Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
δε θελω να το φανταστω γιατι εκαναν 3 μερες να επανελθουν οι προσαγωγοι μου....φαντασου να ηταν και η Βερονικα μαζι δηλαδη.
Τι εννοεις ομως για τη Βερονικα??οτι παρασυρεται και αυτη με γλυφοκωλιασμα καμια φορα?

οποιαδηποτε πιστευω μπορει να παρασυρθει αν της κανει καποιος κλικ ..ειδικα αν ειναι τοσο θερμη οσο η συγκεκριμενη ...και με την τζοαννα την μικρη εχω κανει το ιδιο ....
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
ρε σεις η εμμανουελα ποτε ειναι?
βραδυ η πρωι?
με εχετε μπερδεψει
απ οτι καταλααβα κ εγω φιλε μου μετα τις 8 το απογευμα .κατι ακουγεται για 3 βαρδιες στο τσιρκο.οποτε 8-12???
ισως......
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
απ οτι καταλααβα κ εγω φιλε μου μετα τις 8 το απογευμα .κατι ακουγεται για 3 βαρδιες στο τσιρκο.οποτε 8-12???
ισως......

λογο εοροτων ειχαν 3 βαρδιες ( η τελευταια ηταν μετα τις 12 τα μεσανυχτα ενω η δευτερη ξεκινουσε το απογευμα 4-5 )
τωρα απ οτι καταλαβα εχουν παλι 2 και η αλλαγη στις 8

Η εμμανουελα χθες ηταν βραδυ , υποθετω πανε ανα βδομαδα αλλα δεν ξερω σιγουρα
οποιος ψηνετε βαραει ντεντεφωνο πριν παει και μετα μας ενημερωνει και μας

:zfuck:


μαντεψτε ποιον πετυχε φιλος ...
Την φαφουτα τσατσα  :2funny:

Αγορι μου , ειναι κλειστο το μαγαζι για την αδεια η κοπελα τωρα ειναι Σαπφους 20
( Για Ρεβεκκα λεει ? για Μαρινα ? δε καταλαβε... )
το μαγαζι θα ανοιξει μεσα στην εβδομαδα ( αυτη ή την αλλη ?  :think: )

Ωραια συναντηση  :grin:

Ρεβεκκα καποιος ειχε πετυχει βαρδαρη αλλα που ? θυμαται κανεις ?  :think:
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
λογο εοροτων ειχαν 3 βαρδιες ( η τελευταια ηταν μετα τις 12 τα μεσανυχτα ενω η δευτερη ξεκινουσε το απογευμα 4-5 )
τωρα απ οτι καταλαβα εχουν παλι 2 και η αλλαγη στις 8

Η εμμανουελα χθες ηταν βραδυ , υποθετω πανε ανα βδομαδα αλλα δεν ξερω σιγουρα
οποιος ψηνετε βαραει ντεντεφωνο πριν παει και μετα μας ενημερωνει και μας

:zfuck:


μαντεψτε ποιον πετυχε φιλος ...
Την φαφουτα τσατσα  :2funny:

Αγορι μου , ειναι κλειστο το μαγαζι για την αδεια η κοπελα τωρα ειναι Σαπφους 20
( Για Ρεβεκκα λεει ? για Μαρινα ? δε καταλαβε... )
το μαγαζι θα ανοιξει μεσα στην εβδομαδα ( αυτη ή την αλλη ?  :think: )

Ωραια συναντηση  :grin:

Ρεβεκκα καποιος ειχε πετυχει βαρδαρη αλλα που ? θυμαται κανεις ?  :think:
ρεβεκα εγω την ειχα πετυχει βραδυνη στο σαπφους 20 παιδες.2 η 3 φορες.δεν την δοκιμασα ομως..
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Οποτε καλα ειπε η θεια ..


τωρα που το θυμηθηκα ο κικας φανηκε ? του εστειλα και ΠΜ αλλα δεν απαντησε  :think:


Επισης να πω οτι χθες κατεχακη παλι Καρμεν επαιζε οπως ενημερωθην απο συναγωνιστη
η Σιμονα δν εχει φραγγα για εισητηρια μαλλον , κανας καλος αγπουλης να της στειλει ?  :think:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επισης να πω οτι χθες κατεχακη παλι Καρμεν επαιζε οπως ενημερωθην απο συναγωνιστη
η Σιμονα δν εχει φραγγα για εισητηρια μαλλον , κανας καλος αγπουλης να της στειλει ?  :think:

Πέρασα σήμερα από Κατεχάκη,η Σιμόνα αγνοείται αλλά κάποια στιγμή θα έρθει.

Αυτή που έφυγε ορισιτκά είναι η Νίκη η Νταντανογερμανίδα.

Όταν πέρασα ήταν κάποια Χριστίνα με πολύ μεγάλα βυζιά, :tits: προς το χοντρή, μελαχροινή, καινούργια μου είπε η μαντάμ, ξέρει κανείς κάτι :huh:, δοκίμασε κανείς :huh:, γιατί εμένα μου φάνηκε κάπως.....
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γειά σας!Κατάθεση σήμερα το βράδυ στην Εμμανουέλλα στο τσίρκο.Πολλύ καλή η κοπέλα ,sexy,ωραίο σώμα, στήθος πλούσιο,πρόσχαρη και έξω και στο δωμάτιο,δεκτική μέσα σε αρκετά..μέχρι και δάχτυλο,αξίζει τα χρήματα με το παραπάνω σε σχέση με άλλες με συμπεριφορά κομοδίνου!Γκαυλωτικά λόγια στην αρχή και ξεκινάει το παιχνίδι.Ισια και παλικαρίσια είναι η ατάκα της!Πήρα 40άρι χαλαρά,ξεκινάει απο 30 όμως.Είχε κίνηση στα δωμάτια.Χαιρετώ καλό βράδυ σε όλους!
 

johnsimp

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2010
Μηνύματα
243
Κριτικές
36
Like
24
Πόντοι
11
Οποτε καλα ειπε η θεια ..


τωρα που το θυμηθηκα ο κικας φανηκε ? του εστειλα και ΠΜ αλλα δεν απαντησε  :think:


Επισης να πω οτι χθες κατεχακη παλι Καρμεν επαιζε οπως ενημερωθην απο συναγωνιστη
η Σιμονα δν εχει φραγγα για εισητηρια μαλλον , κανας καλος αγπουλης να της στειλει ?  :think:
να παω να την παρω ρε τζο με το αυτοκινητο....βενζινες δικες μου.....
 

kklld

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2008
Μηνύματα
95
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
Χτες βραδυ στα στενα του Βαρδαρη στις 21.00
Σαπφους 20: H γλυκια και ομορφη Αλισια. Μια φορα την εχω παρει με καλες κριτικες.
Γωνιακο: Το γνωστο ξανθο πιπινι με τα ωραια εκφραστικα ματια. Καλουτσικο σωματακι. Δεν ειναι η Γιαννα που επιθυμω διακαως.
Τανταλου 8: Μια χοντρη, αγελαδισια φατσα, milf αλλα μη γαμησιμη. Κρεμασμενα βυζια, κοιλια πεσμενη, φατσα αστα να πανε. Επεμενε οτι ειναι καλη. Ποια ειναι?
Τανταλου 14: Η ομορφη Βικυ. Πολυ ευγενικη παρουσια. Μαλιστα, οποιος εφευγε, τον αποχαιρετουσε με ναζι.
Σαπφους 7: Η Τζοάννα. Τι περιεργο μουτρακι ειναι αυτο? Ωρες ωρες σου κανει για κοριτσακι, ωρες ωρες για θεια. Αδυνατη μου φανηκε χθες, τα βυζακια κλασικα στραβα και το σωμα της ψιλοκαλο. Στα υπόψην..
Σπαφους 5: Η εντυπωσιακη Βερονικα. Φοβερο σωμα.
Προμηθεως 11: Πετυχα πανω στην αλλαγη. Εφευγε το καστανο κοριτσι που ειχα περιγραψει σε προηγουμενο μου ποστ (περιπου στα προτυπα της Αλεξιας, πλουσιο ωραιο μαλλι, κοντουλα, καλουτσικο σωματακι, γλυκο προσωπακι, η δεσποινις της διπλανης πορτας - ξερουμε ποια ειναι?) κι ερχοταν η Μιρελα.
Προμηθεως 25: Η Ειρηνη. Μετρια σκυλοφατσα, μετριο σωμα, σαν ρομποτ ενα πραγμα οταν βγηκε εξω η συμπεριφορα της. Σχετικα μεγαλουτσικη, μελαχροινη, κοντο καρε μαλλι.
 

Επισκέπτης
30 ειχε , ετσι θυμαμαι απο Βικυ - Λαουρα
και γω που πηγα Εβελινα 30 ειχε
Σε κοψαν ματσωμενο εσενα ,. σε ειδαν που παρκαρες την αμαξαρα απ εξω φαινετε  

Δεν εχουν πολλοι 15 μετρα οχημα  :2funny: :2funny: :2funny:
www.imagerous.com/viewer.php?file=69454110352846877348.png] [/URL]

Χαχαχα! Το λεωφορείο ρε φίλε!! Πάντα το πετυχαίνω όταν μπαίνω η βγαίνω!
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Παιδιά γειά σας!Κατάθεση σήμερα το βράδυ στην Εμμανουέλλα στο τσίρκο.Πολλύ καλή η κοπέλα ,sexy,ωραίο σώμα, στήθος πλούσιο,πρόσχαρη και έξω και στο δωμάτιο,δεκτική μέσα σε αρκετά..μέχρι και δάχτυλο,αξίζει τα χρήματα με το παραπάνω σε σχέση με άλλες με συμπεριφορά κομοδίνου!Γκαυλωτικά λόγια στην αρχή και ξεκινάει το παιχνίδι.Ισια και παλικαρίσια είναι η ατάκα της!Πήρα 40άρι χαλαρά,ξεκινάει απο 30 όμως.Είχε κίνηση στα δωμάτια.Χαιρετώ καλό βράδυ σε όλους!
:rockon: :rockon: :rockon:

Χτες βραδυ στα στενα του Βαρδαρη στις 21.00

:rockon: ωραια αναφορα


Χαχαχα! Το λεωφορείο ρε φίλε!! Πάντα το πετυχαίνω όταν μπαίνω η βγαίνω!

του pz89 ειναι, ολο εκει το παρκαρει και παει γαμαει  :rockon:
Αν ενοεις το λεωφορειο της γραμμης αλλουνου θα ειναι  :cheesy:
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
την ναταλι που δουλευε νικηφορου ουρανου 26 την ειδε κανεις τελευταια?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ενα μικρο τηλεφωνικο ρεπορταζ πριν λιγο
-ανδ γεωργιου 4 η ευα
-λαφαμ η σεξοβομβα μαρια
-φριξου 14 η πολυ καλη εντος μαρινα..αγαπη ρεπο
-βιλα η κριστιν και βραδυ η τζεσυ
-26ης οκτ52 η νταιανα... :think:ποια ρε παιδια?η σουπερ μολδαβεζα με το απιστευτο τσιμπουκι...για διαφωτιστε κανενας θεσσαλονικιος...
-26 οκτ 35 η πολυ τσαχπινα εβελινα
-κωλετη η νικολ...η εφη επιστρεφει απο βδομαδα....
Για σαρα ξερει κανεις αν ειναι ματζαρου? :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ενα μικρο τηλεφωνικο ρεπορταζ πριν λιγο
ανδ γεωργιου 4 η ευα
λαφαμ η σεξοβομβα μαρια
φριξου 14 η πολυ καλη εντος μαρινα..αγαπη ρεπο
βιλα η κριστιν και βραδυ η τζεσυ
26ης οκτ52 η νταιανα...ποια ρε παιδια?η σουπερ μολδαβεζα με το απιστευτο τσιμπουκι...για διαφωτιστε κανενας θεσσαλονικιος...
26 οκτ 35 η πολυ τσαχπινα εβελινα
κωλετη η νικολ...εφη απο βδομαδα....
Για σαρα ξερει κανεις αν ειναι ματζαρου?
ποια Μαρίνα στο φρίξου 14. Απο Κατεχάκη?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ποια Μαρίνα στο φρίξου 14. Απο Κατεχάκη?
οχι αλλη αυτη...βουλγαρα 30αρα με μεγαλα λιγο κρεμαστα βυζια προς το νταρντανα....εχω και παλιοτερη κριτικη μου αν διαβασεις......




η γκομενα γαμιεται γιατι της αρεσει ή τουλαχιστον με μενα τετοια εντυπωση μου εδωσε και καυλωνει απιστευτα με το γλειψιμο,παιζει με το μουνακι της ,δεχεται δαχτυλιασμα κλπ....ηταν πρωι που ειχα παει και εχυσε και αυτη καθοτι πρωτος πελατης...αξιζει για μερακληδες του γλειψιματος και σε σεξσοου.....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Ενα μικρο τηλεφωνικο ρεπορταζ πριν λιγο
-ανδ γεωργιου 4 η ευα
-λαφαμ η σεξοβομβα μαρια
-φριξου 14 η πολυ καλη εντος μαρινα..αγαπη ρεπο
-βιλα η κριστιν και βραδυ η τζεσυ
-26ης οκτ52 η νταιανα... :think:ποια ρε παιδια?η σουπερ μολδαβεζα με το απιστευτο τσιμπουκι...για διαφωτιστε κανενας θεσσαλονικιος...
-26 οκτ 35 η πολυ τσαχπινα εβελινα
-κωλετη η νικολ...η εφη επιστρεφει απο βδομαδα....
Για σαρα ξερει κανεις αν ειναι ματζαρου? :think:

η αφροδιτη που ειναι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom