Νέα

Ξύρισμα γεννητικού τριχώματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
  Την πρώτη φορά που ξύρισα τα αρχιδάκια και το πουλάκι μου, το είπα στην τότε κοπέλα μου... Περπατούσαμε στον δρόμο και τα έτριβα διαρκώς πάνω από το τζήν...

 Μόλις της το είπα, μου απάντησε πως ήθελε να το δει γιατί δεν είχε λέει ξαναδεί ξυρισμένο πούτσο σε άντρα!

 Βρεθήκαμε στο σπίτι μου να χαμουρευόμαστε και δοκίμασα το καλύτερο τσιμπούκι που μου έχει κάνει γκόμενα.

 Την άλλη μέρα αποτρίχωσε κι αυτή το πιπί της.

 Όποιοι έχετε τρίχες, δοκιμάστε να τις ξυρίσετε και κάντε έκλπληξη στην κοπέλα σας...
νομιζω αν ειναι και ξυρισμενο το πουλακι φαινεται και πιο μεγαλο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Γνώμη μου..Όπως δεν του αρέσει του άντρα να βλέπει αξύριστο αιδοίο έτσι πιστεύω είναι και για τη γυναίκα..Πριν 30 χρόνια που κάναν στην Ελλάδα σεξ κυρίως παντρεμένοι  κάτω από την κουβέρτα μια στάση χωρίς προκαταρκτικά δεν τους ένοιαζε να το ξυρίσουν ούτε και οι γυναίκες..Τώρα όσο να ναι δεν είναι ωραίο αισθητικά για κοπέλα να θέλει να κάνει σεξ και να δει θάμνο..Είναι λίγο αποκρουστικό.Αν κάποιος θέλει καλό στοματικό και να μην ντρέπεται να τη δείξει πιστεύω ότι αξίζει.Και γενικά στις γυναίκες όταν βλέπουν αξύριστο πέος μηνών και βάλε δηλαδή ένα θάμνο τους περνά έντονα η ιδέα ότι ο άλλος είναι αγάμητος.Και πάλι βέβαια δεν χρειάζονται υπερβολές.Αν κάποιος έχει κοπέλα και κάνουν σεξ και 3 φορές την εβδομάδα τότε ξύρισέ το και κάθε βδομάδα.Αλλά αλλιώς κάθε 15 μέρες είναι εντάξει πιστεύω.Πολλοί εδώ και δεκαετία ξυρίζουν και τις μασχάλες και όχι άδικα αφού όσο σαπούνι και να βάλεις,κάθε μέρα μπάνιο να κάνεις είναι χαρακτιριστική η μπόχα του ιδρώτα..
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Γνώμη μου..Όπως δεν του αρέσει του άντρα να βλέπει αξύριστο αιδοίο έτσι πιστεύω είναι και για τη γυναίκα..Πριν 30 χρόνια που κάναν στην Ελλάδα σεξ κυρίως παντρεμένοι  κάτω από την κουβέρτα μια στάση χωρίς προκαταρκτικά δεν τους ένοιαζε να το ξυρίσουν ούτε και οι γυναίκες..Τώρα όσο να ναι δεν είναι ωραίο αισθητικά για κοπέλα να θέλει να κάνει σεξ και να δει θάμνο..Είναι λίγο αποκρουστικό.Αν κάποιος θέλει καλό στοματικό και να μην ντρέπεται να τη δείξει πιστεύω ότι αξίζει.Και γενικά στις γυναίκες όταν βλέπουν αξύριστο πέος μηνών και βάλε δηλαδή ένα θάμνο τους περνά έντονα η ιδέα ότι ο άλλος είναι αγάμητος.Και πάλι βέβαια δεν χρειάζονται υπερβολές.Αν κάποιος έχει κοπέλα και κάνουν σεξ και 3 φορές την εβδομάδα τότε ξύρισέ το και κάθε βδομάδα.Αλλά αλλιώς κάθε 15 μέρες είναι εντάξει πιστεύω.Πολλοί εδώ και δεκαετία ξυρίζουν και τις μασχάλες και όχι άδικα αφού όσο σαπούνι και να βάλεις,κάθε μέρα μπάνιο να κάνεις είναι χαρακτιριστική η μπόχα του ιδρώτα..

σούπερ metrosexual άποψη, διαφωνώ αλλά σεβαστή.
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
έχουν αλλάξει τα δεδομένα στο τι είναι αισθητικά καλό και τι όχι... οι τρίχες κάτι προσφέρουν και για αυτό υπάρχουν στο σώμα μας.
λόγω επιρροών μας φαίνεται πιο ελκυστικό το άτριχο σώμα (ειδικά το γυναικείο) και πλέον μας είναι δύσκολο να αποδεχτούμε την τριχοφυία...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
τυπε δεν θα πας την φωφω στο ρεβεγιον?
εσυ να δεις πρεπει να εισαι η πεθερα μου!!!!!!!!!!!ολο μου την θυμιζεις!!!!1
φαγαμε ηδη!!!πηγε να με ξεκανει με το κωλοφαγητο της αλλα τη γλυτωσα!εχω παθει ανοσια με τα φαγητα της κια η φαση ειναι με ρωταει αν ειναι και καλα και αντε να απαντησεις  οχι!!!! την πουτσισες!!!!
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εσυ να δεις πρεπει να εισαι η πεθερα μου!!!!!!!!!!!ολο μου την θυμιζεις!!!!1
φαγαμε ηδη!!!πηγε να με ξεκανει με το κωλοφαγητο της αλλα τη γλυτωσα!εχω παθει ανοσια με τα φαγητα της κια η φαση ειναι με ρωταει αν ειναι και καλα και αντε να απαντησεις   οχι!!!! την πουτσισες!!!!

τι φαι εφτιαξε η φωφω τυπε?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
τι φαι εφτιαξε η φωφω τυπε?
μοα ειπε πρωτα να φαω απο την μουνοσουπα της και της ειπα δεν βαριεσε ειμαι χορτατος!!1 :grin:     
τελικα μαγειρεψε χοιρινια με κεφτεδακια και κοκκορα κρασατα που τελικα το κρασι ειχε γινει ξυδι :'( :'(
η μηπως ηθελε να με ξεκανει!!!!!!
ασε που μεταα μου εκανε το τερας και γουτσου γουτσου  μπλιαχ
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
μοα ειπε πρωτα να φαω απο την μουνοσουπα της και της ειπα δεν βαριεσε ειμαι χορτατος!!1 :grin:     
τελικα μαγειρεψε χοιρινια με κεφτεδακια και κοκκορα κρασατα που τελικα το κρασι ειχε γινει ξυδι :'( :'(
η μηπως ηθελε να με ξεκανει!!!!!!
ασε που μεταα μου εκανε το τερας και γουτσου γουτσου  μπλιαχ


  Ευτυχώς που χώρισα και ξέφυγα από αυτό το μαλακισμένο πρωτόκολλο των γυναικών...

"Την Κυριακή θα πάμε να φάμε στη μαμά μου!"

" Την Πρωτοχρονιά μας έχει καλεσμένους ο αδερφός μου "

"Το Πάσχα θα ψήσουμε στο χωριό"


  Αντε γαμηθείτε καριόλες.


 
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
νομιζω αν ειναι και ξυρισμενο το πουλακι φαινεται και πιο μεγαλο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

της κοντής ψωλής της φταίνε οι τρίχες  :2funny: :2funny: :2funny:
χωρίς πλάκα τώρα, εγώ αξύριστο μουνί (και εννοώ από κάτω, όχι τα σχεδιάκια... τριγωνάκια και λορίδες που αφήνουν κάποιες)... δεν θα το έγλυφα ποτέ... Η τρίχα κρατάει όλη τη βρώμα... λίγο <<ζουμάκι>> να φύγει σε κάποια από τη καύλα... πάει... όσο καθαρή και να είναι... σε 3 λεπτά στέγνωσε και βρώμισε...
Το ίδιο συμβαίνει και με τους άντρες... αυτό το υγρό που βγάζει το κεφαλάκι όταν καυλώνεις, έτσι και πάει πάνω στη τρίχα την πάτησες... (και πριν μια ώρα να έχεις κάνει μπάνιο)... Και καλά με τις πουτάνες και τα προγραμματισμένα που κάνεις ντούζ τη τελευταία στιγμή... Αν κάτσει κάνα έκτακτο?
Anyway... μπορεί οι γυναίκες μερικές φορές να μη μιλάνε... (ειδικά οι πουτάνες) αλλά σίγουρα σχεδόν όλες μας θέλουν ξυρισμένους... Υπάρχει τεράστια διαφορά και στην εκτέλεση των υπηρεσιών της πίπας... Αν είσαι ξυρισμένος θα την απολαύσεις περισσότερο... 
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
  Ευτυχώς που χώρισα και ξέφυγα από αυτό το μαλακισμένο πρωτόκολλο των γυναικών...

"Την Κυριακή θα πάμε να φάμε στη μαμά μου!"

" Την Πρωτοχρονιά μας έχει καλεσμένους ο αδερφός μου "

"Το Πάσχα θα ψήσουμε στο χωριό"


  Αντε γαμηθείτε καριόλες.


 
σε μενα το λες καριολες!!!!!!!!!!
σα σαρακι τρωνε την ψυχη!!!!
ασε που τις παιρνεις 50 κιλα και καθε χρονο αυξανονται με γεωνετρικη προοοδο!
ο παππας ειπε αυξανεστε και πληθενεστε για τα ατομα στην  οικογενεια οχι για τα κιλα της νυφης :'( :'(
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
σε μενα το λες καριολες!!!!!!!!!!
σα σαρακι τρωνε την ψυχη!!!!
ασε που τις παιρνεις 50 κιλα και καθε χρονο αυξανονται με γεωνετρικη προοοδο!
ο παππας ειπε αυξανεστε και πληθενεστε για τα ατομα στην  οικογενεια οχι για τα κιλα της νυφης :'( :'(

:2funny: :2funny: :2funny: καλό αυτό με τον παππα  :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
Είναι κ θέμα αισθητικο κ θέμα υγιεινής. Δεν μπορώ να λέω στην κοπέλα να με γλείφει στα αρχιδια κ να ναι μές στις τρίχες κ να μένουν στο στομα της. Ομοίως όπως είμαι εγώ περιποιημένος θέλω κ η κοπέλα να ναι ξυρισμενη ώστε να απολαμβάνω κάθε εκατοστό της περιοχης κ να μη φοβάμαι για μουνοψειρες και λοιπές ασθένειες...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
Είναι κ θέμα αισθητικο κ θέμα υγιεινής. Δεν μπορώ να λέω στην κοπέλα να με γλείφει στα αρχιδια κ να ναι μές στις τρίχες κ να μένουν στο στομα της. Ομοίως όπως είμαι εγώ περιποιημένος θέλω κ η κοπέλα να ναι ξυρισμενη ώστε να απολαμβάνω κάθε εκατοστό της περιοχης κ να μη φοβάμαι για μουνοψειρες και λοιπές ασθένειες...
και αμα τοαν ξυριζονται πουλακια η μουνακια ερεθιζεται απο τα ξυραφακια τι γινεται???????????
ακομα και αν χρησιμοποιουνται καλα ξυραφια και καλο αφτερ σειβ!??
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.425
Πόντοι
25.846
και αμα τοαν ξυριζονται πουλακια η μουνακια ερεθιζεται απο τα ξυραφακια τι γινεται???????????
ακομα και αν χρησιμοποιουνται καλα ξυραφια και καλο αφτερ σειβ!??
οταν κανείς λεπτή "λεπτη δουλεια" είσαι διπλα προσεκτικός!!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
και αμα τοαν ξυριζονται πουλακια η μουνακια ερεθιζεται απο τα ξυραφακια τι γινεται???????????
ακομα και αν χρησιμοποιουνται καλα ξυραφια και καλο αφτερ σειβ!??


  Τι λες ρε χριστιανέ μου;

Αφτερ σεηβ στον πούτσο και στα αρχίδια μετά το ξύρισμά τους;

Θα πηδήσεις μέχρι το ταβάνι από το τσούξιμο!

Κρεμούλα ειδική για μετά το ξύρισμα.  :bounce:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.662
Κριτικές
178
Like
39.139
Πόντοι
21.896
  Τι λες ρε χριστιανέ μου;

Αφτερ σεηβ στον πούτσο και στα αρχίδια μετά το ξύρισμά τους;

Θα πηδήσεις μέχρι το ταβάνι από το τσούξιμο!

Κρεμούλα ειδική για μετά το ξύρισμα.  :bounce:
τωρα μου το λε ςβρε ποδολαγνε??????ουααααααααααααααααααα τσουζει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stevesteve2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
86
Κριτικές
3
Like
106
Πόντοι
280
Εμενα η δερματολογος μου,μου ειπε οχι ξυρισμα αλλα κουρεμα........μαλλον μην γυρισει καμια τριχα.Α και οχι κοντρα............ :huh: :huh: :huh:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom