Νέα

Οι παντρεμένοι γαμάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas.live
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.645
Πόντοι
8.006
Τυπε οσοι παντρεμενοι πανε με πουτανες ειναι επειδη η γυναικα τους ειναι φακλανα και γενικα πλεον δε βλεπεται ή αν κρατιεται καλα απλα την βαρεθηκαν και πλεον δεν τους καβλωνει

Αυτα τα παω με πουτανες γιατι δεν κανω με την γυναικα μου οτι κανω με αυτες ειναι πιπες.  :S :S :S

Εχεις σχεση με μια γκομενα 2 χρονια τουλαχιστον πριν παντρευτεις εχει καταπιει κουβαδες απο το σπερμα σου αλλα μετα τον γαμο ξαφνικα δεν την χυνεις στη μαπα γιατι την ντρεπεσαι ή για να μην πει οτι εισαι ανωμαλος.
Το bou ειναι μαγικο.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τύπε δεν εχεις δικιο σε αυτα που λες, καλα σου τα λενε οι υπολοιποι
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει φυλής,είχε,4 άτομα και μετά από λίγο έρχεται κάποιος γύρο στα 37 με κοστούμι  ,ιφασματινο παντελόνι κ του είχε σηκωθεί και έβαζε το χέρι να μην φενεται η καβλα του, και βέρα στο χέρι του .  Μετά από λίγο βγαίνει η κοπέλα., κ ρώτησε αν έχουν μέσα κόσμο,τα δωμάτια  είπε η τσατσά ναι άλλους 4 πελάτες κ  έχει ένα άδειο δωμάτιο, και σηκώθηκε να φύγει και του λέει η τσατσά να περάσει στο δωμάτιο κ θα του στείλει την κοπέλα κ πέρασε.
Το αναφέρω επιδει ήταν παντρεμένος κ δεν ήθελε να αργήσει στην γυναίκα του!  Γενικός προσέχει κ καλά κάνει, του έδωσα την σειρά μου γιατί θα φεύγε χωρίς να αδειάσει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.946
Κριτικές
1
Like
30.645
Πόντοι
8.006
Την προηγούμενη εβδομάδα είχα πάει φυλής,ειχε3,4 άτομα και μετά από λίγο έρχεται κάποιος γύρο στα 37 με κοστούμι  ίσα,ιφασματινο παντελόνι κ του είχε σηκωθεί και έβαζε το χέρι να μην φενεται η καβλα του, και βέρα στο χέρι του .  Μετά από λίγο βγαίνει η κοπέλα., κ ρώτησε αν έχουν μέσα κόσμο,ο τα δωμάτια  είπε η τσατσά ναι άλλους 4 πελάτες κ  έχει ένα άδειο δωμάτιο, και σηκώθηκε να φύγει και του λέει η τσατσά να περάσει στο δωμάτιο κ θα του στείλει την κοπέλα κ πέρασε.
Το αναφέρω επιδει ήταν παντρεμένος κ δεν ήθελε να αργισει στην γυναίκα του!  Γενικός προσέχει κ καλά κάνει, του δώσαμε την σειρά μου γιατί θα φεύγει χωρίς να πηδηξει,
Βασικο λαθος. Την βερα την βγαζουμε πριν μπουμε.
 
OP
OP
K

kostas.live

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2018
Μηνύματα
75
Like
3
Πόντοι
0
Οχι δα. Απλως για να αποφυγουμε σχολιασμους οπως αυτος που μολις εγινε.
γενικά πιστεύεις ότι στην πλειοψηφία οι παντρεμένοι σντρεςωβγσχουν την βέρα? Μπορεί να χε γκαστρωσει  την γυναίκα του
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Με μια που εχεις σχεση και απο τον κωλο την παιρνεις και στη μαπα τη χυνεις,

Μήπως βλέπεις πολύ πορνό?
Αυτό που γράφεις μόνα στα πορνό γίνονται ανελλιπώς με τη γκόμενα να τον τρώει από πίσω μετά κατ ευθείαν από μπροστά (άπλυτο) μετά πάλι από πίσω και καπάκι να το βάζει στο στόμα (άπλυτο) μέχρι να καλυφθεί το πρόσωπό της από σπέρμα...
Στην πραγματική ζωή ακόμη και οι επαγγελματίες  δίνουν κώλο με δυσκολία και αποφεύγουν όσο μπορούν το χύσιμο στο πρόσωπο
Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις σε μια σχέση ή γάμο αλλά δεν είναι  κανόνας όπως το παρουσιάζεις εσύ..

Τώρα στην ερώτηση του φίλου αν οι παντρεμένοι πρέπει να πηδάνε σε μπουρδέλα ή στούντιο η απάντηση είναι φυσικά και όχι εκτός αν υπάρχει σοβαρό θέμα υγείας ή προχωρημένη εγκυμοσύνη και δεν μπορείς να κάνεις σεξ με τη γυναίκα σου. Αν δεν σου κάθεται η γυναίκα σου σημαίνει ότι υπάρχει πρόβλημα στη σχέση  και κοιτάς να λύσεις το πρόβλημα ή τη σχέση. Αν από την άλλη θέλεις κάτι καινούργιο ή κάτι που δεν σου προσφέρει η γυναίκα σου και το ψάξεις στο πεντάλεπτο του μπουρδέλου ή το δεκάλεπτο του στούντιο με άλλους πέντε έξι να περιμένουν απ έξω τότε είσαι χαμένος από χέρι. Σε αυτή τη περίπτωση πληρώνεις μια επαγγελματία με υπηρεσίες που είσαι σίγουρος ότι προσφέρει και σε καλύπτει και  από εμφάνιση για ένα δίωρο σε ένα ξενοδοχείο και κάνε ότι γουστάρεις.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Κατ αρχάς οι παντρεμένοι δεν ξενοπηδάνε.Αμαρτία!!! :2funny:
Τη βέρα αν τη φοράς συστηματικά,έχεις σημάδι στο δάχτυλο οπότε γιατί να τη βγάλεις;;
Οι πουτάνες δεν το ξέρουν πως πολλοί πελάτες είναι παντρεμένοι;;; Ούτε σχολιασμός λοιπόν γίνεται,δεν υπάρχει λόγος!
Αν πηδάς,(που είπαμε πως είναι αμαρτία  :2funny: )Πας όπου εσύ νομίζεις πως περνάς καλά,ελαχιστοποιώντας τις πιθανότητες να γίνεις αντιληπτός από τη σύζυγο ή από κανέναν ρουφιάνο.
Αλλά είπαμε: Μην πας,είναι αμαρτία !!! :2funny: :2funny: :2funny:
:hi:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.664
Πόντοι
2.606
Μήπως βλέπεις πολύ πορνό?
Αυτό που γράφεις μόνα στα πορνό γίνονται ανελλιπώς με τη γκόμενα να τον τρώει από πίσω μετά κατ ευθείαν από μπροστά (άπλυτο) μετά πάλι από πίσω και καπάκι να το βάζει στο στόμα (άπλυτο) μέχρι να καλυφθεί το πρόσωπό της από σπέρμα...
Στην πραγματική ζωή ακόμη και οι επαγγελματίες  δίνουν κώλο με δυσκολία και αποφεύγουν όσο μπορούν το χύσιμο στο πρόσωπο
Υπάρχουν βέβαια και οι εξαιρέσεις σε μια σχέση ή γάμο αλλά δεν είναι  κανόνας όπως το παρουσιάζεις εσύ..

Τυπε που εγραψα ''να τον τρώει από πίσω μετά κατ ευθείαν από μπροστά (άπλυτο) μετά πάλι από πίσω και καπάκι να το βάζει στο στόμα (άπλυτο)''  :think: :S :S :S

Για κανε παραθεση.

 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Κατ αρχάς οι παντρεμένοι δεν ξενοπηδάνε.Αμαρτία!!! :2funny:
Τη βέρα αν τη φοράς συστηματικά,έχεις σημάδι στο δάχτυλο οπότε γιατί να τη βγάλεις;;
Οι πουτάνες δεν το ξέρουν πως πολλοί πελάτες είναι παντρεμένοι;;; Ούτε σχολιασμός λοιπόν γίνεται,δεν υπάρχει λόγος!
Αν πηδάς,(που είπαμε πως είναι αμαρτία  :2funny: )Πας όπου εσύ νομίζεις πως περνάς καλά,ελαχιστοποιώντας τις πιθανότητες να γίνεις αντιληπτός από τη σύζυγο ή από κανέναν ρουφιάνο.
Αλλά είπαμε: Μην πας,είναι αμαρτία !!! :2funny: :2funny: :2funny:
:hi:
Τυπε υποκλίνομαι.Ένας εσύ και δεύτερος ο αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος.. :priest: :priest:Την ευλογία σου δέσποτα. :priest: :woldman: :priest: :woldman:
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.129
Πόντοι
17.436
Παντρεμένος εδω και δυο χρονια και κατι μήνες. Ξενογαμαω με επαγγελματίες και μη.

Καταρχήν, ο πληρωμένος έρωτας ειναι ΕΘΙΣΜΟΣ, απο οταν τον ξεκίνησα κόλλησα, και ειναι το μονο πάθος μου που δεν μπορώ να χαλιναγωγισω. Τσιγάρο, μαλακα ναρκωτικά, τζόγος, ον-λάιν παιχνίδια, τα δοκίμασα και τα χαλιναγωγισα ευκολα, τις πουτάνες με τίποτα...

Εκτός αγοραίου δεν ψάχνομαι, παρα μονο 2-3 φορές το χρόνο που παω μακρινά ταξίδια για κανα 10ημερο τουλαχιςτον λόγω δουλειάς. Εκει ξεδίνω  :grin:  δεν ειναι το σεξ που μου λείπει αλλα η αίσθηση των καινούργιων γνωριμιών. Μόλις γυρνάω στη γυναίκα μου αισθάνομαι πως την αγαπάω ακομα πιο πολυ, μιας και απο τις καινούργιες συνήθως καμια δε θα ειναι σαν αυτη, ούτε καν θα την πλησιάζει. Οποτε μου υπενθυμίζουν το τι εχω και με βοηθούν να το εκτιμώ.

Την βέρα πάντα τη βγαζω, δεν εχω δει κανένα σημάδι που ανέφερε κάποιος.

Όσον αφορά το σεξ με τη γυναίκα μου αυτη με κυνηγάει, θελει να την γαμαω καθε μερα, αλλα αυτο δεν ειναι εφικτό, δηλαδη ήμαρτον... Χυσιμο στην μάπα πρεπει να μην εχω κανει ποτε, απορώ τι του βρίσκετε. Προτιμώ να τα ρίχνω ολα μεσα η να τα κερνάω σφηνάκι για κατάποση  :pipa1:
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Τυπε που εγραψα ''να τον τρώει από πίσω μετά κατ ευθείαν από μπροστά (άπλυτο) μετά πάλι από πίσω και καπάκι να το βάζει στο στόμα (άπλυτο)''  :think: :S :S :S

Για κανε παραθεση.

Αυτό που γράφεις και αφήνεις να εννοηθεί ότι γίνεται ανελλιπώς και  είναι κανόνας το έχω βάλει ακριβώς σε παράθεση στην απάντησή μου.

Τα υπόλοιπα τα έγραψα για να τονίσω ότι η πραγματική ζωή είναι διαφορετική από το πορνό.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2014
Μηνύματα
14.518
Κριτικές
64
Like
5.076
Πόντοι
7.786
οποιος δεν περναει καλα παντρεμενος. Χωριζει και κανει οτι θελει  αν ζει μια ακτασταση που δεν προχωραει η δεν παει καλα .
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.823
Πόντοι
4.496
Τυπε υποκλίνομαι.Ένας εσύ και δεύτερος ο αρχιεπίσκοπος Ιερώνυμος.. :priest: :priest:Την ευλογία σου δέσποτα. :priest: :woldman: :priest: :woldman:
Xα χα χα Τύπε Καστράτο,παίζει ο Αρχιεπί να είναι πόρνος και να μπαίνει στο bou.com να τρολλάρει κόσμο!!!ΧΑΧΑΧΑ
ΠΑΣΟΚ από κούνια!!! :priest:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

John Dick

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2015
Μηνύματα
7.607
Like
2.908
Πόντοι
506
Είστε σιχάματα, είστε η ντροπή του ανδρικού φύλου.
Οι γνήσιοι μοναχικοί μπουρδελιάρηδες σας δίνουν στεγνά και γαμούν τις γυναίκες σας σαν πουτάνες.  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom