Νέα

Ξύρισμα γεννητικού τριχώματος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
  jay

  η δική μου λογική λέει το εξής...

" Κάνε αυτό που θέλεις να σου κάνουν οι άλλοι "

Εφόσον θέλω ξυρισμένα μουνιά, ξυρίζω κι εγώ το πουλάκι και τα αρχιδάκια μου.

  Νομίζω πως το ξυρισμένο δίνει καλύτερα την αίσθηση της καθαριότητας.

  Η στούβια είναι πολύ passe...  :2funny: :2funny: :2funny:

θέλει τέχνη το ξύρισμα το δικό μας
 

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
:rockon: :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

θελω τα 20" της ζωής μου πίσω :birdman:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
παντως η τριχα στης γυναικες εχουν διαφορα,αλλο να δεις ενα παιδι τετοιο με τριχα :cum: :cum: 1)  .  2) και αλλο να δεις παλι σε γυναικα τριχα ετσι :headbang:
 

Συνημμένα

  • ChloeCamilla_Shorts_110.jpg
    ChloeCamilla_Shorts_110.jpg
    375,8 KB · Εμφανίσεις: 49
  • 44f189.jpg
    44f189.jpg
    14 KB · Εμφανίσεις: 57

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
πρωτη φορα που τον ειχα ξυρισει ειχα πει...
Επρεπε να το εκανα πριν πολλα χρονια...
Τον ξυριζω ηδη μια 8ετια...
αληθεια νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι καλυτερο απο αισθητικης πλευρας αλλα και υγιεινης...
Ασε που οταν τυχαινει να παω με γκομενα μου λεει τα καλυτερα οταν τον βλεπει...και καμια φορα "κραζουνε" τους "πολυ αξυριστους στην επιμαχη περιοχη"
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
μην ειστε βλακες οσοι λετε οτι ειναι καλυτερα απο θεμα υγιεινης να ειναι ξυρισμενα τα γεννητικα οργανα διοτι αν σκεφτομασταν την υγιεινη μας δεν τα ξυριζαμε αφου οι τριχες στο συγκεκριμενο σημειο ολοι οι γιατροι το λενε οτι προστατευουν τα οργανα απο διαφορες βρωμιες κτλ που εμεις με το γυμνο ματι δεν της βλεπουμε
για αυτο ο καστασκευαστης φροντισε να εχουμε τριχες εκει ασχετα αν εμεις σκεφτομαστε την καυλα μας και τα ξυριζουμε

όταν ο άντρας και η γυναίκα πάνω στη καύλα βγάζουν υγρά... και αυτά πάνε στις τρίχες... δημιουργείτε μια άσχημη μυρωδιά την οποία και πριν 1 ώρα να έχεις κάνει μπάνιο, όταν κάνεις στοματικό την καταλαβαίνεις αμέσως... οπότε... άσχημη μυρωδιά, σημαίνει βακτήρια-μικρόβια τα οποία με το στοματικό μεταφέρονται... επίσης από τη στιγμή που (όπως λένε) οι τρίχες είναι προστασία-ασπίδα για τα μικρόβια, αυτό αυτόματα σημαίνει ότι είναι (ο θάμνος με τις τρίχες) και εστία μικροβίων.

Επίσης ο δημιουργός όταν μας έφτιαξε δεν υπήρχαν ούτε τα αφρόλουτρα, ούτε τα αντι-μικροβιακά, ούτε τα μπεταντίν... 
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16
μετά το ξύρισμα οι τρίχες βγαίνουν πιο σκληρές???  αν δεν τις ξυρίσεις είναι μαλάκες ή σκληρότερες, όπως τα γένεια?? μετα το ξύρισμα βάζετε after shave????

μετά το ξύρισμα, από την επόμενη μέρα το μόνο που νιώθεις είναι μια μικρή φαγουρίτσα μέχρι να σκάσουν μύτη από τη ρίζα οι μυτούλες... από εκεί και πέρα για 7-10 μέρες (για εμένα τουλάχιστον)... είσαι άνετος να δράσεις... Εγώ ξυρίζομαι 4 φορές το μήνα (εκτός αν έχω κάτι προγραμματισμένο και κάνω έκτακτο ξύρισμα)
όντως μετά το ξύρισμα οι τρίχες είναι ποιο σκληρές... αλλά καμία σχέση με το πρόσωπο που γδέρνουν...
υπάρχει ένα άοσμο balsam after save σαν κρέμα που το περνάς ένα χεράκι... προσοχή όμως να είναι άοσμο και balsam... μη πάρετε τίποτα αρώματα γιατί όσο ωραία και να μυρίζει, στην πίπα η κοπέλα θα ενοχληθεί... θα έχει πολύ έντονη μυρωδιά...
επίσης 2 φορές την ημέρα να πλένετε το κεφαλάκι με μπεταντίν σκράμπ... έτσι λέγετε... 1 ευρώ στο φαρμακείο για 1 εβδομάδα....

με αυτά τα απλά βηματάκια... δεν υπάρχει ίχνος μυρωδιάς... το πουλάκι γίνετε σαν παιδικό... και είναι δεν είναι πουτάνα η γκόμενα ΣΑΣ ΤΟΝ ΚΑΤΑΠΙΝΕΙ... 
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
13
Like
1.908
Πόντοι
3.425
νομιζω αν ειναι και ξυρισμενο το πουλακι φαινεται και πιο μεγαλο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

....ειναι αυτο που λενε "της κοντης ψωλης οι τριχες της φταινε..."

ολες οι παροιμιες εχουν τη μια βαση...
 

speres

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.236
Like
6
Πόντοι
16
το καλυτερο ειναι το τριμαρισμα ,τα ξυρισμενα αρχιδια ειναι για τους πορνοσταρ.

αμα εισαι καθαρος κι οχι κανας μπιχλιαρης δε θα σκασει η γκομενα αμα δεν εισαι ξυρισμενος.μαλακιες απ τις τσοντες ειναι αυτα.

οχι να χεις θαμνο αλλα και το τελειως ξυρισμενο υπερβολη ειναι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
μην ειστε βλακες οσοι λετε οτι ειναι καλυτερα απο θεμα υγιεινης να ειναι ξυρισμενα τα γεννητικα οργανα διοτι αν σκεφτομασταν την υγιεινη μας δεν τα ξυριζαμε αφου οι τριχες στο συγκεκριμενο σημειο ολοι οι γιατροι το λενε οτι προστατευουν τα οργανα απο διαφορες βρωμιες κτλ που εμεις με το γυμνο ματι δεν της βλεπουμε
για αυτο ο καστασκευαστης φροντισε να εχουμε τριχες εκει ασχετα αν εμεις σκεφτομαστε την καυλα μας και τα ξυριζουμε

Ξέχασες το αμίμητο (με σνομπ ύφος) "Για να υπάρχουν τρίχες εκεί κάποιος λόγος υπάρχει..."
Τα γένια για ποιο λόγο βγαίνουν μάστορα; Για να μένουν τα ψίχουλα της τυρόπιτας στο μουστάκι;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.249
Πόντοι
7.045
το καλυτερο ειναι το τριμαρισμα ,τα ξυρισμενα αρχιδια ειναι για τους πορνοσταρ.

αμα εισαι καθαρος κι οχι κανας μπιχλιαρης δε θα σκασει η γκομενα αμα δεν εισαι ξυρισμενος.μαλακιες απ τις τσοντες ειναι αυτα.

οχι να χεις θαμνο αλλα και το τελειως ξυρισμενο υπερβολη ειναι

Ειδικα για τους πολύ μαλλιαρούς στο υπόλοιπο σώμα επιβάλλεται το τριμάρισμα κι όχι το τελείως ξύρισμα γιατί φαίνεται σαν να έχεις τριχοφάγο
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
εγω αμα εχω φαγουρα τα ξυνω παντως με σανιδοβουρτσα  :2funny:
 

bignick14

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.057
Κριτικές
5
Like
34
Πόντοι
16

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
καλά κατάλαβα... διάβασε παρακάτω τι είναι αυτό που έγραψα, γιατί βλέπω ότι έγινε μεγάλος τσαμπουκάς ανάμεσα σε εσένα και στα είδη καθαριότητας...


αντιθέτως με σένα και το γκούγκλ που τα πάτε τζάμι!

είναι μεγάλη μαλακία να έχεις γνώσεις που είναι, όμως, ελλιπείς!

ψάξ'το καλύτερα ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom