Νέα

Άντρες cuckolds/stags

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Beluga
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 50K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Αν εισαι ανδρας cuckold και σου αρεσει να βλεπεις την δικιά σου μαζι μου στειλε μου μηνυμα πριβέ!
Ειμαι στην Πατρα εγω,νεαρός με καλη πουτσα και το πιο σημαντικο εχεμυθος!θα προτιμουσα συχνές συναντησεις με εχεμυθεια κι οχι ξεπέτα της μιας φοράς!
 

AstraMykonos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
8
Like
110
Πόντοι
1
Το cuckolding εχει γινει lifestyle. Βαρκελωνη για Σαββατοκυριακο στις 28 Οκτωμβριου και φυσικα δε θα μπορουσαμε να μη επισκεφτούμε για μια ακομα το φημισμενο Sala Baghdad. Εκτος απο τα γνωστα show, εμφανιστηκε ο Rob Diesel και ανεβασε κυρια πελατισα γυρω στα 55 στη σκηνη μαλλον Γερμανιδα την οποια αποτελειωσε. Καποια στιγμη ηταν στα ορια να λιποθυμήσει. Ο συζυγος της παρακουλουθυσε αποσβολωμενος απο τη πρωτη σειρα της μικρης πιστας. Το τελειωμα του Rob εντυπωσιακο και μετα επιδειξη μυων στο πραγματικα τρομαγμενο συζυγο. Επισης εκαναν και πριβε σε πισω δωματιο γιατι μετα το show ηρθε ο Rob και καθοταν μαζι τους. Εξαφανιστηκαν και οι τρεις...
 

Akaz47

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2023
Μηνύματα
43
Like
1.796
Πόντοι
200
IMG_0480.jpeg
 

sotirisbull

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
22
Πόντοι
0
Καλησπερα τυποι, εχω χρονια εμπειριας ως bull. Οσοι εχουν αναφερει για το εξωτερικο ισχυει τερμα, εξω ειναι εντελως διαφορετικα, εδω ειναι μια στις εκατο να σου κατσει περιπτωση κυριως μεγαλυτερες ηλικιες και καθολου γαμευσιμες. Επισης παιζουν παρα πολλα φιδια σε ολη αυτη τη φαση, τερμα ψεμματα φουλ, ο καθε πεταμενος νομιζει θα πηδαει ετσι την γυναικα του αλλουνου. Για να χτισεις σχεση και να φτασεις να του πηδηξεις την γυναικα που λες, πρεπει να περασεις απο ιερα εξεταση. Να εγκρινει ο cuck, να εγκρινει η γκομενα, να εχεις καλο καυλι (μην εισαι κανας μικροψωλης), γενικα οι μισοι που λενε απο δω μεσα «θελω να σου γαμησω την γκομενα» τυποι δε γαματε ουτε την παλαμη σας. Το bullιλικι ειναι για αρχοντους δεν ειναι για λινατσες και θελει υπομονη και γερα νευρα γιατι απο τους 100 που θα μιλησεις ζητημα να σου κατσει μια φαση. Αυτα πεταμενοι
 

coka

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
67
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά. Να πω και εγώ ότι με την εμπειρίας μου ως bull 15 χρόνια ότι το παιχνίδι αυτό είναι παιχνίδι φαντασίας και μυαλού και δεν επικεντρώνεται αποκλειστικά στο σεξ. Η όλη επαφή με το ζευγάρι οι κουβέντες που οδηγούν Στην ικανοποίηση της κυρίας του ζευγαριού με τον άντρα να παρακολουθεί είναι το ζουμί. Απλά επειδή ένα άπειρο ζευγάρι ή ακόμα και ενα έμπειρο θα βρει πολλούς που θα θέλουν να το κάνουν αυτό χρειάζεται αυστηρή επιλογή για να υπάρχει εμπιστοσύνη εχεμύθεια κτλ αλλά και να βρουν κάποιον μυημένο στον χώρο
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
εχω κανει στο παρελθόν με ζευγαρια 3 φορες φαση....Θα ξαναέκανα κατα προτιμηση με ζευγαρι 35+ που ξερουν καλυτερα τι θελουν.Εγω λειτουργω μόνο ενεργητικά ειμαι νεαρός σε ηλικια και μενω Πατρα:wink:
 
Εγγρ.
19 Νοε 2023
Μηνύματα
33
Like
99
Πόντοι
0
Φαίνεται ωραία η φάση του cuckold όταν είσαι bull, δεν έχω γαμησει ποτέ γυναίκα αλλουνου αλλά θα γουστάρα πολύ να το δοκιμάσω ως εμπειρία. Είμαι καινούργιο μέλος οπότε δεν μπορώ να στείλω δμ
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Βρισκομαι Πατρα.Αν θελει κανα ζευγάρι χαλαρό παιχνίδι να μου τον γλυφουν(αντρας και γυναικα μαζι) τοτε να μου στειλουν προσωπικό μηνυμα.Ειμαι νεαρός καθαρός και πανω απ'ολα εχεμυθος.
Ιδιαίτερη προτίμηση σε ζευγάρια 35+ που τους αρεσει η συγκεκριμένη φαση :smiling-face-with-heart-eyes:
Να τονίσω οτι λειτουργώ ΜΟΝΟ ενεργητικά!
 

Stavros007

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Φαίνεται ωραία η φάση του cuckold όταν είσαι bull, δεν έχω γαμησει ποτέ γυναίκα αλλουνου αλλά θα γουστάρα πολύ να το δοκιμάσω ως εμπειρία. Είμαι καινούργιο μέλος οπότε δεν μπορώ να στείλω δμ
Είμαι 24 και μένω Αθήνα αν ψάχνεις cuckold με κάποιο δικό σου άτομο στείλε μου Skype live:.cid.380f8b00cbd31cc1
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
34
Πόντοι
1
Καλημέρα και από εμένα.

Διάβασα με ενδιαφέρον το νήμα.
Το πρόβλημα στην Ελλάδα με το να βρεις Bull είναι πολλαπλό:
Ο σκοπός αρχικά είναι να βρεις έναν σωστό άνθρωπο πρώτα διότι αν δεν είναι η γυναίκα σου δεν θα τον θέλει εκείνη. Για τις γυναίκες είναι κατα μεγάλο ποσοστό εγκεφαλικό όποτε όσο εμφανισημος και αν είναι κάποιος πρέπει να έχει τροπο και τρόπους.
Έπειτα το ζητούμενο είναι να έχει μεγάλα προσόντα διότι συνήθως ο σύζυγος είναι μέτριων αναλογιών.
Αυτό είναι αρκετά δύσκολο καθώς στην Ελλάδα ο μέσος όρος είναι μέτριος προς τα κάτω.
Ο συνδυασμός των δυο καταλαβαίνεται πόσο δύσκολος γίνεται.
Για να μην πούμε για το ατελείωτο ξεσκαρτάρισμα όσων στέλνουν με ψεύτικες φωτό και των ίδιων αλλά και των προσόντων..
Αυτά για αρχή..

Όσον αφορά τα σουιγκερς και τα σαιτς ζευγαριών επειδή αναφέρθηκαν:
Το 2+2 είναι ένα κλαμπ με πολλούς μόνους άντρες κι νοοτροπία λίγο καφρικη. Όπως λένε φίλοι μας σουιγκερς «για την αλητεία», αν σας αρέσει αυτό.
Εμείς προτιμούμε το 4 που το έχει ζευγάρι σουιγκερς και έχει μια πολυ πιο φιλόξενη ατμόσφαιρα για ζευγάρια.

Τα σαιτς ζευγαριών κάνουν πάντα screening και θέλουν σύσταση απο αλλά ζευγάρια.
Προφανώς γιατί πολλοί Ελληναράδες νοικιάζουν CG για να το παίξουν ζευγάρι ..

Συγνώμη για το σεντόνι.
 

cockoras69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
92
Πόντοι
0
Καλημέρα και από εμένα.

Διάβασα με ενδιαφέρον το νήμα.
Το πρόβλημα στην Ελλάδα με το να βρεις Bull είναι πολλαπλό:
Ο σκοπός αρχικά είναι να βρεις έναν σωστό άνθρωπο πρώτα διότι αν δεν είναι η γυναίκα σου δεν θα τον θέλει εκείνη. Για τις γυναίκες είναι κατα μεγάλο ποσοστό εγκεφαλικό όποτε όσο εμφανισημος και αν είναι κάποιος πρέπει να έχει τροπο και τρόπους.
Έπειτα το ζητούμενο είναι να έχει μεγάλα προσόντα διότι συνήθως ο σύζυγος είναι μέτριων αναλογιών.
Αυτό είναι αρκετά δύσκολο καθώς στην Ελλάδα ο μέσος όρος είναι μέτριος προς τα κάτω.
Ο συνδυασμός των δυο καταλαβαίνεται πόσο δύσκολος γίνεται.
Για να μην πούμε για το ατελείωτο ξεσκαρτάρισμα όσων στέλνουν με ψεύτικες φωτό και των ίδιων αλλά και των προσόντων..
Αυτά για αρχή..

Όσον αφορά τα σουιγκερς και τα σαιτς ζευγαριών επειδή αναφέρθηκαν:
Το 2+2 είναι ένα κλαμπ με πολλούς μόνους άντρες κι νοοτροπία λίγο καφρικη. Όπως λένε φίλοι μας σουιγκερς «για την αλητεία», αν σας αρέσει αυτό.
Εμείς προτιμούμε το 4 που το έχει ζευγάρι σουιγκερς και έχει μια πολυ πιο φιλόξενη ατμόσφαιρα για ζευγάρια.

Τα σαιτς ζευγαριών κάνουν πάντα screening και θέλουν σύσταση απο αλλά ζευγάρια.
Προφανώς γιατί πολλοί Ελληναράδες νοικιάζουν CG για να το παίξουν ζευγάρι ..

Συγνώμη για το σεντονι

Καλημέρα και από εμένα.

Διάβασα με ενδιαφέρον το νήμα.
Το πρόβλημα στην Ελλάδα με το να βρεις Bull είναι πολλαπλό:
Ο σκοπός αρχικά είναι να βρεις έναν σωστό άνθρωπο πρώτα διότι αν δεν είναι η γυναίκα σου δεν θα τον θέλει εκείνη. Για τις γυναίκες είναι κατα μεγάλο ποσοστό εγκεφαλικό όποτε όσο εμφανισημος και αν είναι κάποιος πρέπει να έχει τροπο και τρόπους.
Έπειτα το ζητούμενο είναι να έχει μεγάλα προσόντα διότι συνήθως ο σύζυγος είναι μέτριων αναλογιών.
Αυτό είναι αρκετά δύσκολο καθώς στην Ελλάδα ο μέσος όρος είναι μέτριος προς τα κάτω.
Ο συνδυασμός των δυο καταλαβαίνεται πόσο δύσκολος γίνεται.
Για να μην πούμε για το ατελείωτο ξεσκαρτάρισμα όσων στέλνουν με ψεύτικες φωτό και των ίδιων αλλά και των προσόντων..
Αυτά για αρχή..

Όσον αφορά τα σουιγκερς και τα σαιτς ζευγαριών επειδή αναφέρθηκαν:
Το 2+2 είναι ένα κλαμπ με πολλούς μόνους άντρες κι νοοτροπία λίγο καφρικη. Όπως λένε φίλοι μας σουιγκερς «για την αλητεία», αν σας αρέσει αυτό.
Εμείς προτιμούμε το 4 που το έχει ζευγάρι σουιγκερς και έχει μια πολυ πιο φιλόξενη ατμόσφαιρα για ζευγάρια.

Τα σαιτς ζευγαριών κάνουν πάντα screening και θέλουν σύσταση απο αλλά ζευγάρια.
Προφανώς γιατί πολλοί Ελληναράδες νοικιάζουν CG για να το παίξουν ζευγάρι ..

Συγνώμη για το σεντόνι.
αυτό πάντως ότι οι γυναικές για να συμφωνήσουν ή αν συμφωνήσουν θα είναι εξαιτίας των προσόντων του άλλου , είναι μύθος. Δεν σημαίνει οτι όλα λύνονται με ενα τρίτο πόδι. Είναι εγκεφαλικό το θέμα στη γυναικα. Αν δεν είναι φυσικά η γυναίκα πηγάδι και δεν νιώθει. Και επίσης συνήθως ο μέσος όρος είναι που πάντα τις λύνει γιατι εκεί νιώθουν άνετα και ασφάλεια. Πιστεψε με ενας παρτενερ σε τετοια φαση με τεραστιο καβλι ( εδω να πούμε για το μπέρδεμα και την προσδοκία που έχει δημιουργήσει η βιομηχανία του πορνό και δη τα trend με μαυρους και παντρεμενες κτλ) μπορεί να εντυπωσιάσει για αρχή , αλλά στην πράξη θελει πολυ προσπάθεια και μαεστρία για να περάσει καλα η γυναικά στο πρώτο ραντεβού. Εκτός και αν είναι ειπαμε πατοσιφωνο η αλλη ή βρισκεστε συνεχως με τον τυπα και της έχει ανοίξει νέα πάσα. Αλλά αυτές οι φάσες είναι για one off καταστάσεις και δεν είναι να έχεις κάποιον "σταθερό" που συμμετέχει. Οπότε μην τρως κολλημα με τα προσόντα και τους μέσους όρους και ψαξτε για άτομο που να έχει τρόπους εκεί που πρέπει και να μην έχει τρόπους εκεί που πρέπει επίσης.
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
34
Πόντοι
1
αυτό πάντως ότι οι γυναικές για να συμφωνήσουν ή αν συμφωνήσουν θα είναι εξαιτίας των προσόντων του άλλου , είναι μύθος. Δεν σημαίνει οτι όλα λύνονται με ενα τρίτο πόδι. Είναι εγκεφαλικό το θέμα στη γυναικα. Αν δεν είναι φυσικά η γυναίκα πηγάδι και δεν νιώθει. Και επίσης συνήθως ο μέσος όρος είναι που πάντα τις λύνει γιατι εκεί νιώθουν άνετα και ασφάλεια. Πιστεψε με ενας παρτενερ σε τετοια φαση με τεραστιο καβλι ( εδω να πούμε για το μπέρδεμα και την προσδοκία που έχει δημιουργήσει η βιομηχανία του πορνό και δη τα trend με μαυρους και παντρεμενες κτλ) μπορεί να εντυπωσιάσει για αρχή , αλλά στην πράξη θελει πολυ προσπάθεια και μαεστρία για να περάσει καλα η γυναικά στο πρώτο ραντεβού. Εκτός και αν είναι ειπαμε πατοσιφωνο η αλλη ή βρισκεστε συνεχως με τον τυπα και της έχει ανοίξει νέα πάσα. Αλλά αυτές οι φάσες είναι για one off καταστάσεις και δεν είναι να έχεις κάποιον "σταθερό" που συμμετέχει. Οπότε μην τρως κολλημα με τα προσόντα και τους μέσους όρους και ψαξτε για άτομο που να έχει τρόπους εκεί που πρέπει και να μην έχει τρόπους εκεί που πρέπει επίσης.
Το θέμα μεγέθους είναι και εγκεφαλικό : εμάς τουλάχιστον δεν μας φτιάχνει ο άλλος να έχει μικρότερο από το δικό μου. Εκείνη μάλιστα την χαλάει . Δεν μιλάμε ντε και καλά τεραστιο, αλλά έστω πάνω του μετρίου.
Οι περισσότεροι λένε έχω μεγάλο και στέλνουν φωτό με το πολύ 15 εκατοστά για να καταλαβεις ( όταν δεν στέλνουν ψεύτικη φωτογραφία )
Οσον αφορά τον χαρακτήρα που ανέφερες, έγραψα ότι αυτό είναι πρωτεύον ..
 

cockoras69

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
92
Πόντοι
0
Το θέμα μεγέθους είναι και εγκεφαλικό : εμάς τουλάχιστον δεν μας φτιάχνει ο άλλος να έχει μικρότερο από το δικό μου. Εκείνη μάλιστα την χαλάει . Δεν μιλάμε ντε και καλά τεραστιο, αλλά έστω πάνω του μετρίου.
Οι περισσότεροι λένε έχω μεγάλο και στέλνουν φωτό με το πολύ 15 εκατοστά για να καταλαβεις ( όταν δεν στέλνουν ψεύτικη φωτογραφία )
Οσον αφορά τον χαρακτήρα που ανέφερες, έγραψα ότι αυτό είναι πρωτεύον ..
Στην περιπτωση της δικιας μου το μέγεθος δεν είναι θέμα (και δεν ειμαι κανενας Τζον Χολμς αλλα ουτε και 15εκ) ,αλλα ειναι κυριως εγκεφαλικο. Να έχει ώραια άκρα, όχι να εχει μια αύρα ,οχι χιλια δυο. Εσύ λες εκείνη την ώρα δεν θα τον πάρουμε σπιτι για πάντα οποτε αντε αποφασισε καποια φορα, αλλά για εκεινη/ες είναι σημαντικο.
 

cuckold_cleaner

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2017
Μηνύματα
121
Like
34
Πόντοι
1
Στην περιπτωση της δικιας μου το μέγεθος δεν είναι θέμα (και δεν ειμαι κανενας Τζον Χολμς αλλα ουτε και 15εκ) ,αλλα ειναι κυριως εγκεφαλικο. Να έχει ώραια άκρα, όχι να εχει μια αύρα ,οχι χιλια δυο. Εσύ λες εκείνη την ώρα δεν θα τον πάρουμε σπιτι για πάντα οποτε αντε αποφασισε καποια φορα, αλλά για εκεινη/ες είναι σημαντικο.
Πιστεύω τελικά ότι η κάθε περίπτωση γυναίκας είναι διαφορετική.
Υπάρχουν γυναίκες που έχουν πιο «αντρικό μυαλό» και στις περιπτώσεις αυτές όλα μάλλον γίνονται πιο εύκολα, και υπάρχουν και οι άλλες.
Οι δικές μας έχουν η κάθε μια τα πολύ συγκεκριμένα θέλω τους και μόνο τότε θα ενδώσουν.
 

bolivar

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
434
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Εγώ έχω την αρρώστια του μπουρδέλου,είμαι παντρεμένος, αλλά θέλω να νιώσω την αγκαλιά της πουτάνας, ακόμα και σε παρακμιακά μπουρδέλα νιώθω γαλήνη...
Αλλά έχω έναν φίλο που είναι ελεύθερος (35+ χρονών)και θα του άρεσε τέτοια σχέση..Υπάρχει κάποια ιστοσελίδα για γνωρμίες ελέυθερων ανδρών και γυναικών που θέλουν τέτοιου είδους σχέση; Κερατάδες παρακαλώ τα φώτα σας...
 

Nearozeugari

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2024
Μηνύματα
28
Like
124
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα που και πως θα ηταν ιδανικο να βρουμε καποιον για το πρωτο μας τριο ;
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
129
Like
194
Πόντοι
1
Παιδια καλησπερα που και πως θα ηταν ιδανικο να βρουμε καποιον για το πρωτο μας τριο ;
Μπορώ να ε βοηθήσω εγώ κ να σε κατατοπίσω
Υπάρχει κ έναν εναλλακτικός τρόπος προσέγγισης κ να επιλέξεις που στην μπορώ να σου γράψω δημόσια
Αν θέλεις στειλε μου σε προσωπικό μήνυμα το τηλ σου
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
124
Κριτικές
1
Like
468
Πόντοι
21
Παιδια καλησπερα που και πως θα ηταν ιδανικο να βρουμε καποιον για το πρωτο μας τριο ;
Εμείς το 1ο τρίο που κάναμε ήταν σε παραλία γυμνιστών .βέβαια είναι κόντρα η εποχή για τέτοια φάση..
 

athen

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2018
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
125
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα που και πως θα ηταν ιδανικο να βρουμε καποιον για το πρωτο μας τριο ;
Μπορείτε σίγουρα να βρείτε κάποιον εδώ. Είναι σημαντικό να γράψετε τι είδους άντρα (π.χ. ηλικία...) ψάχνετε.
 

panp

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαστε ζευγάρι 30 ετων με λιγες εμπειρίες στον χωρο και ψάχνουμε ένα τρίτο άτομο(bull)για την ευχαρίστηση της κοπέλας(πολυ εμφανισιμη)...από επαγγελματίες που ψάξαμε μάλλον δεν υπάρχει κάτι σοβαρό...υπάρχει κάποιος να προτείνει που μπορούμε να βρούμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom