Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Συναντηση με Αννα....Καταρχην αυτο που μ αρεσε ειναι οτι δν ζητησε λεφτα απο την αρχη αλλα στο τελος....Ξεκινησε με μασαζ με τα εσωρουχα που γρηγορα τα εβγαλε κ αυτα κ δν κρατηθηκα...Πιπα αρκετα πολυ καλη κ στν αγωνα αρκετα προθυμη κ καλη...Θα ξανασυναντησω σιγουρα την Αννα γιατι με κερδισε κ ο χαρακτηρας τς...Θα ηθελα κ γω πληροφοριες για city massage κατ οικον!!!!

φιλε καταρχην μπραβο που μοιραστικες την εμπειρια σου μαζι μας !!! στα του αγωνα η πιπα ηταν ανευ ? φιλια δινει ? γενικα ειναι θερμη ? ζητησε εξτρα?

συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα θα θελαμε μια πιο τεκμηριωμενη αναλυση!!!!
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Στα 80€ ειναι φιλαρακι και οντως εχει αρκετα κιλα ομως θα περασεις καλα...Εγω παντως καλα περασα
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
φιλε καταρχην μπραβο που μοιραστικες την εμπειρια σου μαζι μας !!! στα του αγωνα η πιπα ηταν ανευ ? φιλια δινει ? γενικα ειναι θερμη ? ζητησε εξτρα?

συγγνωμη για τις πολλες ερωτησεις αλλα θα θελαμε μια πιο τεκμηριωμενη αναλυση!!!!
Ανευ και τα παιρνει ΟΛΑ στο στομα(τα φτινει ομως)Φιλια δινει κ δν ζητησε εξτρα!!!
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Παιδια δν μπορω να απαντησω σε πμ...Απλα πεστε μου οι κοπελες απο οσμο εχουν καποτες μαζι τς;;;;Στειλτε μου πμ αμα θελετε απλα δν θα σας απαντησω να ξερετε!!!!Ως αναφορα για Αννα συνδιαζει τν μασατζου-βιζιτα...Ερχετεμε δικο τς αμαξι δν ασχολειται καθολου με τ κιν.Στο ραντεβου χτυπησε 2 φορες...Τν 1η δν τ σηκωσε κ τν 2η ειπε ειμαι σε ραντεβου παρτε με σε κανα τεταρτο
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Παιδια δν μπορω να απαντησω σε πμ...Απλα πεστε μου οι κοπελες απο οσμο εχουν καποτες μαζι τς;;;;Στειλτε μου πμ αμα θελετε απλα δν θα σας απαντησω να ξερετε!!!!Ως αναφορα για Αννα συνδιαζει τν μασατζου-βιζιτα...Ερχετεμε δικο τς αμαξι δν ασχολειται καθολου με τ κιν.Στο ραντεβου χτυπησε 2 φορες...Τν 1η δν τ σηκωσε κ τν 2η ειπε ειμαι σε ραντεβου παρτε με σε κανα τεταρτο

Aλλο ενα μηνυμα τυπε και θα μπορειs .... ;)
 

nakos1111

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Στο osmose massage προχωράμε κ πιο πέρα ή μονο massage? περίπου κόστος ?
Ευχαριςτω!
 

6john9

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
116
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα,

Λοιπόν, τελικά όλα είναι υποκειμενικά και θέμα διάθεσης ...σήμερα έκανα ένα ακόμα test drive με κοπέλα από το yours  ...Αρκετά καλό μασάζ από πλευράς τεχνικής, πολύ δυνατό μασάζ, σε "στρώνει" για τα καλά και αναπάντεχα  άνετη (σαν να σε βλέπει κάθε μέρα γυμνό) στο θέμα της ενδυμασίας .... και γενικά στο social....

Και για περισσότερα pm
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Συναντηση με Αννα....Καταρχην αυτο που μ αρεσε ειναι οτι δν ζητησε λεφτα απο την αρχη αλλα στο τελος....Ξεκινησε με μασαζ με τα εσωρουχα που γρηγορα τα εβγαλε κ αυτα κ δν κρατηθηκα...Πιπα αρκετα πολυ καλη κ στν αγωνα αρκετα προθυμη κ καλη...Θα ξανασυναντησω σιγουρα την Αννα γιατι με κερδισε κ ο χαρακτηρας τς...Θα ηθελα κ γω πληροφοριες για city massage κατ οικον!!!!
αρκετά παχουλή η Έμιλυ
 

Godfather Glyfada2

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2019
Μηνύματα
44
Like
16
Πόντοι
0
Διαβασα σε μια σελιδα οτι μια Ειρηνη κ Φωτεινη δινουν φραπεδακι;;;Ισχυει;;;
 

Ben Leiper

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
62
Like
118
Πόντοι
0
Συνάντηση με Εύα από οsmose για μασάζ.


Άσχετη από μασάζ,ξεπέτα στα υπόλοιπα γενικώς ξεπετατζηδικες υπηρεσίες μπουρδελου.
Τηλεφωνικά έκανα τα σχετικά παράπονα στο μαγαζί μια και παλιότερα (επί Μάγιας) ήμουν πελάτης τους αλλά να'χαμε να λέγαμε.
 

Babouinos

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2015
Μηνύματα
326
Like
62
Πόντοι
1
Συνάντηση με Εύα από οsmose για μασάζ.


Άσχετη από μασάζ,ξεπέτα στα υπόλοιπα γενικώς ξεπετατζηδικες υπηρεσίες μπουρδελου.
Τηλεφωνικά έκανα τα σχετικά παράπονα στο μαγαζί μια και παλιότερα (επί Μάγιας) ήμουν πελάτης τους αλλά να'χαμε να λέγαμε.
τι περιελαμβαναν τα...υπολοιπα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom