Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (4 μέλη και 19 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
150
Like
464
Πόντοι
21
Καλησπέρα στην παρέα με έχει κάνει εντύπωση το προφίλ αυτής της κουκογιάννη ς έχουμε καμιά εμπειριστατωμένη άποψη για την κοπέλα για πρώτο δεύτερο μέρος συνεδρίας διαβάζω μέσα στο φόρου μα αλλά βλέπω αναφορές απλώς υπάρχει άποψη για το ποιόν της υπάρχει κανείς που μπορεί να βοηθήσει
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Καλησπέρα στην παρέα με έχει κάνει εντύπωση το προφίλ αυτής της κουκογιάννη ς έχουμε καμιά εμπειριστατωμένη άποψη για την κοπέλα για πρώτο δεύτερο μέρος συνεδρίας διαβάζω μέσα στο φόρου μα αλλά βλέπω αναφορές απλώς υπάρχει άποψη για το ποιόν της υπάρχει κανείς που μπορεί να βοηθήσει
100 μήνυμα σε 18 χρόνια...
Είμαι σίγουρος 1000% ότι αν μπω στο προφίλ σου δεν έχεις δώσει ούτε ΜΙΑ πληροφορία ..
ΟΥΤΕ ΜΙΑ !
πάνε και ενημέρωσε μας....
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.202
Πόντοι
201
Βλεπεις τι κανει ο ανταγωνισμός αδερφε. Στο βενους ελεγε συν 10 για μπλουζα και συν 10 για παντελονι. Τωρα παρε τα αρχιδια μου νατασακι. Και προστυχολογα θα λες και θα βαλεις και δαχτυλα στον καταλογο και ολα. Που θες κοιλιακους. Αρκουδιαρα.
Πρεπει να τρεμει η Μπελα τωρα..τι ταπα ηταν αυτη αδερφε..
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
Βλεπεις τι κανει ο ανταγωνισμός αδερφε. Στο βενους ελεγε συν 10 για μπλουζα και συν 10 για παντελονι. Τωρα παρε τα αρχιδια μου νατασακι. Και προστυχολογα θα λες και θα βαλεις και δαχτυλα στον καταλογο και ολα. Που θες κοιλιακους. Αρκουδιαρα.
Ειλικρινά αδερφέ τέτοια κατάντια και τέτοιο ξεπεσμό που έπαθε η κοπέλα ...
Ειλικρινά να μην συμβεί σε άνθρωπο!
Να μην συμβεί σε άνθρωπο!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
150
Like
464
Πόντοι
21
100 μήνυμα σε 18 χρόνια...
Είμαι σίγουρος 1000% ότι αν μπω στο προφίλ σου δεν έχεις δώσει ούτε ΜΙΑ πληροφορία ..
ΟΥΤΕ ΜΙΑ !
πάνε και ενημέρωσε μας....

100 μήνυμα σε 18 χρόνια...
Είμαι σίγουρος 1000% ότι αν μπω στο προφίλ σου δεν έχεις δώσει ούτε ΜΙΑ πληροφορία ..
ΟΥΤΕ ΜΙΑ !
πάνε και ενημέρωσε μας....
τι λες ρε ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΜΩΑΜΕΘ για δες πριν μιλησεις που μπηκες εχτες και νομιζεις πως εχεις γαμησει ολο τον κοσμο που γαμας με το χαρτζιλίκι του μπαμπα σου οταν εμεις γραφαμε για Βασίλη και Μαγκη και Μαριαννα το πουλακι σου το ειχες μονο για να κατουρας ...... να σεβεσαι εδω μεσα ολους τους συνομιλητες και να μην το παιζεις εξυπνος ..... γιατι φαίνεσαι Βλακας
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
τι λες ρε ΨΩΛΗ ΤΟΥ ΜΩΑΜΕΘ για δες πριν μιλησεις που μπηκες εχτες και νομιζεις πως εχεις γαμησει ολο τον κοσμο που γαμας με το χαρτζιλίκι του μπαμπα σου οταν εμεις γραφαμε για Βασίλη και Μαγκη και Μαριαννα το πουλακι σου το ειχες μονο για να κατουρας ...... να σεβεσαι εδω μεσα ολους τους συνομιλητες και να μην το παιζεις εξυπνος ..... γιατι φαίνεσαι Βλακας
Μέσος όρος μηνυμάτων σε 18 χρόνια 5.5 μηνύματα ανά έτος...θα σε γλενταω μέχρι να ξανά βγει το ΠΑΣΟΚ
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Πρεπει να τρεμει η Μπελα τωρα..τι ταπα ηταν αυτη αδερφε..
Ειλικρινά αδερφέ τέτοια κατάντια και τέτοιο ξεπεσμό που έπαθε η κοπέλα ...
Ειλικρινά να μην συμβεί σε άνθρωπο!
Να μην συμβεί σε άνθρωπο!
Τι έγινε ρε μορτιδες. Σας θιξαμε το προιον;
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726
φιλαρακι σκεψου μονο οτι την μαμα σου πριν τον πατερα σου μπορει να την ειχα γκομενα και κανε μας την χαρη που περνεις και θεση εδω μεσα
Ποιος είσαι εσύ ρε που θα μου πεις που θα πάρω θέση και που όχι; αυτά τετ α τετ όχι πίσω από οθόνες μπάρμπα...να δεις πόσο εύκολα θα βρεθείς στο πάτωμα....κοπριτη ...
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
212
Πόντοι
21
καλησπέρα πουτανιαριδες επίσκεψη στο θρυλικό ελίτ σπα με Εύα . όποιος ενδιαφέρετε για μιλφ κατάσταση την προτηνω. έχει ωραίο σόμα μεγάλα βυζιά ρε ρόγα κάγκελο και το κάτω μέρος πολύ καλό αν την ερεθίσεις η κάνουλα τρέχει ασταμάτητα . κόστος 50+40 χωρίς ρούχα δεκτική σε δάχτυλα γλείψιμο. εγώ στο συγκεκριμένο μαγαζί πέρασα τα καλύτερα μου χρόνια στα μασατζιδηκα με Χρύσα αγάπη μαργαρίτα και Μόνικα
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
καλησπέρα πουτανιαριδες επίσκεψη στο θρυλικό ελίτ σπα με Εύα . όποιος ενδιαφέρετε για μιλφ κατάσταση την προτηνω. έχει ωραίο σόμα μεγάλα βυζιά ρε ρόγα κάγκελο και το κάτω μέρος πολύ καλό αν την ερεθίσεις η κάνουλα τρέχει ασταμάτητα . κόστος 50+40 χωρίς ρούχα δεκτική σε δάχτυλα γλείψιμο. εγώ στο συγκεκριμένο μαγαζί πέρασα τα καλύτερα μου χρόνια στα μασατζιδηκα με Χρύσα αγάπη μαργαρίτα και Μόνικα
To +40 τί είναι φίλε; εγώ ξέρω για 40+20 καλαμάκι + άλλα 20 για να βγάλουν ρούχα (τα οποία ποτέ δεν έχω δώσει)
 

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
141
Like
212
Πόντοι
21
To +40 τί είναι φίλε; εγώ ξέρω για 40+20 καλαμάκι + άλλα 20 για να βγάλουν ρούχα (τα οποία ποτέ δεν έχω δώσει)
η ευα δεν κανει καλαμακι το +40 ειναι χωρις τιποτα να φορα και βάζεις κανονικά δάχτυλο γλείψιμο και τέτοια
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Και τί κάνει με 90 ευρώ αν δεν κάνει καλαμάκι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.273
Like
723
Πόντοι
96

Makrigiannis

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
66
Like
176
Πόντοι
0
Πλέον είναι ανατολικά,κοντά Συνδίκα.Δεν αξίζει σαν τεκές είναι μέσα . Διάρκεια μισή ώρα το πολύ, με εκτόνωση στο στόμα μέτριο μασάζ μέτρια πίπα στα 60€
Εμένα μου είπε 80.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.970
Πόντοι
726

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Η κοπέλα είναι ο ορισμός του "ότι να ναι" δικηγορινα και καλά...με βάση τα λεγόμενα της....
Αφού σας είπα μακριά από αυτό το όρνιο…. Και εσυ πας τη πληρώνεις…δικηγόρος από τα Lidl…κωλοζωο απλά η γκομενα…όχι μόνο δε προσφέρει υπηρεσίες ,είναι κ από σώμα μπαζαρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom