Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
δεν ήξερα την κακομαθημενιά τούτη...!!!

κι αν είναι έτσι, τότε πόσο εξυπνάκηδες είναι να συμπεριφέρονται κατά αυτό τον τρόπο σε καλό πελάτη;
Παιχταρα μου 2 σελιδες πισω εγραψα:

Αλλο ενα Ουγγαρεζικο CG που αφησε τα 200αρια/ωρα για να ερθει να εργαστει στο ΕλΝτοραντο του πληρωμενου ερωτα.

Απο εμφανιση παντως 9/10. Εντος δωματιου πρεπει καποιος αλλος να ενημερωσει.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Καλημέρα φίλοι μας, βλέπω ξαναρχίσαμε την εβδομάδα δυναμικά, λοιπόν οι κοπέλες που έρχονται παίρνουν ένα δοκιμαστικό χρόνο για να δούμε πως θα ανταποκριθούν στην αγορά.
Όταν τρέχεις λοιπόν κάτι δεν ξέρεις πως αυτό θα ενσωματωθεί, του δίνεις το χρόνο του, προσπαθείς να το καθοδηγήσεις και από εκεί και πέρα κάνει η δεν κάνει, απλά τα πράγματα.
Εσείς τώρα μας λέτε δεν κάνει, ο.κ., εμείς πρέπει να την δοκιμάσουμε πριν? τι είμαστε? σαν κάτι άλλους που πάνε και παριστάνουν τους πελάτες και δοκιμάζουν τις γυναίκες που εργάζονται στα στούντιο τους, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και να θέλαμε είναι τόσες πολλές που δεν τις προλαβαίνουμε. Κάνουμε  εδώ και δυο με τρία χρόνια μια προσπάθεια, φέρνουμε καινούργιες κοπέλες από το εξωτερικό- ενώ αλλού τρώτε τις ίδιες και τις ίδιες λες και θα τις παντρευτείτε :2funny:-, ξέρουμε ότι από αυτές τις 10, η 1 θα μας βγει καλή ,αλλά όταν κάνεις βήματα και προχωράς μπροστά δεν έχεις και πολλές επιλογές. Τώρα ό άλλος στο τριγγέτα έγραψε κριτική για την μόνικα με τίτλο μουνάρα, έμεινε ικανοποιημένος και έβαλε 3, απίστευτο!!! θυμάστε τι ντόρος έχει γίνει με την μόνικα, ότι είναι παλτό, κομοδίνο, ξεπέτα κ.τ.λ. επιμείναμε με την κοπέλα και έχει γίνει μια από τις καλύτερες στις υπηρεσίες γιατί από εμφάνιση είναι τούμπανο έτσι και αλλιώς, με την βίκυ γράφουν όλοι στην σελίδα της  και εδώ αν είναι τρανς η δεν είναι, η κοπέλα έχει θέμα ,βγήκαμε παρακαλέσαμε θερμά, να μείνει το θέμα και μόνο στην κριτική για την δουλειά της, τίποτα στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα, κάποιος άλλος έγραψε ότι το κρύβουμε, τι να κρύψουμε η γυναίκα εργάζεται τουλάχιστον πέντε με επτά χρόνια σε εμάς και προηγούμενα στούντιο ,την ξέρει κόσμος και ντουνιάς.  Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους.

Η ουσία είναι σε αυτό που γράφεις ΕΣΥ!! Στις 10, 1 καλή!!
Και πλούσια, μια!! Μια στις 15 είναι πιο αλήθεια.....
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.695
Κριτικές
23
Like
2.870
Πόντοι
3.820
και μια λαουρα,επισης ουγγαρεζα που ειχε εμφανιστει την προηγουμενη βδομαδα,εξαφανιστηκε.μαλιστα σε ενα σαιτ "μαγαζιου" που ετυχε να δω προχτες,την ειχανε προαναγγειλει οτι θα επιστρεψει πισω ουγγαρια.ολες αυτες ειναι οπως τα λεει ο px 75.ερχονται για guest  εμφανισεις,και μαλλον δεν ειναι και τοσο καλες στη δουλεια τους για να αφηνουν τα 200(που για να ρχονται για 50 μαλλον δεν τα βρισκουν).σε αυτες τις περιπτωσεις νομιζω δεν φταει τοσο πολυ το μαγαζι,διοτι εφερε μια κοπελα που ειναι στο χωρο,δεν ειναι πρωτοεμφανιζομενη,και λογικα υποτιθεται οτι ξερει να κανει την δουλεια της.απλα θα πρεπει να αποφευγουνε να φερνουνε τυχοδιωκτισες.
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
Καλημέρα φίλοι μας, βλέπω ξαναρχίσαμε την εβδομάδα δυναμικά, λοιπόν οι κοπέλες που έρχονται παίρνουν ένα δοκιμαστικό χρόνο για να δούμε πως θα ανταποκριθούν στην αγορά.
Όταν τρέχεις λοιπόν κάτι δεν ξέρεις πως αυτό θα ενσωματωθεί, του δίνεις το χρόνο του, προσπαθείς να το καθοδηγήσεις και από εκεί και πέρα κάνει η δεν κάνει, απλά τα πράγματα.
Εσείς τώρα μας λέτε δεν κάνει, ο.κ., εμείς πρέπει να την δοκιμάσουμε πριν? τι είμαστε? σαν κάτι άλλους που πάνε και παριστάνουν τους πελάτες και δοκιμάζουν τις γυναίκες που εργάζονται στα στούντιο τους, δεν γίνονται αυτά τα πράγματα και να θέλαμε είναι τόσες πολλές που δεν τις προλαβαίνουμε. Κάνουμε  εδώ και δυο με τρία χρόνια μια προσπάθεια, φέρνουμε καινούργιες κοπέλες από το εξωτερικό- ενώ αλλού τρώτε τις ίδιες και τις ίδιες λες και θα τις παντρευτείτε
Καλυτερα το "χτεσινο" καλο γαλακτομπουρεκο, παρα τη καινουργια "γκουρμε" αγευστη τουρτα....

:2funny:-, ξέρουμε ότι από αυτές τις 10, η 1 θα μας βγει καλή ,
Πολυ αισιοδοξο σε βρισκω!!!


αλλά όταν κάνεις βήματα και προχωράς μπροστά δεν έχεις και πολλές επιλογές. Τώρα ό άλλος στο τριγγέτα έγραψε κριτική για την μόνικα με τίτλο μουνάρα, έμεινε ικανοποιημένος και έβαλε 3, απίστευτο!!! Δεν εβαλε 3, ξεχασε να βαλει τη βαθμολογια, θα το φτιαξει ο mod....
Θυμάστε τι ντόρος έχει γίνει με την μόνικα, ότι είναι παλτό, κομοδίνο, ξεπέτα κ.τ.λ. Ηταν, δεν ηταν; Ψεμματα γραψανε τοσοι συναγωνιστες;

επιμείναμε με την κοπέλα και έχει γίνει μια από τις καλύτερες στις υπηρεσίες   Παλι αισιοδοξο σε βρισκω.....Στο "μια απ' τις καλυτερες" αναφερομαι

γιατί από εμφάνιση είναι τούμπανο έτσι και αλλιώς, Αναμφιβολα, αλλα δεν πληρωνουμε για να τη δουμε μονο, για αλλο πληρωνουμε....

με την βίκυ γράφουν όλοι στην σελίδα της  και εδώ αν είναι τρανς η δεν είναι, η κοπέλα έχει θέμα ,βγήκαμε παρακαλέσαμε θερμά, να μείνει το θέμα και μόνο στην κριτική για την δουλειά της, τίποτα στου κουφού την πόρτα όσο θέλεις βρόντα, κάποιος άλλος έγραψε ότι το κρύβουμε, τι να κρύψουμε η γυναίκα εργάζεται τουλάχιστον πέντε με επτά χρόνια σε εμάς και προηγούμενα στούντιο ,την ξέρει κόσμος και ντουνιάς.  
Σε αυτο εχεις 101% δικιο, αλλα σε δημοσιο forum θα υπαρχουν και ..... :jerking:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους. Επισης και σε σενα
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
έχεις ξυπνήσει μαλλον ανάποδα καλέ μου φίλε.... :2funny: :2funny: :2funny: για τη Μόνικα θα συμφωνλησω, ότι είναι πανέμορφη, αλλά τουλάχιστον η προσωπική μου εμπειρία μαζί της δεν μου έδωσα ότι προσδωκούσα...αναφορικά με το 1 στις 10 νομίζω ότι έχετε πέσει μάλλον έξω και οι 2...πλέον υπάρχουν αρκετές και καλές επιλογές στην αλυσίδα αν θες να περάσεις καλά...Νικόλ, Μαρίνα,Αντρέα, Ίνγκριντ,Ζέτα,Τζούλη,Τζέσσικα, Μαρία,Γαλήνη, Μαριάννα, Κατερίνα...αρκεί να έχεις υπομονή να πετύχεις την κοπέλα που θέλεις....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
867
Κριτικές
31
Like
1.002
Πόντοι
5.845
έχεις ξυπνήσει μαλλον ανάποδα καλέ μου φίλε.... :2funny: :2funny: :2funny: για τη Μόνικα θα συμφωνλησω, ότι είναι πανέμορφη, αλλά τουλάχιστον η προσωπική μου εμπειρία μαζί της δεν μου έδωσα ότι προσδωκούσα...αναφορικά με το 1 στις 10 νομίζω ότι έχετε πέσει μάλλον έξω και οι 2...πλέον υπάρχουν αρκετές και καλές επιλογές στην αλυσίδα αν θες να περάσεις καλά...Νικόλ, Μαρίνα,Αντρέα, Ίνγκριντ,Ζέτα,Τζούλη,Τζέσσικα, Μαρία,Γαλήνη, Μαριάννα, Κατερίνα...αρκεί να έχεις υπομονή να πετύχεις την κοπέλα που θέλεις....
- Που διαφωνουμε για τη Μονικα;

- Για τις καινουργιες αφιξεις μιλαμε, οχι τις μονιμες-παλιες. Φυσικα και εχει η αλυσιδα αξιολογες επιλογες.

Μια χαρα ξυπνησα, μη με τσαντισεις....... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
- Που διαφωνουμε για τη Μονικα;

- Για τις καινουργιες αφιξεις μιλαμε, οχι τις μονιμες-παλιες. Φυσικα και εχει η αλυσιδα αξιολογες επιλογες.

Μια χαρα ξυπνησα, μη με τσαντισεις....... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
:-* :-* :-*
 

alexia 20@

Ιερόδουλη
Εγγρ.
9 Δεκ 2013
Μηνύματα
4
Like
0
Geia sas! Tha hthela na enhmerwsw gia opoion endiaferetai oti sto studio peiraiws 193 exei ginei sto programma kai anti gia thn anna exoun valei thn paris sthn prwinh vardia euxaristw!
 

ΤΖΟΤΖΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2007
Μηνύματα
580
Κριτικές
6
Like
62
Πόντοι
6
Εχει κανεις δοκιμασει την Φαιη στα στουντιο Πειραιως ,Ιεροφαντων και Λ.Αθηνων ?Απο υπηρεσιες συμετοχη κλπ

 

Συνημμένα

  • 01.jpg
    01.jpg
    380,7 KB · Εμφανίσεις: 39

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
5.672
Like
2.206
Πόντοι
506
Σημερα στο Βριλησσου 42 - Ρεγγινα + Λαιμα. Σαμανθα + Παολα. Μαργκω + Σασα  :-* :-* :-*
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
Ρε τονίνε, αφού πελάτης μας δεν είσαι με την καμία  :grin:, κάτσε να φας το γαλακτομπουρεκάκι σου  :2funny: και άσε εμάς να πειραματιζόμαστε με τις τούρτες :grin: γιατί αν σου κάτσει η τούρτα θα τρως με βουλιμία ωσάν τον Καλιγούλα  :2funny: Τώρα σοβαρά εμείς θέλουμε να έρχονται οι κοπέλες και να απογοητεύουν τον κόσμο και να φεύγουν και άπραγες η έχουμε σκοπό να αρπάζουμε καμμιά 20-30αριά πενηντάρικα και μετά τέλος.
Απλά το συγκεκριμένο αντικείμενο αυτούς τους κανόνες έχει, βλέπεις εμφάνιση, επιλέγεις και ρισκάρεις αν θα σου βγει καλή στο service.
Τι να κάνουμε το επιχειρείν σημαίνει ρίσκο είτε μας αρέσει είτε όχι.
Σε ευχαριστώ πολύ για την τοποθέτηση σου για την βίκυ, για την μόνικα διαφωνώ γιατί οι απόψεις διίστανται και μάλιστα η πλάστιγγα γέρνει προς το θετικό υπέρ της, τέλος πάντων σέβομαι την γνώμη σου και την λαμβάνω και υπόψιν μου γιατί όπως και αν το κάνουμε ότι και διαφωνίες να έχουμε αποτελείς ένα πολύ δραστήριο μέλος της κοινότητας, οπότε οι κεραίες μου πρέπει να είναι ιδιαίτερα ευαίσθητες, όταν διατυπώνεις την άποψη σου.
Νομίζω όμως ότι ο λαγός για μια ακόμη φορά έθεσε το θέμα στη σωστή του βάση εκτός αυτού να σας ευχαριστήσω που για μια ακόμη φορά είχαμε έναν κόσμιο και πολιτισμένο διάλογο καλή εβδομάδα σε όλους σας.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
Ρε τονίνε, αφού πελάτης μας δεν είσαι με την καμία  :grin:, κάτσε να φας το γαλακτομπουρεκάκι σου  :2funny: και άσε εμάς να πειραματιζόμαστε με τις τούρτες :grin: γιατί αν σου κάτσει η τούρτα θα τρως με βουλιμία ωσάν τον Καλιγούλα  :2funny: Τώρα σοβαρά εμείς θέλουμε να έρχονται οι κοπέλες και να απογοητεύουν τον κόσμο και να φεύγουν και άπραγες η έχουμε σκοπό να αρπάζουμε καμμιά 20-30αριά πενηντάρικα και μετά τέλος. Αυτο Ακριβώς κάνετε!!
Απλά το συγκεκριμένο αντικείμενο αυτούς τους κανόνες έχει, βλέπεις εμφάνιση, επιλέγεις και ρισκάρεις αν θα σου βγει καλή στο service.
Τι να κάνουμε το επιχειρείν σημαίνει ρίσκο είτε μας αρέσει είτε όχι.
Σε ευχαριστώ πολύ για την τοποθέτηση σου για την βίκυ, για την μόνικα διαφωνώ γιατί οι απόψεις διίστανται και μάλιστα η πλάστιγγα γέρνει προς το θετικό υπέρ της, τέλος πάντων σέβομαι την γνώμη σου και την λαμβάνω και υπόψιν μου γιατί όπως και αν το κάνουμε ότι και διαφωνίες να έχουμε αποτελείς ένα πολύ δραστήριο μέλος της κοινότητας, οπότε οι κεραίες μου πρέπει να είναι ιδιαίτερα ευαίσθητες, όταν διατυπώνεις την άποψη σου.
Νομίζω όμως ότι ο λαγός για μια ακόμη φορά έθεσε το θέμα στη σωστή του βάση εκτός αυτού να σας ευχαριστήσω που για μια ακόμη φορά είχαμε έναν κόσμιο και πολιτισμένο διάλογο καλή εβδομάδα σε όλους σας.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
67
Like
3.822
Πόντοι
4.130
έχεις ξυπνήσει μαλλον ανάποδα καλέ μου φίλε.... :2funny: :2funny: :2funny: για τη Μόνικα θα συμφωνλησω, ότι είναι πανέμορφη, αλλά τουλάχιστον η προσωπική μου εμπειρία μαζί της δεν μου έδωσα ότι προσδωκούσα...αναφορικά με το 1 στις 10 νομίζω ότι έχετε πέσει μάλλον έξω και οι 2...πλέον υπάρχουν αρκετές και καλές επιλογές στην αλυσίδα αν θες να περάσεις καλά...Νικόλ, Μαρίνα,Αντρέα, Ίνγκριντ,Ζέτα,Τζούλη,Τζέσσικα, Μαρία,Γαλήνη, Μαριάννα, Κατερίνα...αρκεί να έχεις υπομονή να πετύχεις την κοπέλα που θέλεις....
Λαγέ μου ξέρεις οτι σε συμπαθώ πολύ αλλά τη λίστα την ξεχύλωσες όσο δεν πάει.......(Νικολ, Μαρίνα, Κατερίνα ......)!!!!!

Αντρέα, Βικυ, Πάμελα, Τζουλη,Βικτώρια. Τέλος. 5. Οι άλλες είναι κάτω του μετριου και δυστυχώς .....το ξέρω, πριν πάρω την σημερινή μου ακραία θέση για την αλυσίδα.......και πάντα παιρνω/έπαιρνα φουλ πρόγραμμα!! Αλλά κάπου υπάρχει και μια στοιχειώδης......
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
μικρή στουντιακή τσάρκα   κυρίως από τον πορνοπαράδρομο καβάλα στον πορνοτιφόνα και συντροφια με kervera είδαμε και ακούσαμε:

Κωνσταντινουπόλεως 80: Ράνια
μια petit ξανθιά κοπελίτσα με όμορφο μουτράκι και ωραίο σωματάκι

Κωνσταντινουπόλεως 92Α: Τζούλια μελαχρινή με μακρύ μαύρο μαλλί όμορφο πρόσωπο και καμπυλωτή κορμάρα  μπήκε στα υπόψιν

Κωνσταντινουπόλεως 92: Λάουρα μελαχρινή μετριου ύψους καλο σωματάκι με αδιάφορο πρόσωπο
και ενα θωρηκτό που έπεσε επάνω στον kervera και παραλίγο να τον λιώσει δεν είπε όνομα και να έλεγε δηλαδή ήταν εντελώς αδιάφορη

Κωνσταντινουπόλεως 94:  Πάολα
μελαχρινή έμπειρη κοπέλα ωραίο κορμάκι και πρόσωπο
Ελένη μια από τα ίδια αλλα πιο νεαρή και με μικρό βυζάκι σε κοινή θέα  

Κωνσταντινουπόλεως 130: Κάτια ένα latin μπαζάκη σαν παλαιστής

Κωνσταντινουπόλεως 132: μια επίσης latin κοπέλα σαφώς καλύτερη σωματικά αν και προς το milf άνευ ονόματος

αναχώρηση για άλλες πολιτείες και μαγαζιά και κάπου εκεί περάσαμε και από το

Πιπίνου 118: Ρενάτα μια μελαχρινή με καλο κορμί κοπέλα και καλούτσικο πρόσωπο όχι όμως κάτι το ιδιαίτερο

κάπου ενδιάμεσα στην τσάρκα ερωτήθει γνωστός τσάτσος για την τύχει του Καρέα 30 και η απάντηση ήταν άκρως αποθαρρυντική οδεύει προς  RIP  
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.970
Κριτικές
14
Like
3.900
Πόντοι
2.777
οι εξηγήσεις σου 144 δε με καλύπτουν.
Αν θες να δεις πως ρολλάρει μια νέα συμμετοχή, βγάλε την προσφορά.
Κι αν δεν προλαβαίνετε να τις δοκιμάσετε, βγάλτε κλήρο εδώ μέσα. Σίγουρα θα υπάρξουν πολλοί κασκαντέρ και μη για να δοκιμάσουν. Μετά αντικειμενική κριτική θα επιστεγάσει το αποτέλεσμα.

Για τις ίδιες και ίδιες νομίζω ότι το καλύτερο φαγητό γίνεται στην παλιά κατσαρόλα και για να υπάρχει και να τη γανώνουμε για χρόνια πάει να πει ότι η ποιότητά της είναι ανεξίτηλη και τιμημένη.

Εξάλλου δε μιλάμε για επαρχία που οι επιλογές είναι λίγες, Αθήνα είναι εδώ και πέριξ. Δε θα μείνουμε πεινασμένοι με τίποτε.

Και να φανταστείς Παρασκευή πήρα την Αλεξάνδρα στην Τριγγέτα (τώρα την έχετε Αλέξια) που δούλευε Πειραιώς193, Ιεροφάντων κλπ...και ξεσκιστήκαμε.

Και να φανταστείς ότι αν είχα προσέξει το τι γράφτηκε εδώ μέσα για την επισκέπτρια, θα είχα γλιτώσει το 50άρικο με τη Νίκη.
Και δεν είναι μόνο το 50άρικο, αλλά κάποια που μπαίνει ασθμαίνουσα με ουφ και ξινίλα από τη μητρομάνα -κατά τα άλλα Ουγγαρία- είναι για επιστροφή στα λουκάνικα του Γκέλερτ χοτέλ, να πλένει και να καθαρίζει.
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Λαγέ μου ξέρεις οτι σε συμπαθώ πολύ αλλά τη λίστα την ξεχύλωσες όσο δεν πάει.......(Νικολ, Μαρίνα, Κατερίνα ......)!!!!!

Αντρέα, Βικυ, Πάμελα, Τζουλη,Βικτώρια. Τέλος. 5. Οι άλλες είναι κάτω του μετριου και δυστυχώς .....το ξέρω, πριν πάρω την σημερινή μου ακραία θέση για την αλυσίδα.......και πάντα παιρνω/έπαιρνα φουλ πρόγραμμα!! Αλλά κάπου υπάρχει και μια στοιχειώδης......
ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗ!!! δεν βάζεις μέσα Νικόλ(Ρουμάνα) και Κατερίνα??? :headbang: :headbang: είσαι άδικος....και το Μαρινάκι είναι μια χαρά και οι υπόλοιπες που ανέφερα...μα μου λες...Πάμελα...έλα ρε Τόνυ...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
ΣΥΓΓΝΩΜΗΗΗ!!! δεν βάζεις μέσα Νικόλ(Ρουμάνα) και Κατερίνα??? :headbang: :headbang: είσαι άδικος....και το Μαρινάκι είναι μια χαρά και οι υπόλοιπες που ανέφερα...μα μου λες...Πάμελα...έλα ρε Τόνυ...
Περί ορέξεως...........
 

siggrou144

Ιερόδουλη
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
202
Like
0
ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ σε όλα τα παιδιά, τεν τεν το κατάλαβες ;) θέλουμε να πιάνουμε 20 με 30 5οαρικα και μετά να τις διώχνουμε, νομίζουμε ότι είμαστε λίγο πιο έξυπνοι και να παίρνουμε συνέχεια 50άρικα ,70άρια και 100άρια όχι μόνο για μια εβδομάδα ή δέκα μέρες.
Τώρα όσον αφορά την λίστα σου βλέπεις και εσύ ότι η  ερωτική προτίμηση είναι κάτι υποκειμενικό ,περί ορέξεως, που παρέθεσε πιο κάτω και ο μεγάλος Ινδιάνος.
Εμείς ΠΙΣΤΕΎΟΥΜΕ ότι έχουμε μια καλή μαγιά από κοπέλες, που αποτελούν για εμάς, μια σταθερή στο χρόνο αξία και το ξέρετε και εσείς και από εκεί και πέρα θεωρούμε ότι καλό θα είναι να δοκιμάζονται καινούργιες αφίξεις από το εξωτερικό.  Αυτό δείχνει ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΆΘΕΙΑ που γίνεται από εμάς στο χώρο μας  γιατί να ξέρετε και οι γυναίκες έξω μόλις ακούνε Ελλάδα με όλα αυτά που βομβαρδίζουν, τα διεθνή μέσα ενημέρωσης είναι σαν να πάνε να εργαστούν στην Σομαλία ή στην Νικαράγουα και  περιμένουν να έρθουν  να δουν σκηνές Κατοχής και αυτό μας δυσκολεύει ακόμα πιο πολύ. Σας ευχαριστούμε όλους για την συμμετοχή σας και τα σχόλια σας θετικά και αρνητικά.
 

tarzanbig

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
4
Like
15
Πόντοι
0
ξερεις κανεις τι γινεται με την μελινα απο κασσανδρας?
λειπει αρκετες ημερες απο το προγραμμα
σιγουρα δεν ειναι λογω δυσκολων ημερων για τις γυναικες
η κυρια λιτσα ισως?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom