Νέα

Ξύρισμα γεννητικού τριχώματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
αντιθέτως με σένα και το γκούγκλ που τα πάτε τζάμι!

είναι μεγάλη μαλακία να έχεις γνώσεις που είναι, όμως, ελλιπείς!

ψάξ'το καλύτερα ;)

Φίλε wolfakis7 δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, εσύ βγήκες και έγραψες ότι λέω μαλακίες αλλά ποτέ δεν μου είπες το γιατί... Αφού εσύ ξέρεις καλύτερα από εμένα γιατί δεν γράφεις τη γνώμη σου?
Λες να ψάξω καλύτερα... ωραία... τι να ψάξω καλύτερα???? Για το μπεταντίν μιλάμε... Δεν είναι φάρμακο... Είναι προιόν καθαριότητας... Τι να ψάξω??? Είναι ένα προιόν πλύσης, όπως το σαπούνι ή το αφρόλουτρο που επιπλέον καταπολεμά όλου του είδους τα μικρόβια (τα οποία είναι κυρίως υπεύθυνα για δυσάρεστες οσμές) και είσαι πάντα καθαρός...
Όσον αφορά το google... Δυστυχώς την κάθε είδους πληροφορία την αντλούμε από εκεί πλέον... Τι έπρεπε να κάνω? Να σκανάρω έγγραφα που λένε τι είναι το μπεταντίν σκράμπ και να τα ποστάρω?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Πολυπλευρο το θεμα και πολυσυζητημενο το θεμα καντασι jaygatsby .
Δεν εχω να πω πολλα , συμφωνω με τον φιλο Mikeius
Μεσω του λινκ καλυτερα να σας παει στο σωστο σημειο )

Κανω και μουστακι οπως θα δεις   :P










για γυναίκα αυτές τις ημέρες παίζει και ξυρισματάκι χριστουγεννιάτικο δένδρο,

την φωτό την βρήκα εδώ μέσα.

Μηπως εχεις το τηλεφωνο της ?  :think: μαρεσουν οι γυναικες με καλλιτεχνικες ανησυχιες  :boobies:
Ειχα και γω καποτε τετοιες  :grin:
 

Συνημμένα

  • Image00001.jpg
    Image00001.jpg
    160,4 KB · Εμφανίσεις: 45

reactor

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε wolfakis7 δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, εσύ βγήκες και έγραψες ότι λέω μαλακίες αλλά ποτέ δεν μου είπες το γιατί... Αφού εσύ ξέρεις καλύτερα από εμένα γιατί δεν γράφεις τη γνώμη σου?
Λες να ψάξω καλύτερα... ωραία... τι να ψάξω καλύτερα???? Για το μπεταντίν μιλάμε... Δεν είναι φάρμακο... Είναι προιόν καθαριότητας... Τι να ψάξω??? Είναι ένα προιόν πλύσης, όπως το σαπούνι ή το αφρόλουτρο που επιπλέον καταπολεμά όλου του είδους τα μικρόβια (τα οποία είναι κυρίως υπεύθυνα για δυσάρεστες οσμές) και είσαι πάντα καθαρός...
Όσον αφορά το google... Δυστυχώς την κάθε είδους πληροφορία την αντλούμε από εκεί πλέον... Τι έπρεπε να κάνω? Να σκανάρω έγγραφα που λένε τι είναι το μπεταντίν σκράμπ και να τα ποστάρω?
αυτο που θποθετω οτι θελει να πει ο γουλφακις ειναι οτι αν το κανεις τοσο συχνα αυτο σκοτωνεις κ τα καλα μικροβια που εχεις στην περιοχη οπως κ σε αλλες περιοχες του σωματος πχ μασχαλες στομα κ ετσι δημιουργεις προβληματα στο σωμα σου
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Ξέχασες το αμίμητο (με σνομπ ύφος) "Για να υπάρχουν τρίχες εκεί κάποιος λόγος υπάρχει..."
Τα γένια για ποιο λόγο βγαίνουν μάστορα; Για να μένουν τα ψίχουλα της τυρόπιτας στο μουστάκι;

Και τα βυζιά σου δεν βγάζουν γάλα.
Να τα κόψεις;
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
αυτο που θποθετω οτι θελει να πει ο γουλφακις ειναι οτι αν το κανεις τοσο συχνα αυτο σκοτωνεις κ τα καλα μικροβια που εχεις στην περιοχη οπως κ σε αλλες περιοχες του σωματος πχ μασχαλες στομα κ ετσι δημιουργεις προβληματα στο σωμα σου

άλλο είναι το... θέλει να πει και άλλο το... λέει...
αν το έλεγε λοιπόν η απάντηση είναι η εξής... σωστό... όταν βάζεις το μπεταντίν σκράμπ μαζί με τα κακά μικρόβια σκοτώνονται και τα καλά...
κάποια μικρόβια όμως καλά και κακά... τα δημιουργεί ο οργανισμός από μόνος του και κάποια ΜΟΝΟ κακά... τα παίρνουμε από αλλού... όπως από το στοματικό που θα μας κάνει μια τάνα π.χ.,,, από τις ακαθαρσίες στο σλιπάκι μας κ.τ.λ... Εμείς με το μπεταντιν τα σκοτώνουμε όλα... και ο οργανισμός μας παράγει εκ νέου σε κάποιο χρονικό διάστημα τα καλά και τα κακά μικρόβια που χρειαζόμαστε... εμείς το μόνο που κάναμε ήταν να εξαφανίσουμε τα μικρόβια που δεν προέρχονται από τον οργανισμό μας...
Φυσικά η υπερβολική χρήση του μπεταντιν μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα... Εγώ δεν είπα όμως πουθενά να πάρουμε ένα ποτήρι με μπαταντίν και να έχουμε βουτηγμένο το πουλί μας μέσα με τις ώρες...  ;)
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Και τα βυζιά σου δεν βγάζουν γάλα.
Να τα κόψεις;

άσχετο τελείως... τα βυζιά του άντρα δεν φτιάχτηκαν από τη φύση για να έχουν γάλα...

και επίσης άλλο τα οργανικά θέματα και άλλο τα περί τρίχας... Υπάρχουν άντρες που σχεδόν δεν έχουν τρίχες σε όλο το σώμα και άλλοι που είναι σαν αρκούδες... Δηλαδή αυτοί που έχουν περισσότερες τρίχες είναι ποιο υγιείς? Και αφού όλες οι τρίχες είναι για να προστατευόμαστε από τη φύση μας... γιατί οι γυναίκες βγάζουν τα φρύδια τους... ας τα άφηναν σαν το Καραμανλή να ήταν ποιο υγιείς  :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
λοιπον το θεμα ειναι απλο..

καθε τριχα πανω στο σωμα μας ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΗ.. δεν χρησιμευει τιποτα...


εκτος απο τα μαλλια που με ενα ειδικο στυλ μπορουν να κανουν εναν αντρα ποιο στυλατο, ομορφο, γοητευτικο αιντε και το μουσι

τωρα, τριχες στα γενετικα, τριχες στον κωλο, στο στηθος , στο στηθος σε αλλους ειναι σεξυ, σε αλλους που ειναι αρκουδες ειναι αποκρουστικο  και επεισης η τριχες στα ποδια δεν χρησιμευουν σε κατι, απλα δειχνουν οτι διαφερεις απο το γυναικειο φυλο μονο αυτο...  αλλα και παλι δεν χρησιμευουν σε τιποτα.. δεν ειπα εγω ξυριστητε απλα η χρησιμοτητα ειναι μηδενικη..

ετσι και τελος.. και μην τολμησει κανεις και εχει διαφορετικη αποψη...  :birdman:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
λοιπον το θεμα ειναι απλο..

καθε τριχα πανω στο σωμα μας ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΗ.. δεν χρησιμευει τιποτα...


εκτος απο τα μαλλια που με ενα ειδικο στυλ μπορουν να κανουν εναν αντρα ποιο στυλατο, ομορφο, γοητευτικο αιντε και το μουσι

τωρα, τριχες στα γενετικα, τριχες στον κωλο, στο στηθος , στο στηθος σε αλλους ειναι σεξυ, σε αλλους που ειναι αρκουδες ειναι αποκρουστικο  και επεισης η τριχες στα ποδια δεν χρησιμευουν σε κατι, απλα δειχνουν οτι διαφερεις απο το γυναικειο φυλο μονο αυτο...  αλλα και παλι δεν χρησιμευουν σε τιποτα.. δεν ειπα εγω ξυριστητε απλα η χρησιμοτητα ειναι μηδενικη..

ετσι και τελος.. και μην τολμησει κανεις και εχει διαφορετικη αποψη...  :birdman:
εγω εχω διαφορετικη αποψη  :)
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
Α ναι;

Και τότε γιατί φτιάχτηκαν;

υπάρχουν κάποια ευαίσθητα νεύρα σε εκείνη την περιοχή που βοηθάνε τις αισθήσεις του ανθρώπου... (μη μου πεις ότι μόλις σε γλύφει εκεί γκόμενα δεν γίνεσαι κάγκελο)... περισσότερες λεπτομέρειες δεν ξέρω... ίσως κάποιος γιατρός μπορεί να πει ακριβώς...
Πάντως για γάλα δεν είναι... Εξού και η διαφορά με τα γυναικεία βυζόμπαλα... αυτά είναι φτιαγμένα για γάλα... γιαυτό είναι και έτσι όπως είναι... (για καλή μας τύχη)... Αν τα αντρικά ήταν και αυτά για γάλα... θα είχαμε όλοι κρεμμαστάρια σαν τις γυναίκες...
Σου έλυσα την απορία?
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
λοιπον το θεμα ειναι απλο..

καθε τριχα πανω στο σωμα μας ειναι ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΧΡΗΣΤΗ.. δεν χρησιμευει τιποτα...


εκτος απο τα μαλλια που με ενα ειδικο στυλ μπορουν να κανουν εναν αντρα ποιο στυλατο, ομορφο, γοητευτικο αιντε και το μουσι

τωρα, τριχες στα γενετικα, τριχες στον κωλο, στο στηθος , στο στηθος σε αλλους ειναι σεξυ, σε αλλους που ειναι αρκουδες ειναι αποκρουστικο  και επεισης η τριχες στα ποδια δεν χρησιμευουν σε κατι, απλα δειχνουν οτι διαφερεις απο το γυναικειο φυλο μονο αυτο...  αλλα και παλι δεν χρησιμευουν σε τιποτα.. δεν ειπα εγω ξυριστητε απλα η χρησιμοτητα ειναι μηδενικη..

ετσι και τελος.. και μην τολμησει κανεις και εχει διαφορετικη αποψη...  :birdman:

πολύ δογματικό σε βρίσκω...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Φίλε wolfakis7 δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου, εσύ βγήκες και έγραψες ότι λέω μαλακίες αλλά ποτέ δεν μου είπες το γιατί... Αφού εσύ ξέρεις καλύτερα από εμένα γιατί δεν γράφεις τη γνώμη σου?
Λες να ψάξω καλύτερα... ωραία... τι να ψάξω καλύτερα???? Για το μπεταντίν μιλάμε... Δεν είναι φάρμακο... Είναι προιόν καθαριότητας... Τι να ψάξω??? Είναι ένα προιόν πλύσης, όπως το σαπούνι ή το αφρόλουτρο που επιπλέον καταπολεμά όλου του είδους τα μικρόβια (τα οποία είναι κυρίως υπεύθυνα για δυσάρεστες οσμές) και είσαι πάντα καθαρός...
Όσον αφορά το google... Δυστυχώς την κάθε είδους πληροφορία την αντλούμε από εκεί πλέον... Τι έπρεπε να κάνω? Να σκανάρω έγγραφα που λένε τι είναι το μπεταντίν σκράμπ και να τα ποστάρω?

- έχεις διδαχθεί φαρμακολογία για να είσαι σε θέση να κρίνεις ποιό προϊόν ανήκει στα φάρμακα και ποιό όχι;

για να σε βοηθήσω να καταλάβεις 2 πράγματα: φαρμακολογία είναι η επιστήμη των φαρμάκων, των ουσιών, που αντιδρούν με το ανθρώπινο σώμα/οργανισμό με σκοπό τη διάγνωση, πρόληψη και θεραπεία τυχόν αποκλίσεων της φυσιολογικής ομοιοστασίας του είτε για διατήρηση και βελτίωση της υγείας του.

- προϊόν πλύσης αλλά για ποιό σκοπό, πότε, πού και σε ποιόν;

- έχεις δει σαπούνι ή dove σε κανένα νοσοκομείο; αντίστοιχα, έχεις δει σε μπάνιο betadine scrub ως προϊόν καθημερινής χρήσης;

- η μυρωδιά όλου του σώματος προέρχεται από τα νεκρά κύτταρα που αποβάλλει ο οργανισμός μέσω της εφίδρωσης

- μην μπλέκεις το καθαρό της κρίσης σου με το καθαρό που προορίζεται το προϊόν που αναφέρεις.

ασχολήθηκα μαζί σου μόνο και μόνο γιατί η άγνοιά σου μπορεί να προκαλέσει σοβαρές ζημιές στην υγεία ατόμων που εξαιτίας και της δικής τους άγνοιας ακολουθήσουν τις συμβουλές σου.

Αφού θες εξήγηση, πιάσε μολύβι και χαρτί:

επίσης 2 φορές την ημέρα να πλένετε το κεφαλάκι με μπεταντίν σκράμπ... έτσι λέγετε... 1 ευρώ στο φαρμακείο για 1 εβδομάδα....

με αυτά τα απλά βηματάκια... δεν υπάρχει ίχνος μυρωδιάς... το πουλάκι γίνετε σαν παιδικό... και είναι δεν είναι πουτάνα η γκόμενα ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ...  

- δεν είσαι φαρμακοποιός/ιατρός για να προτρέπεις φαρμακευτική συνταγή και μάλιστα γεννητικού περιεχομένου

- δεν φτάνει που προτείνεις σε καποιον να βάζει betadine στο πέος του αλλά του λες και 2 φορές την ημέρα..το προϊόν αυτό, καθ'αυτό, προορίζεται για προεγχειρητική/διεγχειρητική ή/και για μετεγχειρητική χρήση είτε για χρήση όπου κάποιος γνώστης (βλέπε γιατρό/φαρμακοποιό) σε προτρεψει. Σου εξήγησα σε ποιές φάσεις χρησιμοποιείται, το που δεν σε ενδιαφέρει, το θέμα τώρα είναι για ποιόν λόγο χρησιμοποιείται. Χρησιμοποιείται για να ελαχιστοποιήσει/μηδενίσει τις πιθανότητες λοίμωξης καθώς υπάρξη λύση της αλληλουχίας του δέρματος, δλδ, όταν κόψει ο χειρούργος να μην μπουν μέσα στο τραύμα τα μικρόβια/ιοί/βακτήρια. Άρα! εφόσον έχει εξαφανίσει τους λοιμογόνους παράγοντες εκείνο το σημείο είναι άσηπτο=επιστημονικά και ιατρικά καθαρό, όχι καθαρό όπως το εννοείς εσύ. Οπότε εσύ όταν βάζεις στο πέος σου αυτό το προϊόν έχεις αφαιρέσει την φυσική χλωρίδα του σημείου αυτού! που εν ολίγοις, αυτό που κκάνεις είναι ενάντια στην δική σου υγεία αφού εσύ αφήνεις αποστάτευτο το σημείο που από μόνο του προστατεύεται.

- όπως σου είπα, καμία σχέση μυρωδιά/καθαριότητα με τον σκοπό του προϊόντος.

Φυσικά η υπερβολική χρήση του μπεταντιν μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα...

κρίνεις πάλι με, τις περιορισμένες, γνώσεις σου. μία σταγόνα betadine σε κάποιον με ενδοκρινολογικό πρόβλημα (βλέπε θυρεοειδή) τον έχεις στείλει αδιάβαστο στα 5'.

:grin:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
- έχεις διδαχθεί φαρμακολογία για να είσαι σε θέση να κρίνεις ποιό προϊόν ανήκει στα φάρμακα και ποιό όχι;

για να σε βοηθήσω να καταλάβεις 2 πράγματα: φαρμακολογία είναι η επιστήμη των φαρμάκων, των ουσιών, που αντιδρούν με το ανθρώπινο σώμα/οργανισμό με σκοπό τη διάγνωση, πρόληψη και θεραπεία τυχόν αποκλίσεων της φυσιολογικής ομοιοστασίας του είτε για διατήρηση και βελτίωση της υγείας του.

- προϊόν πλύσης αλλά για ποιό σκοπό, πότε, πού και σε ποιόν;

- έχεις δει σαπούνι ή dove σε κανένα νοσοκομείο; αντίστοιχα, έχεις δει σε μπάνιο betadine scrub ως προϊόν καθημερινής χρήσης;

- η μυρωδιά όλου του σώματος προέρχεται από τα νεκρά κύτταρα που αποβάλλει ο οργανισμός μέσω της εφίδρωσης

- μην μπλέκεις το καθαρό της κρίσης σου με το καθαρό που προορίζεται το προϊόν που αναφέρεις.

ασχολήθηκα μαζί σου μόνο και μόνο γιατί η άγνοιά σου μπορεί να προκαλέσει σοβαρές ζημιές στην υγεία ατόμων που εξαιτίας και της δικής τους άγνοιας ακολουθήσουν τις συμβουλές σου.

Αφού θες εξήγηση, πιάσε μολύβι και χαρτί:

- δεν είσαι φαρμακοποιός/ιατρός για να προτρέπεις φαρμακευτική συνταγή και μάλιστα γεννητικού περιεχομένου

- δεν φτάνει που προτείνεις σε καποιον να βάζει betadine στο πέος του αλλά του λες και 2 φορές την ημέρα..το προϊόν αυτό, καθ'αυτό, προορίζεται για προεγχειρητική/διεγχειρητική ή/και για μετεγχειρητική χρήση είτε για χρήση όπου κάποιος γνώστης (βλέπε γιατρό/φαρμακοποιό) σε προτρεψει. Σου εξήγησα σε ποιές φάσεις χρησιμοποιείται, το που δεν σε ενδιαφέρει, το θέμα τώρα είναι για ποιόν λόγο χρησιμοποιείται. Χρησιμοποιείται για να ελαχιστοποιήσει/μηδενίσει τις πιθανότητες λοίμωξης καθώς υπάρξη λύση της αλληλουχίας του δέρματος, δλδ, όταν κόψει ο χειρούργος να μην μπουν μέσα στο τραύμα τα μικρόβια/ιοί/βακτήρια. Άρα! εφόσον έχει εξαφανίσει τους λοιμογόνους παράγοντες εκείνο το σημείο είναι άσηπτο=επιστημονικά και ιατρικά καθαρό, όχι καθαρό όπως το εννοείς εσύ. Οπότε εσύ όταν βάζεις στο πέος σου αυτό το προϊόν έχεις αφαιρέσει την φυσική χλωρίδα του σημείου αυτού! που εν ολίγοις, αυτό που κκάνεις είναι ενάντια στην δική σου υγεία αφού εσύ αφήνεις αποστάτευτο το σημείο που από μόνο του προστατεύεται.

- όπως σου είπα, καμία σχέση μυρωδιά/καθαριότητα με τον σκοπό του προϊόντος.

κρίνεις πάλι με, τις περιορισμένες, γνώσεις σου. μία σταγόνα betadine σε κάποιον με ενδοκρινολογικό πρόβλημα (βλέπε θυρεοειδή) τον έχεις στείλει αδιάβαστο στα 5'.

:grin:

φίλε μου συγνώμη που στο λέω αλλά έχεις μπερδέψει τη πούτσα με τη βούρτσα...

έτσι όπως γράφεις και δεν ξέρω φυσικά από που τα έχεις βρει, θα σε περάσουν για επιστήμονα... κοντεύεις να πείσεις και εμένα...

όλη η θεωρία σου είναι σωστή... σε ότι έχει να κάνει με το μπεταντίν.... αλλά όχι με το σκράμπ.... υπάρχουν δεκάδες παραλαγές του μπεταντίν...
ρώτα το φαρμακοποιό σου για να τελειώνει εδώ αυτή η ιστορία... Το μπεταντίν σκράμπ.... επαναλαμβάνω σκράμπ... δεν έχει καμία σχέση με νοσοκομεία και όλα αυτά που λες εσύ... Το σκράμπ πολλοί άνθρωποι γεμίζουν τη μπανιέρα τους, το ρίχνουν μέσα και κάνουν μπάνιο ολόκληροι...
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
φίλε μου συγνώμη που στο λέω αλλά έχεις μπερδέψει τη πούτσα με τη βούρτσα...

έτσι όπως γράφεις και δεν ξέρω φυσικά από που τα έχεις βρει, θα σε περάσουν για επιστήμονα... κοντεύεις να πείσεις και εμένα...

όλη η θεωρία σου είναι σωστή... σε ότι έχει να κάνει με το μπεταντίν.... αλλά όχι με το σκράμπ.... υπάρχουν δεκάδες παραλαγές του μπεταντίν...
ρώτα το φαρμακοποιό σου για να τελειώνει εδώ αυτή η ιστορία... Το μπεταντίν σκράμπ.... επαναλαμβάνω σκράμπ... δεν έχει καμία σχέση με νοσοκομεία και όλα αυτά που λες εσύ... Το σκράμπ πολλοί άνθρωποι γεμίζουν τη μπανιέρα τους, το ρίχνουν μέσα και κάνουν μπάνιο ολόκληροι...

όλες οι παραλλαγές έχουν συγκεκριμένους σκοπούς, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι πανάκεια.

αυτά που είχα να πω τα είπα, τώρα είναι στην κρίση του καθενός τι θα πιστέψει και τι όχι, την επιστήμη ή την αμπελοφυλλοσοφία σου;
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
όλες οι παραλλαγές έχουν συγκεκριμένους σκοπούς, αυτό δεν σημαίνει ότι είναι πανάκεια.

αυτά που είχα να πω τα είπα, τώρα είναι στην κρίση του καθενός τι θα πιστέψει και τι όχι, την επιστήμη ή την αμπελοφυλλοσοφία σου;

οκ... ας βάλουμε μια τελεία...

δεν είμαι μέτοχος της εταιρίας του μπεταντίν για να έχω πρόβλημα αν θα το αγοράσει κάποιος ή όχι...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
όταν ο άντρας και η γυναίκα πάνω στη καύλα βγάζουν υγρά... και αυτά πάνε στις τρίχες... δημιουργείτε μια άσχημη μυρωδιά την οποία και πριν 1 ώρα να έχεις κάνει μπάνιο, όταν κάνεις στοματικό την καταλαβαίνεις αμέσως... οπότε... άσχημη μυρωδιά, σημαίνει βακτήρια-μικρόβια τα οποία με το στοματικό μεταφέρονται... επίσης από τη στιγμή που (όπως λένε) οι τρίχες είναι προστασία-ασπίδα για τα μικρόβια, αυτό αυτόματα σημαίνει ότι είναι (ο θάμνος με τις τρίχες) και εστία μικροβίων.

Επίσης ο δημιουργός όταν μας έφτιαξε δεν υπήρχαν ούτε τα αφρόλουτρα, ούτε τα αντι-μικροβιακά, ούτε τα μπεταντίν...  
εσυ ρε ξυπνητζη τι εισαι γιατρος και ξερεις τι μενει απο τα υγρα πανω στις τριχες και τη δε μενει πως μεταφερονται με τις πιπες??εγω παντος μπεταντιν στο πουλι μου ανευ λογου και αιτιας δεν βαζω εσυ αν το βρισκεις καλο καντο
και στην τελικη οταν μας εφτιαξε ο δημιουργος δεν σκεφτηκε οτι καποτε αυτοι τα μουνια και τα πουλια θα τα βαζουν στο στομα τους για να εχουμε τριχες εκει
για αυτο καλα ειναι να ρωταμε και κανενα γιατρο παρα να λεμε οτι μας καβλωσει εδω περα για τετοια θεματα
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
εσυ ρε ξυπνητζη τι εισαι γιατρος και ξερεις τι μενει απο τα υγρα πανω στις τριχες και τη δε μενει πως μεταφερονται με τις πιπες??εγω παντος μπεταντιν στο πουλι μου ανευ λογου και αιτιας δεν βαζω εσυ αν το βρισκεις καλο καντο
και στην τελικη οταν μας εφτιαξε ο δημιουργος δεν σκεφτηκε οτι καποτε αυτοι τα μουνια και τα πουλια θα τα βαζουν στο στομα τους για να εχουμε τριχες εκει
για αυτο καλα ειναι να ρωταμε και κανενα γιατρο παρα να λεμε οτι μας καβλωσει εδω περα για τετοια θεματα

τρεις λαλούν και δυο χορεύουν...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom