Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246

Tommy3

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
376
Like
0
Πόντοι
1
Η εμανοθέλα η Κύπρια που δουλεύει αυτό το καιρό παιδιά;
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
παιδια αυτη η ηρα σε ποιο καταστημα τραγουδαει??
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ποια η διαφορα ? απλα τωρα εχει 2 γειτονιες  :think:
ειναι κατι που δεν καταλαβα ?  :think:
οτι και οι δυο γειτονιες πανε για αναβαθμιση και τα μπουρδελα χαλαν την μοστρα των ξενοδοχειων και των εμπορικων κεντρων...... ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Φριξου 14 μια Μαρινα εκ Ισπανιας  :think: ( Κανει το Ρεπο την Αγαπης )
Στο 9 μια Χριστινα Εκ Γερμανιας που λογο απουσιας τν Αντριαννας θα κανει και την βραδινη βαδρια ...  Σαίζε
Κωλετη η Νικολ
Λα φαμ η Σαμπρινα

 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
οτι και οι δυο γειτονιες πανε για αναβαθμιση και τα μπουρδελα χαλαν την μοστρα των ξενοδοχειων και των εμπορικων κεντρων...... ;)

Όχι μόνο... δεν θα τα τρώω σε βενζίνες σταμάτα-ξεκίνα και μπες-βγες από το αμάξι... όλα μαζί... μαζεμένα και νοικοκυρεμένα!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Όχι μόνο... δεν θα τα τρώω σε βενζίνες σταμάτα-ξεκίνα και μπες-βγες από το αμάξι... όλα μαζί... μαζεμένα και νοικοκυρεμένα!
και αντι να γραφεις ενημερωση με οδους θα γραφεις αναφορα με οροφο και διαμερισμα....

πρωτος οροφος δεξια η σαμπρινα...
τριτος οροφος απεναντι απο το ασανσερ σαρα κλπ..... :grin: :grin: :grin:
θα παιζουν και παρτουζες το πρωι που δεν θα χει κοσμο οπως στην λαρισα... ;)
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Είδες τι καλά;;; Να μας τα τρώνε οι κοπέλες και όχι οι μουστακαλήδες βενζινάδες...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Και που λενε να γινει αυτο ?  :think:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
και αντι να γραφεις ενημερωση με οδους θα γραφεις αναφορα με οροφο και διαμερισμα....

πρωτος οροφος δεξια η σαμπρινα...
τριτος οροφος απεναντι απο το ασανσερ σαρα κλπ..... :grin: :grin: :grin:
θα παιζουν και παρτουζες το πρωι που δεν θα χει κοσμο οπως στην λαρισα... ;)
Ελεος ,, παλι αυτες θα ειναι  :S :S :S
πρεπει αν παμε στον μουταρη να του πουμε να τις αλλαξουν
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
απ'το μαλακα τον Μπουταρη θα την βρουμε μου φαινεται ο οποιος ειναι και προοδευτικος και <δικο μας παιδι> :2funny:....

εγω την προηγουμενη βδομαδα κατεβηκα στο Βαρδαρη ν'αγορασω αναλωσιμα.Με την ευκαιρια επειδη ημουν διπλα εκανα και την τσαρκα μου.
επισης μεχρι πριν 2 χρονια οταν πηγαινα και παρακολουθουσα στο πανεπιστημιο,οταν βαριομουνα εφευγα και πηγαινα Βαρδαρη να πηδηξω επειδη ηταν κεντρο και πανω στο δρομο μου.

αν λοιπον τα μπουρδελα ηταν συγκεντρωμενα ολα καπου προς τα εξω απο την πολη και δεν ηταν ευκολη η προσβαση με λεωφορειο ή με τα ποδια ετσι για την πλακα μου θα πηγαινα εγω στις παραπανω περιπτωσεις???

επισης εχει και μια πολιτιστικη αξια το ολο θεμα.διπλα ο σταθμος,παρακατω το λιμανι...φανταστειτε να μεινει λοιπον το κεντρο χωρις μπουρδελα.
η πρωτη μαλακια εγινε με τα Λαδαδικα και ελπιζω να μην επαναληφθει τωρα με το Βαρδαρη.θα ειναι κριμα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.454
Πόντοι
12.525
και επισης δεν μπορω να καταλαβω αυτη την καραμελα του τυπου....<ενοχλουνται οι γυρω κατοικοι>.
δηλαδη δε τους πειραζει που βγαινουν απο την πορτα τους και ερχονται σε επαφη με 500 κιτρινιαρηδες,τη χειροτερη βρωμορατσα στον πλανητη,και τους πειραζει αν ενδιαμεσα στα κωλομαγαζα των κινεζων υπαρχουν και 10 μπουρδελακια που θα παω εγω και ο jo να κανουμε τη δουλεια μας χωρις να ενοχλησουμε κανεναν και χωρις να ξερει κανεις τι ακριβως καναμε εκει μεσα.
Υποκριτικο δεν ειναι αυτο ρε παιδια??
 

zironvenom

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
833
Κριτικές
8
Like
378
Πόντοι
286
ειπα να μην γραψω επειδη εχω χαλαστει αλλα δεν γαμιεται καλο ειναι να το ξερετε. πηγα τσαρκα με σκοπο να βρω την ηρα. δεν την βρηκα ομως. τριγυρνουσα γενικα χωρις να μ αρεσει καμια. φτανω φριξου 14 και ειναι η ανιτα. μπαινω με το απλο 40 αρι και ερχεται σε 2 λεπτα αφου αλλος πελατης δεν υπηρχε. μπαινει μεσα μ λεει ενα γεια και αρχιζει να ξεντυνεται. την πεφτω και εγω στο κρεβατι και χωρις προκαταρτικα αρχιζει πιπα. πιπα αθλια λες και κρατουσε μικροφωνο ηταν. ουτε λεπτο δεν κρατισε και μ λεει με ενα ωυχρο βλεμμα τι σταση θες? της  λεω ελα κατω. την αρχιζω χαλαρα και αυτη μα και μη ποναω. καποια στιγμη μου πιανει τον πουτσο και επειδη ειχε τεραστια νυχια μου τον γρατσουναει. αστο της λεω ελα στα 4. για να μην πολυλογω την ωρα της κορυφωσης τραβιεται η γκομενα και μ λεει ποναω ρε συ. τετοια ξενερα δεν εχω φαει σε μπουρδελο ειλικρινα. φευγοντας καθομουνα και σκουπιζα το εργαλειο και μ λεει γεια σου.  Δεν ηθελα να γυρισω καν να την κοιταξω και της πεταξα ενα ξερο γεια. οποτε απο μενα μαυροοοο δαγκωτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom