Νέα

Ξύρισμα γεννητικού τριχώματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bbwlover

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.359
Like
13
Πόντοι
16
το μουνι της γυναικας μου το εχετε δει να το ξυριζει ?
 

blaze moon

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
εγώ "κρισιζο" τα αρχίδια και παίρνω με μηχανή πολύ κοντά τα από πάνω.γενικά "τριμαρο" όλο το σώμα αλλα δεν "κριριζο" στήθος/κοιλια/πόδια/χερια.όταν "κριριζο" τελείως τα αρχίδια/πούτσο είναι γελοία η εικόνα με το υπόλοιπο!
sorry για τα ελληνικά κάνω μετατροπή!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.239
Πόντοι
7.045
και αμα τοαν ξυριζονται πουλακια η μουνακια ερεθιζεται απο τα ξυραφακια τι γινεται???????????
ακομα και αν χρησιμοποιουνται καλα ξυραφια και καλο αφτερ σειβ!??


Με χαστουκάκια να βάζω το άφτερσειβ όπως στα μάγουλα;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.639
Κριτικές
178
Like
39.110
Πόντοι
21.896
Με χαστουκάκια να βάζω το άφτερσειβ όπως στα μάγουλα;
:2funny: :2funny: :2funny:
οντως γλυκα μικρα χαστουκακια στα εξωτερικα φρεσκοξυρισμενα μουνοχειλα!!!
το πιο καυλοτικο χαστουκι μαζι με το χαστουκι του κωλου ε ???
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
προσωπικά εγώ δεν το ξυρίζω αν και κάποτε το έκανα, το σταμάτησα πιστεύω ότι οι τρίχες στον άνδρα ερεθίζουν ερωτικά περισσότερο τις γυναίκες στο σεξ και περνάνε καλύτερα. για τις γυναίκες την περιοχη γύρω από την κλειρίδα την θέλω πάντα γουλί άντε να βαρέθηκε μία δύο τρεις μέρες το αιδοίο τριμαρισμένο(να μην είναι θάμνος) ή γουλί, δεν με συγγηνούν τα σχεδιάκια.
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
προσωπικά εγώ δεν το ξυρίζω αν και κάποτε το έκανα, το σταμάτησα πιστεύω ότι οι τρίχες στον άνδρα ερεθίζουν ερωτικά περισσότερο τις γυναίκες στο σεξ και περνάνε καλύτερα. για τις γυναίκες την περιοχη γύρω από την κλειρίδα την θέλω πάντα γουλί άντε να βαρέθηκε μία δύο τρεις μέρες το αιδοίο τριμαρισμένο(να μην είναι θάμνος) ή γουλί, δεν με συγγηνούν τα σχεδιάκια.

φίλε μου συγνώμη κιόλας, αλλά αν πραγματικά αφήνεις τρίχες για αυτό το λόγο, πρέπει να το ψάξεις καλύτερα...
υπάρχει ένα μικρό ποσοστό που γουστάρουν τη βαρβατίλα... κυρίως σε milf, gilf... Αλλά η συντριπτική πλειοψηφία μας θέλει ξυρισμένους... (τουλάχιστον όρχεις και πάνω στο πέος)... την περιοχή κάτω από την κοιλιά την φτιάχνει ο κάθε ένας όπως θέλει...
έχω μιλήσει με πάνω από 10-15 γυναίκες για αυτό το θέμα και όλες ήταν κατηγορηματικές....

από τάνα μην περιμένεις αντικειμενική απάντηση... αν είσαι αξύριστος θα σου πει ότι της αρέσει μόνο και μόνο για να μην ξενερώσεις και χαλάσει η ατμόσφαιρα... (αν είναι σωστή επαγγελματίας)...

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
άκου από τάνα φυσικά και δεν περιμένω πραγματική απάντηση για τέτοια θέματα τουλάχιστον, εγώ αυτό που λέω είναι ότι οι τρίχες επειδή τρίβουν την κλειτορίδα θα κάνουν την εμπειρία καλύτερη για τη γυναίκα όχι ότι αυτή θα θέλει να είσαι βαρβάτος, με κατάλαβες; αλλά πρώτα από όλα τα αφήνω έτσι γιατί δεν θέλω να ξυριστώ εκεί κάτω, έχω αλλάξει και σε ξυράφι λαιμοκόφτη(το παλιό που διπλώνει στη λαβή του) αλλά και όταν το έκανα δεν το πολυήθελα εγώ, και έχοντας μόνο εμπειρίες με πουτάνες δεν με ενδιέφερε και πολύ άμα είναι ξυρισμένο ή αξύριστο, το μόνο πράγμα που παρατήρησα ήταν περισσότερα υγρά στην περιοχή των γυναικών(δεν μετράνε κρέμες ή τζελ) στο μη ξυρισμένο να μου πουν τίποτα δεν είπαν ανέπτυξα την θεωρία μου (για να δικαιολογηθώ) και εφόσον μου τα γλύφουν, τον παίρνουν στο στόμο και στο μουνί δεν με ενδιαγέρει και ιδιαίτερα καταλαβαίνεις τι εννοώ. όσο για γκόμενα με το άγχος του πανεπιστημίου, τη γκρίνια μητέρας και το πρίξιμο από τη γιαγιά το μόνο πράγμα που μου λείπει για να κλατάρω είναι περισσότερη γκρίνια από την γκόμενα οπότε δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα το ξύρισμα εκεί κάτω.
Κατάλαβες τι εννοώ και γιατί το λέω.
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
άκου από τάνα φυσικά και δεν περιμένω πραγματική απάντηση για τέτοια θέματα τουλάχιστον, εγώ αυτό που λέω είναι ότι οι τρίχες επειδή τρίβουν την κλειτορίδα θα κάνουν την εμπειρία καλύτερη για τη γυναίκα όχι ότι αυτή θα θέλει να είσαι βαρβάτος, με κατάλαβες; αλλά πρώτα από όλα τα αφήνω έτσι γιατί δεν θέλω να ξυριστώ εκεί κάτω, έχω αλλάξει και σε ξυράφι λαιμοκόφτη(το παλιό που διπλώνει στη λαβή του) αλλά και όταν το έκανα δεν το πολυήθελα εγώ, και έχοντας μόνο εμπειρίες με πουτάνες δεν με ενδιέφερε και πολύ άμα είναι ξυρισμένο ή αξύριστο, το μόνο πράγμα που παρατήρησα ήταν περισσότερα υγρά στην περιοχή των γυναικών(δεν μετράνε κρέμες ή τζελ) στο μη ξυρισμένο να μου πουν τίποτα δεν είπαν ανέπτυξα την θεωρία μου (για να δικαιολογηθώ) και εφόσον μου τα γλύφουν, τον παίρνουν στο στόμο και στο μουνί δεν με ενδιαγέρει και ιδιαίτερα καταλαβαίνεις τι εννοώ. όσο για γκόμενα με το άγχος του πανεπιστημίου, τη γκρίνια μητέρας και το πρίξιμο από τη γιαγιά το μόνο πράγμα που μου λείπει για να κλατάρω είναι περισσότερη γκρίνια από την γκόμενα οπότε δεν με ενδιαφέρει και ιδιαίτερα το ξύρισμα εκεί κάτω.
Κατάλαβες τι εννοώ και γιατί το λέω.

οκ... αφού έχεις τους λόγους σου, μαζί σου...
εγώ έχω πολλά χρόνια να βγω με γκόμενα ή πουτάνα αξύριστος οπότε δεν μπορώ να έρθω στη θέση σου...
απλά επειδή κάποτε ήμουν και εγώ έτσι... το μόνο που θυμάμαι είναι τη διαφορά της πίπας... και εννοώ την ευχαρίστηση...
είχα μια πιτσιρίκα τότε... και απλά μου έκανε στην αρχή μηχανική πίπα... (τον έβαζε στο στόμα όπως λες εσύ)... με τα πολλά δεν άντεξε φαίνεται η κοπέλα και μου πρότεινε να ξυριστώ για αλλαγή όπως έλεγε στην αρχή σαν δικαιολογία...  εε.... η πρώτη πίπα που μου έκανε σαν ξυρισμένος θα μου μείνει αξέχαστη... τι ρούφιγμα αρχίδια, τι μαεστρία... ότι και να πω λίγο είναι!!!... από εκεί και πέρα ποτέ δεν ξαναβγήκα με τρίχες... και όταν λέω τρίχες... δεν εννοώ πάντα ότι ήμουν γουλί... το κάνω μερικές φορές για αλλαγή... αλλά αρχίδια και πούτσα στάνταρ τα ξυρίζω...
 
OP
OP
jaygatsby

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
για γυναίκα αυτές τις ημέρες παίζει και ξυρισματάκι χριστουγεννιάτικο δένδρο,

την φωτό την βρήκα εδώ μέσα.

 

Συνημμένα

  • xrmasrtee.jpg
    xrmasrtee.jpg
    32,3 KB · Εμφανίσεις: 43

Kurtinaitis

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2010
Μηνύματα
2.910
Like
0
Πόντοι
16
οκ... αφού έχεις τους λόγους σου, μαζί σου...
εγώ έχω πολλά χρόνια να βγω με γκόμενα ή πουτάνα αξύριστος οπότε δεν μπορώ να έρθω στη θέση σου...
απλά επειδή κάποτε ήμουν και εγώ έτσι... το μόνο που θυμάμαι είναι τη διαφορά της πίπας... και εννοώ την ευχαρίστηση...
είχα μια πιτσιρίκα τότε... και απλά μου έκανε στην αρχή μηχανική πίπα... (τον έβαζε στο στόμα όπως λες εσύ)... με τα πολλά δεν άντεξε φαίνεται η κοπέλα και μου πρότεινε να ξυριστώ για αλλαγή όπως έλεγε στην αρχή σαν δικαιολογία...  εε.... η πρώτη πίπα που μου έκανε σαν ξυρισμένος θα μου μείνει αξέχαστη... τι ρούφιγμα αρχίδια, τι μαεστρία... ότι και να πω λίγο είναι!!!... από εκεί και πέρα ποτέ δεν ξαναβγήκα με τρίχες... και όταν λέω τρίχες... δεν εννοώ πάντα ότι ήμουν γουλί... το κάνω μερικές φορές για αλλαγή... αλλά αρχίδια και πούτσα στάνταρ τα ξυρίζω...
Είναι λογικό οι τύποι που επιδίδονται κυρίως σε ιερόδουλες να μη βλέπουν μεγάλη διαφορά.

Οι διαδικασίες είναι συγκεκριμένες.

Σε περιπτώσεις βεβαίως επισταμένου ξεσκίσματος με γκόμενα η αίσθηση του γυμνού δέρματος (πέραν της πίπας) είναι ασύγκριτη.

Το τρίψιμο των γυμνών αρχιδιών στο δέρμα το γυμνό του αιδοίου όπως και γενικά η απολυτη γυμνή επαφή κατά τη διάρκεια όλων των πιθανών στάσεων έχει ασύγκριτη ηδονή.

Οποιος δεν έχει δοκιμάσει τη διαφορά ή δεν έχει κάνει "όργια" στο κρεββάτι και με και χωρίς ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ να καταλάβει τη διαφορά.
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
μετά το ξύρισμα οι τρίχες βγαίνουν πιο σκληρές???  αν δεν τις ξυρίσεις είναι μαλάκες ή σκληρότερες, όπως τα γένεια?? μετα το ξύρισμα βάζετε after shave????
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
εγω παντως δεν ξυριζω την κατω περιοχη λιγο με το ψαλιδι τα περιπιουμε
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Είναι λογικό οι τύποι που επιδίδονται κυρίως σε ιερόδουλες να μη βλέπουν μεγάλη διαφορά.

Οι διαδικασίες είναι συγκεκριμένες.

Σε περιπτώσεις βεβαίως επισταμένου ξεσκίσματος με γκόμενα η αίσθηση του γυμνού δέρματος (πέραν της πίπας) είναι ασύγκριτη.

Το τρίψιμο των γυμνών αρχιδιών στο δέρμα το γυμνό του αιδοίου όπως και γενικά η απολυτη γυμνή επαφή κατά τη διάρκεια όλων των πιθανών στάσεων έχει ασύγκριτη ηδονή.

Οποιος δεν έχει δοκιμάσει τη διαφορά ή δεν έχει κάνει "όργια" στο κρεββάτι και με και χωρίς ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΕΠΟΥΔΕΝΙ να καταλάβει τη διαφορά.

:thumbsup:
Και απο θεμα υγιεινης και καθαριουτητας βοηθαει πολυ το ξυρισμα επισης  :rockon:
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.856
Κριτικές
32
Like
928
Πόντοι
3.305
Καλη Χρονια συναγωνιστες να πω και εγω την γνωμη επι του θεματος.Αν ξυριζεσαι με ξυραφι ναι μεν γινεται πιο λειο το δερμα αλλα μολις αρχισει να βγαινει η τριχα ειναι πολυ αγρια,αν χρησιμοποιεις κερι ειναι ακομα καλυτερο διοτι καθυστερουν πιο πολυ να βγουν οι τριχες,αρκει να αντεχει το τραβηγμα της ταινιας.Υπαρχει βεβαια και το λειζερ το οποιο ειναι ακομα πιο αποτελεσματικο διοτι μετα απο κανενα διμηνο οταν θα βγουν οι τριχες θα ειναι πιο μαλακες(χνουδι) αλλα και πιο ελαχιστες,αν συνεχισεις να το κανεις θα δεις αρκετη διαφορα,αρκει βεβαια να αντεχει το καψιμο και την μυρωδια του καμμενου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:.Εγω εχω κανει ολα τα παραπανω που εχω αναφερει και το πιο αποτελεσματικο ηταν το λειζερ,τωρα βεβαια δεν το χρησιμοποιω αλλα χρησιμοποιω μια ξυριστικη μηχανη σωματος.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
μιας και μιλαμε για τριχες ξερετε καμια καλη μηχανη για trimming και να μπορεις να κανεις και τα γενια να φαινονται 3 ημερων δηλαδη να ρυθμίζεις ποσο θα κοβει την τριχα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
μην ειστε βλακες οσοι λετε οτι ειναι καλυτερα απο θεμα υγιεινης να ειναι ξυρισμενα τα γεννητικα οργανα διοτι αν σκεφτομασταν την υγιεινη μας δεν τα ξυριζαμε αφου οι τριχες στο συγκεκριμενο σημειο ολοι οι γιατροι το λενε οτι προστατευουν τα οργανα απο διαφορες βρωμιες κτλ που εμεις με το γυμνο ματι δεν της βλεπουμε
για αυτο ο καστασκευαστης φροντισε να εχουμε τριχες εκει ασχετα αν εμεις σκεφτομαστε την καυλα μας και τα ξυριζουμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom