Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (5 μέλη και 39 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.298
Πόντοι
10.647
λοιπον καλησπερα σας.....

μεγαλη στουντιοτσαρκα μεταξυ 11.00 με 13.00 στην θεσσαλονικη και η κατασταση εχει ως εξης

welcome to the jungle.!!!  :grin:

Δεν πας και απο Εμμανουελα...κερναει ο jo.!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
-....λαφαμ,ανδρεου γεωργιου 34 η θεα σαμπρινα....αλλαξε το μαλλι πραγματι αλλα μαζι με το μαλλι αλλαξε φαινεται και τις επιδοσεις της.....θα ακολουθησει και πανηγυρικη κριτικη για αυτο το γαμησι εξω απο τα μετρα που ελαβε χωρα στο μεγαλο δωματιο του λαφαμ..

απο 40 το απλο.70 με γυμνο,60 το 69(το κατεβασε απο παλια που ζηταγε 80)και 100 το πακετακι γυμνο και 69 που ξαναπροτιμησα και εδω και δεν εχασα....θελω καταρχας να της ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη αν καποτε την ειχα μαυρισει σε μια κριτικη αλλα σημερα ηταν μοναδικη....εγλειψε αρχιδια,καυλωσε απιστευτα με το γλειφομουνι,λογω κοντου μαλλιου ειχα την ευκαιρια να την δω με ανεση να καταπινει βαθια τον πουτσο μου με μανια,αφησε οσο ηθελα να γλειφω τις βυζαρες της που ειναι πραγματικα υπεροχες,φιλακια στον αρωματισμενο λαιμο της και στα αυτακια με τους μεγαλους κρικους,69 κανονικο και στα πλαγια και με αναστροφη πανω μου και με την γλωσσα να γλιστρα μεσα στην μουναρα της και στην κωλοτρυπιδα της και τελικα καταθεση με αγρια βογγητα και δικα μου και δικα της στα τεσσερα σε μια σταση που δεν την ειχα παρει ποτε....επικο γαμησι και με παρακαλαγε να μην χυσω γρηγορα για να χυσει κι αυτη...μετα το τελειωμα αγκαλιτσες στο κρεβατι σαν εραστες γνωστοι απο καιρο,χαδακια και δυο φιλια στο στομα χωρις γλωσσα.....

απλα τελεια...οσοι δεν εχετε παει την συνιστω ανεπιφυλακτα....παπαζολη τι να πω μαν;μαλλον θες προπονηση ακομα......η γκομενα ηταν με μενα ηφαιστειο.....η αποκαλυψη της μερας.....ισως απλα ειναι και με τις μερες της....θα ειναι και αυριο πρωι αφου η μαρια εχει ρεπο....

Αυτή είναι η Σαμπρίνα, μπορεί να σε απογειώσει όπως με έκανε 2 φορές εμένα πριν 2 -3 μήνες μπορεί και να σε στείλει αδιάβαστο όπως το έκανε την τρίτη φορά. Αξίζει πάντως αν την πετύχεις στη μέρα της θα κάνεις γαμήσια που θα τη θυμάσαι σ΄όλη σου τη ζωή. Ειδικά αν καταφέρεις ή σε αφήσει να γλύψεις το βυζί της που είναι και το σημείο G της, την έκανες λαχείο. :dancing: :dancing:
Δεν το κάνει επίτηδες πάντως. Αν έχυσε με τον gl και έκανε το ίδιο και με τον επόμενο σε όλη την υπόλοιπη βάρδια της θα είναι κομμάτια, τι να κάνουμε whatever works. :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Παραλίγο να τρακάρουμε σήμερα, gl.  :cheesy: :cheesy: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
-- 26ης οκτ 35 η σεξι μεν αλλα σκυλι κατεμε εβελινα με τα δυο μικρα υπεροπλα της :tits2: σε κοινη θεα στο σαλονι...καθισμα πανω μου δεν ακολουθησε καθοτι δεν εκατσα εγω σε καρεκλα.... :grin:
απο 40 απλο,50 ισπανικο,60 με γλειφομουνι,80 το 69 και 100 κωλαρακι...η τσατσα πολυ πιεστικη να μπω ...ισως μια αλλη φορα της ειπα....και για το τελος αφησα την μια και μοναδικη μου αγαπη

Έγω εκεί έκανα την σημερινή μου κατάθεση, το κάτι άλλο ήταν η μικρή σήμερα θα ακολουθήσει και κριτική. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Μη καρφωνεστε ρε  :idiot:

εγω ημουν μα το μαυρο ( το φεραρρι ) και ο παπαζολης με την λιμουζοινα του την 15 μετρη  :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μη καρφωνεστε ρε  :idiot:

εγω ημουν μα το μαυρο ( το φεραρρι ) και ο παπαζολης με την λιμουζοινα του την 15 μετρη  :2funny:
αν ημασταν αμερικα θα μπορουσαμε να εχουμε πινακιδες επιλογης μας....πχ gl,jo 145  και θα μας γνωριζαν και στα διοδια..... :grin: :grin:
Όχι αλλά το πέτυχα αυτό μαύρο έξω από το τσίρκο.  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω μ αυτον ηρθα καπου μουρη με μουρη ....αλλα νταξει συναγωνιστες ειμαστε οχι ατζαμηδες....δεν τρακαραμε..... :grin: :grin:
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
217
Πόντοι
290
παιδια η μερτσι  :) απο τανταλου 14 τι λεει;μονο πρωινα δουλευει; :2funny:
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
      Σαν παλιος (παρολο που διπλα γραφει νεος) πουτανιαρης κ εγω που σεβομαι τον εαυτο μου,διαβαζοντας κ τις κριτικες κ τα καλα λογια πηγα κ εγω στο καταστημα για μονο κ ενα σκοπο κ καρφι για Ηρα!!!!Οσοι την ξερουν πιστευω οτι τα λογια περιττευουν.Η κοπελα ειναι "εν δυναμη" ηφαιστιο,δυναμιτης κ πραγματικη αποκαλυψη.
Ωρα 13.00 κ η γνωστη κινηση στην περιοχη αλλα για αυτην την επισκεψη παρθηκε το ρισκο.
ενα πραγμα που με χαλαει απιστευτα ειναι οτι τα σπιτια ειναι ιδια κ απαραλαχτα οπως ηταν πριν 10 χρονια.Ημαρτον!!!!!!!!μονο αλλαγη πλακακι κ βαψιμο κ πολυ ειναι μαλλον.
Τσατσα ευγενικη κ δεν χτυπαει πορτες οταν ο αλλος "διασκεδαζει"μεσα στο δωματιο.
Ηρα,τι να πω????οτι κ να πω θα την αδικησω,Υπαρχουν ακομα τετοια κοριτσια που χαριζουν τοση χαρα απλοχερα????
Δεν μου ειπε οχι σε τπτ,απλο προγραμμα κ εκανα πολλα που αλλη θα ελεγε ολο μη κ μη.
αν μπορω θα την τιμω συνεχεια  γιατι αξιζει κ δουλευει μεχρι κ το τελευταιο χιλιοστο του ευρω.

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΦΟΒΕΡΗ!!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
      Σαν παλιος (παρολο που διπλα γραφει νεος) πουτανιαρης κ εγω που σεβομαι τον εαυτο μου,διαβαζοντας κ τις κριτικες κ τα καλα λογια πηγα κ εγω στο καταστημα για μονο κ ενα σκοπο κ καρφι για Ηρα!!!!Οσοι την ξερουν πιστευω οτι τα λογια περιττευουν.Η κοπελα ειναι "εν δυναμη" ηφαιστιο,δυναμιτης κ πραγματικη αποκαλυψη.

Πράγματι την ιδρώνει τη φανέλα με το παραπάνω. :rockon: :rockon:Ωρα 13.00 κ η γνωστη κινηση στην περιοχη αλλα για αυτην την επισκεψη παρθηκε το ρισκο.

[/quote]

Δεν ήταν και πολύ γνωστή η κίνηση αν είδες είχε τριγύρω :police: :police: :police: καμιά 50αρια δοιμηρίες :cheesy: :cheesy: :cheesy:

ενα πραγμα που με χαλαει απιστευτα ειναι οτι τα σπιτια ειναι ιδια κ απαραλαχτα οπως ηταν πριν 10 χρονια.Ημαρτον!!!!!!!!μονο αλλαγη πλακακι κ βαψιμο κ πολυ ειναι μαλλον.


[/quote]


Για τις πολυουρεθάνες στις πόρτες ξέχασες να πεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τσατσα ευγενικη κ δεν χτυπαει πορτες οταν ο αλλος "διασκεδαζει"μεσα στο δωματιο.
Ηρα,τι να πω????οτι κ να πω θα την αδικησω,Υπαρχουν ακομα τετοια κοριτσια που χαριζουν τοση χαρα απλοχερα????
Δεν μου ειπε οχι σε τπτ,απλο προγραμμα κ εκανα πολλα που αλλη θα ελεγε ολο μη κ μη.
αν μπορω θα την τιμω συνεχεια  γιατι αξιζει κ δουλευει μεχρι κ το τελευταιο χιλιοστο του ευρω.

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΦΟΒΕΡΗ!!!!
[/quote]
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
Ηθελα πολυ καιρο να γραψω κατι κ σημερα εχω τον χρονο να πω μια μικρη γνωμη.
επειδη παλια πολλες φορες ενιωθα κ εγω οπως μερικοι.
το τι κανει μια κοπελα στο δωματιο μεσα στον καθενα ταπεινη μου αποψη ειναι το τι βγαζεις εσυ στην κοπελα,φυσικα υπαρχουν κ τα γνωστα-αγνωστα κομοδινα απλα μιλαω γενικα.
το οτι εκανε φρι ενα καποτο,μια τελεια πιπα,ενα καλο κρεβατι η κατι τελειο που δεν το κανουν πολλες σε εσενα δεν σημαινει οτι θα το κανει κ σε εμενα.εσυ μπορει να εισαι παιδαρας κ να σε γουσταρει η κοπελα κ να σου κανει τα απιστευτα κ μετα εγω να διαβαζω την κριτικη σου να πηγαινω εγω που ειμαι χαλιας η οτιδηποτε ειμαι, η κοπελα να μην κανει τπτ απο ολα αυτα κ να σου κανει τα αναγκαια που πληρωσες  κ εσυ να ξενερωνεις κ να μαυριζεις η να λεσ οτι προωθειτε κατι συγκεκριμενο σε κοπελα
ταπεινη μου αποψη κ δεν πρεσβευω κανεναν .απλα μου ηρθε κ το εγραψα.
 

dimimoyt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2010
Μηνύματα
75
Κριτικές
13
Like
217
Πόντοι
290
ευχαριστω.... :2funny:.εχει παρει κανεισ μερτσι η βικυ απο τανταλου 14;
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21



Για τις πολυουρεθάνες στις πόρτες ξέχασες να πεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

συγνωμη για την παραληψη!!!
ευχαριστω gameover!!!
 

paylosxxl

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
205
Πόντοι
21
κατι ασχετο.
παρασκευα(147)αν διαβαζεις κ γραφεις στο σιτε στειλε ενα μηνυμα.
:helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

aristos238

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
140
Κριτικές
5
Like
26
Πόντοι
1
      Σαν παλιος (παρολο που διπλα γραφει νεος) πουτανιαρης κ εγω που σεβομαι τον εαυτο μου,διαβαζοντας κ τις κριτικες κ τα καλα λογια πηγα κ εγω στο καταστημα για μονο κ ενα σκοπο κ καρφι για Ηρα!!!!Οσοι την ξερουν πιστευω οτι τα λογια περιττευουν.Η κοπελα ειναι "εν δυναμη" ηφαιστιο,δυναμιτης κ πραγματικη αποκαλυψη.
Ωρα 13.00 κ η γνωστη κινηση στην περιοχη αλλα για αυτην την επισκεψη παρθηκε το ρισκο.
ενα πραγμα που με χαλαει απιστευτα ειναι οτι τα σπιτια ειναι ιδια κ απαραλαχτα οπως ηταν πριν 10 χρονια.Ημαρτον!!!!!!!!μονο αλλαγη πλακακι κ βαψιμο κ πολυ ειναι μαλλον.
Τσατσα ευγενικη κ δεν χτυπαει πορτες οταν ο αλλος "διασκεδαζει"μεσα στο δωματιο.
Ηρα,τι να πω????οτι κ να πω θα την αδικησω,Υπαρχουν ακομα τετοια κοριτσια που χαριζουν τοση χαρα απλοχερα????
Δεν μου ειπε οχι σε τπτ,απλο προγραμμα κ εκανα πολλα που αλλη θα ελεγε ολο μη κ μη.
αν μπορω θα την τιμω συνεχεια  γιατι αξιζει κ δουλευει μεχρι κ το τελευταιο χιλιοστο του ευρω.

ΑΠΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΦΟΒΕΡΗ!!!!

συμφωνο και επαυξανω!!!
Ηρα και Βερονικα  ειναι απο τις καλυτερες επαγγελματιες του χωρου!!
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Ηθελα πολυ καιρο να γραψω κατι κ σημερα εχω τον χρονο να πω μια μικρη γνωμη.
επειδη παλια πολλες φορες ενιωθα κ εγω οπως μερικοι.
το τι κανει μια κοπελα στο δωματιο μεσα στον καθενα ταπεινη μου αποψη ειναι το τι βγαζεις εσυ στην κοπελα,φυσικα υπαρχουν κ τα γνωστα-αγνωστα κομοδινα απλα μιλαω γενικα.
το οτι εκανε φρι ενα καποτο,μια τελεια πιπα,ενα καλο κρεβατι η κατι τελειο που δεν το κανουν πολλες σε εσενα δεν σημαινει οτι θα το κανει κ σε εμενα.εσυ μπορει να εισαι παιδαρας κ να σε γουσταρει η κοπελα κ να σου κανει τα απιστευτα κ μετα εγω να διαβαζω την κριτικη σου να πηγαινω εγω που ειμαι χαλιας η οτιδηποτε ειμαι, η κοπελα να μην κανει τπτ απο ολα αυτα κ να σου κανει τα αναγκαια που πληρωσες  κ εσυ να ξενερωνεις κ να μαυριζεις η να λεσ οτι προωθειτε κατι συγκεκριμενο σε κοπελα
ταπεινη μου αποψη κ δεν πρεσβευω κανεναν .απλα μου ηρθε κ το εγραψα.
παυλο αυτο ειναι το θεμα,να κανουν για αυτα που πληρωνονται!! τα εξτρα δωρακια αν τα κανουν αυτο ειναι δικο τους θεμα και εξαρταται κυριως απο την ψυχολογικη κατασταση που βρισκονται!! επαγγελματιες ειναι πουτανες,δεν παμε εκει ουτε για να μας ερωτευθουν ουτε για να αγαπησουμε εμεις.οφειλουν το ΚΑΛΟ κρεβατι σε ολους! και πιστεψε με,χεστηκανε για τους παιδαραδες..  εχουν φαει τοσο πουτσο απο καθε λογης που δεν βλεπουν διαφορες.. δεν εχουν τετοιους καημους.. αν τις εβαζες να διαλεξουν,θα διαλεγαν αυτον με το μεγαλυτερο πορτοφολι.ας παει ενας παιδαρας με 30 ευρω και ενας χαλιαμουτρας με 200 και θα δεις εκει τι γαμησια κανουν.. εναν παιδαρα βλεπουν και γυαλιζει το ματι.. τον ΓΙΟΥΡΟ (προσωπικα γουστα εχει η καθεμια,δεν τα βαζει στην δουλεια της ομως)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom