτι καινούργιο.
Αμα ξέρεις αν προσφέρουν κάτι άλλο εκτος του μασαζ μας το λες. Τα υπόλοιπα μας είναι γνωστά
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
όλο το team 70 θέλει για μιαμιση ωρα. Αρκεί να κοιτάξεις στο σαιτ και θα το δεις, δεν μας λες κάτι καινούργιο.
Αμα ξέρεις αν προσφέρουν κάτι άλλο εκτος του μασαζ μας το λες. Τα υπόλοιπα μας είναι γνωστά
Σε όποιους με έχουν ρωτήσει περισσότερες λεπτομέρειες σε πμ,έχω απαντήσει σχετικά.

Αλλά για να στο πω και αλλιώς,στο osmosse από τότε που είχε άλλο αφεντικό,πάντοτε και με όλες "έπαιζαν" όλα.

Απλά τώρα έχει αλλάξει η διεύθυνση και υπάρχουν καινούριες κοπέλες.
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81
όλο το team 70 θέλει για μιαμιση ωρα. Αρκεί να κοιτάξεις στο σαιτ και θα το δεις, δεν μας λες κάτι καινούργιο.
Αμα ξέρεις αν προσφέρουν κάτι άλλο εκτος του μασαζ μας το λες. Τα υπόλοιπα μας είναι γνωστά

Τις λίγες φορές που δοκίμασα ζήτησαν 100 για φουλ, αλλά πολύ μέτρια πράγματα. 50 τιμή καταλόγου και 50 έξτρα δωράκι για μια ώρα. αλλά στη μισή έφυγαν όσες δοκίμασα.
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Τις λίγες φορές που δοκίμασα ζήτησαν 100 για φουλ, αλλά πολύ μέτρια πράγματα. 50 τιμή καταλόγου και 50 έξτρα δωράκι για μια ώρα. αλλά στη μισή έφυγαν όσες δοκίμασα.

....και εδωσες και 100....... ??
 

sexy.mood

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2019
Μηνύματα
113
Κριτικές
1
Like
532
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom