Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ρε σεις τι εχει παιχτει με το site?
ποσταρω κατι κ δεν το βγαζει στα τελευταια ποστ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
οκ.....ελεγα αν μπορεσω αυριο να ανεβω... αν κατσει......
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ενα μικρο τηλεφωνικο ρεπορταζ πριν λιγο
-ανδ γεωργιου 4 η ευα
-λαφαμ η σεξοβομβα μαρια <>  :think:
-φριξου 14 η πολυ καλη εντος μαρινα..αγαπη ρεπο
-26ης οκτ52 η νταιανα... :think:ποια ρε παιδια?η σουπερ μολδαβεζα με το απιστευτο τσιμπουκι...για διαφωτιστε κανενας θεσσαλονικιος...

-λαφαμ
σεξοβομβα ?  :think: βρε την Μαρια :tooth:  Παντως δεν την εβγαλε την βαρδια μ την κοπανησε νωρις νωρις σημερα
την θεση της πηρε η κορινα η οποια θα διανυκτερευσει σημερις
( Αυτη ακομη δεν την πηδηξε κανεις  ? απορω  :think: εστω απο σποντα , ουτε ενας δε γραφει ?  :idiot: )


-26ης οκτ52

Δεν ξερω ποιια ειναι αυτη η Νταινανα , αλλα οι τσατσαδες εχουν παρει το τηλεφωνο παραμασχαλα και βρισκονται στο Σαπφους 20
το 52 ανοιγει απο βδομαδα ( λεμε τωρα ... )

Μαντζαρου δεν δουλευε το ντεντεφωνο ρε ?  :think:
Ν ουρανου πρωινα τι παζει ?  :think: απο τοτε που με στιμωξε η μπανταλα φοβαμαι να ξαναμπω  :badair:

 

kinito

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
384
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Εσυ ο απο πανω .. γαμιεσαι  :fuck2:


Φριξου 14 Αννιτα.xa (.. nthia)
Κωλετη Αννιτα.me (..laxrini)
Μαντζαρου η Βανεσσα ( απο Δευτερα  η Νατασσα )
Λα μαφ ειπαμε η Κορινα
Βιλα οτι λεει το αλλο σιτε
Νουρανου η Ξεφτιλα , δε δηλωσαν το τηλεφωνο οι μαλακες  :cheesy:
Ερημητη η Αδερφη της Ξεφτιλας  :cheesy: καλο μουνι
Τσιρκο η Εμμανουελ ( με μια τσατσα λιγο εκνευρισμενη )

Αυτααααα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
379
Like
5.214
Πόντοι
10.647
ναι φιλε....ετσι ειναι ....καλα τα λες... :grin: :grin: :grin:απο την μαλακω την γερμανιδα σου την χριστινα,την μαρια την βρισκω παντως πολυ πιο θηλυκο και σεξι..... :birdman:

Δωωωωσε μου Μαρια.!!! :rockon: :rockon: :rockon:
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Καλά που σκατά είναι η Μαίρη και τί γίνεται με το μπλε στην Προμηθέως θα ανοίξει ποτέ;

Έχει πέσει μεγάλη βυζοέλλειψη και σκέφτομαι τώρα που θα έρθω στην πόλη για Σ/Κ να πάω για πρώτη φορά στην Κάρμεν!

Έχω ακούσει τα χειρότερα αλλά υπήρχαν κάποιοι τυχεροί και λέω να παω να δω μπας και μου κάτσει και μένα...

Από φυσικό βυζί η Μαίρη είναι σίγουρα νο.1, αλλά στο νο.2 μόνο την Κάρμεν θα έβαζα...

Η Κάρμεν παίζει Κατεχάκη και Προμηθέως 25 απ'όσο ξέρω.
Ξέρει κανείς ωράριο;

Ή ξέρει κανείς κανένα άλλο ισάξιο βυζί;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.174
Κριτικές
293
Like
9.340
Πόντοι
12.525
Καλά που σκατά είναι η Μαίρη και τί γίνεται με το μπλε στην Προμηθέως θα ανοίξει ποτέ;

Έχει πέσει μεγάλη βυζοέλλειψη και σκέφτομαι τώρα που θα έρθω στην πόλη για Σ/Κ να πάω για πρώτη φορά στην Κάρμεν!

Έχω ακούσει τα χειρότερα αλλά υπήρχαν κάποιοι τυχεροί και λέω να παω να δω μπας και μου κάτσει και μένα...

Από φυσικό βυζί η Μαίρη είναι σίγουρα νο.1, αλλά στο νο.2 μόνο την Κάρμεν θα έβαζα...

Η Κάρμεν παίζει Κατεχάκη και Προμηθέως 25 απ'όσο ξέρω.
Ξέρει κανείς ωράριο;

Ή ξέρει κανείς κανένα άλλο ισάξιο βυζί;
Και η Νατασα στο Τανταλου 8(βραδυνη) εχει φυσικη βυζαρα και η Σαρα στο Μαντζαρου 10(πρωινη)εχει βυζαρα και η Ντεσυ στο πρασινο εχει βυζαρα...κανε μια γυρα και βρεις βυζια.μη στεναχωριεσαι...
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
185
Πόντοι
16
Και η Νατασα στο Τανταλου 8(βραδυνη) εχει φυσικη βυζαρα και η Σαρα στο Μαντζαρου 10(πρωινη)εχει βυζαρα και η Ντεσυ στο πρασινο εχει βυζαρα...κανε μια γυρα και βρεις βυζια.μη στεναχωριεσαι...
Aδερφε..και οι 3 ειναι ψιλογεματουλες.....δεν ειναι καμια αδυνατη για να συνδυασει ο φιλος τη βυζαρα με ωραιο σωμα....Αυτα ως παρατηρηση
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.832
Κριτικές
379
Like
5.214
Πόντοι
10.647
Aδερφε..και οι 3 ειναι ψιλογεματουλες.....δεν ειναι καμια αδυνατη για να συνδυασει ο φιλος τη βυζαρα με ωραιο σωμα....Αυτα ως παρατηρηση

Εμμανουελα Κυπρια, ακουσα τραγουδαει 26ης Οκτωβρη 35Α, επισης Βυζαρα.!
Τωρα αν θες να πας Καρμεν και σου κατσει καλα...πανε παιξε και ενα Joker.! :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
λοιπον καλησπερα σας.....

μεγαλη στουντιοτσαρκα μεταξυ 11.00 με 13.00 στην θεσσαλονικη και η κατασταση εχει ως εξης
-κοροβαγκου,κεφαλληνιας,εκκλησια,ερως 16,ματζαρου1,αλιακμωνος 8,26ης οκτ 52 και ρουλια κωττα κλειστα....στο ερως 16 μαλιστα και εισαγγελικη κληση απεξω για απαγγελια κατηγοριας για παρανομες πραξεις σε βαθμο κακουργηματος κατα καποιας προφανως ιδιοκτητριας
-κατεχακη  θα ερχοταν η χριστινα η ρουμανα οχι η μιλφ αποτι καταλαβα και αργησε γιατι δουλευε και βραδινη χτες
-πετρου ερημιτου η ναντια με μαυρο ολοσωμο σετακι και στοκινγκς μαυρα αλλα χωρις ζαρτιερες....σεξι μιλφ  και πολυ ευγενικη εκτελει και χρεη τσατσας...30 απλο,40 χαλαρα,50 γυμνο τσιμπουκι,60 69 και γυμνο με ντουζακι και υπαρχει και προγραμμα με τζακουζι
-νικηφορου ουρανου 26 ενα ψηλο ξυλαγγουρο η ηλεκτρα με κοντο καστανο μαλλι αγορε,αβυζη....απο 30 απλο,40 ισπανικο και χυσιμο στα βυζια,50 γυμνο,60 το 69,70 φουλ με κωλαρακι....ο φτηνοτερος κωλος αυτην την στιγμη αν δεν ειστε κολλημενοι με το εμφανισιακο και γαματε και μπαζα ανετα

-φριξου 9 η κριστιν η γερμανιδα,εντελως τρελοκαμπερω με μαλλι πανκ,σκουλαρικια και μολις εμπαινε σε δωματιο...με ειδε που δεν καιγομουν και να μπω και μου ειπε ''βολτα κανεις;''ναι απαντησα και την εκανα χωρις να ακουσω προγραμματα ή να δω τσατσα...

-φριξου 14 η βουλγαρα μαρινα,ψηλη αερατη γκομενα με βυζαρες που με το ζορι συγκρατουσαν εναντι της βαρυτητας το ολοσωμο μαυρο και εδω σετακι...απο 40 απλο.50 γυμνο,60 το 69 και 80 το πακετακι γυμνο και 69 μαζι.....εχει και τζακουζι....λιγο σπασμενη φατσα αλλα περιποιημενη και βαμμενη ωραια οπως ολες οι βουλγαρες....μεσα την ξερω και ειναι πολυ καλη

-ματζαρου 14 η σαρα οπου λεω να παω αυριο μια βολτα με τις πελωριες βυζαρες της και το ξανθο μαλλι σε κοτσο με ωραιο κοκκινο σετακι

-κωλετη η εκπληξη της ημερας...νικολ απο ρουμανια...πιπινι πολυ ομορφο και με ωραια ματια και ομορφη φατσα....βυζακι ωραιο φυσικο και κανονικου μεγεθους.....πατουρι τρελο,φοραγε και στριγκακι,σωματακι θηλυκο,καλοσχηματισμενο οχι το πολυ γυμνασμενο....απο 40 απλο,70 γυμνο και 100 γυμνο και 69 που και πηρα....αψογη πιπα αλλα χωρις καραμελωμα στα αρχιδακια,κομπρεσερ κανονικο απο πανω γαμηθηκε και κουνηθηκε τελεια,στησιμο αψογο και στα τεσσερα....λιγο κρεμα παραπανω το μονο μειον....γενικα η πρωτη καταθεση ηταν πολυ δυνατη και εστρωσε τον δρομο για την δευτερη που με απογειωσε...

-ανδρεου γεωργιου 4 η μιλφ βουλγαρα ευα με σετακι αλλα χωρις μποτουλα....απο 40 απλο.50 ισπανικο,70 το γυμνο και 80 κωλαρακι ή αυταρχικο...και εκει παιζει τζακουζι στα 120 νομιζω και σπεσιαλ με δυο εκτονωσεις αλλα τομη δεν θυμαμαι

- 26ης οκτ 35 η σεξι μεν αλλα σκυλι κατεμε εβελινα με τα δυο μικρα υπεροπλα της :tits2: σε κοινη θεα στο σαλονι...καθισμα πανω μου δεν ακολουθησε καθοτι δεν εκατσα εγω σε καρεκλα.... :grin:
απο 40 απλο,50 ισπανικο,60 με γλειφομουνι,80 το 69 και 100 κωλαρακι...η τσατσα πολυ πιεστικη να μπω ...ισως μια αλλη φορα της ειπα....και για το τελος αφησα την μια και μοναδικη μου αγαπη


-....λαφαμ,ανδρεου γεωργιου 34 η θεα σαμπρινα....αλλαξε το μαλλι πραγματι αλλα μαζι με το μαλλι αλλαξε φαινεται και τις επιδοσεις της.....θα ακολουθησει και πανηγυρικη κριτικη για αυτο το γαμησι εξω απο τα μετρα που ελαβε χωρα στο μεγαλο δωματιο του λαφαμ..

απο 40 το απλο.70 με γυμνο,60 το 69(το κατεβασε απο παλια που ζηταγε 80)και 100 το πακετακι γυμνο και 69 που ξαναπροτιμησα και εδω και δεν εχασα....θελω καταρχας να της ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη αν καποτε την ειχα μαυρισει σε μια κριτικη αλλα σημερα ηταν μοναδικη....εγλειψε αρχιδια,καυλωσε απιστευτα με το γλειφομουνι,λογω κοντου μαλλιου ειχα την ευκαιρια να την δω με ανεση να καταπινει βαθια τον πουτσο μου με μανια,αφησε οσο ηθελα να γλειφω τις βυζαρες της που ειναι πραγματικα υπεροχες,φιλακια στον αρωματισμενο λαιμο της και στα αυτακια με τους μεγαλους κρικους,69 κανονικο και στα πλαγια και με αναστροφη πανω μου και με την γλωσσα να γλιστρα μεσα στην μουναρα της και στην κωλοτρυπιδα της και τελικα καταθεση με αγρια βογγητα και δικα μου και δικα της στα τεσσερα σε μια σταση που δεν την ειχα παρει ποτε....επικο γαμησι και με παρακαλαγε να μην χυσω γρηγορα για να χυσει κι αυτη...μετα το τελειωμα αγκαλιτσες στο κρεβατι σαν εραστες γνωστοι απο καιρο,χαδακια και δυο φιλια στο στομα χωρις γλωσσα.....

απλα τελεια...οσοι δεν εχετε παει την συνιστω ανεπιφυλακτα....παπαζολη τι να πω μαν;μαλλον θες προπονηση ακομα......η γκομενα ηταν με μενα ηφαιστειο.....η αποκαλυψη της μερας.....ισως απλα ειναι και με τις μερες της....θα ειναι και αυριο πρωι αφου η μαρια εχει ρεπο....


αυτα απο την σημερινη μου βολτα και δυστυχως μποτα δεν υπηρχε πουθενα ουτε για δειγμα....
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Λοιπον καλησπερα σας.....
Μεγαλη στουντιοτσαρκα μεταξυ 11.00 με 13.00 στην θεσσαλονικη και η κατασταση εχει ως εξης

Ωραιος ο τσαρκαδορoς του μεσημεριου  :rockon: :rockon: :rockon:

φριξου 9 η κριστιν η γερμανιδα,  εντελως τρελοκαμπερω
:smitten: :rockon:
Αφου δεν εφαγες καμια μπουνια που κανεις βολτα , μια χαρα σε κοβω  :2funny:

Εβελινα 40 το απλο ? μαγκεψαμε παλι μου φαινετε ...  :-

φριξου 14 η βουλγαρα μαρινα
Αυτη που ειχες παρει την αλλη φορα ?  :think: μονο οταν ερχεσαι εσυ βγαινει .. δε την εχω δει

-κωλετη η εκπληξη της ημερας...νικολ απο ρουμανια...λιγο κρεμα παραπανω το μονο μειον....
:- :- :- :'( :'( :'( :
-....λαφαμ,ανδρεου γεωργιου 34 η θεα σαμπρινα....αλλαξε το μαλλι πραγματι αλλα μαζι με το μαλλι αλλαξε φαινεται και τις επιδοσεις της.....
Τζοκερ την κοβω και αυτην . ηθελα να παω αλλα δεν ξερω ....

θελω καταρχας να της ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη αν καποτε την ειχα μαυρισει σε μια κριτικη αλλα σημερα ηταν μοναδικη
ουουουουο αγαπουλη , με μια πιπα τα συγνωρησε ολα  :cheesy: :cheesy: :cheesy:  ;) ;) ;)
:think: :think: ιντρενστινγ :tooth:
απλα τελεια...οσοι δεν εχετε παει την συνιστω ανεπιφυλακτα....παπαζολη τι να πω μαν;
μαλλον θες προπονηση ακομα......η γκομενα ηταν με μενα ηφαιστειο.....η αποκαλυψη της μερας.....ισως απλα ειναι και με τις μερες της
Ο Παπαζολης δε θελει προπονυση , η Σαμπρινα πρεπει να θελει  :idiot: οποτε δε της στρωνει το μαλλι στραβωνει μου φαινετε ,
και η τρελοκαμπερω που προανεφερες ετσι ξηγιεται καμια φορα , γιαυτο δεν την συστηνω
Αφου εφτασε σε σημειο να την < κρεζει και ο gamenover που στην αρχη ελεγε οσα λες τωρα και τον ειχατε σχεδων αποπαρει ...
Ισως παω οταν ...
www.imagerous.com/] [/URL]

Αναμενομεν τας κριτικας σας εναγωνιος


 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά, ευχαριστώ για τις προτάσεις.

Λέω αύριο να πάω να τσεκάρω πρώτα Εμμανουέλα και αν δεν πάει καλά θα πάω για Κάρμεν (με fingers crossed!).

Έψαξα λίγο για την Εμμανουέλα αλλά μπερδεύτηκα..
Ρουλα Κώτα / Βίλλα / 26ης?? Που είναι τελικά αυτή και τί ώρα;

Και Κάρμεν; Σταθερά Προμηθέως 25 βράδυ ή κάνω λάθος;

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παιδιά, ευχαριστώ για τις προτάσεις.

Λέω αύριο να πάω να τσεκάρω πρώτα Εμμανουέλα και αν δεν πάει καλά θα πάω για Κάρμεν (με fingers crossed!).

Έψαξα λίγο για την Εμμανουέλα αλλά μπερδεύτηκα..
Ρουλα Κώτα / Βίλλα / 26ης?? Που είναι τελικά αυτή και τί ώρα;

Και Κάρμεν; Σταθερά Προμηθέως 25 βράδυ ή κάνω λάθος;

Η Εμμανουέλα στο τσιρκο ειναι ( 26ης 35α )
μαλλον βραδυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom