Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Αφιερωμένο στην Λούνα...



:'( :'(
λες να της πεσει το προσκλητηριο της λουσι απο τα χερια οταν το παραλαβει; :think: :2funny: :2funny:


ΥΓ για ντεκερ....αλλη φορα οταν θα ανεβω θεσσαλονικη δεν παω μακεδονια παλας....μετα την τσαρκα θα πηγαινω στην βιλα εροτικα να ριχνω κανα μπανιο και καναν υπνο.....δεν γαμαω που δεν γαμαω εκει τουλαχιστον να ξεκουραστω στα κρεβατακια τους....ποσο να χρεωνουν αραγε ημιδιαμονη; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κι αμα πει τιποτα η τσατσα θα πω μα ετσι ακουσα απο το σαιτ οτι λειτουργειτε και ως ξενοδοχειο τελευταια ενεκα οι αναδουλειες...
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Καντε καντε μαλακιες στην βιλα ...

θα σκασει μυτη το κοκκινο γαντι και να σας δω απο που θα φυγετε  :2funny:
http://[URL unfurl="true"]www.imagerous.com/images/41629403573589383224.png[/img[/URL]]




Ποια τσατσα ηταν αυτη με τα γυαλια στο Λα φαμ  ?  :think:
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Η Νατάσα.ru τελικά μάθαμε που δουλεύει; Μαντζάρου, Λα φαμ η γύρισε στο έρως γιατί κάπου διάβασα ότι ξανά άνοιξε.
Σκέφτομαι να κάνω το βραδάκι ένα raid να την βρω μου έλειψε το κορίτσι.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
ρε συ gl  τι μύγα σε τσίμπησε και ανέβασες παλιές κριτικές? στην αρχή που είδα για την Δανάη τρώμαξα μην έπαθε τίποτα που έγραψες requiem for a dream  :helpplea: :'( 
 

Επισκέπτης
Χαχαχα επικό σκηνικό!

Το ανορθόγραφο δεν έχει ανοίξει έτσι?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Πέτυχα κελεπούρι!!! :sunglasses:

Δεν περιγράφωωω απλά,το τζόκερ!!! :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πέτυχα κελεπούρι!!! :sunglasses:

Δεν περιγράφωωω απλά,το τζόκερ!!! :rockon:
ποια πηρες ρε; :think: :think: :think:
ρε συ gl  τι μύγα σε τσίμπησε και ανέβασες παλιές κριτικές? στην αρχή που είδα για την Δανάη τρώμαξα μην έπαθε τίποτα που έγραψες requiem for a dream  :helpplea: :'( 
οχι αυτη δεν επαθε...ελπιζω δλδ.....απλα ειπα να επιταχυνω το παρτυ..... :grin: ;)
 

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
βολτα με καταθεση μεταξυ 16.30-17.00 σημερα στα στενα του Βαρδαρη...

-Τανταλου 14.η ομορφη μελαχρινη πιπινοΒικυ με το ωραιο δερμα και τα ομορφα βυζακια.απ'οτι λετε ειναι καλη μεσα
-Τανταλου 8.η κλασσικη Μαρινα με το κλαμμενο μουνακι στα 35ε.εχει γινει θρεφταρακι,εχω κανα χρονο να την παρω με ειχε δυσαρεστησει τελευταια φορα αλλα ειναι καλη μεσα γενικα
-Τανταλου-Σαπφους(πρασινο).η ξανθια Γιαννα.κοντουλα,ομορφουλα με ισιο καρε και πιασιματα.εγω ομως αλλη ηξερα για ξανθια Γιαννα Πολωνεζα σ'αυτο το σπιτι η οποια δουλευε εκει πριν κανα μηνα
-Σαπφους 5.η ξανθια γυναικαρα milf πλεον Ηρα.εδω εγινε το παρτυ...
-Σαπφους 7.η Σουζαν.μια καυλιαρα ξανθια ασπρουλιαρα με ωραια βυζια και γενικα πολυ εκφυλο στυλ και πολλη χαμογελαστη κοπελα
-Προμηθεως 11.η ξανθια σχεδον milf Ρωξανα.ομορφη κοπελα με πιασιματα και χαμογελαστη στο σαλονι.στα 40ε γλυφομουνι και στα 50ε γυμνο τσιμπουκι.αφου λοιπον δεν πετυχα την καυλιαρα ζουμπουρλου Τζουλια ουτε σημερα εκει φευγω γεματος καυλα για...
-Προμηθεως 25 με σκοπο να παρω την milf Αννα τη σουπερ-καυλα.αλλα δε βρισκω ουτε αυτην γιατι σημερα και αυριο δουλευει μετα τις 23.00 διοτι απουσιαζει η Μιραμπελα.στη θεση της ηταν μια αδιαφορη μελαχρινη

αφου λοιπον δεν πετυχα τις 2 που ηθελα ειμαι σε διλημμα μεταξυ Ηρας και Μαρινας τις οποιες εχω ξαναπαρει ετσι κι αλλιως....
οποτε πηγα στην Ηρα την οποια δε θυμομουν και πολυ καλα στο μεσα μετα απο 2 χρονια που ειχα να την παρω.δινω 40ε για το απλο προγραμμα,ετσι κι αλλιως δεν κανει εξτρα,και περιμενω να'ρθει.Μπαινει,ξαπλωνει διπλα μου και αρχιζουμε χαϊδεματα,αγκαλιες,τριψιματα στο μουνακι και την κωλοτρυπιδα,ρουφηγμα στις ρωγαρες της,ρουφηγματα στους λαιμους μας...μου'χει κανει τον πουτσο καγκελο οποτε την γυρναω μπρουμυτα,ξαπλωνω πανω της και αρχιζω να τριβομαι ολοκληρος και εχω βαλει το εργαλειο αναμεσα στα κωλομερια.αρχιζω να τη φιλαω απο το λαιμο και προς τα κατω και κατεβαινω...κατεβαινω...κατεβαινω οποτε σε καποια στιγμη εχω μεσα στη μουρη μου την ομορφη και δουλεμενη σουφρα της και εφοσον βλεπω οτι δεν αντιστεκεται αρχιζω και τη γλειφω και αυτη σπαρταραει.
Ναιιιι....ειτε το πιστευετε ειτε οχι ΕΓΛΕΙΦΑ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΗΣ ΗΡΑΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΒΟΓΓΟΥΣΕ!!!Μουνι δε με αφησε ομως...
Αφου την ειχα αναψει λοιπον μου βαζει καποτα και αρχιζει τσιμπουκι με λυσσα ενω συγχρονως εγω με υπουλο τροπο χωνω τον αντιχειρα μου στον κωλο οπου γλυστρουσε για πλακα.ειναι πολυ δουλεμενη απο πισω ασχετα αν δε τον δινει κανονικα.αναγκαζομαι να τη σταματησω απο το τσιμπουκι γιατι κοντευε να πνιγει απο τη μανια της και τη στηνω πρωτα πισωκολλητο οπου δε με βολευε ιδιαιτερα το μουνι της γιατι ηταν στενο και στη συνεχεια τη στηνω απο κατω οπου τη σφυροκοπησα με μανια και την εχυσα με ζωωδεις κραυγες....

Ξερω οτι ακουγομαι υπερβολικος αλλα τολμω να πω οτι τετοιο γαμησι δεν εχω κανει ουτε με την Αγαπη με την οποια ως γνωστον ειμαστε και ερωτευμενοι.Η Ηρα σημερα ηταν λυσσασμενη η γυναικα...η Ηρα τρελενεται να της ερεθιζουν την κωλοτρυπιδα....
ακριβως τετοια φαση κανω με την βερονικα .και ακομα καλυτερη ..δεν ειναι τυχαιο που ειναι φιλες ..φαντασου τριο μαζι τους
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.558
Πόντοι
12.525
ακριβως τετοια φαση κανω με την βερονικα .και ακομα καλυτερη ..δεν ειναι τυχαιο που ειναι φιλες ..φαντασου τριο μαζι τους
δε θελω να το φανταστω γιατι εκαναν 3 μερες να επανελθουν οι προσαγωγοι μου....φαντασου να ηταν και η Βερονικα μαζι δηλαδη.
Τι εννοεις ομως για τη Βερονικα??οτι παρασυρεται και αυτη με γλυφοκωλιασμα καμια φορα?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κυριεεε και κυριοιιιιιιιιι ελααατεεεε στο τσιρκοοοοοοο μαααααας
Ειναι η περηφημηηηη Εμανουεεελαααααααααα

o yes  πηρα τηλεφωνο ειναι ε Εμμανουελλα βραδυνη
το προγραμμα φαινετε πως επανηλθε στις 2 βαρδιες
Η Εβελινα ειχε σχολασει στις 8  , αυριο το ιδιο προγραμμα

Λα φαμ η Σαμπρινα βραδυνη 

αυτα τα ολιγα
 

north_sac

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Απολύθηκα!!!
Γι αυτό δεν ήμουν ενεργός...(δεν λέω ότι βαριέμαι του θανατά να γράφω)
Ρε παιδία έχει δει κανείς καμμία να φοράει ζαρτιέρες;
Έβλεπα ένα documentary από national peographic και μου κόλλησαν.
Κατεχάκη είδα μια αλλά δν μ άρεσε, ξέρει κανείς καμμία άλλη ή τουλάχιστον αν είναι πάλι αυτή σήμερα;
 

Spacelordmf

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2006
Μηνύματα
235
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
1
Απολύθηκα!!!
Γι αυτό δεν ήμουν ενεργός...(δεν λέω ότι βαριέμαι του θανατά να γράφω)
Ρε παιδία έχει δει κανείς καμμία να φοράει ζαρτιέρες;
Έβλεπα ένα documentary από national peographic και μου κόλλησαν.
Κατεχάκη είδα μια αλλά δν μ άρεσε, ξέρει κανείς καμμία άλλη ή τουλάχιστον αν είναι πάλι αυτή σήμερα;
Η Νικόλ φοράει κάτι σαν ζαρτιέρες φίλε αυτή τη στιγμή. Ανδρέου Γεωργίου 4 θα την βρεις.
Περίπλοκα εσώρουχα φορούσε μισή ώρα να τα βγάλει lol
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom